Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Mivel lehet programokat átrakni a memória karira? Van ami enged van amit nem sajnos nem tudom mi az oka,új a teló(a régit eladtam és vettem egy ugyan ilyet) pl élő háttérképet nem enged ,az időjárás állomást (3d flip) Nincs valami külső program erre? A másik hogy a myphoneexplorer miért nem hajlandó csatlakozni usb-n? Az előző telót mielött eladtam evvel a programmal mentettem le a telszámokat és akkor is csak véletlenül sikerült kapcsolódnom ,mit kell beállítani hogy menjen ?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6552) 313313


313313
addikt

Csak felraktam sokadjára is Hunor romját, egész jól muzsikálgatott, de köpönyeges widgetet nem bírtam felrakni, adfree nem akar felmenni. Párszor eldobta már magát a telefon, sim kód és műkszik... Ami viszont nagyon elkeserített az a telefon hangja hanghívás közben (DSP-hez még nem nyúltam...) Így azt hiszem maradok gyári g rom mellett, igazából azzal sincs bajom.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6553) zso73 válasza zso73 (#6548) üzenetére


zso73
veterán

Most csak kikapcsol randomban a telefon. Amúgy szuper minden.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6554) hruodnand


hruodnand
senior tag

MOD: nem ide akartam postolni

[ Szerkesztve ]

(#6555) mobal


mobal
MODERÁTOR

Helló!

ta-kernel működik gyári rommal? Vannak ismert hibái, gondolok itt wifi thetering satöbbi?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6556) ronaldu98


ronaldu98
tag

Sziasztok!
Lehet ez sokaknak egyértelmű de nekem nem, szóval a kérdés az hogy vettem ezt telefont
fél éve előfizetéssel szóval ha kiveszem a SIM-et és beteszem egy kártya független cuccba akkor az előfizetés onnantól arra érvényes?

(#6557) mobal válasza ronaldu98 (#6556) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Előfizetés az rád érvényes, abban használod amiben akarod.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6558) "ati76" válasza mobal (#6555) üzenetére


"ati76"
tag

Szép estét mindenkinek!

mobal!

A ta-kernelt nem próbáltam, de Hunor kernelét merem ajánlani a gyári ROM-hoz. Én személy szerint azt használtam egy darabig CPU húzás miatt, amíg nem tettem fel főzött ROM-ot és tökéletesen működött minden funkciója a készüléknek.

(#6559) Gloob válasza ronaldu98 (#6556) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Továbbfűzve egy kicsit Mobal hozzászólását, még használni sem kötelező, csak az előfizetés díját fizesd, a vállalt időtartam alatt! Szóval ennyire nincs készülékhez kötve!!!

Samsung Galaxy A52S

(#6560) ronaldu98 válasza Gloob (#6559) üzenetére


ronaldu98
tag

THX! Mobal&Gloob

(#6561) mobal válasza "ati76" (#6558) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ta-kernel működik vele! És jó is!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6562) ertz


ertz
aktív tag

Nos én is visszatettem a gyári 2.3.3-mas romot.
A custom romoknál mindig előjön több olyan bug, ami megkeseríti az ember életét.
Legutóbb pl. a fórumtársunk által készített rom volt fent... az elmúlt napokban már nem tudtam hívást befejezni, mindig meg kellett várni hogy a másik fél tegye le, mert addig nem ébredt fel a képernyő, tiszta sötét volt... a másik a gyári rádió, amit nem értek miért nem lehet beletenni custom romba. Indokolatlan fagyások, butaságok.

Nem a fórumtársat szeretném leszólni, az övé még így is az egyik legjobban összerakott rom, amivel találkoztam, de nyilván a rejtett bugokat egy home-made rom esetében nem lehet kiküszöbölni.

Így most kezdhetem a gyárit testreszabni... na az is eltart egy ideig. :DDD

(#6563) weinmaker válasza ertz (#6562) üzenetére


weinmaker
őstag

Mióta feltettem a gyári v20g-t öröm és bódottááá. Minden műxik szépen, és az akkuidő zseniális.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6564) zso73 válasza weinmaker (#6563) üzenetére


zso73
veterán

A kernellt hagytad a gyárit, vagy valamelyik főzöttet toltad rá ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6565) 313313 válasza zso73 (#6564) üzenetére


313313
addikt

Orosháza kernellel fagyott állandóan a facebook, bár néha működött, sebessége egész jó volt a telefonnak. Most felraktam a franco kernel 4-et, ezzel program szerint gyorsabb a telefon (antutu) facebook még nem fagyogatott, tesztelgetem.
Orosházával folyamatos net kapcsolattal(edge), folyamatos szinkron mellett, napi 30-40 perc telefonálással eldöcögött 3 napot is :D
Szerk: Processzor húzva van 320-710 közt

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6566) weinmaker válasza zso73 (#6564) üzenetére


weinmaker
őstag

Gyári. Link2sd-vel kigyomláltam ami nem kell, és launcherként feldobtam a zeam-et.
Sok telefonálással is simán megy 3 napot (kevéssel 4-et is). Rotooltam, battery optimizer, meg ami kell. Nagyon tuti azóta. Én biztos nem nyúlok hozzá,csak ha lesz egy olyan rom, amit valaki tartósan (hetekig) használ, minden hiba nélkül. Jelenleg ez így tökéletes, egyáltalán nem lassú (jó, én nem futtattam semmilyen benchmarkot, csak érzésre tudom mondani). Nekem tökéletes.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6567) zso73 válasza weinmaker (#6566) üzenetére


zso73
veterán

Ha a gyerekem megreklamálja, akkor én is visszarakom a mentést.......
Köszi az infót ! :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6568) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok
A CM7 Romok közül melyiket ajánlanátok, amelyik stabil és lehet használni a P500-on.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6569) 313313


313313
addikt

Tud nekem valaki gyári v20g-s romhoz markat updatert feltölteni?
Másolás nélkül töröltem, most pedig megnézném hogy muzsikál a play, de ugye nem frissít :))

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6570) Gloob válasza 313313 (#6569) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Tessék itt a Market Updater a V20G-s ROM-hoz!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6571) "ati76" válasza bubus66 (#6568) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Én ezt használom cm-7-20120313-nightly-P500 a Hunor kernelével már lassan egy hete és semmi problémám nincsen vele, bár igaz ami igaz a gyári kamera alkalmazás és a gyári RDS-es rádió azért hiányzik, mert ami benne van az nem RDS-es és a kamera alkalmazás sem egy nagy dobás.
De hát valamit valamiért.
Ja és innen töltheted:
http://download.cyanogenmod.com/?device=p500

[ Szerkesztve ]

(#6572) 313313 válasza Gloob (#6570) üzenetére


313313
addikt

Köszi szépen, felraktam, megvolt restart is, fut is, de egyenlőre nem frissül.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6573) bubus66 válasza "ati76" (#6571) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6571) "ati76"

Köszönöm szépen a segítséget.

És a kernelet azt honnan tudom le tölteni? Én meg próbálom a Camera360 alkalmazással a Rádiót meg ami a Skateben volt.
Nem akarom az SD vissza partícíónálni a LinkSd2-vel tudom használni az EXT3 Partíciót?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6574) "ati76" válasza bubus66 (#6573) üzenetére


"ati76"
tag

Szép estét mindenkinek!

bubus66!

Ezen az oldalon megtalálod Hunor kernelét,

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1503702

én az 1.1-es kernelt használom. Nálam nem működött EXT3-al, csak úgy ha az sd mindkét partícióját Fat32-re particionáltam. De azóta minden rendben működik a link2sd is teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#6575) bubus66 válasza "ati76" (#6574) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm a választ akkor vissza teszem FAT 32 Az előbbi linkről nem tudtam letölteni.a cm7 amit adtál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6576) "ati76" válasza bubus66 (#6575) üzenetére


"ati76"
tag

Feltöltöm dropbox-ra (folyamatban van) és megadom az elérhetőségét, de arra kérnélek jelezz majd vissza ha megvan és törlöm.

(#6577) Gloob válasza bubus66 (#6575) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Bubus!
A Nightly-kat már valószínű, nem fogod tudni letölteni! Van ott egy RC1= Relase Candidate = kiadásra jelölt verzió! Az szépen jön! Nem hiszem, hogy rosszabb legyen, hiszen ez már a majdnem végleges verzió, mint a neve is mutatja. Ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a verzióhoz, akkor felteszem neked! Még megvan, de már nem sokáig

Szia Ati!. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6578) "ati76" válasza bubus66 (#6575) üzenetére


"ati76"
tag

Na valamiért nálam nagyon lassan tölt fel a gép, de innen letudod tölteni addig ha gondolod.

http://data.hu/get/4887005/update-cm-7-20120313-NIGHTLY-p500-signed.zip

Szia Gloob!

Te a Hunor ROM-ját használod még?

[ Szerkesztve ]

(#6579) Gloob válasza "ati76" (#6578) üzenetére


Gloob
addikt

Szia!
Még igen! A v2.2 javított verzió! Nálam megy most minden rendben!

Samsung Galaxy A52S

(#6580) bubus66 válasza Gloob (#6577) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi tedd fel nekem akkor had töltsem le de akkor le töltöm azt is amit te ajánlottál.

(#6578) "ati76"

Nekem meg lassan tölt le. Akkor a dropboxra is fel teszed?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6581) "ati76" válasza Gloob (#6579) üzenetére


"ati76"
tag

Én nem mertem neki fogni a v2.2-hez, mert olvastam, hogy páran szenvedtek a bootal a partíció miatt és volt egy pár probléma még ezen kívül így én megmaradtam ennél 20120313 NIGHTLY.

(#6582) Gloob válasza "ati76" (#6581) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, azok szenvedtek akiknek nem volt ext particiója a kártyán. Nekem volt, így gond nélkül felment, de a működése elég fura volt, főleg a Link2Sd-nek, meg minden progit kétszer kellett feltennem, mert valamiért nem idúlt el egyből szinte semmi! Hunor megadta a hiba okát, és a javítás módját is. Megcsináltam, és újra raktam a ROM-ot, azóta jó!

Bubus!
Ati adott neked egy data-s linket, az nem jó? Ha igen akkor nem raknám fel potyára! Ha valami miatt nem jó, akkor szólj!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6583) bubus66 válasza Gloob (#6582) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi jó volt adatás link le is jött nem tedd akkor fel azért köszi a segítséget.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6584) ronaldu98


ronaldu98
tag

Sziasztok!
Lupohirp és gárdája végre elkészült az első stabil CM9-ből felépített ROM-mal a mi telefonunkra! :DD
[link]
Ha valaki kipróbálta/most próbálja az mondhatna valamit róla, nekem holnap fog töltődni a cuccos. :D

(#6585) zso73 válasza ronaldu98 (#6584) üzenetére


zso73
veterán

Current bugs:

Please remember this is still in the early beta stages. It is stable enough to be used as a daily ROM, but there may be small issues. Please report them and I will update this thread with known bugs.

Camera does not connect (_Arjen_ is currently in the process of re-writing camera driver.)

Stock browser has been known to glitch out ( Temporary Fix: Install Browser+ )

Stock ICS Live Wallpapers do not work
(Live Wallpapers from market or elsewhere install and work perfectly fine though)

Audio problems with Speaker/Bluetooth Low Sound Volume ( Missing file libraries, Will probably be fixed in Beta3)

Mono Audio instead of Stereo
(Will probably be fixed in Beta3)

Audio Player Bug
(CM9 Music App plays through speaker occasionally after calls, PowerAMP auto-plays whenever a headset is plugged in) (PowerAMP is more manageable imo)

APN issues (Connecting to 3G/4G through T-Mobile & Vodafone)

Overclocking/ CPU Settings:
Conservative
480/ 748 (things get unstable at 768 and higher on my device)

Recommended Apps for ICS:

AirDroid (wirelessly manage & control your Android device from a web browser Over-The-Air. No more USB needed)
Még nem az igazi !!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6586) bubus66


bubus66
nagyúr

"ati76"

A link2sd csak automatikusra állítom, akkor átrakja saját maga az SD kártyára?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6587) "ati76" válasza bubus66 (#6586) üzenetére


"ati76"
tag

A telepítési helyet állítsd külsőre, auto linkelés legyen kijelölve és teszi a dolgát. Fel csatolta a partíciót elsőre?

(#6588) "ati76" válasza ronaldu98 (#6584) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Tudna valaki írni egy pár sort, hogy ez a Cm9 miben lesz másabb a Cm7-töl?
Köszi

(#6589) andro_et válasza "ati76" (#6588) üzenetére


andro_et
tag

nekem amiben jobb volt:
- akku, valamiert joval tobbet birt :D
- kezelhetoseg, az UI gyonyoru es sok olyan funkcio van ami megkonnyiti a hasznalatot. Pelda erre a copy-paste javitasa, es valtas ugy az appok kozott mint a bongeszo lapok kozott

most ez a ketto jutott eszembe, ha meg valami eszembe jut megosztom :)

van viszont rossz is: a cm funkciok nagyja meg hianyzik, koszonhetoen az alpha stadiumnak...

[ Szerkesztve ]

(#6590) silvergod válasza andro_et (#6589) üzenetére


silvergod
őstag

megerősíthetem andro véleményét,Én is ugyanezeket írtam volna.
Valóban jobb és szerintem szebb mint a CM7,de hiányoznak a CM7 dolgai, és a kamera tuti nem megy sehogy. Nem éri meg felrakni még.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6591) "ati76" válasza andro_et (#6589) üzenetére


"ati76"
tag

Köszi a válaszotokat, akkor még ezek szerint várni kell még elég sokat amíg ebből egy kiforrott rom lesz. :-(

(#6592) SShadow


SShadow
aktív tag

Azt nem tudja valaki hogy az adreno drivert lehet frissíteni meg van e egyáltalán értelme?
Valahol azt olvastam hogy gyorsít a gpu-n.

(#6593) "ati76" válasza SShadow (#6592) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Ezt az oldalt nézted már?

http://androidforums.com/galaxy-prevail-all-things-root/517692-update-adreno-cm7b5-ctm3-3-a.html

Itt írnak róla, de az én angol tudásommal sokra nem megyek és a fordító egy kicsit félre fordít.

(#6594) andro_et válasza "ati76" (#6593) üzenetére


andro_et
tag

Itt az XDA-s verzió, de azt hiszem ugyanaz. Egyik hozzászólásban még megkaptam ezt a szerzőtől:
"only libs - good changes performance
only build.prop - slight changes
libs+build.prop - massive.."

láttam olyat is, hogy valaki azt írta a nightly-val bootloop-ot okozott. Én ezt nem próbáltam úgyhogy nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#6595) "ati76" válasza andro_et (#6594) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Köszi az infót én nem merem kipróbálni, nehogy valamit elcsesszek, azért kerestem rá,mert SShadow-t érdekelte és nekem is felkeltette így az érdeklődésemet.

Úgy, hogy SShadow ha érdekel akkor itt minden le van írva és képekkel illusztrálva:
http://rk00064.blogspot.in/2012/03/improve-lg-optimus-one-p500-3d.html

Ha kipróbálnád esetleg írsz róla egy pár sort? :DD

(#6596) andro_et válasza SShadow (#6592) üzenetére


andro_et
tag

ja még annyit, h jobb ha csinálsz egy backup-ot előtte s ha valami gubanc van csak rakod vissza ;)

(#6597) bubus66 válasza "ati76" (#6587) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia FA32-re tettem, igen fel csatolta, újra indítás után jó lett. Úgy értem, hogy meg szüntetettem, az EXT3 particíót.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6598) 313313 válasza andro_et (#6596) üzenetére


313313
addikt

Felraktam a zip-et. V20G-s rom, orosháza 1,1-es kernel, cpu 710/320-on. Előtte nem teszteltem :D
Szóval települt, újra indult, klappolt minden, antutu lefutott, hozott 418 pontot. Lehet viszonyítgatni :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6599) SShadow válasza 313313 (#6598) üzenetére


SShadow
aktív tag

Sikerült felrakni az új adreno drivert a v20g-re?Erre gondoltam én is müxik minden nem fagy?Melyik zipet raktad fel és hogyan?

(#6600) SShadow


SShadow
aktív tag

Holnap én is megcsinálom remélem müxik majd:))))))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.