Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) "ati76" válasza szabohunor (#7498) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv újra köztünk. Milyen típusú rom építésén gondolkozol? ICS esetleg JB vagy maradsz a jól bevált és stabil 2.3 -nál?

(#7502) szabohunor válasza zso73 (#7500) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Igen, tervben van egy ICS Rom. Kicsit lassabban fog most venni, mert beruháztam egy A10-es tabletbe, és arra is fejlesztek egy AOKP alapú ICS romot.

(#7503) szabohunor


szabohunor
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=839

Itt lesz majd a Rom, jelenleg tesztelés alatt van, valószínűleg holnap töltöm majd fel.

(#7504) szabohunor válasza szabohunor (#7503) üzenetére


szabohunor
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1900213

Ez lesz a thread :) Screenshotok vannak már fennt

(#7505) zso73 válasza szabohunor (#7504) üzenetére


zso73
veterán

Nem néz ki rosszul.... Hajrá !!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7506) silvergod válasza szabohunor (#7504) üzenetére


silvergod
őstag

de témát azért lehet benne váltani majd ugye?
mert ez a vörös nem jön át :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7507) szabohunor válasza silvergod (#7506) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Persze, hogy lehet :), a rendes system téma benne van.
Amúgy feltöltve, akinek van ideje és kedve, az próbálja ki, a CM9 bugok benne vannak egyelőre, de dolgozom egy kernelen jelenleg. Délután nem leszek itthon, de este visszanézek minden hozzászólást majd.

[ Szerkesztve ]

(#7508) "ati76" válasza Batman22 (#7497) üzenetére


"ati76"
tag

Próbáltad már a Easy Blocker-t? Elméletileg annak működnie kellene.

(#7509) Batman22 válasza "ati76" (#7508) üzenetére


Batman22
csendes tag

Próbáltam, de az is csak némít. Nem tudom, mi lehet a baja. Az az érdekes, hogy egyik alkalmazással sem működött eddig, mindegyiknél ugyanaz volt a helyzet. :W

(#7510) tibiniki


tibiniki
tag



[Rom]
[kernel]
Nekem tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#7511) zso73 válasza tibiniki (#7510) üzenetére


zso73
veterán

Hibák vannak benne ? Fagyás USB ,billentyűzet...... :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7512) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

A gépemen a memóriakezelő szerint még van majdnem 11mb elérhető terület, de mindig azt írja ki, hogy kevés a memória, és már az üzeneteket sem fogadja.

Az alkalmazások ritkításán/sd-kártyára helyezésén kívül lehet még tenni valamit ezzel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7513) 313313 válasza AxBattler (#7512) üzenetére


313313
addikt

Internet előzmények törlése, böngésző puffer törlése, programok cachének törlése. Én töröltem pár gyári alkalmazást is, de így is elég szűkös az a 180-190 mega...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7514) AxBattler válasza 313313 (#7513) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R
Program cache-t töröltem (+1-2 kisebb progit), és rögtön lett 34MB szabad hely... :F
Érdekes.

Gyári progikat hogyan lehet törölni?
Root nem játszik, gyári OS-t használok (2.1).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7515) 313313 válasza AxBattler (#7514) üzenetére


313313
addikt

Nekem gyári 2.3.3 van fent... Rootolt telefon kell hozzá, meg valami progi, amivel tudsz törölni... Én link2SD-t használom ilyen feladatokra...
Ha nem használod a google search-ot, maps-ot, akkor azokat simán leszedheted, így is nyerhetsz olyan 15-20 mega pluszt.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7516) AxBattler válasza 313313 (#7515) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, de a buherálásból én inkább kimaradok! :D
Így már működőképes...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7517) "ati76"


"ati76"
tag

Üdv!
Valaki kipróbálta már Hunor új romját? Én egy hete már az aokp_p500-ota-eng.parvez.m6-150912.zip használom, és semmi gond nincs vele eddig, úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek. Csak a gyári fm rádió hiányzik nekem (amit nem értek, hogy miért nem tudják megcsinálni), de spirit fm-el helyettesíthető, ami persze sokkal gyengébb mint a gyári. A wifi, gps nagyon gyors, kamera működik rendesen.

(#7518) zso73 válasza AxBattler (#7514) üzenetére


zso73
veterán

"Root nem játszik, gyári OS-t használok (2.1)."

Akkor frissítsd 2.3-ra az LG cuccával, vagy amivel jól esik 2.3-ra. Egyből több helyed lesz eg kicsivel. És jobb, szebb lesz a kezelőfelület, és a működés is.

Amúgy a jó megoldás a tár problémára a root, és link2SD. Visszaállítható, így nem gond.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7519) AxBattler válasza zso73 (#7518) üzenetére


AxBattler
félisten

Mármint a hozzá adott "LG Suit"-tal? Azt lehet, hogy kipróbálom.

Ilyenkor elvesznek a készüléken tárolt számok / adatok?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7520) zso73 válasza AxBattler (#7519) üzenetére


zso73
veterán

Az hát.B2C vagy mi a franc a neve...... Tedd fel a B2C programot, és azzal telepítsd az USB, és modem cuccokat. Utána megnézi a telefont, és frissíti, ha van valami hozzá.

Elég nagy váltás a 2.1<-> 2.3 Kell neki a visszaállítás. Csak azért, hogy a 2.1-ből megmaradt szemét kimenjen. Csinálj mentést mindenről !!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7521) AxBattler válasza zso73 (#7520) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7522) "ati76" válasza "ati76" (#7517) üzenetére


"ati76"
tag

Ezek szerint senki nem próbálta közülünk ki Hunor romját?

(#7523) zso73 válasza "ati76" (#7522) üzenetére


zso73
veterán

Melyiket ? A 2.0-ig volt próba. Van újabb ? :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7524) "ati76" válasza zso73 (#7523) üzenetére


"ati76"
tag

Itt a 7507-es hozzászolásban írta, hogy feltöltötte az xda-ra. Én meg is néztem, de nekem túl piros így ezért nem töltöttem le. Viszont kíváncsi vagyok azért, hogy milyenre sikerült.

(#7525) silvergod válasza "ati76" (#7524) üzenetére


silvergod
őstag

Én igen..5percig volt fent...Nem jött át... :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7526) zso73 válasza silvergod (#7525) üzenetére


zso73
veterán

Mi volt a gáz ? Nem stabil, funkció hiány....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7527) silvergod válasza zso73 (#7526) üzenetére


silvergod
őstag

abban az 5 percben stabil volt :D
semmi extra,újdonság,a vörös téma átváltása után megmaradtak az ikonok...nem jött be.
nem leszólni akarom minden tiszteletem hunoré mert én biztos nem tudok ilyet se készíteni,de ez nem az igazi szerintem..

viszont az új gingersnap 2.2 final elég jó lett 2 napja ismerkedünk eddig hiba nélkül :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7528) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

A cm 7.2-ről simán vissza lehet térni a gyári v20g-re? Elég recoveryből telepíteni a gyárit?

Xiaomi Fan

(#7529) zso73 válasza Flexy90 (#7528) üzenetére


zso73
veterán

Persze.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7530) samael81


samael81
tag

Sziasztok, érdeklődnék, hogy ha a cm 7.2 stable verzióban ki akarom cserélni a launchert olyanra amilyet én szeretek, elég csak az apk file-t kicserélni a zipben és utána telepíteni a romot, vagy más is kell hozzá?

(#7531) tibiniki válasza zso73 (#7511) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! ICS témával, GO launcherrel használom, elég stabil, csak akkor fagy, ha a cpu-t 768-nál feljebb tolom. Ha nem piszkálom akkor egy éjszaka 2-3 %-ot megy le az akksi. Két napot bír úgy, ha böngészgetek, persze engribörc leszívja elég gyorsan:)

(#7532) ronaldu98 válasza zso73 (#7520) üzenetére


ronaldu98
tag

Nem is tudtam hogy az O1-et még 2.1-el adták ki én már 2.2-vel vettem meg.

(#7533) Csabesz44


Csabesz44
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy mi lehet az oka hogy egyik napról a másikra a képernyöérintésnél nem rezeg amikor hozzáérek.A funkció be van kapcsolva,de mégsem rezeg.Viszont hívásnál,és sms írásnál meg rezeg rendesen.Valami ötlet,hogy ez mitöl lehet???Elöre is köszi :W

(#7534) zso73 válasza Csabesz44 (#7533) üzenetére


zso73
veterán

Én nem találkoztam ilyennel. Gyári szoft,vagy főzött?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7535) Csabesz44 válasza zso73 (#7534) üzenetére


Csabesz44
csendes tag

Gyári 2.3.3 van rajta.Próbáltam a resetet de attól sem javult meg.Egyetlen egy hibával sem találkoztam amiket irtak ennél a tipusnál,pl a kijelzöporosodás,meg a sd kártya dobálás,stb,minden kifogástalanul müködik,csak ez a fránya kijelzö érintés rezgés nem

(#7536) zezoka válasza Csabesz44 (#7535) üzenetére


zezoka
őstag

Végső esetben egy Factory reset biztos megoldja! :) Számítógépnek is jóljön néha egy újratelepítés.

(#7537) Csabesz44 válasza zezoka (#7536) üzenetére


Csabesz44
csendes tag

Próbáltam a Factory resetet is,és azután is ezt csinálja.Képernyö érintésnél a menübe lépkedéskor nem rezeg.De hívásnál,sms írásnál,számtárcsázásnál meg rezeg ha hozzáérek.Téboly ez már. :(

(#7538) zso73 válasza Csabesz44 (#7535) üzenetére


zso73
veterán

Próbálj meg valami billentyű kezelő progit feltenni. Swype..... Hátha megoldja. Meg amúgy is jó.... Anysoft is jó,és szerintem ott a rezgés bekapcsolható.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7539) samael81


samael81
tag

Körülbelül egy hónapja van fent a CM 7.2 stable. Mostanában kezd el érdekes dolgokat csinálni. Például fogja magát és ha hívnak újra indul magától.....nem értem. Igaz elég sok alkalmazás van fent. A másik, hogy a saját kamara app.-ja mikor a teló képernyője kikapcsol és újra használni akarom, egyszerűen befagy és csak a restart segít. Más kamera app nem csinálja ezt./megoldás:használj másikat :D / Kíváncsi lennék, volt-e valakinek hasonló gondja! Egyelőre ennyi jött ki az egy hónap alatt.... lehet ROM csere lesz, ha még folytatja ezeket. A hívások miatt idegesít a dolog! :W

[ Szerkesztve ]

(#7540) "ati76" válasza samael81 (#7539) üzenetére


"ati76"
tag

Egy jó pár romot én is feltoltam már, és én sem értem, hogy miért lehet az, hogy mire kezdem normálisan belakni a telót (2 hét kb) jönnek elő a hülyeségek az újraindulások a program lefagyások. Főleg az az.idegesítő, hogy ami működött az akkor mitől nem hajlandó működni? Lehetséges, hogy a különböző felhalmozott programok búgót okoznak egymásnak?

(#7541) samael81 válasza "ati76" (#7540) üzenetére


samael81
tag

Én is erre tudok gondolni.

(#7542) zso73 válasza "ati76" (#7540) üzenetére


zso73
veterán

Szerintem meg bizonyos programok széttúrják a rendszert. A gyerek még nem szólt, hogy a teló nem megy. Pedig már vagy két hónapja megy neki a 7.20 stable.

TrustGo-t próbáltátok ? A gyanus,szemetes progikat törölteti... :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7543) samael81 válasza zso73 (#7542) üzenetére


samael81
tag

Egy próbát megér...

(#7544) samael81


samael81
tag

Most Hunor ROM-ján gondolkodom, vagy esetleg egy másik.... ajánlat?! /linkkel persze :D /

(#7545) samael81 válasza zso73 (#7542) üzenetére


samael81
tag

Trust Go próbálva... a rendszer teljesen tiszta szerinte :-)

(#7546) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hellosztok!

A következő hetekben jönni fog ide is egy ilyen telefon, napi használatosnak.

Lenne egy kérdésem.

Valakinek nincs elfekvőben egy normál állapotú hátlapja?

És vkinek volt tapasztalata U.GY. kijelzővel?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7547) "ati76" válasza zso73 (#7542) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!
Most kipróbáltam és nem talált gyanús programot.

(#7548) bubus66


bubus66
nagyúr

Itt lehet szabadon offolni, és fikázni, és dicsőíteni, és összehasonlítani, és új készüléket várni, meg amit akartok, akár ICS-t várni is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7549) ronaldu98


ronaldu98
tag

Sziasztok!
Felmerült egy dolog bennem amire nem találtam a googleben kielégítő választ mégpedig hogy a CM alapú Romok közt lehet valahogy importálni a felhasználói beállításokat egyikből a másikba és akkor csak pár tappantás lenne beállítani. Van erre valami módszer?
Előre is köszönöm.

(#7550) MaTT


MaTT
aktív tag

felraktam en is a neko fele ginger snap v2.2 finalet mert a gingerblurb v4 tobb honap nyuzas utan elkezdett furcsasagokat csinalni. market pl el se indult.
gingersnap egyelore tetszik . gyors,letisztult, hasznos kiegeszitok, de megsincs telepakolva tul sok mindennel. remélem hosszutavon is stabil marad.

Keep the rubber side down!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.