Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) CoolBoy323 válasza dokee78 (#996) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor olvasd el a válaszom értelmesen, mégegyszer!!

(#1002) dokee78 válasza CoolBoy323 (#1001) üzenetére


dokee78
félisten

Azért van benne grafikus gyorsító,mert több a RAM?

[ Szerkesztve ]

(#1003) CoolBoy323 válasza dokee78 (#1002) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

neeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!

az általad említett prociban van GPU!!! csak nem mindenhol írják ki!!!!!

teccik végre érteni????

(#1004) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Milyen királyság már, hogy a lookout security küldött egy emailt arról, hogy hol is szervizelik éppen a telómat! Vagyis kiderült, hogy éppen bekapcsolták és hogy hol.

(#1005) dokee78 válasza zeorsdfd (#1004) üzenetére


dokee78
félisten

Komoly?

(#1006) vbalazs1234 válasza andro_et (#1000) üzenetére


vbalazs1234
tag

2.3 és magyar? :Y
asszem lesz egy próba a hétvégén...

kamera app-ban milyen változások vannak?, mintha múltkor azt láttam volna hogy a gyári android van rajta (még csak nem is az LG-s), az meg eléggé fapados
fellehet rakni rá a gyári ROM-ból szedett kamera appot?

(#1007) andro_et válasza vbalazs1234 (#1006) üzenetére


andro_et
tag

jól láttad a kamera app a fapados androidos és ezen tudtommal nem lehet változtatni.

(#1008) andro_et


andro_et
tag

A 2.3 as annak jó aki bevállalja a hibákat és a hiányosságokat.
Aki nem vállalja ezeket be vannak más 2.2, 2.2.1 alapú romok.

Megatron v1 (by noejn, XDA)
teljesítményre van "kihegyezve" 2.2 alapú:

rootolva, teljesítmény optimalizációk
Törölt programok: App Advisor, Layar, Twitter, Facebook, LG Home, Think Office, Twitter
hozzáadott programok: Titanium backup, Fájlkezelő, LauncherPro
csengőhangok, értesítő hangok stb,
lecserélt boot animáció
728 Mhz re a CPU felhúzva (ezt vissza lehet állítani ha az sdcardon létrehozol egy mappát minitron néven)
telepítéshez wipe all, flashelni a zipet és létre kell hozni a kártyán egy 512 mb os (vagy több) ext partíciót (a feltelepített programok majd ide kerülnek).

Prime v2 (by noejn, XDA)
stabilitás, 2.2.1 alapú

Ugyanaz mint az előzőnél annyi különbséggel hogy a video playert eltávolította, ehelyett DoubleTwist van hozzáadva.

(#1009) zeorsdfd válasza dokee78 (#1005) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Bizony, ezt (is) tudja, ráadásul sim kártyától függetlenül.

(#1010) zso73 válasza andro_et (#1000) üzenetére


zso73
veterán

Köszi a leírást!
Ha nem működnek funkciók, akkor kihagyom. Nekem a kocsi kihangosítót bt fülesnek látja a masina. Így az fontos számomra.

Egy infó: Az SD kártya leválással kapcsolatban. PC-ről megformáztam a Kingston 8GB ramomat, és azóta nem dobje el a telefon. Pedig volt előtte még újraindulás is. Most három napja probléma mentes. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1011) dokee78 válasza zeorsdfd (#1009) üzenetére


dokee78
félisten

E-mailben mit küldőt?
A GPS kordinátákat?
Neked kellett az e-mailt megadni gondolom.

(#1012) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Reggel feldobta a telefon a V10H frissítést......

Én nem teszem fel, mert a külföldi oldalakon csak rosszat hallottam a 2.2.1 és 2.2.2 frissítésekről....

Viszont ha valaki bátor, és feltette, megírhatná a véleményét!

(#1013) zeorsdfd válasza dokee78 (#1011) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Egészen pontosan ezt kaptam:
We've located your phone based on your request on Friday, March 7
Map:
http://mylookout.com/missing_device?acc=65.0&device_id=5914613&lat=47.482801&lng=19.242296&time=1299683862
Location
Accuracy: 65.0 meters
Latitude: 47.482801
Longitude: 19.242296

A linkre rákattintva, belépve az oldalamra pedig térkép várt.

[ Szerkesztve ]

(#1014) silvergod válasza andro_et (#1000) üzenetére


silvergod
őstag

A tied összességében hogy muzsikál? miben jobb mint a 2.2? mi van benne változtatva pl.? gondolom a kernel cserélve-proci húzva-látom a felső állapotsor is fekete új ikonokkal..

a kék fog meg a rádió engem nem érdekel,ha a többi funkciója hibátlanul megy...merülés mennyire észlelhető mert nekem kb éjjelente így 2-3%-ot merül,ehhez viszonyítva mondjuk,a tied mennyit?.
ha felraknám recoveryből..a root marad? mert ezt nem vágom...mert kilőttem a v10b z4el,akkor itt már az végleg marad cserénél is gondolom.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1015) zso73


zso73
veterán

Én feltoltam a V10H--t most, kicsit talán döcögősebb a dolog, de mintha megváltozott volna a megjelenítés... A Tank Recon 3D meg elvesztette a fonalat. Egy idő után nem tudtam irányítani......Még egy reset kell neki...A szoftokat ma nincs kedvem újrarakni...Akinek nincs gondja, az ne nagyon erőltesse.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1016) BenceShearer válasza zso73 (#1015) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Ettől tartottam....ez ugyanaz a fos, mint külföldön, csak most ért hozzánk. Egyébként 2.2.1 vagy 2.2.2?

Én akkor már megvárom a 2.3-at, de remélem nem kell őszig várni rá.

(#1017) silvergod válasza BenceShearer (#1012) üzenetére


silvergod
őstag

Nekem a telefonon a frissítési információ viszont a v10r_00 dobja ki!! érdekes..
Ami szerintem gáz hogy ha a pc suittal csinálsz ellenőrzést az viszont nem ír ki semmit hogy hányas szoft csak hogy van frissítés,múltkor így öltem meg vele,csak óvatosan! :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1018) zso73 válasza BenceShearer (#1016) üzenetére


zso73
veterán

2.2.2
Azért még tesztelés alatt van. Kicsit lassabban mozognak a menük néha, de nincs megtorpanás az elején. És még nem volt reset. Valamint megváltoztak az ikonok. Élénkebbek a színeik, vagy valami van......

Nekem kiírta, hogy a V10H az elérhető. XP alatt kifagyott a frissítő....... Win 7 alatt csináltam meg. 3, vagy 7 perc volt az egész. Minden programom maradt.....

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1019) silvergod válasza zso73 (#1018) üzenetére


silvergod
őstag

A PC SUITE írta ki? vagy mivel csináltad?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1020) zso73 válasza silvergod (#1019) üzenetére


zso73
veterán

Az LG updater progi nyomta. (LG Mobile Phone Software Update Tool)
Ez csak ezt tudja, de ezt jól!!! Még lementeni sem kellett semmit. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1021) BenceShearer válasza zso73 (#1018) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Ha lesz rá egy kis időd, akkor majd egy Quadrantot nézhetnél, mert külföldön azt írják 44-ről 30-ra esett vele az FPS. :(((

Illetve a képernyő érintési bug (lassulás) maradt?

Köszi a többiek nevében is! :)

Egyébként nekem a telefonon futó "Update notification / Frissítési értesítő" jelezte az elérhető frissítés érkezését.

[ Szerkesztve ]

(#1022) zso73 válasza BenceShearer (#1021) üzenetére


zso73
veterán

A képernyő érintés bug nincs! Néhol lassúbb a menü, de nem vészes. (Szerintem sokat javulhat egy alapra visszaállítástól. ) A főmenű jobbra, balra lapozása nem rosszabb. A Víz élőhátterem van. Simábban gördül a menü is.

Quadrant 1.1.17
437 pontot adott. A folyosó tesztben 12FPS volt.Folyosó fényekkel. 6-8FPS. A bolygó teszben 40-43 FPS volt. A DNS lánc 6 FPS.
Nekem nem tűnik lassúnak.
A tank Recon 3D semmit nem lassult. Raging Thunder katasztrófa lett.Akad, lassú....18 FPS környéke.
Fraps, vagy hasonló nincs Androidra?
Ha van valami óhajotok kipróbálásra., szívesen. De csak 22.30 után vagyok itthon. Addig újratöltöm a rendszert.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1023) BenceShearer válasza zso73 (#1022) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Köszi! :R

Tévedtem, nem a Quadrant hanem a Neocore érdekelne...olvastam jelentős sebesség csökkenésről. (44->30)

A képernyő érintés-lassulás hibát úgy lehet előidézni, hogyha megy pl. a Neocore teszt, és közben megérinted a kijelzőt, akkor a FPS jelentősen lecsökken. Amint felemeled az ujjad, ismét gyors lesz. Ez még megnézhetnéd nekünk. :)

Egyébként valami gyári app. került ki-be? Köszi!

(#1024) dokee78


dokee78
félisten

Legyen szíves valaki aki kísérletező kedvű,próbálja már ki ezt a Sense mod-ot nem HTC telón.
Sense mod!

(#1025) szitt


szitt
csendes tag

2.2.2-re befrissítve, holnap megírom mi az ami esetleg változott nálam.
De így elsőre nem láttok eget verő nagy lassulást :)

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#1026) andro_et válasza dokee78 (#1024) üzenetére


andro_et
tag

Tehát így néz ki de nem ér semmit.

A sima LaunherPro ba van berakva egy sense dock ami csak kép , így még a gombok se találnak: vagyis a középsőre jön be a menü s a két szélsőre a telefon s a böngésző. Ráadásul a dock on oroszul van a szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#1027) dokee78 válasza andro_et (#1026) üzenetére


dokee78
félisten

köszi :(

(#1028) andro_et válasza silvergod (#1014) üzenetére


andro_et
tag

Itt elsőre leszögezném hogy ezt azért inkább csak azok rakják fel akik elviselnek egy két kompromisszumot. De aki szeret próbálgatni annak mindenképpen ajánlom.

Hát a kinézet nem olyan lényeges mert egy froyora is rá lehet húzni egy gingerbread külsőt.
Ami inkább jobb benne az a memória: a froyo val volt 130 mb körül most meg 250 mb körül a szabad RAM. S lényegesen jobb a saját feladatkezelője. Ami még hasznos tud lenni az az akkuhasználat előzmény, íme egy kép:

Továbbá a fontosak a cyanogen mod által hozzáadott funkciók: zárképernyő, egy pár teljesítménybeállítás s még egy jó pár kényelmi funkció.
A proci húzása is a legegyszerűbben innen valósítható meg. Nekem 600 on van de ha játszok akkor felviszem 786 mhz re. Ez a max amikor még stabilan működik, 800 nál idő kérdése hogy mikor fagy le, a fölött pedig gyakorlatilag azonnal.

A merüléssel kapcsolatban látszik az előbbi épen mennyit volt használva, általában reggel veszem ki a töltőből így az éjjeli merülést nem nagyon prbáltam csak airplane módba amikor alig 1 százalékot merült. Lehúzott fényerővel 5 órát bírta folyamatos nyúzással (ami nálam annyit jelent hogy a kijelző gyakorlatilag nem kapcsolt ki). :DD

A rootolással pedig annyi hogy az a jelenlegi rendszerben csinál változásokat így ha romot cserélsz akkor a telefon teljes belső memóriája lecserélődik. Így attól függ hogy amelyik romot te felraksz az ,ár rootolva van e. Általában a custom romok mind rootoltak, így ez is. Root nélkül nem lehet a procit se húzni. Ha jelenlegi rendszer a stock rom akkor érdemes először egy teljes másolatot készíteni (nandroid backup).

[ Szerkesztve ]

(#1029) andro_et


andro_et
tag

Mielőtt nekiállnánk ROMokat flashelni fel kell telepíteni egy custom recovery t. Kell a rom és kernel flasheléshez, backuphoz, sd particionáláshoz stb.

Ehhez kell egy rootolt telefon ezt z4 roottal könnyen meg lehet oldani. Kell maga a recovery. Ezt a kártya fő könyvtárába kell helyezni kicsomagolva.

Ezután valamilyen terminál programmal kell a következőket beírni:

# mount -o remount,rw -t yaffs2 /dev/block/mtdblock1 /system

# cat /sdcard/flash_image > /system/bin/flash_image

# chmod 755 /system/bin/flash_image

# mv /system/etc/install-recovery.sh /system/etc/install-recovery.sh.bak

# mount -o remount,ro -t yaffs2 /dev/block/mtdblock1 /system

# flash_image recovery /sdcard/recovery-RA-GNM-thunderg-1.1.0.img

# reboot recovery

megjegyzés: # jelt nem kell beírni az már ott kell legyen ha rendszergazdai (root) jogosultságod van.
Ezután újraindít majd lehet használni. A recovery ben a hangerőgombokkal lehet lépegetni és az opcióval kiválasztani (ok).

(#1030) vbalazs1234 válasza andro_et (#1029) üzenetére


vbalazs1234
tag

ezt a blogomba leírtam már képekkel, lépésről lépésre, de azért köszi

(#1031) andro_et válasza vbalazs1234 (#1030) üzenetére


andro_et
tag

bocs nem láttam még, jobb kétszer mint egyszer se :DD

(#1032) zso73 válasza BenceShearer (#1023) üzenetére


zso73
veterán

A market új lett, és biztos egy, két dolog. Nem volt még sok időm böngészni. Most volt backup.
Megnézem a neocore-t.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1033) silvergod válasza andro_et (#1028) üzenetére


silvergod
őstag

Köszi a kimerítő választ,szerintem felrakom..recovery van,nand backup szintén nagy gond nem lehet.
A gingerbread külsőt én nem nagyon találtam rá,ami teljesen átszabná,vagy ugye
a felső állapotsor hogy fekete nagyon tetszik például ezt nem változtatja meg semmi tudtommal.
a kékfog és rádió hiba nekem jelentéktelen,nem használom,a gyárit.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1034) zso73 válasza BenceShearer (#1023) üzenetére


zso73
veterán

Nem is érdekli a telefont a tapizás. Semmit nem lehet észrevenni, mintha nem is nyúltam volna a telefonhoz. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1035) andro_et válasza silvergod (#1033) üzenetére


andro_et
tag

Hát ami teljesen átszabná olyat még nem kaptam. Ma próbáltam ki egy 2.2 es romot, az állapotsort lehet moddolni de így is kb fél óra után visszakerült a gb. :DD

(#1036) silvergod válasza andro_et (#1035) üzenetére


silvergod
őstag

Felrakom remélem sikerül,és megosztom a tapasztalatokat :D
Várjuk az esetlegesen tálált érdemes romokat moddokat :D :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1037) silvergod válasza andro_et (#1035) üzenetére


silvergod
őstag

a hosszabb újraindulás mit jelent már vagy 3-4perce megy az android logo :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1038) andro_et válasza silvergod (#1037) üzenetére


andro_et
tag

Az első indítás általában sok időt vesz igénybe :) utána ha kevés a szoftver rajta akkor már gyors, bár nekem a már kell vagy 3 perc igaz hogy van rajta vagy 120 app :D

[ Szerkesztve ]

(#1039) silvergod válasza andro_et (#1038) üzenetére


silvergod
őstag

de elméletileg olyan nem lehet hogy rossz a dolog?
mert mindent úgy csináltam ahogy irtad...hány perc után kezdhetek aggódni :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1040) silvergod válasza andro_et (#1038) üzenetére


silvergod
őstag

hát vmi bibi van mert rátoltam mégegyszer most meg csak lg logo van

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1041) andro_et válasza silvergod (#1039) üzenetére


andro_et
tag

Hol álllt meg az lg screen nel vagy már a cyanogenmod logónál?

(#1042) andro_et válasza silvergod (#1040) üzenetére


andro_et
tag

Az azt jelemti hogy valamiért nem tudta leformázni a system particioját. Így ezt neked kell formázni. Ezt flasheld be és a telepítést kezd elölről.

(#1043) andro_et válasza andro_et (#1042) üzenetére


andro_et
tag

Ha az elöző link nem működik akkor itt van mégegy.

(#1044) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Végül kiváncsiságból én is feltoltam a V10H-t....

Sajna 3D teljesítmény pocsék, Neocore V10B: 44 Fps, V10H: 33 Fps....

Egyébként ugyan olyan mint a másik volt, más változást eddig nem tapasztaltam.

zso73: nálam a touch-screen bug is megmaradt. Quadrant alatt mikor forog a föld megérinted a kijelzőt leesik a sebesség brutálisan.

[ Szerkesztve ]

(#1045) zso73


zso73
veterán

V10H tapasztalatok.
Simán telepítés után az új marketről leszedett app-okkal szuper gyors. Nincs akadás, és nincs proci reccs. A Raging Thunder megy rendesen....... A többivel sem volt gond. 96 MB szabad hely van a belsőn. Mintha tényleg csak oda telepítené a programokat az SD-re, amit oda akarok tenni az ApptoSD-vel.
Neocore: Szuper.
Csak ajánlani tudom.

A titok: Nem szabad visszaállítani semmilyen alkalmazást. SMS, és telefonkönyv, naptár max.

ApptoSD új verzió: Csak másodikra teszi át az alkalmazásokat, de akkor gyorsabb. És tényleg át van téve.
Avail :84 MB!!!!!!! :C :C

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1046) BenceShearer válasza zso73 (#1045) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Csináltál hard resetet?

(#1047) zso73 válasza BenceShearer (#1046) üzenetére


zso73
veterán

A Home, hangerő le, és úgy bekapcsol. Ezt csináltam, utána letöltöttem az alkalmazásokat, és újra beállítottam a telefont. 457 pontot adott a Quadrant tapival, ( Leesik az FPS) és 471-et, ha békén van hagyva a telefon.
Gyorsabb, mint az Xperia X10I !! :C

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1048) BenceShearer válasza zso73 (#1047) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Nálam pedig van touchscreen bug...:(

Quadrantban mikor a földgömb van akkor mit csinál, ha nyomva tartod a képernyőt? Nem esik le az FPS? Neocore mennyi nálad?

(#1049) zso73 válasza BenceShearer (#1048) üzenetére


zso73
veterán

smartbench 2011:
391
Stock rom 1211

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1050) BenceShearer válasza zso73 (#1049) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Majd a Neocore-ra kíváncsi leszek nálad.....ha nálad rendesen megy, tálén megjátszok egy hard resetet!

Igaz, 3D-s alkalmazást úgyse nagyon használok, így azt hiszem marad a 2.2.2, majd remélem az LG összekapja magát, és egy gyors 2.3-al-lep meg minket! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.