Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) ronaldu98 válasza silvergod (#7750) üzenetére


ronaldu98
tag

Szükség van full wipe-ra a 3.0-t használom, mert nekem az is megfelel és már egész jól belaktam de ha lehet anélkül is akkor felteszem az újat.

(#7752) P-SZ-S válasza ronaldu98 (#7751) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nem kell wipe.

(#7753) ronaldu98 válasza P-SZ-S (#7752) üzenetére


ronaldu98
tag

Kösz az infót.

(#7754) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Az adaptere hány volt, hány mAh-s? Nem találok róla infót.

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7755) zolee86 válasza s3toraph (#7754) üzenetére


zolee86
tag

Szia!

5.1 V és 700mA
Model: STA-U12ER

(#7756) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Szeretném rootolni a telomat ennek a leírása szerint. Melyiket érdemes feltenni?

Ha megvan a root akkor, hogyan tovább? Szeretnék egy minimum 4.0ás androidot a 2.3 helyett ha lehetséges meg egy kicsit feltúrbózni, mert nagyon lassú szegényke mostanában. Ha betölt egy oldal szinte alig akar zoomolni meg lefagy és ez csak a böngészéskor szokott lenni. Régen ezt nem csinálta.

(#7757) s3toraph válasza zolee86 (#7755) üzenetére


s3toraph
senior tag

:R

Abban is tudnál segíteni, hogy honnan tudok rendelni olyat, ami nem 2-3e Ft (postával együtt), és rendes magyar hálózati csatlakozó? Nem találok csak olyan helyeket, ahol 1500-1800+ a pk 1000Ft (pikk pakk pontról mér' nem halottak még a boltok, 90%-uk legalábbis...), amazonon nincs magyarhoz, e-bay-en meg 10 dollár...

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7758) Buster17 válasza Buster17 (#7756) üzenetére


Buster17
addikt

Illetve az lenne a kérdés, hogy egy komplett előlőlapot szeretnék cserélni mert kopott meg karcos a kijelző. ez jó lesz szerintetek?

(#7759) zolee86 válasza s3toraph (#7757) üzenetére


zolee86
tag

Szerintem nem feltétlenül kell lg-t venned, hanem bármelyik microUSB töltő jó lenne neked.

Nekem pl van egy samsung dig. fénykép töltő, amivel néha szoktam tölteni, asszem az 1000mA, vagy pl barátnőm nokia microUSB töltőjével is töltöm, ha az esek kéz alá.

Ha hazaérek megnézem a kamera töltőjén milyen adatok vannak pontosan.

Látom debreceni vagy, akkor ezt nézd meg, mikor Debrecenben laktam sok mindent vettem tőlük, segítőkészek.

(#7760) zezoka


zezoka
őstag

Mennyiért menne el egy kereken két éves gyári romos (sosem volt rootolva, romcserélve) ilyen teló? Asszonyé volt, az ő stílusa mellett 4-5 napokat bírt az aksi (szinte csak készenlét, hívás/sms alig, net is alig, meg csak wlanon, mert nincs mobilnet csomagja)! Doboz, tartozékai megvannak. Fólia a kezdetektől van rajta, bubi és por mentesen sikerült rá felrakni (persze kettőt vettem, mire sikerült :) ).

[ Szerkesztve ]

(#7761) P-SZ-S válasza zezoka (#7760) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Hogyha sosem volt rootolva akkor legalább 5 ezerrel többet ér, mert az ám nagyon nagy szó :D .

Viccet félre téve, ha független akkor 10 körül, ha függő akkor kevesebbért.

(#7762) zezoka válasza P-SZ-S (#7761) üzenetére


zezoka
őstag

Az csak információ, nem gondoltam, h többet érne! :) Csak h nem volt buherálva, meg nem forrasztotta még ki magát a proci a húzástól! :)

Az nem sok... Akkor megmarad tartalék telefonnak! Amúgy független.

[ Szerkesztve ]

(#7763) s3toraph válasza zolee86 (#7759) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi. Azért is kérdeztem meg, mert nem vágom egyrészt a töltők "számozását", típusát (látom ez nem usb kábeléhez van mint a gyári, hanem úgymond egybeépített darab, mondjuk a célre tökéletesen megfelelne), másrészt, nem tudom mennyi a max. mAh amilyet még rá lehet dugni. Vagy az mindegy, csak minimum 700 legyen, és az 5V ami még fix legyen, aztán ha 1000mAh-s akkor sem baj mert annyit vesz fel amennyi kell neki? :F

Jut eszembe, Debrecenben tud valaki olyan helyet/boltot ahol ehhez az LG-hez van ilyen vagy másik a célra alkalmas töltő van raktáron? Mert itt legalább 4-5 munkanap, mire leér, ha megrendelem.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7764) Buster17 válasza P-SZ-S (#7761) üzenetére


Buster17
addikt

Ha többet ér akkor az enyémet nem is rootolom. Bőven elég ez a sebesség nekem amit nyújt 2.3 on

(#7765) P-SZ-S válasza Buster17 (#7764) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Próbáltam átadni az iróniát, de ezek szerint nem sikerült.

El sem tudod képzelni azt a szakadékot ami a gyári 2.3 és a cm9 4.0 között van. Konkrétan egy másik telefont kapsz, ami jobban fog menni mint egy-két csúcskategóriás 2 magos telefon a gyári szoftverével. Ez sajnos nem iPhone, a gyártók 2 hetente kidobnak valami újabb optimalizálatlan sz@rt a piacra, a szoftveres részét neked kell megoldanod. Arra pedig nem tudom mért büszkék egyes hirdetők hogy ők sosem frissítettek szoftvert :) .

(#7766) Buster17 válasza P-SZ-S (#7765) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor egy kezdő löketet erre :R

[ Szerkesztve ]

(#7767) P-SZ-S válasza Buster17 (#7766) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Root már megvan?

(#7768) Buster17 válasza P-SZ-S (#7767) üzenetére


Buster17
addikt

Nincs, mert nem tudom melyiket érdemes feltenni.

(#7769) Buster17 válasza Buster17 (#7768) üzenetére


Buster17
addikt

z4root-ot csinálom, töltött valamit aztán kilépett a programból azt hittem, hogy vége, ennyi. de most meg levan fagyva az egész telo

Szerk.: felolvadt,de lassab lett mint volt. fél perce nyitottam meg a progit és azóta nem reagál.

[ Szerkesztve ]

(#7770) Buster17 válasza Buster17 (#7769) üzenetére


Buster17
addikt

bocs a tripláért de megőrülök. Most a gingerbreaket csinálom de csak tölt-tölt írja hogy várjak de már vagy 10 perce várok és mennék melózni... Nem lesz baja ha kilépek a progiból és lehúzom a kábelről? :F

Kár volt belekezdenem.. :W

[ Szerkesztve ]

(#7771) P-SZ-S válasza Buster17 (#7770) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Sajnos el kellett menjek most nem tudok segiteni. Nem lesz semmi baja..

(#7772) Buster17 válasza P-SZ-S (#7771) üzenetére


Buster17
addikt

Jó. Köszi. Most akkor mivel rootoljak ha egyik sem működik?

(#7773) P-SZ-S válasza Buster17 (#7772) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Majd elkuldom, van ra egy jo progi.

(#7774) P-SZ-S válasza Buster17 (#7772) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Itt a link, nekem semmi nem működött csak ez [link]

(#7775) silvergod válasza Buster17 (#7772) üzenetére


silvergod
őstag

mit akarsz pontosan vele?
milyen rom van fent most v10 vagy v20f ?g? ?
több info kell

7750 hsz ben az egyik legjobb rom....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7776) Buster17 válasza silvergod (#7775) üzenetére


Buster17
addikt

v20g

(#7777) P-SZ-S válasza Buster17 (#7776) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Amit küldtem az tökéletes.

(#7778) s3toraph


s3toraph
senior tag

Adott egy LG P500, ilyen felállásban: 4.0.4., kernel 2.6.35.10-perf+cm9 mcostea@mcostea #8, oxigen version: Oxygen-3.0.0-OptimusOne-UNOFFICIAL, Biuld Date: Sat Oct 13:16:18 CEST 2012, Build-szám: IMM76D.

Mit javasolnátok rá launchernek/felhasználói felületnek? A mostanitól valamivel bővebb kellene (asztalon hosszan nyomva nem lehet parancsikont és widgetet kirakni, mert nincs ilyen opció, google sáv/widget felülről nem törölhető), hogy jobban testre lehessen szabni. Nem árt ha szépen néz ki, logikus elrendezésű, és fontos hogy húgom fogja használni a telót, tehát nem kell valami über sok beállítás amiben elveszne. :D
Ja, és hogy rakjam fel? Régi megmarad és át lehet majd váltani bekapcsoláskor?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7779) silvergod válasza s3toraph (#7778) üzenetére


silvergod
őstag

Ha rom nem kell csak launcher csere akkor a Nova a legjobb szerintem.
Ha rom csere is kell akkor #7750 hsz.
persze csak ha értesz hozzá.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7780) Buster17 válasza P-SZ-S (#7774) üzenetére


Buster17
addikt

gépre vagy a telora másoljam fel?
run "antdking's p500 rooting tool.bat" (could be called "antdking's p500 rooting tool" depending on your system)
ezt nem vágom és a fordító meg értelmetlen hablatyot dob ki rá

[ Szerkesztve ]

(#7781) Buster17 válasza Buster17 (#7780) üzenetére


Buster17
addikt

Na elvileg kész ha mindent jól csináltam :F
Kéne látnom a telon, hogy rootolva vagy sem? Nekem ugyan olyannak tűnik mint eddig.

szerk.:
root checker szerint nincs rootolva :F

[ Szerkesztve ]

(#7782) silvergod válasza Buster17 (#7781) üzenetére


silvergod
őstag

ha a root sikeres van superuser ikonod a menüben ezt látni..
én asszem ezzel csináltam:
[link]

de nem vagyok biztos benne ..várd meg amig megerősíti valaki nehogy elrontsd.

a recoverynél ha majd ott tartsz először a parancsorost válaszd mert én már qrtam el egyet a cwm recovery flashel amit a playről szedhetsz,azt nem ajánlom....
aztán már olyat flashelsz rá amit akarsz én amonra 3.0.6 használok például.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7783) Buster17 válasza silvergod (#7782) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem ez túl bonyolult. 5. pontól elveszek :)) Bár holnap friss fejjel neki ugrok

(#7784) tibiniki válasza Buster17 (#7783) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! Itt van egy másik leírás.

(#7785) P-SZ-S válasza Buster17 (#7781) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Hagyd az ilyen kamu programokat. Ha van superuser nevű appod akkor rootolva van, amúgy meg nincs. Azzal amit küldtem: drivereket feltelepíted, kicsomagolod, futtatod a gépen és követed az utasításokat. 1 perc és kész, angolul nem árt tudni :) .

(#7786) s3toraph válasza silvergod (#7779) üzenetére


s3toraph
senior tag

:R Közben feltettem az apex launchert, ez teljesen jó. Nova nem tetszik kinézetre, képek alapján.

Valami jó kis videó lejátszót tudtok mondani ehhez az LG-hez? Dexter (a filmsorozat) bdrip része itt-ott szaggat... kár pedig tök jól látszik a felirat is (srt), gond nélkül kezeli. MX player volt leguttóbb fent. Akitől vettem a telót, mondta hogy szerinte másik ROM kellene a telóra, mert a 360p-t és fölötte nem viszi így a teló. Ezért kérdezem, vvan-e rá mégis valami jobb lejátszó app?

Még egy kérdés: offline ingyenes térképekből ki mit használ? Jó lenne ha látszódnának az utcanevek is kisebb városokban is, és megbízhatóan működne a GPS is. Már ha van ilyen ingyenesen. :))

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7787) silvergod válasza s3toraph (#7786) üzenetére


silvergod
őstag

az szinte ugyanaz mint a nova az is jó...
én is mx-t használok,lehet tényleg a romban van valami,bár én nem nézek rajta 720p-t :)

az egyik ilyenemtől megválnék akit érdekel keressen privátban.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7788) s3toraph válasza silvergod (#7787) üzenetére


s3toraph
senior tag

Értem. Marad az MX akkor, és 360p alatti felbontás. Nem létkérdés, csak érdekelt. :))

Az akkut te hogyan használod? Rajtahagyod-e egész este töltőn, szoktál-e valami kalibrációt vagy kisütést csinálni az üzemidő növelése érdekében (ha igen hogyan?), ilyenekre gondolok. Én azt vettem észre, hogy ha a wi-f bekapcsolva marad, jobban merül de ne jelentősen, ellenben ha a GPS marad bekapcsolva (wi-fi nélkül) akkor érezhetően gyorsabban merül, ill. ha élő hátteret rakok be, az is zabája az akksit. :O Nálad is megvannak ezek a jelenségek?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7789) Buster17 válasza P-SZ-S (#7785) üzenetére


Buster17
addikt

A driever az lehet nincs fent :B A többi az úgy ment. Amikor futtattam a a fájlt akkor 2x vagy 3x nyomtam a Y-t hogy ige csatlakoztatva van igen azt látom igen telepítem és a legvégéb control+C -t ír és kilép. Ennyi.

(#7790) silvergod válasza s3toraph (#7788) üzenetére


silvergod
őstag

nem szoktam kalibrálni mert csak rosszabb lett.
a fényerőt és a világítás idejét veszem kisebbre.
a többi sajnos mind megvan ami nálad ez alap :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7791) kiskelgyo


kiskelgyo
csendes tag

Sziasztok!
Lehet nem jó helyen kérdezek, de a root akadálya a függetlenítésnek? Telenoros P500-am van, garancia már lejárt, hűségidő sincs már. A Telenornál függetlenítik (erről már megkérdeztem őket), viszont nem tudom, hogy gondot okoz-e, hogy rootoltam a készüléket. Szerintem nem, de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék.
Előre is köszönöm, és bocs, ha nem idevág a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#7792) tibiniki válasza kiskelgyo (#7791) üzenetére


tibiniki
tag

Mivel már valószínűleg garancia sincs rá, nem okozhat gondot. Mennyiért függetlenítik a pannonnál?

(#7793) kiskelgyo válasza tibiniki (#7792) üzenetére


kiskelgyo
csendes tag

6750 Ft
Garancia már valóban nincs rá, lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#7794) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Mostanában nem volt használva :)

(#7795) zezoka válasza Gedeon31 (#7794) üzenetére


zezoka
őstag

Wow! :) Külföld, vagy ilyesmi?

(#7796) Gedeon31 válasza zezoka (#7795) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem külföld. Volt most szerencsére más helyette.

(#7797) weinmaker válasza Gedeon31 (#7796) üzenetére


weinmaker
őstag

Szia!

Ez engem is érdekelne, mert fél éve lejárt a hűségem, és lehet, hogy másik szolgáltatót választok, de a telefon maradna. Ez nem gondolom, hogy warez dolog lenne így. Ha valaki tud segíteni akár privátban is jöhet, ha ez itt így nem publikus.

Köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7798) hruodnand


hruodnand
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki << mik_os CM 7.1.0 (2.3.7 kernel) >>-nél újabb romot? Ami stabil?
Illetve melyik ROM a legstabilabb? Gyáriban van újabb esetleg?
IGO néha szokott fagyni... Mostanság elég sokszor, aztán inkább újra húznám a rendszert, amúgy is sok minden változott már rajta.

(#7799) tibiniki válasza hruodnand (#7798) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! IcySnap.

Fél éve használja a fiam, pörgeti rendesen. Még nem sírt, hogy cseréljünk romot rajta.
Szép, stabil ICS.

(#7800) Lion76


Lion76
csendes tag

Helló mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni!
A páromnak is ilyen telója van!
A minap netezés közben,beléptem a böngésző menü-beállításokba,hogy beállítsam a szövegméretet.
Amikor ez megtörtént és kiléptem a beállításokból,abban a pillanatban megjelent egy hibaüzenet!
Ez:Sajnálom!a böngésző(browser.android...stb)az alkalmazás váratlanul leállt!próbálja újra!)
Na innentől kezdve,az égvilágon semmit nem lehetett kezdeni a nettel(semmivel,amihez net kell!)!
Újra indítás,akku kivétel,ügyfélszolgálaton keresztüli net frissítés semmi nem használt :(
Átnéztem minden beállítást,az is rendben volt!
Maradt a gyári adatok visszaállítása!Megtörtént!Újra működik!
Gondoltam most már minden ok,újra megpróbálkozom a beállítással!
Idegbaj :W :W :W Újra a hibaüzenet!Újra gyári adatok visszaállítás!
Kérdésem:miért csinálja ezt,mit lehet ez ellen tenni?
HEEEELP!!!!!
A segítséget előre is köszönöm!!!!!!
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.