Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) zso73 válasza Gloob (#6498) üzenetére


zso73
veterán

Egy S II lett a szülinapi ajándék...........

Szóval a 2.2 rom még nem az igazi ? Vagy az akksis dolog nem annál van ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6502) Gloob válasza zso73 (#6501) üzenetére


Gloob
addikt

Ha a kettővel ez előtti hozzászólásomra gondolsz akkor igen ott van a 2.2-nél! Gratula a szülinapodhoz, no meg az ajándékhoz is! Mi is olyat készülünk venni az asszonynak, a szifonja helyett, amit éppen ma vittek el. Talán hétfőn meglesz, úgyhogy majd beszélünk róla még, egy kis tapasztalat csere keretében, ha oké Neked is.
Úgy egyébként kurva gyors a ROM!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6503) zso73 válasza Gloob (#6502) üzenetére


zso73
veterán

Már a 2.1 is elég jó volt. Az S II akadozó masina volt hozzá képest a GB-vel. Csalódtam is nagyot.... Az ICS Upgrade után tuti lett a teló............
Ok dolog.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6504) kovigyuri válasza Gloob (#6500) üzenetére


kovigyuri
tag

Szia!

Megoldottam a problémát.
Particionáltam az SD kártyára egy ext4-es particiót.
Utána előröl az egészet.
És müxik

(#6505) bostone


bostone
addikt

Tudna valaki véleményt mondani a kijelző alatti porosodásról? Mennyire jellemző az újabb szériáknál?

(#6506) weinmaker


weinmaker
őstag

Kíváncsi leszek hosszabb távon Hunor romjára. Már az előző is nagyon jó volt szerintem, ha nem lett volna a gyors akku merülés, akkor nem tettem volna fel az új gyárit. Azon kívül minden jól működött.

Amúgy meg a gyári is elég jó lett lepucolva a felesleges marhaságoktól, a zeam launcherrel, és eddig számomra sosem tapasztalt akkuidő hosszúságot mutat. 2 nap után 70%-on volt.

A régebbi rom feltételekor nekem is volt, hogy azt hittem rossz lett a flashelés olyan lassan jött be először, ha emlékeztem még írtam is.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6507) dandroid95 válasza kovigyuri (#6504) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Sziasztok
Ezek szerint kell egy masodlagos particio is hogy mukodjon?
Az fura,eddig egy ilyen romot nem lattam,hogy nem bootolt volna be masodlagos particio nelkul..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6508) zso73 válasza bostone (#6505) üzenetére


zso73
veterán

Nekem hamar kezdett porosodni a kijelző. Bevittem, azóta nem porosodik,vagy annyira minimális,hogy nem látszik.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6509) Gloob válasza dandroid95 (#6507) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Dandroid, és mindenki
Ez így valóban érdekes lenne! Nekem alapból van a kártyán, és nekem első telepítésre jó volt! Viszont ha így van, akkor mi van olyankor, ha mondjuk nincs mem. kártya a telefonban? Igaz kirívó eset lenne, de végeredményben előfordulhat a dolog!

Samsung Galaxy A52S

(#6510) dandroid95 válasza Gloob (#6509) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia
Hat akkor van a bootloop!Gondolom valamelyik script miatt csinalja ezt..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6511) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Sziasztok

Megvan a bootloop okozója, egy script, ami a dalvik cachet az sd-re rakja, és sajnos ehhez ext partíció kell. Nem töltök most fel ezért egy új ROM-ot, a megoldás a következő:

Megnyitod WinRAR-ba a ROM-ot
Kitallózod a system/etc/init.d mappát és kitörlöd a 05dalvik2sd scriptet.
Ezek után megszűnik a bootloop.

Vagy csinálsz egy ext partíciót az SD-re. Bocsássatok meg, ez az én hibám volt :(

(#6512) Gloob válasza szabohunor (#6511) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Hunor!
Meg vagyon bocsátva, részemről legalábbis! Nekem nem okozott gondot a dolog, de már ki is javítottam a ROM-ot a leírtak szerint. Egy kérdés: így javítva nem kell esetleg szignózni a telepítéshez, vagy ki kell kapcsolni az ellenőrzést a recovery-ben?

Samsung Galaxy A52S

(#6513) szabohunor válasza Gloob (#6512) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nem szükséges szignózni, csak kikapcsolod az ellenőrzést és jó kell legyen.

(#6514) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok!
Valamit kitöröltem a ROM-ból amire úgy gondoltam, hogy nincs rá szükségem, és most nem tudom a Vibert telepíteni! Valaki nem tudja mi kell hozzá, és esetleg feltenni valahová, hogy tudjam telepíteni? Lehet hogy flashelhető formában kéne. Előre is köszi!

Samsung Galaxy A52S

(#6515) szabohunor válasza Gloob (#6514) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Szia!

Valószínűleg a google alkalmazások újraflashelése megoldja a problémát.

http://www.mediafire.com/?c95iicwc6d7uwas

(#6516) ruskop


ruskop
senior tag

Egy kis segítség kellene:
A csengőhangokat én Root Explorerrel a teló system/media/ringtones mappájába szoktab bemásolni. A teló újraindítás után frankón kezeli is. Viszont ma áttettem egy "Á" mint ékezetes karakterrel kezdődő csengőhangot és azóta nem lehet kitörölni. Az "Á" betű helyén egy rombusz és egy kérdőjel jelenik meg benne. Lejátszani nem játsza le mert azt mondja nem támogatott formátum és ha törlöm akkor törlődik de mikor újra a mappába megyek megint benne van. Se áthelyezni se a Permissionsban nem tudok semmit csinálni. :W
Jöhetnek az ötletek. Nincs kedvem újra rakni a telót. :R

(#6517) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Zso!
Ment egy PM neked! Nézd meg légyszíves!

Samsung Galaxy A52S

(#6518) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Egy rokonomnak van ilyen telefonja. Tőlem kért segítséget hogy tegyek neki az SD kártyára dolgokat de a PC nem kezeli le a telefont, nem tudom mass storage módban használni. (USB hibakeresést próbáltam) Az lenne a kérdésem hogy az LG nek van e olyasmi drivere mint a samsungnak a kies, vagy egyáltalán mit tudok csinálni. Szeretném frissíteni is a telefont.

HTC = Help This Company

(#6519) Gloob válasza Darellus92 (#6518) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Tedd fel a drivereket és látnia kell az SD-t! Igen van, az LG PcSuite, de hogy mennyit ér, azt hagyjuk inkább....... Szerintem semmit, de ez megint egyéni dolog!

Samsung Galaxy A52S

(#6520) andro_et válasza Darellus92 (#6518) üzenetére


andro_et
tag

sztem inkább nézz utána, hogy kell az lgmdp-vel frissíteni s azzal csináld ;) az sd-t kéne lássa driver telepítés nélkül is, nem?

(#6521) Gloob válasza andro_et (#6520) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet kezdeni Hát nem tudom! Az LG USB driver telepítése nélkül hogyan???
Az LGMPD-vel történő frissítés az ok! Arra azt mondom, hogy sokkal jobb, mint az LG PcSuite! Ahhoz viszont sokat kell olvasni, vagy kérdezni! Lehet kezdeni ITT

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6522) zso73 válasza szabohunor (#6515) üzenetére


zso73
veterán

Találtam két problémát.
1. Viber alkalmazást nem lehet feltelepíteni. Még közvetlenül az SD-ről sem. Viber.apk-t felmásoltam a SD-re, és onnan próbáltam. Nem ment.
2. Adattár mód álló képnél nem látszik a gomb. Ha alfeketetem a telefont, akkor igen látszik, és műxik a gomb.

Amúgy grat. Gyors rom.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6523) Gloob válasza zso73 (#6522) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Zso!
A Viber nekem sem megy! Én azt hittem, hogy mivel gyomláltam a ROM-ba, én töröltem valamit, ezért tegnap este újraraktam mindent, és most gyomlálás nélkül sem megy a Viber, tehát nem én vagyok a hunyó! A másik problémát Én nem fedeztem fel, mivel nem nagyon használom így! WiFi-vel elérek mindent, ami nekem kell! a Vibert viszont sajnálom. A market meg sem találja, hiába keresem. A ROM valóban gyors, és ahogy észrevettem, nem is eszi az aksit nagyon! Ezt a Viber gondot Hunor megoldhatná egy flash formájában, hogy ne kelljen újra rakni a ROM-ot miatta.
A másik dologról beszélhetünk majd?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6524) zso73 válasza Gloob (#6523) üzenetére


zso73
veterán

Pü.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6525) Gloob válasza zso73 (#6524) üzenetére


Gloob
addikt

Re!

Samsung Galaxy A52S

(#6526) andro_et válasza Gloob (#6521) üzenetére


andro_et
tag

nem emlékszem hogy volt már a gyári rendszeren. Nem volt a telómon olyan már augusztus óta, s akkor is csak azért mert kipróbáltam a GB-t :))
nade win7-en biztos ment s úgy emlékszem h xp-n is. Vagyis még a froyoval ment egyből, nem hinném h gb-vel kivették volna ezt a rendszerből. De ha úgyis frissíteni akar akkor ígyis-úgyis kell a driver.

(#6527) 313313


313313
addikt

Ma felraktam az Orosháza 2.2-es romot, gyári g-s romra. Első újraindítást várom immáron 10 perce, de csak az LG logoval szemezek, valakinek valami ötlete?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6528) zso73 válasza 313313 (#6527) üzenetére


zso73
veterán

" Sziasztok
Megvan a bootloop okozója, egy script, ami a dalvik cachet az sd-re rakja, és sajnos ehhez ext partíció kell. Nem töltök most fel ezért egy új ROM-ot, a megoldás a következő:
Megnyitod WinRAR-ba a ROM-ot
Kitallózod a system/etc/init.d mappát és kitörlöd a 05dalvik2sd scriptet.
Ezek után megszűnik a bootloop.
Vagy csinálsz egy ext partíciót az SD-re. Bocsássatok meg, ez az én hibám volt "
Hunor

Ha ezt megcsinálod jó lesz a bot idő.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6529) 313313 válasza zso73 (#6528) üzenetére


313313
addikt

Konkrétan nem állt fel a telefon Hunor romjával, 15 perc várakozás után feladtam...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6530) zso73 válasza 313313 (#6529) üzenetére


zso73
veterán

Ezért írtam neked ide a megoldást. Nekem ez után jó lett. Már fel van minden telepítve.

Hunor
Még egy hiba: Az ébresztő zenék betallózó ablaka össze van csúszva.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6531) 313313 válasza zso73 (#6530) üzenetére


313313
addikt

Kiprobáltam, betöltött, nézegettem a romot, de nem sikerűlt belakni, így ment vissza a gyári.
Telefonkönyv nem akart szinkronizálni google fiókról, nem álltam neki bepötyögni a számokat. Wifit nem találta meg, ssid-m meg nem tudom, lusta voltam gépen megnézni, így programokat se bírtam telepíteni.
Lehet jó/gyors a rom, nekem nem jött be.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6532) weinmaker


weinmaker
őstag

Csak súgom, hogy a V20G-vel 4. napja megy a telcsi. Igaz már csak 42%-on van, és az elmúlt pár napban nem volt olyan intenzív használat mint egyébként, de akkor is durva.

Nem mellesleg MINDEN működik ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6533) SsPL711 válasza weinmaker (#6532) üzenetére


SsPL711
őstag

És hányszor töltötted 4 nap alatt? :D

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6534) Lacikaaa


Lacikaaa
csendes tag

Hello, kijott az RC nightly, ha majd valaki kiprobalja az jelleze kerem, kivancsi lennek hogy a kamera bug meg megvan-e? En most Hunor 2.2 romjat hasznalom , batery calibration megvolt, ugyhogy eleg szivos az aksi most. Nagyon gyors ,szuper rom.

Android

(#6535) weinmaker válasza SsPL711 (#6533) üzenetére


weinmaker
őstag

Haha :D

Természetesen egyszer sem, ahogy nézem talán kibírja estig, pedig szinte egész délelőtt telefonálgattam. Vagyis ha normális üzemet veszünk alapul, akkor mondjuk 3 napot tud nagyjából, ami igen tuti. Hogy ez a v20g rom miatt van, vagy ennyit dobott a battery optimizer, azt nem tudom.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6536) "ati76"


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Nos pár nap teszt után mindenkinek merem ajánlani a 2012.03,13-NIGHTLY-t Hunor kernelével.
Nekem tökéletesen bevált, igaz, hogy kétszer fagyott le, de a CPU min részét beállítottam 245 mhz-re és azóta semmilyen fagyás nincs. Wifi, 3G, Gps tökéletesen működik, telefon és internet gyors. A kamera bug is megszűnt a Hunor kernelnek köszönhetően. Mint ahogyan itt páran, én is feltettem a Battery Calibration-t és két napot kibírt az akksi amellett, hogy nem csak készenlétben volt.
Úgy néz ki, hogy én ezt a romot fogom használni. :DD

(#6537) Mister_1234 válasza "ati76" (#6536) üzenetére


Mister_1234
tag

Szia!
Énis ugyanígy használom szombat óta, minden ugyanígy megy, ahogy leirtad, csak nálam az akksi idő elég kevés. 3G használat esetén rohamosan esik a szint, és nálam is volt ilyen battery calibration. De tényleg stabil, énis tartom a véleményed! :)

(#6538) szabohunor válasza zso73 (#6522) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Sziasztok!

Zso! Ezen két hiba orvoslása: A USB storage gomb hiánya nem hiba, direkt olyan, mert a régebbi verzióban a szöveg rácsúszott a gombra, most álló helyzetben az android figurára kell nyomni az USB módhoz. Fektetett helyzetben meg ugye van gomb.

Viber probléma megoldása: a korábban linkelt google alkalmazások újraflashelése után elvileg megoldódik.

(#6539) "ati76" válasza Mister_1234 (#6537) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Nekem is annyit bír ki az akksi, mint a gyári romnál (2nap), de engem az sem érdekelne ha minden este töltöre kellene dugni csak legyen megbízható,gyors és stabil.

(#6540) zso73 válasza szabohunor (#6538) üzenetére


zso73
veterán

Akkor jò. Amúgy jó munka ez is! Szuper gyors. Köszi a társaság nevében is !

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6541) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Csa
Ti hogy hasznaljatok az lgmdp-t?
Eszrevettem hogy ha emergency modeban kezdem a bb cseret,akkor nincs nv2 fileba mentes/visszaallitas..13 masodperc alatt csereltem bb-t! :Y
nekem ez uj!:DDD
Asszem atirom a leirasom

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6542) ben11 válasza weinmaker (#6449) üzenetére


ben11
őstag

Nekem a gyári rom állandóan bekapcsolt wifi/gps kombó mellett hoz 2-3 napot.
Amíg nem lesz hasonló főzöttben, ami mentes minden hibától(mint a gyári) és stabil, addig marad a v20g.

(#6543) Gloob válasza szabohunor (#6538) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
A linkelt google alkalmazások újraflashelése tényleg megoldotta a Viber problémáját, és most van, és működik. Az első indításnál volt egy kis nyűg, pedig volt cashe wipe, és Dalvik wipe is, de nyelvet kellet választani, meg egy ideig nem volt billentyűzet! Aztán még egy újraindítás már megoldotta. Viszont érdekes, mert a marketen továbbra sem találja meg, de most legalább az SD-ről történő telepítést elfogadja!

Samsung Galaxy A52S

(#6544) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Sziasztok!

Várható, hogy csinálok még egy verziót a ROMból, javítom a market problémát és frissítem az alapot a kiadásra jelölt (RC) nightlyra, és ha így minden oké szerintem egy darabig szünetet kell tartsak, van 1-2 fontos vizsgám a közeljövőben.

(#6545) szabohunor válasza szabohunor (#6544) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Egész pontosan RC CM-re :D

(#6546) Lacikaaa válasza szabohunor (#6544) üzenetére


Lacikaaa
csendes tag

Rendben ,Hunor, mikorra varhato kb?.....nagyon orulok neki nemlehetne hogy launcher prot raksz bele? szerintem sokak kedvence :)

Android

(#6547) zso73 válasza Lacikaaa (#6546) üzenetére


zso73
veterán

Az mindegy milyen alap kezelő van, mert a root explorer.link2sd kiszedi a loncsört, és mehet fel a saját kedvenc. (szvsz)

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6548) zso73


zso73
veterán

Hunor: Ma többször széthullott a rendszer. Kikapcsolt a telefon,restartolt,szines hangyaharc.... Újrahúzom, hátha.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6549) mobal válasza szabohunor (#6544) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szia!

A ROM kernele működik gyári V20g szoftverrel is?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6550) 313313 válasza mobal (#6549) üzenetére


313313
addikt

Én azzal használom már hetek óta. Elég összeszedett és gyors a telefonom :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.