Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) samael81


samael81
tag

Csatlakoztam az előttem szólóhoz és én is felraktam az általa említett rendszert,lecserélve a CM7.2 stable rendszerét. Most egy hónap minimum nyúzás....remélem nem fogja azokat produkálni mint az előző. De még be kell laknom a ROM-ot,az első tapasztalatok kedvezőek. Ha bármi zavaró előjön,azt megosztom a társasággal!

(#7552) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv Mesterek. Felraktam a "cm-7.2.0-p500" romot, de ha rádugom USB-re a telefont 3-at csippan a gép és nem ismeri fel, de a telefon rákérdez, h akarom-e adattárként használni, rámegyek, h igen és nem történik semmi. Ötletek?

20 éve a PH-n.

(#7553) samael81 válasza Hikvision (#7552) üzenetére


samael81
tag

Telepítsd fel a gépre az LG drivert. Az LG honlapjáról letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#7554) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv, ajánlhatnátok valami jó kis ROM-ot. Valami olyat ami tökéletesen fut (kamera fontos, WIFI). Ha egyáltalán van ilyen. Nem baj, ha gyári kitakarított. Esetleg új Launcherrel, vagy státusz bárral megspékelt cucc.

Tényleg olyan kellene ami stabil, mert nem nekem lesz, hanem asszonynak. A legfontosabb, hogy a kamera jól működjön, és gyors legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7555) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A SuperOneClickv2.3.1-ShortFuse-t nem tudom sehonnan letölteni mert a NOD32 szerint vírusos. Ti honnan szedtétek le?

(#7556) tzsolesz válasza tzsolesz (#7555) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Megoldódott.

(#7557) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ez a topic nem valami pörgős.. :B

(#7558) szabohunor válasza tzsolesz (#7557) üzenetére


szabohunor
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1574523

Tessék, itt van egy gyárira épülő, ebből kifolyólag talán elég stabil, bár igazság szerint én még nem próbáltam.

(#7559) zso73 válasza tzsolesz (#7557) üzenetére


zso73
veterán

Szerintem mindenki lecserélte a telefonját már itt..... Én is. Csak néha visszanézek....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7560) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Köszi szépen.

bubus66 kolléga csinált nekem egy jó romot.

ADW launcher, Franco Kernel (tuning, bár nem használom), új értesítési sáv, kitakarított sallang mentes verzió.
A kamera is jobb lett benne mint a gyáriban.
Szóval sirály lett.
Azért a fentebb linkelt romot lehet hogy kipróbálom. Egyelőre az asszony elégedett, Övé a teló am....

:R :R

(#7561) zso73 válasza tzsolesz (#7560) üzenetére


zso73
veterán

megosztanád a közösséggel, ha jó a rom, és hibamentes ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7562) tzsolesz válasza zso73 (#7561) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Megkérdezem bubus66-tól, OK?

Annyi van vele hogy alapból 729Mhz-en iundul, és persze ilyenkor picit vibrál a kamera. Ha visszább vesszük 600-700Mhz közé, akkor nincs vele gond. Recovery-ből telepíthető.

(#7563) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Ma ujra rádugtam a gépre a telefont.
Felpakolt minden drivert,felraktam a legujabb PC Suite-t.
Viszont nem akar csatlakozni a programra.
Látja a telefonszámomat és a telefon profilnevét.
és itt meg is áll a dolog.
Ugy emlékszem régen volt olyan opció amikor lehuztam a felső menüt,hogy usb adattár kapcsolat használata és volt egy másik amivel a szgéppel kommunikált (ez most nincs)
Vszinüsitem ez a baj az oka kommunikáció hiányának.
Hogyan tudom visszahozni ez a tulajdonságát ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7564) bubus66 válasza tzsolesz (#7562) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7562) tzsolesz

Természetesen meg oszthatod, csak akkor küldök egy másikat mert névre szolra lett csinálva a ROM. Csak az a baj, hogy nem tudom ki próbálni rendesen. mindjárt át küldöm a másikat.

(#7561) zso73

Nem kell engedély meg lehet osztani, csak úgy szeretném, hogy a ROM neve ne névre szóló legyen.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7565) zso73 válasza bubus66 (#7564) üzenetére


zso73
veterán

Köszi !
Neked is Tzsolesz ! UT 3 avatar ? Nyomod még ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7566) bubus66 válasza zso73 (#7565) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7565) zso73

Mindjárt fel tolom, de valóban úgy csináljátok ahogy a tzsolesz írta, mert sajna a lány nem mindig adja oda a telefont. EXT partícióra van meg csinálva jó úgy?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7567) zso73 válasza bubus66 (#7566) üzenetére


zso73
veterán

Ext partícióra? Az mit takar ? Nekem recovery verzió jó. Az SD-t nem szeretném formázni. Link2SD re van a telefon beállítva.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7568) tzsolesz válasza zso73 (#7565) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem nyomom már nagyon régen...... :(

bubus66, okés. Ha az LG UI 3.0_át is bele tudod építeni, akkor még jobb lesz. :K

(#7569) bubus66 válasza zso73 (#7567) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó csak azért kérdeztem mert az bent maradhat, csak akkor kiveszem belőle a ESfileexplorert
tzsolesz meg osztom én most megy fel köszi, hogy be ajánlottál, talán holnapra össze hozom az LG UI3 nem biztos de rajta vagyok.
tzsolesz egy 30 perc és küldöm

Mondtam, hogy az ADW jó én a ZTE Skatenál használtam, most a HoloLaunchert használom a Blacknél, meg hívtad őket az off topicba? Mert én igen, de nem nagyon jöttek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7570) tzsolesz válasza bubus66 (#7569) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Rendben, végül is nem olyan fontos, mert az ADW kegyetlenül jól témázható, és az ikonokat is cseréli. :K

(#7571) akoska07 válasza akoska07 (#7563) üzenetére


akoska07
nagyúr

erre valaki ? :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7572) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Van egy kis tapasztalatom.
Még nem tudom mi okozza, de ma volt már lefagyás, amin csak akksi kivétel segített.
WIFI+böngésző ment mindkét esetben.
Ha lesz még több, akkor szólok.
De sejtem mi lehet. Mindig visszaugrik 729Mhz-re. Ráadásul nem tudom, mi lehet a minimum freki, mert az 480Mhz-en van. Talán nem bírja ezt a frekit. Nem tudom. Ha lelehet, akkor lekellene venni róla ezt a tuningot. Talán az megoldaná a problémát.
Amúgy az akksi kegyetlenül bírja. Egy nap után szinte semmit sem merült. :Y

Jah, és innen szedhető a ROM.

akoska07 Nem kapcsoltad be véletlenül a csak addatár módot? Beállítások->adattár, és ott a legfelső opció legyen vissza pipálva.

[ Szerkesztve ]

(#7573) bubus66 válasza akoska07 (#7571) üzenetére


bubus66
nagyúr

Töltsd le ezt és felejtesd el a PC Suitet az egy fos én ezt használom,ha néha szoktam. Ugyan azt tudja sót talán még többet mit a PC Suite

MyphoneExplorer

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7574) akoska07 válasza bubus66 (#7573) üzenetére


akoska07
nagyúr

ezzel tudok minden adatot lementeni a telefonról és akár szoftvert is frissiteni ?

letöltöttem (nod be is riasztott rá)
felraktam,de ugyanaz a helyzet. nem kommunikál vele sem.
azt gondolom hiányzik az az opció a telefonból.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7575) akoska07 válasza tzsolesz (#7572) üzenetére


akoska07
nagyúr

a beállitásoknál nekem nincs ilyen opció,hogy adattár.

közben megtaláltam.
tárolás alatt volt
és nem volt ott pipa
usb kapcsolati mod a neve és ott csak az adattár mod van,mint lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7576) akoska07


akoska07
nagyúr

emlékszem rá,hogy régen ki tudtam választani,hogyan kapcsolódjon a telefon usb-n keresztül.
adattár vagy a másik (talán szinkronizáció)

minden progi azt irja ki nincs csatlakoztatva telefon.
viszont ha bekapcsolom az adattárat akkor láthatok róla adatokat,de sztem csak az sd kártyáét.

Ti ha rádugjátok a gépre a telefont és lehuzzátok a felső menüt,mit ir ki az usb kapcsolatokhoz ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7577) bubus66 válasza akoska07 (#7574) üzenetére


bubus66
nagyúr

ilyen esetben nem kell foglalkozni a vírus irtóval. Nekem pl az avast nem jelzett be.Szoftvert frissíteni nem lehet vele de más mindent. lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7578) MaTT


MaTT
aktív tag

GingerSnap v2.2 finale másfél napja megy úgy hogy azért volt benn jócskán netezés is :))
igaz 3G-t sosem használok csak wifit vagy edget.
eddig egyik rom/kernel sem bírt ennyit. emellett gyors és stabil 480-729Mhz smartass v2 cpu governert használva. minden működik rajt, aminek kell. perfekt.

Keep the rubber side down!!

(#7579) tzsolesz válasza MaTT (#7578) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

De ugye villog a kamera benne? Teszteld azért le. Meg azt is hogy van-e SOD, azért ezeknél a módosított Kernel-eknél előfordulhat. Bubus66 most linkelt egy gyári kerneles kitakarított romot, ADW launcherrel priviben. ma azt letesztelem. ha az jó lesz akkor ide is belinkelem, addig marad a Franco kereneles ami tuningos, és 729Mhz-el indul, akár mit is csinálok neki. Újraindítás után visszaugrik 729Mhz-re. egyébként majdnem 800Mhz-ig lehet húzni.

kérdésem, egyébként mi az alsó határ CPU-nál? tehát a nyugalmi freki gyárilag?

akoska07 próbáld meg másik USB-n, olyannal ami hátul van az alaplapon. Valami felrakhattál a gépre, ami bekavar neki....

(#7580) akoska07 válasza tzsolesz (#7579) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jelenleg alaplapi usb-re van dugva,nem a házon lévő usb-re.
Kihuzom a G27-et,hátha megjavul :D
vmelyik játéknál is az volt a baj.

hát most nem segitett...
nem tudom mit rakhattam fel amitől nem akar kommunikálni.
annyi minden történt már a géppel a legutolsó csatlakoztatás óta,hogy megmondhatatlan mi kavarhat be.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7581) MaTT válasza tzsolesz (#7579) üzenetére


MaTT
aktív tag

nem villog a kamera. gingerbreadnél se villogott. pedig ott 710mhzen ment a proci...
nem vágom mi az a SOD? google azt mondja hogy stormtroopers of death :DD

nemtom, no offense de én szívesebben vadászok XDA-ról romokat amit többszáz ember letesztelt már és leírják hogy melyikben mi a pro,kontra.

Keep the rubber side down!!

(#7582) MaTT válasza MaTT (#7581) üzenetére


MaTT
aktív tag

nem gingerbread hanem gingerblurb, sorry...

Keep the rubber side down!!

(#7583) tzsolesz válasza MaTT (#7581) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nah, az jó ha nem villog. Lehet este kipróbálom. :)

bubus66 kicserélte a fenti romban a kernelt, és így már az sem fagyogat. :K

(#7584) silvergod válasza MaTT (#7582) üzenetére


silvergod
őstag

kint van a 2.3 belőle..nem is lesz rom ami ki fog ennyit bírni,csak a blurb a kihívója.
Én azt használtam sokáig,most váltottam a 2.3-ra mert neko eddig elég bugosakat dobált ki sajnos.
eddig nincs semmi hiba.
Amúgy a kernel miatt bírja eddig a telefon ami ugye a 2.2 be is alapból a djnox féle,amit régóta nyúzok.
Már van újabb kint belőle mint amit használ a rom,az még jobb szerintem.
A kamerát ne kérdezzétek hogy jó-e,mert alapból lecserélem a gyári programokat minden romon,jobbra :D
(de amúgy jó).

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7585) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok!

Mi lehet a gond lezár a képernyő nem fogja a wifit csak ,ha feloldom a képernyőt után pár másodperc múlva csatlakozik újra a hálózatra? Péntek este csináltam egy factory resetet ,azóta van ez problémám.

(#7586) 313313 válasza Gedeon31 (#7585) üzenetére


313313
addikt

Ez minden telefonnál igy van, ha nem lenne nem menne alvóba a teló és rövid idő alatt lemerülnr.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7587) Gedeon31 válasza 313313 (#7586) üzenetére


Gedeon31
addikt

Eddig nem így volt most csak akkor kapom meg az üzeneteket , ha feloldom a képernyőt és nem akkor mikor elküldik.

(#7588) 313313 válasza Gedeon31 (#7587) üzenetére


313313
addikt

Ez nálam is ilyen volt. Eddig müködött rosszul, esetleg keress beállítások közt valamit, hogy zár képernyőnél ne kapcsolja le a wifit. Esetleg mobilnet, vagy beállítod, hogy ha töltön van, akkor ne kapcsoljon ki a kijelző.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7589) samael81


samael81
tag

Ginger Snap v2.2 FINALE - CynogenMod x Optimus 2.0 Hybrid lecserélve. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Dobálta a hívásokat, foglaltat jelzett vissza a hívó félnek, vagy nem elérhetőt.
Most a G-T-R/ Gamer's Talho Rom RELOADED VERSION 7.8 MoNSTer féle rom van fent, a Singer Snap egyik verziója. Eddig nincs gond vele, majdnem egy hete nyúzom. Majd kiderül.
Itt a link
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529777

(#7590) samael81


samael81
tag

Segítene nekem valaki, hogy a V6 Supercharger és a 3G supercharger script, hogy működik? Lehetőleg magyarul, ha lehet! Előre is köszi a segítőknek!

(#7591) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Tud valaki linkelni nekem egy gyári, működő 2.3.3 ROM-ot?
Próbálkoztam a sokak által dicsért Gingersnap nevű custom ROM-al, de a felrakása után eltűnt az IMEI szám, utána feltettem az egyik hsz-ben linkelt gyári 2.3.3-at, de első indításnál a setup wizzard FC-zik és nem megy tovább, visszaraktam a gyári 2.2.2-t, amivel működik megint, de elég gyászos ugye.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7592) 313313 válasza Mulderpapa (#7591) üzenetére


313313
addikt

Én innen szedtem le 2.3.3-as alap szoftot
www.androptimusone.wordpress.com/

Bocs a link miatt, teloról vagyok.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7593) Mulderpapa válasza 313313 (#7592) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Köszi a linket. Egyébként érdemes feltenni a 2.3.3-at sebesség és üzemidő szempontjából?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7594) 313313 válasza Mulderpapa (#7593) üzenetére


313313
addikt

Érdemes... Elvileg javítottak benne pár hibát, meg ugye 2.3-ra több programot is rakhatsz fel....
Ha nem menne link alapján, akkor szervíz, 10 perc alatt megvan....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7595) klambi


klambi
addikt

szevasztok
lgp500-on van fent 1 oxygen 2.3.7 droid, 2 másik telefonon is ismerősöknek ez van fent és csak nekem dobál ki kernel hibát, tudtok erre valami megoldást?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7596) JociMilan válasza Gedeon31 (#7585) üzenetére


JociMilan
tag

Szia!

Beállítások -> Wi-Fi és hálózatok -> Wi-Fi beállítások -> bal oldali (menü) gombot megnyomod, ekkor felugrik alul, hogy Keresés és Speciális. Speciális-ra mész, és itt Wi-Fi alvás irányelve. Itt, ha a "soha" lehetőséget választod, akkor nem kapcsol ki a wifi alvó módban.

[ Szerkesztve ]

(#7597) Gedeon31 válasza JociMilan (#7596) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia!

Nagyon-nagyon hálás köszönetem érte :C :R :R :R :R

Tudtam nem normális így. Most már okés. :) :)

(#7598) szabjan válasza JociMilan (#7596) üzenetére


szabjan
tag

...hát te zseni vagy barátom... :C
fél éve ezen töröm a hülye agyamat, hogy mit csesztem el a telefonon... :D

a vizesember

(#7599) Rotate válasza Mulderpapa (#7591) üzenetére


Rotate
veterán

én CM7-et raktam fel, és akkor tűnt el az IMEI, arra meg az Oxygen 3-at, ami 4.0.4 alapú... tök fasza meg gyors is, csak IMEI nélkül nehéz telefonként használni :D azt mondod a gyári rendszer visszahozta?

láttok rá reális esélyt, hogy valahogy visszajöjjön az IMEI-m? ökör módjára nekiálltam flashelgetni, aztán meglett az eredménye...

bármilyen segítséget megköszönök :)

(#7600) Mulderpapa válasza Rotate (#7599) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Közben már rájöttem, hogy azért nem volt IMEI, meg telefonfunkciók, mert gyári 2.2-ről frissítettem és cserélni kell a basebandet is, ha bármilyen 2.3-ra váltasz. :) Itt le van írva részletesen minden. Egyébként, ha visszarakod a 2.2 V10b-t, akkor elvileg újra lesz IMEI, meg telefon. És utána kezd előröl a leírás alapján. :)

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.