Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag


Az LG a korábbi olcsón sikeres GT540 után gondolt egyet és megalkotta a One-t, javítva ezzel az előd hiányosságait.
Azt kell, hogy mondjuk sikerült nekik. A telefon nem túl nagy de nem is kicsi, mondhatjuk Optimális :)
A lelke egy Qualcomm MSM7227 alapjáraton 600megahertzen pörgő Adreno 200 grafikus gyorsítóval megtámogatott processzor és fél giga RAM társasága. A megjelenítést egy 3.2"-os TFT panel szolgáltatja a ma már átlagnak számító 320x480 (HVGA) felbontással. Az LG itt hozta a szinte leglényegesebb újítást az elődhöz képest, az érzékelést a kapacitív technológia szolgáltatja, ráadásként elérhető a multi-touch (2pont).
A másik előrelépés, hogy az akkori legfrissebb androiddal árulták, 2.2 FroYo-val de a hivatalos 2.3 Gingerbread is kijött már rá.
Természetesen, mint minden androidos eszköznél itt is elérhetőek a módosított ROM-ok (egyedi rendszerek).
Ezek többsége a gyári rendszerekre épülnek, megnövelve a teljesítményt vagy az üzemidőt (esetleg mindkettőt).
A kamera 3.2 Megapixeles, vaku nélküli, de szerencsére autófókuszos, így könnyebben lehet beolvasni a QR-kódokat, videókat VGA (640x480) felbontásban vesz fel, a készített képek, videók minőségét mindenki döntse el maga, nekem pl. bőven megfelelő.
Természetesen még rendelkezik GPS-el, G-s WiFi-vel, Bluetooth-al, Digitális iránytűvel, Közelség érzékelővel és Gyorsulásmérővel is.

Bevezetőnek ennyit szerettem volna, alább kérdés-válasz jellegű felsorolás következik:
-Kinek ajánljátok?
Mindenkinek, kezdő androidosoknak is tökéletes választás, nem kell buherálni, hogy normális telefont kapj
-Mire lehet használni?
Mivel android ezért mindenre, amire találsz programot. Telefonálás, SMS, Böngészés, E-mail, Zene-Videólejátszás, Navigáció, Játék, Youtube, Office, Facebook, stb...
-Meddig bírja az aksija?
Ha folyamatosan nyomogatod, akkor max. 1 nap, de ha visszafogja magát az ember, akkor 2-3 nap (de ez rendszertől függően változik)
-Megtetszettek a 2.3 újításai, kinézete, hogyan frissíthetek?
Itt van egy leírás mit-hogyan kell KDZ-vel: [link] +LGMDP-vel [link]
-Mit tud telefonhoz adott számítógépes szoftver (LG PC Suite)?
Telefon szoftverének frissítése; névjegyek, naptár, könyvjelzők szinkronizálása; fényképek, videók, zenék, üzenetek lementése; kellemes kis program, nem meglepő csak gyári rendszerekkel működik (gyárin alapulókkal is szerencsére)
-Milyen tartozékokat lehet hozzá kapni?
Nagyon jó tokok vannak hozzá és fóliák is. Nézz szét a teszveszen vagy itt
-Mi van a dobozban?
Telefon (benne egy 2GB-os SD és pár fólia a külsején), aksi, fülhallgató, töltő csatlakozó (USB-s kimenetű), USB kábel (töltőhöz és adatkábelként is), Használati útmutató, Garancia papír; (PC-s szoftverek az SD-n vannak)
-Vannak hibái?
Semmi sem tökéletes, de szerencsére komoly hibája nincsen, szériahibáról sem beszélhetünk
-Kijelző alatti porosodás: rejtélyes okokból bejut a plexi mögé a por, ha nem zavaró, akkor hagyd úgy, házilag nem érdemes kitakarítani, mert ugrik a garancia; ha zavaró, akkor sajnos szerviz. A többségnek nincs ilyen problémája szóval ez ne befolyásoljon
-2.2-es rendszerek alatt a képernyő megérintésekkor felmegy a processzorterhelés: rakd fel recoveryből a javítást,próbálj ki másik ROM-ot, vagy frissíts 2.3-ra

Egyebek
-Mi az a közelség érzékelő?
Érzékeli, hogy telefonáláskor a fejedhez tartod-e a telefont és kikapcsolja a kijelzőt energiatakarékosság és félrenyomás elkerülésére.
(A kijelző felett baloldalon található)
-Mi az a digitális iránytű?
Ugyanaz, mint az iránytű, itt is az irányt mutatja meg pl. a navigációs programokban, geocachingnél nélkülözhetetlen.
-Mi az a gyorsulásmérő?
Azt figyeli, hogy tartod a telefont és ennek megfelelően fordítja el a képet, autós játékoknál ezzel lehet kormányként vezetni.
-Milyen a GPS?
Hálózati segítség nélkül 1.5perc alatt találja meg a helyzetét, ha netről (mobilnet) le tudja tölteni a műholdak helyzetét (A-GPS) akkor pár másodperc. A műholdakat stabilan tartja.
-Hogyan lehet SD kártyára telepíteni?
Beállítások: Alkalmazások:~ kezelése: Áthelyezés SD-re (megj.: nem minden programot lehet átrakni, van egy módszer ennek kijátszására vagy ext partíciós app2sd vagy link2sd

MOD:
-Hogyan tudom rootolni? [link]
-Hogyan tudok felrakni rá recovery menüt? [link]
-Hogyan lehet új ROM-ot felrakni/flashelni? [link]
-Milyen módosított ROM-ot ajánlotok?
Moddolt v10h , CM7 (2.3), devoid, AGA (2.3)
-Melyik mod-ot érdemes felraknom?
Gyári 2.2 ROM-ra mindenképpen érdemes egy kernelt felrakni ,ha szükség van rá akkor a rejtett wifi-k érzékelésére wpa adhoc

Videók
Bemutató
Bemutató
Játék
Angry Birds

Végszó, linkek:
Egyik-másik fő forrás oldal
Android programok fóruma
Android Kezdőknek
Alap Android Programok
Flash player
Ezen az oldalon tudsz nézni mindenfélét a telefonhoz
CPU governorok leírása (Governors for NOOBS-nál)
Orosz LG P500 oldal
Összeállította, írások, képek és minden egyéb: vbalazs1234, picur220
V10h moddolt ROM-ért köszönet: miaoumaoi -nak

[ Módosította: Pompi ]

(#2) Xaels


Xaels
félisten

A képek tényleg egész kellemesre sikerültek szerintem. Valamire rájöttek az LG-nél?! Az előlap nekem nem tetszik, bár igaz én általában az erősen szögletes, férfias vonalakat jobban szeretem tárgyakon, de ez mind csak ízlés kérdése.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) K.E.N.N.Y.


K.E.N.N.Y.
csendes tag

Jó telefon,nekem külsőre is nagyon bejön. A ledet a kamera mellé én is hiányolom, de a 2.2-es android és az Xvid támogatás bőven kárpótol. A végén még karácsonykor beruházok egy ilyenbe. :C

[ Szerkesztve ]

(#4) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Van benne 3D gyorsító, méghozzá Qualcomm Adreno 200. Csak ha valakit érdekelne....

(#5) kennyke


kennyke
aktív tag

Hehe, erre a sikerre kíváncsi leszek :)

(#6) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Olyan semmilyen a telefon.. Amikor megláttam az elejéről készült képet, hirtelen azt hittem fizikai híváskezelőt kapott, de úgy meg nem volt értelem a másik két középső gombnak. Lehet átsiklottam felette, de azok is fizikai gombok?
Az meg felettébb furcsa, hogy az 1500as aksit így megfekteti.
A kamera jó, az ára tűrhető. Szerintem kár volt elhagyni az előd külső jegyeit..

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) Inarus


Inarus
addikt

Ez is best-buy kategóriás lett. :) Mondjuk most már van konkurenciája is bőven.
Látom, a saját Facebook-kliensüket lecserélték, ez jó ötlet volt.
Tényleg látványosan gyorsabbnak tűnik a GT540-nél. (Mondjuk a 2.1-es rendszerrel nem tudom az milyen lett.)

(#8) 1899


1899
csendes tag

Valószínűleg velem van a gond, de nem értem a plecsnit és azt sem, hogy a "Vizuális - 6 pont" miért csak annyi?
Egyébként jó teszt, jó telefon. Ha bárki, bármit tud a T-s megjelenéséről... De jó is lenne. :)

(#9) hardline


hardline
senior tag

Pofás kis masina, kíváncsian várom, hogy a szolgáltatók mennyiért adják majd.

(#10) jooker82 válasza BenceShearer (#4) üzenetére


jooker82
nagyúr

Neked is gyenge az aksi??? v mennyit bir???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Az XVid tényleg jó húzás volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Inarus válasza Inarus (#7) üzenetére


Inarus
addikt

Szerk.: Ez is best-buy kategóriás lesz, már ha annyiért fog menni szolgáltatóknál mint az előd.

(#13) jooker82 válasza Inarus (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

Végülis,a gt540 is 70 körül kezdett...függetlenül és úgy került be a vodához 46900-ért kártyásan...ami ennél is valószinű lesz...
de ez a téhez fog kerülni,hamarosan...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Nagy LG Fan lett az oldal.

Szerintem ennyiért van jobb vétel is. A gyenge plexi meg konstrukciós hiba, ezért nem is értem a plecsnit.

(#15) jooker82 válasza Fancy-boy (#14) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt hogy érted???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16) BenceShearer válasza jooker82 (#10) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Ha folyamatosan nyomkodva van akkor lemerül egy nap alatt. Normál használat mellett (2G, 15 perc telefon, néha wifi, játék, net), éjszakára kikapcsolva (23-tól 7-ig) kb. 3 napot bírt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Inarus válasza Fancy-boy (#14) üzenetére


Inarus
addikt

Mert három készülékükre is azt mondták, hogy jó? :DDD

(#18) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

jó kis telefon,nekem tetszik

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#19) papi77


papi77
addikt

Jó az írás,dee...azért érdemes elolvasni ezt a tesztet is!

Az első: NOKIA 1611

(#20) ab0055


ab0055
csendes tag

A görög mitológiának melyik istene Optimus?

(#21) xlife11


xlife11
senior tag

Márpedig szerintem előttem szólók közül egynek nagyon igaza volt,LG és az csak jó lehet.Engem a képek nem varázsoltak el,teljesen átlagos,a képekről pedig süt hogy a telefon anyaghasználata meg sem közelíti az GT540ét.Elég csak az oldalán végigfutó műanyagra gondolnom,az 4000 forintos kínai mp3ak jutnak eszembe 2 évvel ezelőttről ;] .Belülről a gép rendben van,ne vegyétek ezt fikázódásnak,csak szertnék rávilágítani pár pontra...Bye :)

(#22) 1899 válasza papi77 (#19) üzenetére


1899
csendes tag

Ez mindenképp érdekes:
"The Optimus One's battery life is fantastic, thanks to the Holy Trinity of modern smartphone longevity measures: a large 1,500mAh battery, the power efficient Android 2.2 and a modest 3.2-inch screen. It'll outlast nearly everything." - Techradar

"Az akkumulátor 1500 mAh-s, de nem bírja túl jól, a készüléket simán ki lehet készíteni egy nap alatt. Ha nem nyomkodjuk túl sokat, akkor másfél-két napot elmegy, de annál többet semmiképp, ami nagyon szomorú és egyben zavaró is. Valószínűleg az LG szoftveresen még tud csiszonlni a dolgon, reméljük, hogy mihamarabb meg is teszik!" - Mobilarena

:F

(#23) Sebhelyes válasza xlife11 (#21) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Köszönjük a rávilágítást, most már fényárban úsznak azok a pontok.

(#24) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Egy apró baj van. Ez a telefon nem fog sikereket csinálni az LG-nek, mivel nem olyan megfogó, mint az eredeti Optimus, és saccperkábé u.a. a kettő (Kijelző az egyetlen igazi frissítés, a Froyo-t én inkább nem mondanám érvnek). Viszont a (nagy)testvére izgalmas lehet (LG Optimus Chic), mert többet is tud és szerintem szebb is. Aki nem hiszi, itt egy kis beszámoló róla (nem reklámcélú).

Apropó, a Chicet mikor tesztelitek, kedves Mobilaréna? :)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#25) jooker82 válasza xlife11 (#21) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért mert az LG van olyan jó,hogy nyerési lehetőségeket biztosit számunkra???
Ha tényleg elfogultak lennének a cikkirók akkor ezt különösen ajánlottra pecsételték volna...de korrektek voltak....és a telefon tudását pecsételték.....
Amúgy meg ha jó valami arra mért irjunk rosszat???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) RaveForce


RaveForce
veterán

hááát, külsőre már képeken és élőben sem tetszett, de chic ellenben gyönyörű
belsőre okésnak tűnik, és egy ajánlottat igazán megérdemelne, a cikkből is végig ez érződött, meglepett a végén h csak tetszett plecsni lett

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) Menthirist válasza X3B6O0X (#24) üzenetére


Menthirist
veterán

A Chick a nagytestvér? ugyanolyan 3"-os TFT rezisztív 320x480-as kijelző, ugyanaz a proci, kisebb akksi, mint a gt540-ben van... egyedül a kamera (5MP vs 3MP), és a Froyo (vs Eclair)-ban más, ahogy elsőre látom... szóval még annyira se más, mint ez az optimus one, amiben legalább kapacitív kijelző van, meg dupla ram...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#28) Zozicsek válasza ab0055 (#20) üzenetére


Zozicsek
tag

Nem görög, hanem római. A cikkbe belinkelt másik cikk alapján a telefon neve többek közt Jupiter Optimus Maximus nevéből jön, vagyis a Legjobb és Legnagyobb Jupiter, aki lényegében a görög Zeusz római megfelelője. Mitológiaóra vége.

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#29) -B- válasza Menthirist (#27) üzenetére


-B-
senior tag

"Ha a GT540-et valamilyen irányban tovább lehetett még fejleszteni, akkor a kijelző az egyik ilyen lehetőség. Ebben a telcsiben ugyanis egy 3 colos, és sajnos még nem kapacitív, hanem rezisztív LCD található. Nos, ezzel szemben az Optimus Chic fedlapján már egy 3,2 colos kapacitív display terpeszkedik, mely a mai elvárásoknak megfelelően immár multi-touch kompatibilis." Mobilport

(#30) korogyi


korogyi
csendes tag

Nekem nem bejövős :(
Ez egy átlagmobil lett, az Optimus nagyságrendekkel egyedibb. A belső viszont teljesen okés, az ár is reális.

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Külsőre nekem kicsit ízléstelen, de egyébként nem rossz telefon. Főleg, ha majd bekerül a szolgáltatókhoz és olcsóbban adják... :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Menthirist válasza papi77 (#19) üzenetére


Menthirist
veterán

azért a cikk végén:

"Experienced Android users will find the Optimus One's lack of processor power and slightly jerky web browsing a deal breaker. It's just not quite smooth enough for regular web use.

The 480x320 screen resolution is starting to look a bit last-generation, with on-screen text pretty rough around the edges. Games and apps look fine, mind, so it's acceptable if you can handle jagged text."

Kevés prociteljesítmény? nem elég kielégítő az általános web használathoz? ez baromság... én még 1.6-on is egyszerre chateltem NIMBUZZ-on, hallgattam zenét és böngésztem netet opera minivel, mikor bejött egy skype hívás, amit gond nélkül azonnal fogadni tudtam... ha ez valakinek nem elég, akkor azt sajnálom... ráadásul azóta 2.1-em van, ami mérföldekkel gyorsabb (a 2.2 meg még gyorsabb elvileg)

A 320x480-as felbontás már kissé elavult? meg darabos egy kicsit a betű? honnan nézte ez? a 3"-os kijelzőn a 320x480-as felbontás 160 dpi-s kategóriába esik, nálam speciel tűéles minden (sőt, mivel a monitorom 22"-on 1680x1050-ben megy, az 90 DPI-nek felel meg, tehát ha ugyanakkorára állítom be programozás közben a virtuális gép képernyőjét, mint az enyém (és tényleg akkora lesz), akkor a monitoron az élvezhetetlen, nem a telefonon... Szóval nincs annak a kijelzőnek semmi baja ekkora felbontás mellett, és nagyon kell sasolni, hogy pixeleket láss...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#33) Menthirist válasza -B- (#29) üzenetére


Menthirist
veterán

akkor elnéztem, az optimus one-ra írták, hogy kapacitív lesz, így ezt a részt ebben a leírásban is átugrottam...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#34) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Nekem meg pont a visszafogott külső tetszett meg benne, meg hogy nem az a lakkozott fekete, mint minden Samsung. Persze nem néz úgy ki mint egy HTC Legend, de nekem tetszik. No meg gyárilag 2.2. Nekem ez az első androidos telóm, és egyszerűnek és szépnek találom a rendszerét.

[ Szerkesztve ]

(#35) yogurt


yogurt
csendes tag

Arra lennék kiváncsi, hogy anno a Galaxy 3 ajánlott pecsnit kapott, ez pedig "csak" egy Tetszett-et. Jó, értem én, hogy nem olyan nagy a különbség a két plecsni között, de azért még is, mi az oka? :)

Uff!

(#36) keIdor


keIdor
titán

Nem nagyon értem, hogy egy 150 ezres HTC Trophy ami tele van hiányosságokkal hogy kaphatott jobb értékelést, mint ez... persze tudom, két külön ember tesztelte, de akkor is.
Ez a néptelefon, ennek van jobb ár/érték aránya... és még szebb képeket is csinál. :U

Nekem egyébként tetszik a telefon, haveroknak nyugodt szívvel fogom ajánlani miután már járt a kezemben. Ez a Chic, amit linkeltetek viszont rondább... persze relatív.

Galaxy 3-nál amúgy jobb vétel ez. 480x320 vs. 400x240.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) jooker82 válasza Menthirist (#27) üzenetére


jooker82
nagyúr

Rosszul tudod...a Chicben is 3,2 multitouch kapacitv kijelző van...512 mb rom,ram...xvidet is játsza...egyedül az aksi gyengébb

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#38) Menthirist válasza jooker82 (#37) üzenetére


Menthirist
veterán

ehh, ez a 3 nap alatt 6 aludt óra kezd meglátszani :D
azért xvid-et játszik a GT540-es is :) ebben legalábbis már biztos vagyok :D (próbáltam már a sajátomon, és még a 700x400 körüli xvid Halo Warsot is vitte szépen, gond nélkül...
bár ennek ellenére minden videót áttömörítek előtte, mert sokat lehet a méretükön spórolni így azért...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39) yogurt válasza keIdor (#36) üzenetére


yogurt
csendes tag

"Galaxy 3-nál amúgy jobb vétel ez. 480x320 vs. 400x240."

többek között ezért is kiváncsi vagyok a miértre.

Uff!

(#40) jooker82 válasza Menthirist (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

nekem az mp4 és 3gp-n kivül nem9gazán játszik semmit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#41) xlife11 válasza jooker82 (#25) üzenetére


xlife11
senior tag

Mondtam olyat hogy elfogult?Csak közel sem olyan 'szuper' amint ezt írják.Igen,kipróbáltam élőben,tényleg trágya az anyaghasználat,a kijelzőtöl nem dobtam magam hanyatt,a mulitouch ,jelentem működik ;] Nekem nem jött be,kinézetre,satöbbi,a GT540hez képest nem dob akkorát,a Chic sem fog szerintem,eléggé egy kaptafára mennek a jelenlegi Optimus tellák (kivétel Optimus 7),kinézet változik (azt mindenki döntse el milyen irányba)belsőn meg csak javítgatnak...

(#42) HardRic


HardRic
addikt

"Qualcomm MSM7227, ilyen dobot többek között a Sony Ericsson Xperia X10 miniben és a HTC Hero-ban is,"

Az nem Hero, hanem Legend akart lenni szerintem. :) És az ilyen dobot?
Egyébként jó teszt, és a telefon is teljesen jó. Végre egy normális méretű, tudású, nem rezisztív kijelzős néptelefon.

[ Szerkesztve ]

(#43) jooker82 válasza xlife11 (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Senki nem irta erről h szuper...egyedül aki ténylegesen használja már 1 hete...ugyh hülyeségeket ne irjj....Ha meg neked nem tetszik valami akk tedd mellé,h részedról ,mert félreérthető...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) Probber


Probber
őstag

Nekem tetszik, jól néz ki, egyáltalán nem rossz készülék ez. A készenléti időt viszont egyszerűen nem értem, hogy hogy sikerült ilyen alacsony szintre helyezni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#45) xlife11 válasza jooker82 (#43) üzenetére


xlife11
senior tag

Részemről :R

(#46) Zayl01


Zayl01
tag

Nekem a külseje bejön, nem szeretem a kocka telefonokat. Szerintem ez egy jó kis teló nem hinném hogy ebbe kategóriába tudna valaki jobbat ajánlani..

(#47) blueMerle


blueMerle
veterán

Az LG adott ennek a feketében még épphogy vállalható formának egy pofont: szürke verzió :U

A készülék pedig szvsz egész vállalható egy tucat android teló, de minden fontosabb igényt kielégít. :K

(#48) Mic ACE válasza Probber (#44) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Én azért ezt a készenléti időt fenntartással kezelném, ugyanis több helyről is az jött le hogy teljesen rendben van. Nem elképzelhetetlen, hogy a konkrét tesztpéldány gyengélkedett valamiért. Amúgy meg fura, hogy a kisebb, 1250mAh-ás akksival rendelkező Chic-nél az LG 500 óra (2G) / 400 óra (UMTS) készenléti és 8 óra (2G), 6 óra (3G) beszéd időt, míg a One 1500mAh-ás akkuja mellé 450óra készenléti, és 5 óra. (2G), 6 óra (3G) időt mellékel a specifikációban. :U Lehet hogy a látszat ellenére a Chic-nél más a hardver?

@BlueMerle: És van ám ezüst-kék is! :P

[ Szerkesztve ]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#49) roti86


roti86
őstag

Nekem kifejezetten bejön a telefon külseje, a GT540 viszont egyáltalán nem tetszik. Ez van, mindenkinek más jön be. Jó pont, hogy a fizikai gombok világítanak, jó képeket készít (hová lett a régi cipő és a hőmérő?:) ).

Egyedül az ára eshetne még egy picit és akkor jó vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Mint aki egy hete nyúzza, egy szomszédos topikban írtam pár bejegyzést róla. Megosztom, hátha valakit érdekel. Nekem bejön a telcsi, lehet, hogy csak azért, mert nekem is ez van, nem tudom. Eddig nem bántam meg, és nem találkoztam olyan dologgal (egy hét alatt), ami zavarna, vagy komoly hiba lenne. :)

Szóval pár saját tapasztalat egy kezdő androidostól:

Link1
Link2
Link3
Link4
Link5

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.