Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#959) Vistaboy válasza agressiv (#947) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazad van abban, hogy igenis befolyásoló tényező az ár is, de attól még mindig csak egy kifogás marad. Pl. nehogy azt gondold, hogy nálunk bokrokon teremnek a 20K-s bankók, de azért ha nekem egy játék tetszik, akkor nem sajnálom érte a pénzt. Például a Tomb Raider: Underworld-öt akkor is meg fogom venni a megjelenéskor, ha 12K-ba fog kerülni (Jó, 20K-t még én sem adnék érte.).
Vagy itt van a Mass Effect, 8K-ért szerintem abszolút nem volt drága, főleg ha azt nézzük, hogy milyen színvonalas játékról van szó. És azt is vedd még hozzá, hogy a legtöbb jómódú ember, akinek tényleg tellene rá, az sem veszi meg a játékot. Szimplán mert nem akarja.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.