Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) silvergod válasza Susana (#6749) üzenetére


silvergod
őstag

Gyerekek ne off-oljuk már szét a topikot..beszéljétek ki ezt a sportprogramot privátban szerintem.. köszi :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6752) Susana válasza silvergod (#6751) üzenetére


Susana
tag

Nem a programról van szó! Hanem a telefon gps vevőjével. Erre próbálok rájönni. Hogyan lehetne pontosítani ill. hogy miért ilyen pontatlan.

(#6753) zso73 válasza Susana (#6752) üzenetére


zso73
veterán

Adatkapcsolattal pontosabb lenne.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6754) 313313 válasza zso73 (#6753) üzenetére


313313
addikt

Nálam folyamatos adatkapcsolat volt :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6755) Susana válasza 313313 (#6754) üzenetére


Susana
tag

Ott a pont. Akkor még is csak kell.
Nem offolom tovább a topikot a hülyeségemmel :DDD

(#6756) PBA válasza Susana (#6755) üzenetére


PBA
aktív tag

Szia, nem hülyeség a problémád. :) Szerintem is adatkapcsolatra lenne szükséged. Én is sokat használom biciklizéshez, de én naviként, és nincs vele gondom...

(#6757) PBA válasza Susana (#6755) üzenetére


PBA
aktív tag

Mondanám, hogy ránézek a telefonodra, hogy rendben van-e a GPS vétele, de úgy látom, nem pesti vagy, így sajna nehezebb ügy. Szóval az adatkapcsolaton túl lehet, hogy érdemes lenne ezt is lecsekkolni.

(#6758) ronaldu98


ronaldu98
tag

OFF
Az lol! Hát de biztos úr! Én nem is arra jöttem dehogy nem itt van feketén színesben Pilóta utca 50Khm/h!
ON

(#6759) ronaldu98


ronaldu98
tag

[link]
Valaki próbálta már? Milyen?

(#6760) Jégtörő


Jégtörő
aktív tag

Nekem mostanában magától felvillan a kijelzője, van mikor 2 másodpercenként van amikor óránként. Nagyon merül miatta az akksi, ha telenorban vettem akkor, oda kell visszavinni, vagy az lg szervizbe az oktogonhoz, garanciális még?

Tipikus hiba egyébként? Mi mehetett benne tönkre? Nem sokat van használva.

(#6761) bubus66 válasza ronaldu98 (#6759) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6759) ronaldu98

Igen próbáltam a fiaméval, mikor kísérletezős kedvembe voltam, hát egy féltégla lett belőle. szerencsére a a KDZ-vel vissza tudtam tenni a gyári V20G. Úgy, ahogy volt hajítottam a kukába. Azt sem tudom meg mondani hogy néz ki mert az LG Feliratig sem jutottam el. Szerintem, ne kísérletez vele. De te tudod. várd,meg hátha más is Próbálta már.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6762) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok.

Hol lehet hozzá szilikontokot vásárolni (normális színben, fiúnak)? Esetleg valakinek van használt, de jó állapotú eladó?

(#6763) zso73 válasza SkyLaci (#6762) üzenetére


zso73
veterán

Minek a szilikon tok? Az egész külső gumis....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6764) SkyLaci válasza zso73 (#6763) üzenetére


SkyLaci
őstag

öcsémnek, gondolom szeretné óvni a készülékházat.

(#6765) weinmaker válasza SkyLaci (#6764) üzenetére


weinmaker
őstag

Én vettem egy szilikon tokot, használtam néhányszor, aztán meg levettem, mert szerintem is felesleges. Ott pihen a fiókban. :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6766) zso73 válasza weinmaker (#6765) üzenetére


zso73
veterán

Akkor az eladó :-)
Nekem csak bőr tasakban volt.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6767) Susana válasza SkyLaci (#6762) üzenetére


Susana
tag

Vaterán tudsz venni.
Én tegnap rendeltem egy szilikontokot a feleségemére.

(#6768) bubus66 válasza Bass (#6732) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6732) Bass

Szia az LG közül ezek, kapják az ICS frissítést.

http://mobilarena.hu/hir/lg_ics_frissitesek_a_masodik_negyedevtol.html]

Kellemes ünnepeket kívánok neked és mindenkinek itt a topickba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6769) bubus66


bubus66
nagyúr

Kellemes ünnepeket kívánok neked és mindenkinek itt a topickba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6770) zso73 válasza bubus66 (#6768) üzenetére


zso73
veterán

Szomorú, hogy ez van az ICS-el. Hunor romja teljesen kól műxik a P500-on. És ICS jelleggel működik. Nem értem, miért nem csinálják meg ezt hivatalosan is ? Vagy adnának pénzt ,támogatást egy csapatnak, és csinálja úgy, mint Hunor a romot.......... Nem hinném, hogy egy LG-nek fél mila sok lenne. Viszont annyi pénzért simán................

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6771) andro_et válasza zso73 (#6770) üzenetére


andro_et
tag

az xda-s sracok penz nelkul is megcsinalnak, ha a rendelkezesukre allnanak a driverek forraskodjai...

(#6772) zso73 válasza andro_et (#6771) üzenetére


zso73
veterán

Akkor miért nem kapják meg ? Csak jobb lenne az LG-nek is....... Nem azért vesznek az emberek új telefont, mert annyira kell nekik, hanem azért, mert menő, és újdonság............. Viszont, akkor többen vennének LG telefont, mert jobban eladható lenne a használt verzió is....

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6773) ronaldu98


ronaldu98
tag

Ez az App Monster a beállításokat menti mint a Titanium Backup vagy csak az .apk-kat mert szeretnék erre váltani a Titanium-ről mert folyton vacakol. :F

(#6774) andro_et válasza zso73 (#6772) üzenetére


andro_et
tag

mostanában adta ki a qualcomm az ics alá az adreno gpu-k lib-jeit armv6-ra fordítva. Szóval minden esély megvan rá h egy egész jól működő ics rom-unk legyen. De addig is megvagyok elégedve a gyári román v20h-val (nem gondoltam, h valaha ilyet mondok...) hunor kernelével megtámogatva :)

amúgy pedig egyszerűen azért nem adják ki, h aki ics-t akar az vegyen újabb telefont...

(#6775) SShadow


SShadow
aktív tag

Van valaki esetleg aki rakott fel új romot a mostaniak közül?
Van az a kang meg a talho féle gamer rom meg láttam valami unofficial ics-t is
Ezek hogy szuperálnak?

[ Szerkesztve ]

(#6776) andro_et válasza SShadow (#6775) üzenetére


andro_et
tag

a kang-ot próbáltam. Még nem túl jó. Stabilnak se mondanám és elég sok dolog nem működik benne...

(#6777) SShadow válasza andro_et (#6776) üzenetére


SShadow
aktív tag

Köszi akkor törlöm is :(

(#6778) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy a telefon amint engedélyezve lesz az adatforgalom, azonnal elkezd a háttérben valamit letölteni? Nem látok semmit az egészből, csak a netforgalom számlálómnál a több mega adatotforgalmat 1-2 perc alatt (nekem 100MB a keretem, így nem örülök, h hülyeségekre pazarolja).
Ja, és a legfontosabb, a frissítéseket a market is kizárólag wifin keresztül végezheti, a háttéradatok és automatikus szinkronizálás is le vannak tiltva. Elvileg max pár KB mehetne anélkül, h külön kérném.

Leszedtem egy "Network usage" nevű app-ot, ami megmutatja, h mely program használta az adatforgalmat.

Amit látok:

Letöltések
Média tárhely
DRM-védelemmel ellátott tartalom tárolása
Letöltéskezelő

Mind a 4 alkalmazásnál ugyanaz az adatmennyiség szerepel, viszont a letöltések teljesen üres, a többit nem tudom megnézni.

Már 2 hard reseten túl vagyok, de nem oldódott meg a probléma.

Valakinek lenne ötlete? Nem szeretném bevinni szervizbe...

Köszi

(#6779) andro_et válasza SShadow (#6777) üzenetére


andro_et
tag

Ha gondolod egy probat meger ;) kiprobalod s rakod vissza a biztonsagi mentesbol a regit. De napi hasznalatra nem ajanlom...

[ Szerkesztve ]

(#6780) zso73 válasza joci86 (#6778) üzenetére


zso73
veterán

Netqueen 5 vírusirtó kell neked. Tudja szűrni a nethasználatot.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6781) bubus66 válasza zso73 (#6770) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6770) zso73

Igen igazad van csak azt is tudni kell, hogy az ICS 3. x kernelt, kíván. De biztos, hogy kisebb tudású készülékre is meg oldható lenne. Csak ahogy, írtad Nem hinném, hogy egy LG-nek fél mila sok lenne. Viszont annyi pénzért simán........... ez is probléma lehet. De látod, a P500-nál az LG nem vitte tovább a 2.3.3 Nem frissített vagy 2.3.4 vagy 2.3.5 nekem volt ZTE Skatem az 2.3.5-jött ki. A véleményem, hogy ha ZTE 2.3.5 ad ki egy telefont akkor az LG, aki kicsit régebb óta van a piacon, miért nem frissít legalább erre a verzióra.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6782) zso73 válasza bubus66 (#6781) üzenetére


zso73
veterán

Én is hiányoltam a 2.3.4-et. Ezért is lett CM a telefonomon. 2.3.7

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6783) bubus66 válasza zso73 (#6782) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nekem is tetszik a CM 2.3.7 csak az a baj, hogy a Blackre még nincs stabil változat. De viszont a 2.3.4-es a gyári igen stabil, és jó is néz ki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6784) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Sziasztok!
Irtam egy feloldalnyi novellat hogy miben kulonbozik hunor romja meg a valos ics!De sikerult bezarnom a firefoxot,es nem irom le megint.. :W

bubus:
Megy jol a black?1ik osztalytarsam vett egyet,de neha belassul,meg jatekoknal is szaggat neha!2.3.4 van rajta..van egy zenes jatek,Tap Tap Revenge 4(Guitar hero szeru),a telomon is neha beszaggat egy felmasodpercre,de amit haverom telojan muvelt,az valami katasztrofa!Vegig szaggatott!Es nem ertem a miertjet..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6785) bubus66 válasza dandroid95 (#6784) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6784) dandroid95

Igen megy legalább is nálam a Gyáriból melyik 2.3.4-es van neki? Mert én a V20O HUN-t használom. Igaz játék korból kinőttem, de filmek, letöltése, és nézése, semmilyen le fagyást lassulást nem okoz,én meg vagyok vele elégedve, de hát ez egyéni meg ítélése kérdése,mindenkinek. Mentsetek le mindent, és egy Factory resetet kell csinálni, és újra telepíteni, nem a mentésből vissza állítani. Vagy ajánlom neki, a Zeusz 6.1 igaz ahhoz recovery kell. De a nevem alatt a van egy írásom ott a vége fel be van linkelve XDA ott lehet feltenni a V20O DEU CWMT+ root. Ezt szerintem csak akkor, ha nem jött össze a Factory resettel. De ha meg keres.bárkit a Black topickba biztos, hogy segítenek. Azért írtam off-ban mert ez P500 topick

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6786) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok
tudtok nekem linkelni magyar nyelvű leírást arról hogy hogyan lehet teljesen nulláról (teljesen gyári telenoros P500, teljesen tapasztalatlanként az androidban) feltenni CM7-et a telefonra? minden érdekel, onnan kezdve hogy hogyan kell biztonsági mentést csinálni, meg minden, öcsém telefonja, nem szeretném elrontani.

[ Szerkesztve ]

(#6787) dandroid95 válasza SkyLaci (#6786) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Ajanlom figyelmedbe az oldalamat!A leirasomban megtalalod a linket!Nem lesz nehez dolgod,2-3 fele keppen tudsz recoveryt telepiteni,wipeolases mehet a cm7 flashelese!Persze ha froyo(2.2.x) van rajta akkor basebandot is cserelned kell,de ha figyelmesen elolvasod az osszes szoveget az oldalamon akkor majd ra jossz,hogy mit hogy csinalj!;)

Bubus: Roman szoft van rajta,az altalad emlitett dolgokkal neki sincs baja csak neha beszaggat!Volt 3x is visszaallitas!A ttr4-el kapcsolatban lehet csak a governort kellene atvaltani performancera..depassz

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6788) silvergod


silvergod
őstag

xda-n megjöttek a jobbnál jobb romok :D
van új PERFECT PESO visszajött trettet!
és van új TALHO is mindegyik über brutál ! :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6789) SkyLaci válasza dandroid95 (#6787) üzenetére


SkyLaci
őstag

köszönöm, sajnos nekem még így is kínai, inkább nem fogok most bele, majd ha lesz saját androidos telóm azon megtanulom a dolgokat. :))

(#6790) zso73 válasza SkyLaci (#6789) üzenetére


zso73
veterán

Te legyél a rendsergazda.
Ezek után felteszed a Rom managet. Rom manager
Menü
Kiválasztod, hogy Flash CWM recovery. És nagyjából ennyi is. Utána már csak a Recovery dolgait kell megnézned a neten, és kísérletezhetsz szabadon a romokkal.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6791) dandroid95 válasza silvergod (#6788) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia
A talho nem melto a nevehez!Meghogy a jetekosok romja..pff 1.4.1-est probaltam
Emiatt particionaltam az sdmet,hogy nehogy az ext particio hianya miatt ne menjen valami!
A trial bike 2-vel vagy valami ilyesmi a neve a jateknak,probaltam es kegyetlenul szaggatott,pedig mas rommal mar ertem el majdnem szaggatasmentes jatekelmenyt!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6792) dandroid95 válasza SkyLaci (#6789) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hat berakhatod google forditoba,beallitod hogy magyarra szeretnel forditani es talan meg a fogalmazasomon is javit!:D
Olvashatod azert a leirasokat,igy mar batrabban fogsz hozzanyulni majd a telohoz!;)
Am optimus one-t veszel?

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6793) silvergod válasza dandroid95 (#6791) üzenetére


silvergod
őstag

jó kis rom ez eddig... még tesztelem...az 1.4 az annak idején full bugos volt tudom,egy sz*r volt. Ezt nem is érdemes vele összehasonlítani...ez azért már nem az a hulladék. :)
Én soha nem csinálok partíciót megy az nélküle is.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6794) SShadow válasza silvergod (#6793) üzenetére


SShadow
aktív tag

A perfect peso milyen ha felraktad írd meg légyszi mert én is szemeztem vele :-)

(#6795) dandroid95 válasza silvergod (#6793) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ja tudom,csak lattam hogy sok teljesitmeny novelo scriptnek kell a masodlagos particio kulonben nem indul el bootolaskor!
Adok neki meg1 eselyt,amugy is kene egy eros rom pl a gta3hoz:)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6796) silvergod válasza SShadow (#6794) üzenetére


silvergod
őstag

nem rossz de mivel most tért vissza várható volt hogy nem minden megy ahogy kellene,a következő javítást kivárnám...sok csili villi cuccot rakott bele ez a veszte szerintem...
pl csinált egy olyat hogy folyamatosan 67%-on mutatta az akksit kb. 3 óráig ! már kezdtem örülni :D de újraindítottam és hát állt vagy 40%-on :)
de ezért szerintem az akku program felelős mert külön tett bele azt is...ha a hibákat javítja a legjobb lehet!

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6797) zso73


zso73
veterán

Hunorral mi a helyzet ? Vizsgázik ? Tanul ? Újabb rom nem lesz ? :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6798) bubus66 válasza dandroid95 (#6787) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6787) dandroid95

Tegye fel a ami nevem alatt van Logut blog ott fent van a V20O Hun. A leírás is meg van hozzá. Próbálja meg,hátha nem szaggat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6799) bubus66 válasza bubus66 (#6798) üzenetére


bubus66
nagyúr

#6787) dandroid95

Itt a link, de ahogy észre veszem nem tudok ma írni. A Logout helyet Logut-tot írok.

[link]

Egy próbát meg ér, szerintem, mert ez de mond neki jöjjön át a Black topicjába, mert ez nem ide való.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6800) dandroid95 válasza bubus66 (#6799) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Okok ne offoljunk!:)
Koszi!Meg uj a telo,csodaltam hogy nekimert allni a szoftver frissitesnek is!De megdumalom vele,max megcsinalom en neki!
Esetleg,ha nem tul nagy keres,megnezhetned,nallad ez a tap tap revenge 4 hogy muzsikal!?Ingyenes marketen,van benne 3 alapszam,elinditod azt ha nem szaggat akkor szolsz,es orulunk!:)

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.