Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Flexy90 válasza csorba23 (#7650) üzenetére


Flexy90
senior tag

Természetesen elolvastam, volt full wipe. :)
Talán a Launcher Pro kavarhat be. A telefon a barátnőmé, múlt hétvégén raktam fel rá, kedden jöttem el és csak utána jelentkezett a probléma, úgy, hogy ránézni még nem tudtam.. :/

Ezért lenne szükséges egy stabil rom, szerintem az lesz amit linkeltem az előző hsz-emben. ICS-t nem is mernék rávarázsolni :)) (szerintem kevés hozzá ez a hardver)

Xiaomi Fan

(#7652) andro_et válasza Flexy90 (#7647) üzenetére


andro_et
tag

Ha jól emlékszem a húgomnak a CM10et raktam fel, hadd próbálgassa. Már egy hónapja azzal megy és nincs semmi baja, s egy rövid ideig én is elszórakoztam vele. :) Bár a régebbi tapasztalataim szerint a legjobb az alap cm7, vagy annak valamelyik moddolt formája. Ha hazakerülök lesz időm kicsit romolgatni, és akkor letesztelek néhányat megünnepelvén a 2 éves szülinapját :DD

birodani3 régebben az egyik cm buildnál láttam ilyet. Akkor egy új szoft megoldotta. Bár meglehet, hogy most nem az a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#7653) silvergod


silvergod
őstag

Kedves márkatársak :)

Búcsúzom tőletek,mert váltottam fájó szívvel.. de megérett a cserér a kis masina
Na persze a családban marad mivel nagyon szeretem mindig kitartott mellettem.
a sok moddolás ellenére is állta a sarat!!
nagyon jó kis telefon az új romokkal még időtálló egy darabig szerintem.

Mindenkinek minden jót kívánok még visszanézek néha azért.

Viszont így utoljára Én is ajánlanék egy valóban jó romot,nem olyanokat amiket mostanában linkelnek... :D
Aki egy ténylegesen működőt akar az felrakja ezt:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2045664

mindet próbáltam szinte de ez a legjobb szerintem... és elég a vas neki :)

egy DJNoXD kernel ajánlott alá és öröm bodottág van.

XDA-n minden fellelhető.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7654) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Láttam, hogy valkinek ez a teloja és 4.0.4 andoid volt rajta. Ezt, hogy lehet megoldani?

(#7655) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!
Melyik a legujabb adroid verzió ami használható ezen a telefonon ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7656) akoska07


akoska07
nagyúr

Letöltöttem vmi 130Mb cuccot.
Vannak benne mappák és a végén egy boot img fájl.

Ezt kellene telepitenem ?
Hogyan ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7658) zso73 válasza akoska07 (#7656) üzenetére


zso73
veterán

4.04
Én ezt találtam nektek, ami talán műxik. A telefon már a fiamé, így ne mtudok romolni rajta, és kipróbálni sem semmit rajta......... De azért talán segít az oldal.CWM kell a telefonra. Az az első hozzászólásban ott van. A linkelt oldalon meg ott a többi leírás,hogy hogyan.
Ciános 4.1.1 mod Itt nem műxik még a procihoz tartozó ficsörök... Nem tudom, hogy ez mit takar. Ki kell próbálni. :K

Ez meg talán a legnépszerűbb rom gyüjtemény. Remélem tudtam segíteni.....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7659) TommyGun válasza silvergod (#7653) üzenetére


TommyGun
őstag

És mire váltottál?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#7660) zso73 válasza TommyGun (#7659) üzenetére


zso73
veterán

S2, ahogy látom a fórumban.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7661) akoska07 válasza zso73 (#7658) üzenetére


akoska07
nagyúr

Köszi az infókat.

Az én telefonom biztosan nagyon különleges,mert nem hajlandó semmit sem csinálni. :D
Amikor be kellene jönni annak a recovery menünek,akkor ez csak kicsit vár,és utána nagy nehezen bekapcsol a telefon.Majd kapok egy teljesen tiszta szoftvert rajta,resetelt mindent.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7662) akoska07


akoska07
nagyúr

Fel akartam rakni: Flash ClockworkMod Recovery
A flash-nél hibával leáll. :((

Eléggé idegesitő amugy,hogy semmit nem tudok csinálni ezen a telefonon.
Még a Root-ot se csinálja meg.

El fog menni a háztól az lesz a vége. :o

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7663) zso73 válasza akoska07 (#7662) üzenetére


zso73
veterán

Csináld meg a rootot a superone click el. Utána a rom managerrel tedd fel a cwm menüt. Ennél egyszerűbb mód nincs. Utána meg mehet a romolás.....

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7664) akoska07 válasza zso73 (#7663) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem csinálja meg.
Minden leáll hibával.

Most ezt a verziót próbáltam.
Nagyon egyszerü.
És amikor ellenőrizni akartam hogy tényleg van-e root,akkor a superuser azonnal leállt hibával.
Felidegesit és kibszom az ablakon. :D

A superoneclick is szivat,nincs ott a lenyitható menüben a gingerbreak.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7665) zso73 válasza akoska07 (#7664) üzenetére


zso73
veterán

Magyar leírás. E aszerint csináld.
Szedd le a legújabb SuperOneClick-et. Ful lautomata a program. Ne foglalkozz, hogy nincs gingerbreak. Kattints a rootra, és a többit csinálja a program.
Ha errorral áll meg a program a hatodik sornál, és nem mozdul két percig a folyamat. Akkor előfordul,hogy le kell venni a telefont kábelről, és visszadugni. De ez végszükség esetén csak !!
Ha a rootolás végén a teszt jó, akkor indítsd újra a telefont. Ha a superuser gázos ne mműxik rendesen, akkor kell máég ez a progi a Play-ről. Superuser Update Fixer ChainsDD
Ezt feltelepíted, és elindítod, force bepipálva, és fix anyway opciókkal elindítva megjavítja a root hozzáférésed. Utána mehetsz be a superuser progiba a telefonodon. És onnan tudod már frissíteni a SU-t a legfrissebbre.
Amúgy a rom manager tud SU-t is frissíteni. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7666) akoska07


akoska07
nagyúr

A superusert le lehet törölni vhogy a telóról ?
Nekem az alkalmazások kezelésében nincs olyan opció hogy törlés vagy eltávolitás.
A progi meg azt irja,hogy természetesen már létezik az alkalmazás a telefonon ezért nem tudja telepiteni.Egyébként tuti ez a superuser kavar be mindenre,mert bármi olyan dolgot elinditok,a superuser azonnal hibával leáll.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7667) akoska07 válasza zso73 (#7665) üzenetére


akoska07
nagyúr

Rányomtam a fix anyway-re és superuser hibával leállt. :((

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7668) akoska07 válasza zso73 (#7665) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sokadszori nekifutásra végre nem állt le hibával a superuser.

Ujra meg ujra elinditottam a superoneclick-et,ujrainditottam a telót.
Felraktam rá a Clockworkmod recovery-t,végre elfogadta.
Jogokat kért a superuser-től,engedélyezte,és végül kiirta hogy felrakta.

Akkor most telepithetem a 4.0-t ?

Igy most,hogy root-olva van a teló,akkor már fel lehet rá tenni progikat ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7669) akoska07


akoska07
nagyúr

Nah felkerült a telóra a 4.0 rom.
Hihetetlen :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7670) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez mintha szimpatikusabb lenne,mint az oxigén :)

Amugy azt hittem be sem fog kapcsolni a telefon,olyan sokáig mutatta azt a villódzó oxigén feliratot. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7671) zso73 válasza akoska07 (#7669) üzenetére


zso73
veterán

Ugye, hogy nem vészes !! Van a Play áruházban unroot alkalmazás. Az leszedi neked a rootot. De minek leszedni, ha megy.. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7672) akoska07 válasza zso73 (#7671) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hálás köszönet a segitségért ! :R :R

Végre ez is sikerült.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7673) akoska07


akoska07
nagyúr

Már fel is ajánlotta a teló,hogy frissiti az oxigen-t.

Egyébként mostmár kedvemre cserélgethetem rajta a rom-okat ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7674) zso73 válasza akoska07 (#7673) üzenetére


zso73
veterán

Örülök, hogy segíthettem !! :B
Ha van CWM,akkor igen. Amelyik tetszik azt teszed fel. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7675) akoska07 válasza zso73 (#7674) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen azt észre vettem,hogy minden alkalommal fel kell rakni a recovery-t.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7676) zso73 válasza akoska07 (#7675) üzenetére


zso73
veterán

Nem !! A recovery-t elég egyszer felrakni. Utána abból mennek fel a romok. A root-ot is elég a fix el javítani telepítés után.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7677) tibiniki válasza Buster17 (#7654) üzenetére


tibiniki
tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529777 ezzel a rommal 4.0.4 lesz rajta

(#7678) silvergod válasza TommyGun (#7659) üzenetére


silvergod
őstag

igen S2 lett jól tudja zso73 :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7679) silvergod válasza akoska07 (#7673) üzenetére


silvergod
őstag

akoska
ha jót akarsz felrakod azt amit linkeltem feljebb semmi hiba és djnox kernellel meg verhetetlen.
de ez csak egy lehetőség :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7680) ralpyka válasza silvergod (#7679) üzenetére


ralpyka
csendes tag

Miután írtad ide a fórumra, felraktam azt a romot, és a djnox kernelt. Nagyon tetszik, szép, gyors, csak nálam úgy kb. napi egyszer újraindul.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529777 Ezt a romot pedig nem ajánlom, ezzel az lg felülettel tetűlassú

(#7681) akoska07


akoska07
nagyúr

Felraktam azt a 4.0-t.
Oxigen aztán a Cyanoid is.
Az oxigent nemt eszteltem,mert a cyanod jobban tetszett.
Felpakoltam rá a szokásos dolgaimat.
whatsup,skype,tango,viber.
Egyik sem igazán akar müködni rendesen.
Nagyon sokszor leállnak hibával.
A tango vmi audio szarságra hivatkozik.

Szóval rom csere lesz ismét.
Már sokáig nem nyuzoma telót,hamarosan vmi ujabb fog érkezni a helyére.
Lejár a hüségem és upgardelni fogok,ez pedig megmarad 2. telónak.

Sajnos itt most nincs raktáron s advance,az volt a kiszemelt.
(otthonra asszonynak olyat vettem és nekem is tetszik)
Ha sokáig nem lesz akkor be fogok állni az almások közé.
i5 64gb

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7682) silvergod válasza ralpyka (#7680) üzenetére


silvergod
őstag

melyik kernelt raktad fel? törölted a dalvik cache-t?
én a 2.5.9-el használtam semmi hiba.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7683) ralpyka válasza silvergod (#7682) üzenetére


ralpyka
csendes tag

Én is a 2.5.9-et használom. Töröltem a dalvik cache-t is. Egyszerre raktam fel a romot és a kernelt, gondolom nem kell a kettő közt wipe.

(#7684) silvergod válasza ralpyka (#7683) üzenetére


silvergod
őstag

én csinálnék egy dalvik és batterystat törlést és újra fel a kernel... hátha

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7685) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
A telom mindig feldobja, hogy van frissebb verzió és frissítsem a pc suite-n keresztül. Nos leszedtem ezt a progit rádugtam a telot meg amit mondott telepített ezt azt a gépen és végül azt írta, hogy erre a készülékre nincsen frissebb verzió. Most akkor van vagy nincs?

(#7686) Buster17 válasza tibiniki (#7677) üzenetére


Buster17
addikt

Szia!
Most látom, hogy írtál. Ezt csak letöltöm és felmásolom a telora és kész?

[ Szerkesztve ]

(#7687) tibiniki válasza Buster17 (#7686) üzenetére


tibiniki
tag

Úgy látom neked még gyári rendszer van rajta. Előbb rootold, rakd fel a cwm recoveryt, utána tudod felrakni a főzött romokat. itt mindent megtalálsz, hogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#7688) MaTT válasza silvergod (#7653) üzenetére


MaTT
aktív tag

Viber hívás nem fagy ki ennél a ROMnál?

Keep the rubber side down!!

(#7689) MaTT válasza MaTT (#7688) üzenetére


MaTT
aktív tag

közben utánaolvasgattam. nem a ROMokkal van a para, hanem a viberrel :F
az új verziókban valamiért csak nő és nő a buffer ami kb 2 perc beszélgetés után kifagyasztja a telefont.

Keep the rubber side down!!

(#7690) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!
Rég jártam erre. van valami újabb és meg bízhatóbb rom mint a Gingerblurb v5.
Silvergod ajánlotta [link] ezt ki próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#7691) ralpyka válasza Norbika88 (#7690) üzenetére


ralpyka
csendes tag

Ezt használom már több mint 2 hete, eddig nem volt semmi gond vele(a silvergod által ajánlott djnox kernellel úgy napi egyszer újraindult, de az eredeti kernellel már megbízható, bár kicsit lassabb)

(#7692) silvergod


silvergod
őstag

na most Nekem kellene egy kis segítség
a 2.3-at mivel tudom rootolni könnyen és hogyan?
jöhet privátba is
THX

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7693) tibiniki válasza silvergod (#7692) üzenetére


tibiniki
tag

Innen le tudod tölteni a SuperOneClicket. 2.3-hoz használd az 1.9.5 verziót.

[ Szerkesztve ]

(#7694) MaTT válasza Norbika88 (#7690) üzenetére


MaTT
aktív tag

Nekem most az fenn van DJnoxd 2.5.9 kernellel.
Néha random lefagy újraindul, egyébként gyors megminden.

Keep the rubber side down!!

(#7695) MaTT válasza ralpyka (#7691) üzenetére


MaTT
aktív tag

akkuidő hogy alakul az eredeti kernellel?

Keep the rubber side down!!

(#7696) ralpyka válasza MaTT (#7695) üzenetére


ralpyka
csendes tag

nem tudok pontosat mondani, mert nem sokat használtam mostanában a telefont, de 2 napot megy az eredeti kernellel is

(#7697) silvergod


silvergod
őstag

akinek van eladó p500 keressen privátban
annyi hogy működjön a rendszer
nem baj ha sérült törött a kijelző ház stb..nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7698) mZoleee


mZoleee
senior tag

üdv.

érdeklődni szeretnék hogy frissített-e valaki már a telefonján 2.3.3 droidról ICS-re (4.0.3) vagy esetleg 2.3.6-os GB-re.
Ha igen akkor tudna valaki nekem egy leírást mellékelni, hogy hogyan is kellene megvalósítani a dolgot :)

Köszi előre is

(#7699) Carte válasza mZoleee (#7698) üzenetére


Carte
tag

Ez engem is érdekelne, csak gyári 2.2-vel :DDD . Mármint hogy arra egyből mehet a cm10? Még 2.2-ről soha nem frissítettem azért kérdezem ;]

(#7700) silvergod válasza Carte (#7699) üzenetére


silvergod
őstag

+mzolinak is :)

nem mehet rá egyből a moddolt cucc
kell hozzá root+recovery minimum
minden az első hsz.ben le van irva
romot meg linkeltem jó párat keresőt használjátok meglesz minden..
de lehet tégla is belőle úgyhogy csak óvatosan....gari ugrik alap :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.