Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Debug-FormatSYSTEM.zip

Ezt rakja már fel légysz valaki vhová vagy küldje el amilben szabohunor@freemail.hu
Nagyon megköszönném, mert most egy darab tégla a teló, mert ráraktam a cm7-et és android logónál megáll. akkor láttam hogy előbb ezzel a debuggos zippel kell kezdeni utána mehet csak a rom, mert nem tudja felülírni így a régi rendszert

(#2002) picur220 válasza szabohunor (#2001) üzenetére


picur220
veterán

Ott van a CM7 topikban...

(#2003) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Már csak egy utolsó kérdés. Mivel nem tudom a zipet felinstallálni, mert a clockmod recovery vmi 1.5ös androidról ír, vagyis nem edifyban van megírva, ezért valaki tudna nekem egy magyar linket adni vagy elmagyarázni, hogy hogyan kell egy amon-re recoveryre lecserélni a clockmodot, mert azt olvastam hogy az tudja mind kettőt.

(#2004) andro_et válasza szabohunor (#2003) üzenetére


andro_et
tag

vbalazs blogjában találsz erre vonatkozó infókat.
Vagy itt van egy pár zip amit flashelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#2005) picur220 válasza szabohunor (#2003) üzenetére


picur220
veterán

Lehet recoveryt recoveryben felrakni.:D

(#2006) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Nekem regeteg áramot eszik a 6.5.1 :S ha flashelem a stabilra akkor a beállításaim elvesznek?

(#2007) andro_et válasza Tybee000 (#2006) üzenetére


andro_et
tag

nem vesznek el ha nem wipeolsz. De a stabil se eszik kevesebbet, legalábbis nekem...

(#2008) Tybee000 válasza andro_et (#2007) üzenetére


Tybee000
aktív tag

köszi

De azért 50%ot esni 10 óra alatt készenlétben :Y
Vehetnék akkor már helyette egy vezetékes telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#2009) andro_et válasza Tybee000 (#2008) üzenetére


andro_et
tag

kapcsold ki az állandó adatkapcsolatot, az vesz sokat.

[ Szerkesztve ]

(#2010) zezoka válasza Tybee000 (#2008) üzenetére


zezoka
őstag

Bnőmnek nincs netcsomagja, ezért telefon csak 2G, és ott is az adatkapcsolat kikapcsolva. Ezzel szemben viszont ahol szokott lenni, ott van wifi. Azt rendszeresen bekapcsolja, mikor vmit meg akar nézni. Így 3 napot lazán bír neki a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#2011) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Nem volt bekapcsolva. Van egy újabb adatom ami nem tudom hogy mennyire számít rossznak: 8 óra alatt repülő üzemmódban 14! :W százalék feszültségesés. Valami extrám beállítási baja lenne?

(#2012) Tybee000


Tybee000
aktív tag

custom 2.3.4 rom? alap szofttal nekem is ment viszont most heggesztek

(#2013) bubimaci válasza andro_et (#2004) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Te melyiket használod,CWM recovery nem igazán használható ROM felrakásához?

(#2014) andro_et válasza bubimaci (#2013) üzenetére


andro_et
tag

clockworkmod van fenn nekem. Nagyon romokat nem rakok fel csak a cm7et frissítem. Azt meg tudja.

(#2015) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Szerintem az AmonRa portolt verzioja jobb!
De ez igy szubjektiv...bar igaz is!:D de mind1..kikellprobalni mind2-ot..
picur220: LOL-nal nem tapasztaltam ujraindulasokat...max akkor ha olyan appot telepitettem amit a keszulek nem tamogat(hogy miert,meg most sem ertem:( ) nah akkor ujraindul a telo..bar 1-2 ujraindulas ha jobban belegondolok talan volt...csak arra emlekszem hogy ujraindult,ideges voltam es lattam az Almat egni!Szal asszem a LOL-nal volt ez..:)

Szerinted/szerintetek rakjam fel a stock romot,vagy a Nessy-t?par nap mulva elutazom,es a kb 7oras uton szeretnek filmezni,vagy jatszani..tudom hogy CM7el nem birna ki...ja meg amugy azok a flashelheto tweekek segitenek valamit?tovabb birja az akksi?

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#2016) picur220 válasza dandroid95 (#2015) üzenetére


picur220
veterán

Nekem volt olyan, hogy felraktam egy frameworkot, és mindig újraindult, ha videó alatt próbáltam hangerőt állítani.

Nekem a Nessy Hypnos2 van fenn már 2 napja, és eddig semmi gond, atomstabil, gyors.(koppkopp)

[ Szerkesztve ]

(#2017) bubimaci válasza andro_et (#2014) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Debug-FormatSYSTEM
zip felment gond nélkül?

(#2018) andro_et válasza bubimaci (#2017) üzenetére


andro_et
tag

Azt nem próbáltam. Csak a darktremor a2sd t raktam fel, az ment.

(#2019) pantos


pantos
csendes tag

Sziasztok,a ti optimus one-otoknak is a stasus bar felett van egy kis neonos,lilás világitás,ami kiszűrődik felül?Nekem mikor valami fekete,pl egy kép része ként,akkor felül,ahol a status bar lenne ott ilyen lilás fény van,mintha a kijelző nemlenne eléggé a helyén,valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?Valamint mennyibe kerül egy lcd kijelző ehhez a modellhez,igaz garancia alatt van a telefon de lehet hogy ezt nem találják hibának,és majd nemakarják gariban cserélni...Köszönöm!

(#2020) vbalazs1234 válasza pantos (#2019) üzenetére


vbalazs1234
tag

Nálam nincs ilyen, előbb vidd el szervízbe
Ha minden kötél szakad akkor innen vehetsz kijelzőt

(#2021) zeorsdfd válasza pantos (#2019) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Erről még én se hallottam.

(#2022) pantos


pantos
csendes tag

Beszéltem az üzlettel ahol vettem,aztmondják hogy a kijelző és a keret közt lévő lila sáv az normális,mert több modeljük van és azoknál is van,és mig a kijelző jól dolgozik addig ne bántsam,ne vegyek bele másik kijelzőt,meg ha veszek és ők kicserélik pénzért,akkor a garancia ugrott.Igy jártam,a réginél ilyen nemvolt,lehet hogy némelyiknél van ez,némelyiknél nincs.

(#2023) vbalazs1234 válasza pantos (#2022) üzenetére


vbalazs1234
tag

Egy képet tudsz küldeni róla? Szerintem meg nem normális de ez az én véleményem

(#2024) pantos


pantos
csendes tag

Elküldtem privatban a képet,remélem megkaptad vbalazs1234.

(#2025) zso73 válasza pantos (#2022) üzenetére


zso73
veterán

Én akárhogy forgatom nincs sáv, meg csík............Ez szerintem nem normális. Ha küldessz nekem is képet megmondom pontosan.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2026) pantos


pantos
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#2027) vbalazs1234 válasza pantos (#2026) üzenetére


vbalazs1234
tag

Megmondom őszintén nem látom, vagy hardveres hiba és nem szoftveres ezért nem lehet screenshot appal lefotózni
Ha már itt járunk ,lehet hülyén hangzik de napsütésben megnézve a képernyő feletti szenzorokat 2lyuk látszik , valamelyik mostani tesztben a telefonnak ugyancsak 2 lyuka volt de abban a proximity mellett volt light szenzor is
Kérdezem Én :akkor lehet ebbe is van mind2 csak le van tiltva?

(#2028) zso73 válasza pantos (#2026) üzenetére


zso73
veterán

Én nem látok itt csíkot... :(

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2029) VD válasza zso73 (#2028) üzenetére


VD
őstag

Ott van az felül. (itt jobb oldalt teljesen a kép szélén) Kb. 2-3 milliméter. Aki nem látja, játszon a kontrasztal a monitoron.

Én SW-re gyanakszom. Lévén, ha HW hiba lenne, akkor az screenshot-on nem kéne hogy látszódjon. Mert a panel lenne rossz, nem a telefon SW-e által előállított kép.

[ Szerkesztve ]

(#2030) pantos


pantos
csendes tag

Az a baj,hogy élőben nem úgy néz ki,a screenshot nem úgy adja vissza.Cserélgettem rom okat,de újonan is a gyári rommal ilyen volt,az üzletben azt mondták hogy nálik többnek is ilyen a kijelzője,igy rakták össze a gyárban,és hogy másik érintőkijelzőjű mobilnak is van ilyen...hát ezt kicsit etetésnek érzem,nem akarják garban cserélni azért nyomatják.Felajánlottam hogy veszek egy másik lcd-t,hogy kicserélik e,nem ajánlják,pedig ha új jó minőségű lcd-t veszek,az olyan gondolom mint az eredeti,csak csik nélkül.Mondtam hogy már egyszer volt ilyen modell telefonom,ott nemvolt csik,erre hogy amik náluk vannak azoknak van.Azt nem értem,ha már világit,a háttérvilégitás lehet,nem értek hozzá,akkor miért neonos lilát,miért nem fehéret?Ytube on láttam szétszerelő videót,magam is kitudnám cserélni az lcd-t jóformán,annyi hogy akkor ugrott a gar...Mit tanácsoltok?Két lyuk van,az egyik a távolság érzékelő gondolom,a másikat nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2031) Chuck Norris válasza pantos (#2030) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Na nekem meg pont van egy LCD-m ha kell akciósan odaadom. 8 csavart kell csak kiszedni meg szétpattintani a készüléket, elsőre svájcibicskával is 10 perc max a csere.

(#2032) vbalazs1234 válasza pantos (#2030) üzenetére


vbalazs1234
tag

Akkor ROM csere ellenére sem múlik el a sáv?
Annyit tudok ajánlani hogy ne az üzletbe vidd el hanem LG márkaszervízbe, az meg hülyeség hogy gyárilag ilyen (jó hogy nem azt mondják hogy fogd máshogy a telefonod ha hívni akarsz)

(#2033) pantos


pantos
csendes tag

Az az érdekes hogy a lila sáv felett,mikor belenézek a telefonba,majdnem a kijelző sikjában,akkor látszik a kijelző világitás,ami fehéres,tehát a kijelzőn van ez a lilás valami,nem a háttérvilágitás a lila,formattálhattam,rom csere stb,ez nem szoftveres gond lesz...Ha meg akár házilag kicserélem az lcdt akkor meg a garanciám ugrott...ami lehet hogy csak disz,meg kipuhatolta a fazon hogy ugyan hogy mondom,hogy első felcsapáskor is volt,vagy netán leejtettem,erre mondja hogy mielőtt elküldték,ők felcsapták a telefont,látták hogy ilyen,de mivel ők is igy kapták,ez a normális.Gondoltam már arra is hogy valahogy kinyirom a kijelzőt,akkor csak kikell hogy cseréljék gar ban,ha nem müködik.Az egész kijelző furcsán van a helyén,mintha nem volna épp ahol kell,ezután személyesen veszek telefont,felkapcsoltatom,átnézem,ha valami nem tetszik másikat nézek,ez igy nem pálya.LG márkaszerviz meg nemtudom hogy van e nálunk,nem hiszem.Köszönöm hogy elolvastátok a nyöszörgésem,például szolgáljon az esetem,hogy van ilyen is:(

(#2034) vbalazs1234 válasza pantos (#2033) üzenetére


vbalazs1234
tag

Én a helyedben elmennék egy LG-s hez ,akár vidéken vagy akár nem, egy utat megér vagy mail-t írsz nekik egy képpel

(#2035) Gloob válasza pantos (#2033) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Nem tudom, hogy mit szenvedsz ezzel a dologgal. Vidd be az LG márkaszervízbe, de ha Te nem tudod akkor követeld meg az eladó bolttól (nem tudom hol vetted), hogy küldje el szervízbe, és ne azt magyarázza meg hogy ennek ilyennek kell lenni. Ha nem hajlandó elküldeni akkor jön a vásárlók könyve, és a fogyasztóvédelem. Majd akkor megváltozik a véleményük erről a dologról. Miután a szervízből viszajött, bekapcsolod, és ha akkor is ott a csík, nem kell átvenni, hanem vissza a szervízbe, és bejelenteni, hogy kéred a telefon cseréjét. Ha ellátogatsz a T-Mobil Pulse topicba ott már jó ideje ez a téma és sok embernek sikerült visszakapni a telefon vételárát, mivel cserélni nem tudják a készüléket, ugyanis már nincs, nem forgalmazzák. Szóval meg kéne próbálni, és nem gari időn belül saját kezűleg javíttani. A kinyírásról lenne ötletem, de azt inkább nem mondanám el.

Samsung Galaxy A52S

(#2036) miaoumaoi válasza pantos (#2033) üzenetére


miaoumaoi
tag

Egyetértek, mármint a személyes vásárlással, bár a történet kissé zavaros. Ha kinyitották és látták, hogy valami gáz van a kijelzővel akkor miért kérdezte, hogy leejtetted-e?! Esetleg azt megtehetted volna, hogy kibontatsz egy másikat is, és ha az is gázos akkor igazat mondott az eladó, tényleg hihették, hogy az a normális. Egyébként, ha neten rendelted, akkor 8 napig elállhatsz a vásárlástól, indok nélkül, pont azért, mert az ember nem tudja kipróbálni/megnézni a cuccot.

(#2037) picur220 válasza vbalazs1234 (#2032) üzenetére


picur220
veterán

(jó hogy nem azt mondják hogy fogd máshogy a telefonod ha hívni akarsz)
:DDD:DDD

(#2038) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Sajnos nem vagyok megelégedve a CM7 beta6.5.1 rommal, mert egyszerűen szánalmas üzemidőket produkál. Valahogy meg lehet oldani, hogy a downgrade során nem vesszenek el a programjaim vagy mindenképpen wipeolni kell. (backup van de nem tudom visszarakni mert kifagy :S vagy az előtt is wipeolni kellene?)

(#2039) pantos


pantos
csendes tag

Irtam a Szerbiai LG nek,elpanaszoltam a dolgot,kelene hogy kapjak tőlük egy levelet,majd megirom hogy mire fejlődött a dolog.Itt a garancija érdekes dolog,nem nagyon van olyan hogy pár napig használod,és ha van kivetni valód akkor kicserélik a telefont,vagy megtéritik az árát,vagy csak én nem tudok róla,bár azt feltüntetnék a boltok,a honlapjukon.

(#2040) Tybee000 válasza pantos (#2039) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Mondjuk így érthető ha nem magyarországról beszélünk

(#2041) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Feltettem a Stats Free nevű programot, amivel figyelemmel tudom kísérni a kimenő, bejövő hívásaim idejét, üzenetek számát, illetve az adatforgalmat. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e esetleg olyan programot, aminél be tudom állítani, hogy egy bizonyos telefonszámot ne számoljon a kimenő hívásaim idejébe. Azért lenne szükségem ilyesmire, mert a havidíjamat 100%-ban lebeszélhetem, nagyjából tudom, hogy egy hónapban mennyit beszélhetek vele, hogy még a havidíjon belül maradjak, viszont az egyik barátomat ingyen hívom, ezért ezt jó lenne külön mérnie egy programnak. Szerintetek lehetséges ez?

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#2042) Gloob válasza JociMilan (#2041) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Esetleg nézd meg a Call Meter NG nevű app-ot. Abban van ilyen lehetőség hogy hívószám hozzáadása kivételként. Én nem használom, ezt a funkcióját, de azt láttam, hogy van ilyen is. Ráadásul magyar a nyelvezete. Market, és free.

Samsung Galaxy A52S

(#2043) silvergod válasza pantos (#2019) üzenetére


silvergod
őstag

Szerintem ezen a kijelzős dolgon felesleges ennyire aggódni,amit ők is írtak használd és majd ha jobban sza*akodik akkor szerviz.
Én a képen nem is látom a hibát,de mint írják 2-3 mm az meg nem lehet zavaró
jelentéktelen szerintem kb. annyira mint az elején irkáltuk hogy kinek szűrődik ki fekete háttérnél innen-onnan fehéres fény a kijelző szélénél(ami a tiednél sokkal jobban látható) nekem mondjuk 3 helyen is és nem 2mm! részen....de ez nekem nem probléma,ez nem látszik a használat során,a lényeg működjön minden rendesen benne,,és működik is..ennyi.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2044) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

Ismét frissítgettem az 1. hszt, van már kép is, viszont lenne pár kérdésem
Mivel én nem használok PC Suite-ot, valaki leírhatná a használatát, tapasztalatait
Ugye lehet kapni függetlenül, T-nél, Telenornál , melyiknél milyen szinekben?
Gyári v10h-nál is van még sd dobálás, touch-screen bug?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2045) JociMilan válasza Gloob (#2042) üzenetére


JociMilan
tag

Óóóóó ez az, köszönöm, már le is szedtem, telitalálat! Még a beállításokkal elvagyok, de úgy tűnik, jó lesz ez. Köszi

(#2046) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Meg lehet azt oldani valahogy, hogy bejövő híváskor a neveket fordítva írja ki? A névjegyzékben jól szerepel, vezetéknév, keresztnév, de bejövő híváskor fordítva írja ki.

(#2047) zso73 válasza vbalazs1234 (#2044) üzenetére


zso73
veterán

Néha belassul az app felismerés, de nem akkora vészes. Amúgy, ha kitapasztalod, hogy meylyik alkalmazás jó, akkor nincs dobálás.
A touch s. bug : Én nem nevezem annak. annyira nem zavar. Néha megtorpan, de nem akkora hiba. Játékoknál, és gépelésnél nincs. Ez nekem elég.

2.3- ról van valami híred?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2048) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem hátha tud valaki valamit ezzel kapcsolatban mondani!
vettem egy Lg optimust,nagyon okés kis telo de a bluetooth résszel bajban vagyok,ugyanis én azt olvastam hogy tudja a hangtárcsázást de sehol nem találok ilyen opciót!
egy platronics bluetooth próbáltam ezt megcsinálni társítottam,az utolsó hívott számot tudom a fülessel vezérelni de a hangtárcsázásra az istenért nem tudok rájönni miként lehetne aktiválni a telon:(
Nokiákkal tökéletesen működött ez a headset úgy,hogy nem a fülessel van a gond!
Valakinek valami ötlete tudása ezzel a problémával kapcsolatban??
Előre is köszönöm a megtisztelő érdemleges hozzászólásokat!
Üdv mindenkinek laca

(#2049) Kriza válasza JociMilan (#2046) üzenetére


Kriza
őstag

GT540-nel 2.1-es droiddal én is szoptam ezzel. Ott a telefonkönyvben is rossz volt a sorrend, és nem is lehetett beállítani rendesen. A megoldás az volt, hogy egy mezőbe írtam a vezetéknevet és a keresztnevet is. Kellett vele vacakolni sokat, de most már minden telefonhoz és minden béta állapotú operációs rendszerhez ( :U ) jó lett.
Lehet persze, hogy van más megoldás is.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2050) espi38 válasza Kriza (#2049) üzenetére


espi38
őstag

Szia!Alapból nem csinál semmit a telo,hiába nyomom meg a fülesen a gombot-nincs semmilyen hangjelzés,hogy beszéljek úgy mint a nokiáknál!
Nem értem mit kell csinálni:(
Tud valaki segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.