Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) Gloob válasza weinmaker (#6449) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, a ROM cserélgetését már én is unom, ezért várok Hunor javított verziójára, mivel az Ő ROM-jában azért egyre kevesebb a hiba, ami meg van arról tud, és talán sikerül megoldania. Ha lesz egy jó, stabil, és gyors ROM, akkor nálam az marad, és befejezem a 2-3 naponta történő cserélgetést. Így volt ez a Pulse-om esetében is, amikor végre jött egy jó ROM rá, no az maradt is, sőt jelenleg is az van rajt! Igaz az is, hogy nem használom, csak van a szekrénybe tarcsiba!

Samsung Galaxy A52S

(#6452) huntiger válasza weinmaker (#6449) üzenetére


huntiger
tag

NightlyFourE V4.5.1 +franco kernel v4, és vége a gyors merülésnek.
nálam legalábbis eddig úgy néz ki.
ma elég sokat nyomogattam a telefont, de nap végére még maradt 65 százalékom.
remélem, hogy nem csak kezdeti lendület.

(#6453) weinmaker válasza huntiger (#6452) üzenetére


weinmaker
őstag

Kösz, de már visszatettem a gyárit, belőttem, úgyhogy nagyon nagy dolognak kell ahhoz történnie, hogy hozzányúljak. :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6454) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Gyors merülést ez a program megoldja a 2.1nél: http://androidportal.hu/2011-04-17/battery-calibration-kalibrald-az-akkumulatorod-magyar-fejlesztes

(#6455) weinmaker válasza szabohunor (#6454) üzenetére


weinmaker
őstag

Kösz!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6456) SShadow válasza szabohunor (#6450) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia Hunor köszi a gyors vàlaszt remèlem gyors lesz a romod mert a 2.0 nàlam hasìtott:))
Èn azt hittem azèrt cserèlgetik a progikat mert az kevebb cput/ramot esznek mint a gyàri.
Èn azt javasolnàm mert làtom többen vagyunk akik hasznàljàk sürün a link2sd-t, hogy csinàlj csak egy "keret" romot ez neked is gyorsabb az user meg eldönti mit akar hasznàlni.
Pl èn nem hallgatok ràdiót nekem nem is kell a màsik hogy folyamatosan futott a hàttèrbe csak húzta az akksit:(
Legyen csak egy minimal rom + hozzà egy pack ami az apk-at tartalmazza. Akinek kellenek a prpgik felrakja mind a kettöt aki meg faragni akar mint mi az meg felteszi azokat ami neki tetszik.

(#6457) ronaldu98 válasza szabohunor (#6454) üzenetére


ronaldu98
tag

Kiválóan működik nekem az appok újra rakása után az első dolgom eddig majd nem az összes romomnál ez oldotta meg a gyors merülést. Én szinte androidos pálya futásom legelejétől (kb.:fél év) a Launcher pro-ra esküszöm az egyik legjobban (ha nem A legjobban) testre szabható launcher, tud magyarul, beépített működő widgetek, backup lehetőség SD kártyára (ROM cserénél jól jön) és nem utolsó sorban szép és gyors (nekem).
SD-re pakolásnál én nem szeretek a Link2SD meg ilyen partícionálós dolgokkal bajlódni (próbáltam, nem ment, lehet persze hogy én voltam béna :DDD ) de a Move2SD Enabler-el egyből sikerült csak ajánlani tudom. Apropó ezt próbálta már valaki:
[link]

(#6458) ronaldu98


ronaldu98
tag

Én is nagyon várom Hunor új javított ROM-ját jelenleg a 2.0 van fent :D

(#6459) zso73 válasza ronaldu98 (#6457) üzenetére


zso73
veterán

A Move2sd en nekem egy csomo programmal hibásan műxik. Anysoft kb.. A link2sd tudja a FAT fájlrendszert . Akkor jobb.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6460) szabohunor válasza ronaldu98 (#6457) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Szia

Igen én kipróbáltam tegnap, elég jó, meg gyors meg minden, csak eléggé szívja az akksit még kalibráció után is, meg random újraindul a telefon, nem csak bizonyos tevékenységeknél, hanem bármikor.

(#6461) zso73 válasza szabohunor (#6460) üzenetére


zso73
veterán

Kb.

mennyit késik majd a rom?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6462) mobal válasza zso73 (#6459) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Azért nem jó ha mindent átraksz. Seciel pont ilyen a billentyűzet és az olyan appok, amik tartalmaznak widgetet. Nekem régen a SoundHound volt sd -n, ahogy visszatettem szárnyakra kapott :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6463) szabohunor válasza zso73 (#6461) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Elvileg most minden rendben van vele, akár ma is felrakhatnám, csak szeretném inkább a legújabbj nightlyra frissíteni az alapot, mert a mostani még a márc 5-eire épül.

(#6464) zso73 válasza mobal (#6462) üzenetére


zso73
veterán

Nem is mindent szoktam átrakni. De ez sok helyet foglalt......
Hunor. Ok várom.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6465) Gloob válasza SShadow (#6456) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
SShadow!
Miket szedtél ki a gyári ROM-ból? Egy tételes felsorolás nem ártana! Jó volna tudni, mivel azért vannak dolgok amit ha kiveszel akkor nem működik valami más. Főleg a google cuccairól van szó! Te ilyet nem tapasztaltál a telefonodon?
Nekem reggelre fura módon 62%-ról rep. módban leesett az aksim 15% alá! Megnéztem, és a beállítások ragadt be, és hajtotta a procit tizen valahány órán keresztül 320 MHz-en. Szóval itt nem biztos, hogy a kalibrációval van csak gond! Jóval inkább a random beragadt appok okoznak inkább gondokat szerintem! Ismerek olyan embereket akik belenézve az android kódjába, állítják, hogy teljesen felesleges a battery statisztika törlése! Szóval itt is megoszlanak a vélemények, mint bárhol máshol.

Samsung Galaxy A52S

(#6466) mobal válasza zso73 (#6464) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Rendben. Csak azt akartam, hogy lehet ez a baja.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6467) zso73 válasza Gloob (#6465) üzenetére


zso73
veterán

A killerekkel is ez a helyzet. Valaki szerint felesleges.... Amúgy meg tuti.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6468) Gloob válasza zso73 (#6467) üzenetére


Gloob
addikt

Zso!
A killerekről nekem magamnak is más a véleményem. Elmondom aztán vagy egyetértesz vele vagy nem. Kilősz killerrel egy appot ami szerinted felesleges, de a rendszer szerint meg nem. Erre a rendszer visszarakja, a killer újból kilövi. Mindez procihasználatba, energiába és időbe kerül! Ráadásul a killernek állandóan ott kell figyelni, és az is energiába, és memóriába kerül. Az android úgyis kilövi azokat a dolgokat amikre adott pillanatban nincs szüksége, ha kell a memória egy program futtatásához. Szóval én az Eclair óta nem használok killert. Ott, a Pulse-omon használtam utoljára, és még nem láttam hátrányát. Ezek a beragadt appok, más kategória! Ezeknek nem szabadna beragadni! Ha megtörténik ott valami nem jó! No ez az én véleményem röviden, persze nem kötelező egyet érteni vele, mint ahogy mással sem!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6469) zso73 válasza Gloob (#6468) üzenetére


zso73
veterán

Egyet értek veled. Azért van nekem is,hogy a beragadtakkal tudjak mit kezdeni.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6470) SShadow válasza Gloob (#6465) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia!

Az a baj már nem tom mi volt a gyári Romba azért megpróbálom összeszedni:)

minden leszedtem amit lehetett: az összes háttérképet (ha hátteret akarsz berakni akkor a galériát ajánlja fel vagy a Launche féle háttereket)
Nincs se Rádió, se Voice Search se Diktafon.
Leszedtem az App Advisort, az összes Widgetet kivétel a Weather és a Jegyzet az LG bill is ment a kukába a gyári Launcherrel együtt:)))
Hírek és Időjárás is a kukába landolt a Think Office-al együtt

Amit tudtam azt kigyalultam belőle, de volt amit helyettesítettem pl a galériát a QuickPic-el mert az kisebb és lejátsza a videókat is szerintem így a Videólejátszó is felesleges bár azért fennthagytam.
Most ha bemegyek a beállítások/alkalmazások kezelése/futtatásba ennyi van:
com.android.Dunserver
com.lge.simcontacts
Google szolgáltatások
DRM Service

És kb 300-310Mr Free Ram

A Launchert most kicseréltem a LauncherPro-ra és 729MHz-n megy MinMax beállítással(valahol azt olvastam, hogy ez jobban kíméli az akksit??)

Így az Antutu 1580pontot írt ki.Ráadásul azok az alkalmazások amik eddig a háttérbe futottak most nem tudnak elindulni:)

Egyenlőre pár nap tesztelés után stabil semmi gond nem fagy de mondjuk még nem is szedtem ki olyan dolgokat ami miatt gond lenne szerintem.
Azt néztem okos ez az android mert bármit kivágsz eltünteti a menüt meg minden hozzá tartozó dolgot úgy hogy még véletlenül se tudd elindítani.

Most próbálgatom kiszedni az rendszerfilokból ami nem kell: az tuti pl hogy a FlexProvidernek muszály maradnia, de a PC Suite nem tudom kell e ha nem használom amúgy meg recoveryből vissza tudom állítani.
El lehet vele szórakozni:)))))

[ Szerkesztve ]

(#6471) silvergod


silvergod
őstag

vettem egy Új SD-t csináltam rá egy 600mb ext2 partíciót ami ugye nem is látszik.
Utána mindent átraktam a régi kártyáról rá. Az app2sd most is csak 200mb jelez.
Most szedjek le minden programot és akkor installnál automata az ext2-re megy?
az app2sd nem látja azt?
vagy mi az a program amivel tudom mi van az ext2-re rakva
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6472) "ati76"


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Unatkoztam, így kipróbáltam a 2012.03,13-NIGHTLY + franco.Kernel-4

Telepítés utáni első bekapcsolás után a szabad belső tárhely 196 MB, 313 MB RAM.
Kamera bug nem változott, a kamera a sleepbe menetele után lefagy. A vissza nyílra elutasítja a hívást, a rádió ugyanaz mint az elődeiben, bluetooth-os.

USB csatlakozási hiba nincs, viszont az LG PC Suite nem találja a készüléket.
Csak az Antutu benchmark telepítés utáni első teszt eredmény 1522, alap CPU beállítással.
Második teszt eredmény 1684, a 122-729 Mhz conservative használati módban, úgy látom sokat nem segített a CPU húzás rajta, de nem rossz így sem. A Link2Sd elsőre felcsatolta a partíciót. Egyenlőre ennyi.

(#6473) weinmaker válasza "ati76" (#6472) üzenetére


weinmaker
őstag

A rádió minden esetben bluetooth-os, mivel egy chip-ben vannak. :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6474) Gloob válasza "ati76" (#6472) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Tényleg nem sokáig bírtad ki! :DD :DD
A franco kernel helyett tedd fel a Hunor féle kernelt, és jó lesz a kamera!. A PC suite pedig valószínű azért nem látja a telefont, mert a ROM-ban nincs bent a PC Suite alkalmazás, ami a gyáriban bent van. Szerintem!

Samsung Galaxy A52S

(#6475) "ati76" válasza Gloob (#6474) üzenetére


"ati76"
tag

Azért nem tettem a Hunor kernelét, mert nem tudom, hogy mennyire szeretik egymást ezzel a ROM-al, de lehet, hogy mindjárt kipróbálom azzal is, hogy mennyi lesz az eredmény antutuval.

(#6476) "ati76" válasza "ati76" (#6472) üzenetére


"ati76"
tag

Nos a harmadik teszt eredmény még jobb lett a Hunor kernellel 1703, a 122-729 Mhz conservative használati módban.

(#6477) silvergod


silvergod
őstag

mondja már meg valaki hogyan szüntetem meg az ext2 és egyesítem az sd újra
kösz

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6478) "ati76" válasza silvergod (#6477) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Én MiniTool Partition Wizard-ot használok erre a megoldásra és az alábbi linkre kattintva elolvashatod, hogy miként kell megcsinálni.
Egyszerű.

http://blog.se-portal.hu/android/haladok/alkalmazasok-telepitese-sd-kartyara-app2sd-dyra-irasa/

vagy esetleg itt is megtalálod a leírást:

http://androidunderground.info/mit-hogy/sd-kartya-particionalasa-szamitogepen

[ Szerkesztve ]

(#6479) weinmaker


weinmaker
őstag

Gondoltam megosztom. Visszatettem ugye a gyári V20G-t. Csináltam egy battery optimalizálást. Egy nap alatt 20%-ot merült a telefon, úgy, hogy volt wi-fi, több mint egy óra zenehallgatás, némi telefonálgatás, és egyéb. Mondhuk, úgy, hogy nem túl durva használat mellett. Ugyanez előtte, majdnem fél nap alatt lemerült.

Szal az tuti, hogy én nem bolygatom, marad így. Semmi baj nincs vele.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6480) SShadow válasza weinmaker (#6479) üzenetére


SShadow
aktív tag

Nekem a battery optimalizáló progi sajna nem jött be elötte tök jó volt az akkuidő de bekapcsolva mintha húzná az akksit??
Bár lehet hogy csak én várok csodát tőle de a multkor több mint 16órárt ment a teló wifi,telefonálás,mobilnet,játék, meg lefuttattam jópárszor a benchmarkokat.Mondjuk az enyém biztos gyorsabban merül mert 729re van húzva:)))

Azt viszont észrvettem hogy az elsö 40% tök gyorsan lemegy utánna meg szép lassan merül.

[ Szerkesztve ]

(#6481) weinmaker válasza weinmaker (#6479) üzenetére


weinmaker
őstag

Folytatom a beszámolót. Jelenleg 71%-on áll 2 nap után. Eddig ez a legjobb, pedig volt telefonálgatás, egy kis gps próba, és némi wifi (nem sok). Zenehallgatás semmi.
Egész jó ez a gyári V20G, és ami fontos, hogy orvosolták a gps problémát, ami az előző rom-nál fennállt egyes telefonokon (pl. az enyémnél is).

Ettől független kíváncsian várom a beszámolót Hunor javított romjáról, bár én biztosan nem nyúlok a telóhoz, mert most tökéletes.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6482) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Elvileg kész az új ROM, feltöltés alatt jelenleg, xda-n olvasható a changelog.

(#6483) Gloob válasza szabohunor (#6482) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Köszi Hunor! Ha felmegy adod a linket ide is ugye? Meg jó volna egy magyar changelog esetleg, ha kérhetnénk ide!

Samsung Galaxy A52S

(#6484) zso73 válasza szabohunor (#6482) üzenetére


zso73
veterán

És tényleg hibamentes ? Most egy kritikusabb ember tulajdonába került a telefonom a fiaméba. Szól, ha valami nem jó rögtön............

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6485) szabohunor válasza zso73 (#6484) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Egyelőre úgy tűnik, hogy az, gyorsabb lett, mint az előző, és random reboot sem jött elő még (bár nem volt túl hosszú a tesztidőszak). Amúgy a többi dologban ugyanolyan, mint a 2.1, legalábbis ami a hibákat illeti. Illetve még javítottam a v6 charger problémákat. Néhány script lett átírva, mely a hibákat, lassulásokat okozta, a grafikai teljesítmény és az SD kártya olvasási sebessége lett növelve. Akkuidő hasonló az eddigiekhez. A kernel hozzá lett adva a romhoz, nem kell külön flashelni, és egy ICS témázott UI is bele lett rakva, mely az első, rendszerből történő reboot után aktiválódik. Ha nem akarod, hogy települjön, akkor még újraindítás előtt beírod terminal emulatorba, hogy su és remove. És ZeamLauncher lett belerakva, melyben néhány ikont megváltoztattam ICS stílusúra. Bootanimáció lett egy kicsit javítva, maradt a CM9, de mostmár jobban néz ki.

Úgy röviden ennyi, lehet kifelejtettem pár dolgot, de majd még pótolom.

(#6486) kovigyuri válasza zso73 (#6484) üzenetére


kovigyuri
tag

Nekem az asszonyéba lesz.
Nem szól ha rossz, hanem földhözvágja :DD

(#6487) szabohunor


szabohunor
csendes tag

2.2 feltöltve. Remélem rendben megy majd minden. Én nem leszek itthon hétvégén, kicsit pihenek, de addig is, várom a hozzászólásokat, javaslatokat. Nekem csak az számít, hogy Ti elégedettek legyetek :))

(#6488) silvergod válasza szabohunor (#6487) üzenetére


silvergod
őstag

nálam meg már letöltve :D
megnézem mit hoztál össze :)
most tesztelek több romot a napokban,mert pihi van :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6489) silvergod válasza szabohunor (#6487) üzenetére


silvergod
őstag

hát nem tudom csak nálam-e de el sem indul csak lg logó van több mint 5 perce..ez bukta :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6490) silvergod válasza silvergod (#6489) üzenetére


silvergod
őstag

ahogy látom másnak se :D
a rom hibás....
amit viszont ajánlok[link]
gyors,stabil hibamentes(az ismerteken kívül :) ) eddig és alig merül!

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6491) Gloob válasza silvergod (#6489) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Akkor valamit kurvára rosszul csináltatok, mert szépen települt, és megy is. Éppen most pucolom ki a számomra felesleges dolgokat!

Samsung Galaxy A52S

(#6492) SShadow válasza silvergod (#6490) üzenetére


SShadow
aktív tag

Mi a két ismert hiba mert én nem értettem:(
Az offline azt itt kikapcsolt telefont jelent??
Magyarul ha kikapcsolva töltöd akkor nem rakja ki az akksis animációt? A másikat egyáltalán nem értem még a szó jelentését se találtam meg:((

(#6493) zso73 válasza SShadow (#6492) üzenetére


zso73
veterán

USB internet megosztás nem műxik.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6494) silvergod válasza Gloob (#6491) üzenetére


silvergod
őstag

hát elmondom hogy nem! :D
teljesen jól csináltam mindent!
nem ma kezdtem,ha kell naponta cserélek romokat!
szinte az összes volt már fent,amiről itt még nem is hallani :)
de örülök hogy neked sikerült :D
Én hanyagolom....

SShadow: így van tölt de nem éled fel,nem látod az akku szimbólumot.
a másik ahogy irták az usb megosztás
ezek mind a 2 elhanyagolható számomra.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6495) Gloob válasza silvergod (#6494) üzenetére


Gloob
addikt

No most akkor azt is mondd el légyszíves, hogy akkor nekem, meg gondolom Zso-nak is, meg talán másnak is sikerült feltenni! Neked meg aki elég rutinos ebben, nem! Akkor mégis ki mit csinált jól, és ki mit esetleg rosszul! Én sem ma kezdtem a droidot, hanem kb. 3 éve egy Pulse-al! De nem is ez a lényeg, hanem, az hogy miért megy másnál az ami Nálad nem?!

Samsung Galaxy A52S

(#6496) zso73 válasza Gloob (#6495) üzenetére


zso73
veterán

Én még nem próbáltam, mert a gyerek elvitte a telefont. Majd talán szombaton, vagy vasárnap rakom fel.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6497) kovigyuri válasza silvergod (#6494) üzenetére


kovigyuri
tag

Nekem sem működik, XDA-n is irják.
A f...nak kell belevágnom friss ROM-ba, ha vártam volna 1 napot :W
Ez van.

(#6498) Gloob válasza zso73 (#6496) üzenetére


Gloob
addikt

Zso!
Milyen telefonra váltottál, ha szabad érdeklődni?
Kovigyuri!
Akkor ezek szerint én csináltam valamit nagyon, de kurvára rosszul!
Egyébként kipróbáltam: kikapcsolt állapotban töltőre dugva megjelenik a töltés animáció, de!!! miután eltűnik, a telefont nem lehet bekapcsolni :Y , még akkor sem, ha lehúzza az ember a töltőről :Y :W Csak az aksi kivétele oldja meg! Ez mondjuk elég komoly!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6499) kovigyuri válasza Gloob (#6498) üzenetére


kovigyuri
tag

Szia!

AGA Rom-om volt fent, az XDA-n levő leirás alapján csináltam:
"Instructions:

1. Go to recovery, wipe all data/factory reset and wipe dalvik cache
2. Flash OrshazROM-x.x
3. Reboot your phone (First boot takes a bit more time, it means the scripts are working, be patient)
4. Reboot your phone again, and the UI will be installed."

És sokat vártam kb. 20 percet és csak az LG logo a képernyőn.
Azóta ujra wipe-oltam és flasheltem.
Semmi.

Nekem sem ez volt az első flashelésem (3 android telcsi van a családban), de most nem jött össze.
Most nem Szabohunor-ra haragszok, hanem magamra... :W
Peace...

(#6500) Gloob válasza kovigyuri (#6499) üzenetére


Gloob
addikt

Szia!
Én nem tudom, lehet, hogy én vagyok a paranoiás, már a koromnál fogva is, de én a wipe all data/factory reset után még egyenként wipeoltan mindent, aztán utána még egyszer volt egy wipe all data/factory reset! no ez elismerem, nem szokványos dolog, de megtanultam a Pulse esetében sokszor csak így volt jó! No az igazán egy háklis vénasszony volt!!! Szóval nem értem miért jó itt, és miért NEM jó ott!
Azért én is írnák negatívot is! Szinte minden alkalmazásomat a Link2SD-ből újra kellett telepíteni, mert szinte egy sem ment, FC miatt! Én az App Backup end Restore progiból csináltam. Ennek persze lehet egy olyan oka is, hogy az előző rom esetében ( Hunor előző kiadása) még ext4-et használtam, most viszont visszaálltam ext2-re! Viszont amit már írtam pár napja, az beigazolódott. Jelenleg majdnem ugyanannyi app mellett, és természetesen ua.-zokról van szó! most van szabad 160 MB, akkor meg volt 50 MB!! Tehát akkor a Link2SD nem működött rendesen!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.