Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) joci86 válasza joci86 (#7150) üzenetére


joci86
senior tag

Nem tudok szerkeszteni, ezért írok új hsz-t.

KDZ updaterrel kapcsolatban találtam egy leírást (ugyan másik modell, de a lényeg ugyanaz)

[LG Optimus 2x frissítése KDZ fájl segítségével]

A lényeg:
"A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el... "

A P500-as KDZ leírásnál volt egy olyan, hogy a végén resetelni kell a telefont, mert megakad az android feliratnál... Nálam ez a lépés kimaradt, ezért nem tűnt el a telepített program.

(#7152) dandroid95 válasza joci86 (#7151) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Kb akkoriban irtam a leirast amikor kijott a 2.3.3!Valszeg 2.2.2-rol frissitettem,szal azert kaptam bootloop-ot!Sem a kdz-s leirasban vagy a program feluleten nem utal semmi arra hogy torolne a telepitett alkalmazasokat!
De ez nem hiszem,hogy akkora problem!Ha leakarod gyalulni akkor ugyis reseteled!Nem?

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7153) JollyR


JollyR
csendes tag

Hello!

Új telefon vásárlásán gondolkodom, és amit olvastam az Optimus One-ról teljesen szimpatikus volt, viszont arról nem igazán találtam konkrét infót, hogy a zenelejátszó funkciója hogyan működik? (Nem olvastam végig az összes hozzászólást, ezt töredelmesen bevallom.. ><"") Ez elég fontos dolog lenne, mert ha már új telefon, akkor nem akarok külön lejátszót is cipelni magammal, jó lenne, ha a teló alkalmas lenne rá.
Szóval jól működik-e, gyors-e (egy régebbi Nokiám van, aminek iszonyúan belassult a lejátszó funkciója, miután elég sok zenét pakoltam rá =/), meg ilyenek.
Előre is köszi!

(#7154) 313313 válasza JollyR (#7153) üzenetére


313313
addikt

Gyári romba nincs DSP (rqualizer, de mindent meg lehet oldani, marketról, innen-onnan)
Ha nem gyári headszetet használod egész jól szól a kicsike, nem lassít be semmit, (én nem tapasztaltam) Ellenben, szépen meríti a lejátszó a telefont, ha aktívan akarod használni nap végén tölteni kell (nem mintha a többi okos telefon nem ilyen lenne....)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7155) JollyR válasza 313313 (#7154) üzenetére


JollyR
csendes tag

Nem nagyon értek így a dolgokhoz, szóval az, hogy nincs benne DSP, azt én miben érzékelem? =/
Am igen, ettől tartok én is, hogy az összes okos telefonnak ez az állandó töltögetés a fő baja...

(#7156) silvergod válasza JollyR (#7155) üzenetére


silvergod
őstag

Mivel nekem is a fő dolog a zene elmondom :D

Ha gyári romot használsz sima fülessel arra jó hogy rádiót hallgass rajta,jobb fülessel talán mást is.Semmi kiemelkedő hangzása nincs a telefonnak.
Alapból a gyári zenelejátszó is gyenge úgy mint a hangzás.

Ha jobb hangzást akarsz akkor moddolni kell a telefont,de mivel most veszed nem hinném hogy ezt szeretnéd,mert ugrik a garancia,bár ez is megoldható hogy ne nagyon vegyék észre.

A nem gyári, tuningolt romokban van a DSP de már van xloud és beats is..ezek mind a hangzást javítják és eszméletlen jól szól tőle a telefon egy agyba dugós fülessel.
Én már nem is tudnám máshogy hallgatni mert az alap ehhez képest borzasztó.
mint egy ferrari-trabant párosítás mondjuk ha hasonlítani kellene.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7157) JollyR válasza silvergod (#7156) üzenetére


JollyR
csendes tag

Köszi. ;-)
Akkor ha megveszem a telefont, nem leszek túlzottan elégedett a lejátszójával, ha jól vettem ki a szavaidat. Ez viszont kissé elbizonytalanított, mert így első körben nem akarom túlzottan macerálni a telefont. Főleg, hogy első okosteló lenne, szóval kapásból nem is nagyon menne a dolog. Ha meg nem elég jó a lejátszó, akkor nagyon fogom szívni a fogam...

(#7158) dandroid95 válasza JollyR (#7157) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Ha nincsenek olyan kifinomult fuleid mint silvergod-nak akkor nem lesz semmi problemad!;)
Mig nem szakadt meg a gyari fules kabele,addig en naggyabol meg voltam elegedve a hangzassal!Persze hianyzik a basszus,de valoszinuleg jobban szol mint az elozo telod,ha az nem walkman mobil vagy xpress music volt!;)
Ettol ne felj!
Max beszerzel egy jobb fulest!
Mint mar irtak,Play Aruhazbol leszedhetsz hangszinszabalyozot,az javitani fog a hangzason!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7159) JollyR válasza dandroid95 (#7158) üzenetére


JollyR
csendes tag

Áh, nem, a Nokiával annó nem bírtam sokáig, inkább beszereztem külön egy lejátszót, ami viszont teljesen oké volt (Samsung vmi, már nem emlékszem). :)
De azért egy kicsit megnyugtattál, akkor lehet, hogy mégsem lesz ezzel gond. Fülhallgatóra még hajlandó vagyok beruházni. :D Csak a Nokiával úgy megszívtam, hogy még egyszer nem akarom eljátszani ugyanazt, amikor órákig tartott, hogy elindult volna a lejátszója, mert hogy ő keresgélte, milyen zenék vannak a telefonon. :U

(#7160) dandroid95 válasza JollyR (#7159) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ilyen problemaval meg nem talalkoztam!
Ha nokia,akkor gondolom symbian op rendszer volt rajta!Hasznaltam egy ideig azt is,tapasztaltam en is lassulast ha sok fajlt kellett beolvasson..na de az Android mar mas vilag!Vannak hibai(hirtelen egy sem ugrik be :D lehet azert mert mar nincs androidos telom :DDD :O ),de ilyen problemad nem lesz!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7161) JollyR válasza dandroid95 (#7160) üzenetére


JollyR
csendes tag

Azért van, erről ír mindenki: sokat fogyaszt, gyakran kell tölteni. :)
(Szegény, olvastam az esetről... :( )
Ha te mondod, elhiszem. :D

És akkor már még egy kérdés: látta-e már valaki ezt a kütyüt bármelyik telótársaság kiállítótermében? Szeretném közelebbről is meglesni, de eddig sehol nem találtam meg. Annak is úgy megörültem múltkor, hogy a Voda egyik boltjában megláttam az L3 E400-at, miután a másik kettőnél alig volt kiállítva néhány telefon. Én nem t'om, mostanában már divat kirakni őket?

(#7162) dandroid95 válasza JollyR (#7161) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Annyit fogyaszt mint egy hasonlo okostelo!Szal nem hozznam fel negativumnak!
Ha hasznalod nem fogja kibirni az 1napot sem!Ertek en itt 1 nap alatt felkelestol lefekvesig terjedo idot!Igaz jatszottam/tunk rajta,szal azert merult le kb 6 ora alatt!De a tenyleges hasznalat max 3 ora lehetett!
Ezzel szamolj..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7163) JollyR válasza dandroid95 (#7162) üzenetére


JollyR
csendes tag

Úgy általában az okostelefonokra gondoltam, nem erre az egyre.
És igen, még átgondolom ezt, pont az említett problémájuk miatt, meg hát előtte mindenképpen látni akarom élőben, nyomkodni, meg ilyenek. :)

(#7164) JollyR válasza JollyR (#7163) üzenetére


JollyR
csendes tag

Jé, és elírtam az előző végét. xD Úgy értettem: Én nem t'om, mostanában már NEM divat kirakni őket?

(#7165) joci86 válasza dandroid95 (#7152) üzenetére


joci86
senior tag

Nem probléma, hogy megmaradnak az alkalmazások. Amikor anno az X8-asom frissítettem, akkor egyszerűen mindent leszedett, egy teljesen érintetlen gyári rendszert kapott az ember. Nekem a megmaradt programmal nem volt bajom, csak megijedtem, hogy mégsem sikerült a frissítés...
Amúgy hasznos leírás, thanx! :)

(#7166) dandroid95 válasza joci86 (#7165) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hat nem en irtam,csak forditottam meg kiegeszitettem a sajat tapasztalataimmal!:)
Am ha lgmdp-t hasznaltok akkor abban van ilyen lehetoseg!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7167) Mister_1234


Mister_1234
tag

Ma reggel érdekes jelenségre ébredtem. Éjszaka feldugtam a telefont töltőre. Ma reggel kijelzőbekapcsolásnál ilyen hangyás kép fogadott, nem reagált semmire. Akksi ki-be, majd első indításkor látom, hogy az akksi 2%-on van. Ezzel még nemis lett volna annyi bajom, de azzal, hogy ismét feldugtam töltőre, és 10 perc alatt már 48%-on volt, ez már egy kicsit aggasztott.
Mi történhetett?
CM7 & trettet kernel

(#7168) silvergod válasza Mister_1234 (#7167) üzenetére


silvergod
őstag

Semmi különös nem történt CM7 + kernel hiba ,nekem is volt anno ilyenem jó párszor.
Hibásan jelezte az akkuidőt + hangyás kép többször.
Gyanítom hogy régebbi cm7 van fent és a trettet kernel se mai gyerek :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7169) silvergod válasza silvergod (#7168) üzenetére


silvergod
őstag

Tegnap kijött végre a stabil CM7!!

Ráadásul már ez az alapja neko új romjának is xda-n
Teljesen új rom megszűnt a GTR és RAZR ebből lett az új GINGERSNAP összegyúrva.
Választható CM7 ALAP - ICS - GTR - RAZR kinézet külön kell őket flashelni,szerintem így a legjobb,választható gapps is van van egy minimalista is.
Nálam eddig hiba nélkül megy, bár annyit észrevettem nincs fm rádió,de a téma flashelése állítólag megoldja.,bár nekem nincs szükségem rá.
[link]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7170) bubus66 válasza joci86 (#7151) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7151) joci86

Ha a gyári romot akarod rootolni a [link] lévő 1. módszer alapján csináld meg, így szoktam én is a lánynak meg csinálni. Igen ajánlatos a factory resetett meg csínálni, mert össze akdahatnak a romok. Ha rootols akkor ez ne vedd ki a KDZ mappából mfc42.dll ezt csak a 2 x-nél kell ki venni a Blacknél sem meg a P500-nál sem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7171) joci86 válasza bubus66 (#7170) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi, a rootolással nem volt gond, rádugtam a gépre és ráeresztettem a SuperOneClick-et. Minden probléma nélkül megcsinálta.
A KDZ-s frissítés is úgy tűnik sikeres volt, azóta nem fagyott le telefonálás közben. Bár ezt még korai lenne így kijelenteni, mert eddig is hol előjött a hiba, hol nem. Csak gyáriról gyárira lett frissítve, úgy néz ki, h nem hiányolja a resetet (legalábbis eddig). :)

(#7172) tibiniki válasza silvergod (#7169) üzenetére


tibiniki
tag

Köszi a tippet! Felraktam a romot, plusz ICS téma, nagyon frankó!

(#7173) bubus66 válasza joci86 (#7171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Örülök neki, hogy sikerült.akkor meg oldanod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7174) tynike


tynike
csendes tag

Helló
Még új vagyok ebben
Ép most tervezem felrakni a Ginger Snap vagy a G-T-R V7.8 romot gondolom már páran felraktátok :)
Mit kell csinálni felrakása ellőt? Meg melyiket érdemes felrakni a 2 közül?
Előre is köszönöm

(#7175) Norbika88 válasza silvergod (#7169) üzenetére


Norbika88
senior tag

Mikor recoveryből telepíteném hibát észlel; E: No siganutre (767 files) E: Verifcation failed Installation aborted.
Előtte nyomtam wipe data/factoryt, wipe cache és dalvikot is.
Mi lehet a probléma, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7176) Norbika88


Norbika88
senior tag

Lehet hogy recoveryt kelle már frissítenem az új romokhoz?

(#7177) dandroid95 válasza Norbika88 (#7176) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia
Nem szukseges..de ha kikapcsolod a signature verificationt akkor menni fog!;)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7178) Norbika88 válasza dandroid95 (#7177) üzenetére


Norbika88
senior tag

Szia!
Köszi már telepíti is :D

(#7179) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

sziasztok létezik rá magyar ICS rom is?

(#7180) "ati76" válasza DiamondBack (#7179) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Ha konkrétan magára az LG P 500-ra gondolsz akkor nincs gyári ICS rom és szerintem nem is lesz. Viszont reménykedünk abban, hogy esetleg egy főzött stabil, mindennapi használatra alkalmas ics-t valaki össze üt.

[ Szerkesztve ]

(#7181) DiamondBack válasza "ati76" (#7180) üzenetére


DiamondBack
senior tag

főzöttre gondolok. nem nagyon vagyok otthon androidos romokban (winmo ftw). van esetleg gyorsabb, jobb, magyar nyelvű mint az alap rajtalevő gyári?

(#7182) zolee86 válasza DiamondBack (#7181) üzenetére


zolee86
tag

Sziasztok!
Lg 500-am(2.3.3; kernel:2.6.35.13-v3 paolo) van és néha vannak kisebb laggok:
pl képernyőzár kioldádása 2-3 másodpercig tart, úgy hogy a zöld Felold sávot látom kihuzva a képernyő másik feléig
vagy winapnál 2-3 másodperc mire belép a főmenübe és 1-2 másodpercig csúnyán szaggat
vagy bejövő híváskor másodpercekig nem kapcsol be a képernyő és nem tudom felvenni

Esetleg egy jó kernel vagy romot tudnátok ajánlani, mert a gyári elég sz@r.

(#7183) batai15 válasza zolee86 (#7182) üzenetére


batai15
félisten

gyenge a telefon aza baj. vagy esetleg egy factory reset.

(#7184) silvergod válasza zolee86 (#7182) üzenetére


silvergod
őstag

a telefon gyengeségének ehhez semmi köze....kernel hiba is lehet mert ez bizony már nem a gyári, :D
vagy a rom hibája is,nekem is volt anno ilyenem a híváskor.

neko új romját tudom rá ajánlani a gingersnap-et.
szinte minden a gyári de felturbózva minden jóval :D
nekem az APN-el kellett kicsit tökölni de már megy az is.

Persze csak saját felelősségedre,ha értesz hozzá.!

[link]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7185) SShadow válasza silvergod (#7184) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia mennyire vált be neked a gingersnap a régi razorhoz képest van valami különbség gyorsaság, stabilitás szempontjából?
Nekem a Razor rom nagyon jól működik eddig 2hónap alatt egyszer sikerült lefagyasztanom az is szerintem azért volt mert kb egy hete nem kapcsoltam ki.
Nem érzékelte a képernyőt, de szerencsére a kikapcs gomb működött:)))

De nekem az nagyon bevált, ha ez fényévekkel jobb akkor felteszem de ha nincs érezhető különbség akkor inkább hagyom a mostanit.

(#7186) silvergod válasza SShadow (#7185) üzenetére


silvergod
őstag

ne rakd fel már én is visszaraktam..gyorsabban merül és a gps-t nem érzékelte egy idő után
tehát nem ajánlom!
a razr volt a legjobb romja,erre ezt szüntette meg ... :F
na de nekünk ez van legalább :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7187) SShadow válasza silvergod (#7186) üzenetére


SShadow
aktív tag

Akkor marad a Razr nem is baj màr belöttem magamnak:)
Van fent egy optimus one tèma most egy jó touchwiz launchert hajtok ès egèsz jó kis hybrid lesz belöle:)

(#7188) Norbika88 válasza SShadow (#7187) üzenetére


Norbika88
senior tag

Én pont az ellenkezőjét vettem észre a Gingersnap rom-nál, igaz én előtte egy elég régi MikOS féle 6.5.8 (2.3.7) -t használtam ahhoz képest ég és föld.
1perc alatt talált Gps jelet, munkába menet kapcsoltam be Endomondo-hoz, kerékpáron,oldal zsebembe volt, végig tartotta jelet.

([link])

Akku időt meg vissza vett cpu-val és háttérvilágítással lehet játszani, hozzá kell szokni. hogy sajnos ezeknek a telefonoknak napi szinten kell töttő :D.ICS témát raktam fel hozzá nekem be jön.

Már csak egy 32gigás cl10es memkarit, faja fülest, és PowerAMP-ot akarok venni és akkor még egy jó ideig ki fog engem szolgálni kis optimus.

[ Szerkesztve ]

(#7189) TommyGun


TommyGun
őstag

Szerintetek lehet rá számítani hogy az LG csinál még gyári frissítést a telóra esetleg? 2.3.7 vagy újabbat ? 2.3.3 van fent nincs vele bajom hekkeléshez meg hülye vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#7190) silvergod válasza TommyGun (#7189) üzenetére


silvergod
őstag

szerintem nem fog..ez kezd elavult lenni,már az új modellekre koncentrál szerintem.
Csak főzött romokkal tartható életben :D

Ajánlanék is mindjárt egyet aki szeret buherálni :D
Az új gingerblurb igen jó lett! nem igen favorizáltam fele a régi verziója sz*r volt
de ezt a v4-et jól összehozta.
Pofás kinézet,gamereknek is állítólag kiváló,és nálam nagyon lassan merül,és eddig atom stabil.

[link]

és érdekesség képen amit érdemes lesz figyelemmel kísérni az új paranoidandroid
Egy teljesen új elképzelés ötvözve CM9-TABLET!! alapokkal,érdekesnek tűnik.
Kíváncsian várom mire jutnak vele még alpha-beta fázisban van, sok benne a hiba.
de fejleszti javítgatja ...meglátjuk mi sül ki belőle :)

[link]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7191) TommyGun válasza silvergod (#7190) üzenetére


TommyGun
őstag

No mind1 azért köszi, sajnos a romozáshoz hülye vagyok, bár lehet kéne egy szájbarágós leírás akkor belejönnék, de igazából megvagyok elégedve a gyárival is. Sosem fagyott még le, működik minden, appok nem fossák össze magukat, ha nem nyomogatom egész nap akkor van hogy 4 napot is simán kibír. Mindenhol van PC meg net szal nem 3Gzek csak néha wifi így jól bírja

Mondjuk spec a hekkeléstől azért tartok csak emrt egyelőre az egy dolog hogy fogalmam sincs mi fán terem de vhogy nincs kedvem újra felrakni az összes appot meg beállítgatni.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#7192) andro_et válasza TommyGun (#7191) üzenetére


andro_et
tag

Ha nem akarsz mindent újra beállítgatni, akkor bőven elég egy kernel csere is. Az is elég szépen javít a teljesítményen. Ehhez mindent megtalálsz dandroid oldalán ;)

(#7193) tibiniki válasza Norbika88 (#7188) üzenetére


tibiniki
tag

Én is felraktam a Gingersnap 1.1-et, az akkuidőm sokkal rosszabb lett mint előtte a CM7.2-vel. Aztán megtaláltam ezt a kernelt. radikálisan növeli az akksi idejét. felrakás után éjfélkor pont 90 % volt, reggel 8-kor 88 %. Azóta pont 24 óra telt el, jelenleg 68%-on áll. Ilyet eddig még nem tapasztaltam. Hibátlanul műxik minden, nincs fagyás. Próbáld ki.

(#7194) tibiniki válasza TommyGun (#7191) üzenetére


tibiniki
tag

Szerintem ennél száájbarágósabban nem kell leírni az alapokat. vagy próbál ki vbalazs oldalát ott is szépen végigvezet a lépéseken. Vágj bele bátran. Alkalmazásaidat pedig mentsd le Titanium backuppal és akkor minden adatod megmarad.

(#7195) silvergod válasza tibiniki (#7193) üzenetére


silvergod
őstag

melyiket raktad fel a 4 közül?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7196) tibiniki válasza silvergod (#7195) üzenetére


tibiniki
tag

Én a ta-vsyncoff verziót raktam fel. Hibátlan!

(#7197) zolee86 válasza tibiniki (#7196) üzenetére


zolee86
tag

Hali!
Azt megtudja nekem valaki mondani, hogy miért fogy a szabad hely a telefon memóban, ha link2sd mindent át rak az sd-re.
Pl egy 30 megás app telepitése után 2-3 megával kevesebb marad a telefonon.

(#7198) dandroid95 válasza zolee86 (#7197) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Mert az sem rak at mindent!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7199) SShadow


SShadow
aktív tag

Olyan kèrdèsem lenne hogy akik a Gingersnap-et meg a Gingerblur-t hasznàljàk mûködik e az hogy kikapcsolt àllapotba töltöd a telód ès bekapcsolod annèlkül hogy lehúznàd a kàbelröl?
Mert nekem a Razr Ui csak ugy kapcsol be ha nincs ràdugva a kàbel:(

A màsik kèrdès az AmonRa recoveryvel hogyan tudok backupot kèszíteni mert nekem mindig hibàt ír ki:(

(#7200) dandroid95 válasza SShadow (#7199) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Van eleg szabad helyed az sd-n?
300 mega alatt nem kezdi el a mentest

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.