Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) edem96 válasza atti1848 (#7350) üzenetére


edem96
senior tag

Ment a pü.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7352) atti1848 válasza atti1848 (#7350) üzenetére


atti1848
senior tag

és valaki esetleg megtudná mondani,hogy mi az az SP code ????

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#7353) edem96 válasza atti1848 (#7352) üzenetére


edem96
senior tag

Csak angolul találtam vmit róla.
http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.php?t=1176639

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7354) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Találtam egy programot(octopus), amivel elvileg függetleníteni tudom a telomat, de ha minden igaz akkor firmware kell hozzá.
Azt nem tudom,hogy ha a firmware független és átírja a telo firmware-ét akkor független lesz?Ha igen akkor tudtok linkelni egy független magyar firmware-t a P500-hoz?

ha számít valamit akkor a telo Telenoros.

Köszönet. :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#7355) ló úr


ló úr
őstag

Recoverybe mely gomb kombinációval lehet belépni? :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7356) zso73 válasza atti1848 (#7354) üzenetére


zso73
veterán

Ez wArez,és tiltott!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7357) MaTT válasza ló úr (#7355) üzenetére


MaTT
aktív tag

power+home+vol. up

Keep the rubber side down!!

(#7358) ló úr válasza MaTT (#7357) üzenetére


ló úr
őstag

Köszi,már időközben rájöttem énis :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7359) ló úr


ló úr
őstag

Nekem egy olyan jellegű problémám lenne,h vmiért 2.3.3 v20G_00 alatt nem csatlakozik a géphez a telefon. ezzel vmit lehet kezdeni? mert így gyakorlatilag nem tudom superoneclickel rootolni A telóval semmi baj,ez tuti,volt rajta egy 2.3.7-es rom és annál ment,csak nem volt térerőm vele,így ezt visszatettem KDZ updaterrel A Z4Root nem megy 2.3.3 alatt,vagyis nem rootol,se a gingerroot Mit csináljak? van erre esetleg vmi megoldás?

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7360) KGellért válasza ló úr (#7359) üzenetére


KGellért
Műholdas

Nézd meg, hogy a driverek jól fel vannak-e rakva. Nálam ez volt a baj. Installáld újra őket és akkor majd felismeri a gép, ha minden igaz.

(#7361) ló úr válasza KGellért (#7360) üzenetére


ló úr
őstag

Minden driver fel van téve,azokkal nem lehet gond :( Az eredeti 2.2 vel is ezt csinálta,de arra legalább műkszik a ginger root,és a z4 root-is :) szal olyan kéne nekem amit a telefonra letöltve,elindítva rootolja nekem :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7362) KGellért válasza ló úr (#7361) üzenetére


KGellért
Műholdas

Ha a GigenrRoot nem működik, akkor csak a SuperOneClick-el van esélyed. Én azért mégis csak azt javasolnám, hogy töröld le a drivereket és rakd fel újra, hátha esetleg közben kijött valami újabb verzió vagy valami. Semmit nem veszíthetsz vele. :)

(#7363) ló úr válasza KGellért (#7362) üzenetére


ló úr
őstag

Okés,köszi :) Megpróbálom,bár kicsi esélyt látok rá,h működjön is :(

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7364) KGellért válasza ló úr (#7363) üzenetére


KGellért
Műholdas

Nekem is volt ilyen jellegű problémám. Egy csomót szenvedtem a saját számítógépemmel aztán átültem egy másikhoz és így valahogy nagynehezen sikerült. Még ma sem tudom hogy mi volt a baj. Érdekes módon a rootolás után már simán csatlakozott a Real a rendes számítógépemhez is. Te is hasonló helyzetben lehetsz úgyhogy ha végleg nem megy azzal a számítógéppel akkor próbáld meg egy másikkal esetleg.

(#7365) ló úr válasza KGellért (#7364) üzenetére


ló úr
őstag

Okés,megoldok vmit,kössz a segítségeket :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7366) hruodnand


hruodnand
senior tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem:
Van olyan program P500-ra, ami "blink"-el (tehát az alsó 4 gomb háttérvilágítását bekapcsolja bizonyos időközönként "pislákolni"), hogyha kapok E-Mail-t vagy volt egy nem fogadott telefonhívásom?

(#7367) 313313 válasza hruodnand (#7366) üzenetére


313313
addikt

van, marketról töltsd le az xled alkalmazást

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7368) zso73 válasza 313313 (#7340) üzenetére


zso73
veterán

Melyik a legjobb rom,kernell kombó most?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7369) 313313 válasza zso73 (#7368) üzenetére


313313
addikt

Gyári V20g gyári kernellel, lassan ezzel is 3 napos üzemidőnél tartok, folyamatos netelérés mellett.
Igazából kerneleket próbálgattam, de mindnek volt valami baja. Gyári cuccba most hibát nem találok, talán még gyorsaságra is elég jó. Hozzátenném, nekem ez az elsődleges telefonom is, fontos hogy ha hívnak eltudjanak érni, és értsem a másik felet.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7370) KGellért válasza zso73 (#7368) üzenetére


KGellért
Műholdas

Az emberek XDA-n az oxygen-t dicsérik nagyon a hozzá járó alap kernellel. A Ginger Blur B sem lehet rossz mondjuk DJNOXD kernellel. Én most épp Ginger Snap-et használok de az akkumulátor elég keményen merül.

(#7371) silvergod válasza KGellért (#7370) üzenetére


silvergod
őstag

a blurb + djnox kernel a legjobb a sanpnál mindenképp jobb.
Ennek a párosnak van a legjobb akku ideje
alig fogyaszt valamit a többi moddolt romhoz képest.
Ajánlom :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7372) zso73 válasza silvergod (#7371) üzenetére


zso73
veterán

Linket tudnátok dobni a cuccokhoz. Nem szeretnék vacakolni a rossz letöltésekkel. Köszi!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7373) silvergod válasza zso73 (#7372) üzenetére


silvergod
őstag

#7223 hsz.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7374) zso73 válasza silvergod (#7373) üzenetére


zso73
veterán

köszi. :R leszedtem.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7375) kaller1 válasza zso73 (#7356) üzenetére


kaller1
veterán

Sz@rt sem ér az octopus programja a hozzá tartozó hardver nélkül, a gyári fw-től meg nem lesz független a készüléke.

.::> <::.

(#7376) zso73 válasza kaller1 (#7375) üzenetére


zso73
veterán

Mindegy is....... A warez akkor is tiltott... Azért petting a jutalom a Modiktól. ;]

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7377) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok
öcsém p500-asára szeretnék CM7-et rakni.
Gondoltam elöször is a rootolással kell kezdeni EZ alapján. itt azonban egy olyan akadályba ütköztem hogy az "ADB" mappában nincs "cmd7" alkalmazás... most akkor mi a teendő?

Ha meglesz a root, akkor utána Recovery menűt kell felrakni E-SZERINT?

Majd, recovery-ben backup-ot készíteni a jelenlegi ROMról?

És ezután EZ ALAPJÁN flashelni a CM7-et?

Honnan (melyik) CM7-et töltsem le?

Hogyan lehet alkalmazásokat, adatokat úgy elmenteni hogy azt után a gond nélkül visszatehető legyen az új ROMra?

(elnézést a sok kérdésért, nem szeretném elrontani)

[ Szerkesztve ]

(#7378) zso73 válasza SkyLaci (#7377) üzenetére


zso73
veterán

A sorrend jó. A Rom manager is tud tölteni talán romot,de a google is segít.
Backup: Titanium backup, vagy hasonlók.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7379) SkyLaci válasza zso73 (#7378) üzenetére


SkyLaci
őstag

köszi a választ?
A rootolást hogy csináljam?
"SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse"-t töltöttem le és ebben az "adb" mappában nincs "cmd7" alkalmazás

(#7380) zso73 válasza SkyLaci (#7379) üzenetére


zso73
veterán

A CMD 7, a parancssorra gondoltak. Futtatásba, CMD....Betallózása a mappának, és úgy.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7381) zso73


zso73
veterán

Felraktam a ginger lótúrót. Egy hulladék az egész.......Sok dolog nem működik ........
CM 7 tapasztalat valakinek ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7382) zso73 válasza zso73 (#7381) üzenetére


zso73
veterán

CM7 stable az ajánlott kernellel tuti. A fényképezőgép nem fagy meg !! :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7383) zso73 válasza zso73 (#7382) üzenetére


zso73
veterán

Valaki tud nekem 2.3-at linkelni,ami recovery-s ?
Felraktam egy ICS romot is. De abban meg nem működött a kamera.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7384) 313313 válasza zso73 (#7383) üzenetére


313313
addikt

itt van fent pár rekoveris rom is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7385) "ati76" válasza zso73 (#7383) üzenetére


"ati76"
tag

Helló zso73!

Innen szemezgettél mostanában? [link]
Van tegnapi kiadású ROM is ha esetleg érdekelne. :DD

(#7386) zso73 válasza "ati76" (#7385) üzenetére


zso73
veterán

A 7.20 stable van most fent, egy olyan kernellel, ami egész jól muzsikál. Azt itt ajánlották. A többi hulladék. A tegnapiban valami bug volt. Kamera az tuti. A 720 stable a mostani kernellel jó a kamera, és az USVB is... Marad ez. A gyerek nem akarja a gyári 2.3-at..

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7387) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Havernak van egy ilyen telója és fel szerette volna rakni rootolás után a cyanogen moodot de most hívott hogy valami progi felrakása utána ami a mod felrakásához kell a teló nem működik
ha megnyomja a 3 gombot bejön az lg logó meg az emergency mod ,ilyenkor mi történhetett és hogy lehet helyrehozni?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7389) MaTT válasza Bass (#7387) üzenetére


MaTT
aktív tag

hogy mi történhetett azt nehéz megmondani.
helyreállítani így lehet pl: [link]

Keep the rubber side down!!

(#7390) kaller1 válasza Bass (#7387) üzenetére


kaller1
veterán

Ha van emergency mód, akkor nincs nagy baj. Keressen rá a KDZ updater-re és egy P500 .kdz firmware-re a neten (xda-dev fórum, stb), és flashelje fel rá vele.

mod: MaTT kolléga megelőzött, a linkjén szépen le van írva minden.:)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#7391) MaTT


MaTT
aktív tag

arra van valakinek ötlete, hogy miért törlődik minden egyes újraindításnál, kikapcsolásnál a google account? evvel együtt persze eltűnik minden kontakt a telefonkönyvből is míg újra hozzá nem adom a google fiókot és szinkronizálja az adatokat.
gingerblurb v4 + djnoxd v2.5.2 kernel
köszi!

Keep the rubber side down!!

(#7392) zso73 válasza MaTT (#7391) üzenetére


zso73
veterán

Szedd le azt a fost. Semmire nem jó, azon kívül, hogy szép. Esetleg a V2, még jó lehet..... Az a fejlesztő kedvence. Vagy használd a gyári kernellel. Nekem a legjobb a nekem brelinkelt kernel volt, amit a V4, és kernell párosban tettek be. Nézz vissza egy kicsit..

A 7.20 stable az jó. Egyedül a fordításnál vannak gondok. 270 ° meghülyíti.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7393) MaTT válasza zso73 (#7392) üzenetére


MaTT
aktív tag

nem értelek. neked is a gingerblurb + djnoxd kernelt ajánlották.
nekem is az van fent. a szépséghez nem értem mi köze ennek. egy sima launcher pro van rajt...
nincs vele semmi gondom, gyors, az akku kibír 30órát is akár. egyedül ez hogy rebootnál elveszik a google account.
közben olvasgattam és állítólag attól lehet ha SD kártyán tárolom a fontos appokat. google appokat már átraktam belső memóriára, de nem változott így sem semmi. lehet a Fb-ot is át kéne meg mindent ami szinkronizál.

Keep the rubber side down!!

(#7394) 313313 válasza MaTT (#7393) üzenetére


313313
addikt

Nálam ha FB SD kártyán van, mindig kifagy, vagy netet nem érzékeli (gyári rom és kernel).
Próbáld meg telefon memóriába átrakni, hátha attól változik valami....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7395) KGellért válasza MaTT (#7393) üzenetére


KGellért
Műholdas

Én nem sok értelmét látom annak, hogy a hibát az appok helyéhez kössük. Nekem a Launcheremen és a billentyűzeten kívül minden az SD kártyán van, vagy az EXT4 partición.

Én a helyedben újraraknám az egész rendszert, az a legegyszerűbb az ilyen problémák megoldásához. Persze ha tudsz jobb megoldást, akkor ne hagyd, hogy félrevesselek, mert valószínűleg egy készülék specifikus problémával nézel épp szembe, ami nem sok más usernél fordul elő. :)

(#7396) zso73 válasza MaTT (#7393) üzenetére


zso73
veterán

Nekem a wifi kapcsolattal gond volt. rácsatlakozott, majd magától kikapcsolta a wifit.
Az időjárás vidget nem működött. Az ICS launcherrel is baja volt :W
Ezt előadta két óra alatt. Elég is volt belőle.
A CM 7.20 jó. Nem panaszkodik a gyerek miatta. Akár ki is lehet jelenteni, hogy hibátlan.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7397) KGellért válasza zso73 (#7396) üzenetére


KGellért
Műholdas

Igen, szerintem is az a legstabilabb most és főleg mentes mindenféle script-ektől, amik a hibákat okozhatják. Akinek nem hiányzik a YouTube HQ és a videólejátszás úgy általában,a nnak viszont elég jó alternatíva lehet most már a CM9 is, vagy a rá alapozott MIUI.

Mennyi sas egy rakáson. O.O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7398) ronaldu98 válasza KGellért (#7395) üzenetére


ronaldu98
tag

Persze ha tudsz jobb megoldást, akkor ne hagyd, hogy félrevesselek, mert valószínűleg egy készülék specifikus problémával nézel épp szembe, ami nem sok más usernél fordul elő.
Nálam sajnos ugyanez a helyzet áll fent CM 7.20 stable alatt is szóval nem hiszem, hogy az lenne. :(

(#7399) ronaldu98


ronaldu98
tag

Amúgy ezt a progit:[AndroPlatinaUtilities] használta már valaki mert nagyon jól hangzik de lehet hogy túl jól hogy igaz legyen. :F

(#7400) KGellért válasza ronaldu98 (#7398) üzenetére


KGellért
Műholdas

A többi CM7.2 alapú ROM-nál is előfordul ilyesmi? Ha igen, akkor próbáljátok ki a popdog féle Oxygen 2.3.2-őt, ami még a régi mikOS féle CM7.1-re épül és nagyon sokan dicsérik. Azzal meg kéne szűnjön minden probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.