Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) SShadow válasza Mister_1234 (#7096) üzenetére


SShadow
aktív tag

Igen a proci gyenge egy picit sajna pedig egy ARMv7-el még mindig király lenne:(

mondjuk ezzel e Moto Rommal simán használható még most is gyors nem gondolkozik stabil és még az akkuidő is jó:)

(#7102) zso73 válasza Mister_1234 (#7091) üzenetére


zso73
veterán

Köszi ! :R
Azért a GT 540 még most is pörög !! A fiamé lett a telefon. Így nem került messze a családtól. Azért néha benézek, hátha valami jó kis rom beugrik.

Én nagyon boldog vagyok a szerzeménnyel. SGS II Tényleg jó telefon ! :C Nem azért, mert drága, meg AMOLED, hanem nem kell matatni, hogy jó legyen. Mindent tud.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7103) SShadow


SShadow
aktív tag

Rent van AZ új Raze II nagging jó ès irtó stabil egy bajom van vele hogy kikapcsolva ugyan tölt de addig nem tudod bekapcsolni Amig le nem húzod a töltöröl.
Màs is tapasztalt ilyet?

(#7104) SShadow válasza SShadow (#7103) üzenetére


SShadow
aktív tag

Bocs most làtom csak hogy a perfect keyboard belejavított angolul inkàbb leírom mègegyszer mert sajna szerkeszteni màr nem tom:(
Fent van az uj Razr Ui 7 ultimate tènyleg jó stabil meg minden az egyetlen hiba ha kikapcsolom a telót nem làtom hogy tölt-e? Ha lehuzom ad valami hangot de ennyi.
Viszont ami bosszantóbb hogy ha fent van a töltōn ès ki van kapcsolva nem tidod bekapcsolni csak úgy hogyha leveszed.
Tapasztalt ilyet valaki màs is?

(#7105) Ragacska


Ragacska
tag

Olyan kerdesem lenne, hogy az mp3 lejatszas mennyire hangos?
Villamoson, buszon lehet rendesen hallani?
Vagy ha csak setálsz forgalas ut mellet az autok nem nyomjak el a hangjat?

(#7106) SShadow válasza Ragacska (#7105) üzenetére


SShadow
aktív tag

Èn futàs közbe hasznàlom semmi gond nincs vele bàr a dsp sokat segít neki:)

(#7107) tudatlanka


tudatlanka
csendes tag

Sziasztok! Mikor az LG Optimus One telefonról keresgéltem a neten, véletlen találtam a fórumra, de örülök neki :) A segítségeteket szeretném kérni. Jövő héten tudnék venni egy új telefont. Mivel totál nem értek az androidos készülékekhez, légyszi, írjátok meg, hogy ez a készülék mennyire alkalmas a skype, vagy a viber alkalmazásra? Sem játékra, sem zenehallgatásra nem használnám, csupán emailezésre és a fenti programokkal történő beszélgetésre. A Telenornál most Samsung Galaxy Minit, v. Galay Ace-t, vagy az LG-t tudnám jó áron megvenni. Persze, az LG tetszik a legjobban... :) Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!
T.

(#7108) 313313 válasza Ragacska (#7105) üzenetére


313313
addikt

Megfelelő fülessel szépen szól a gyári rom is. (mondjuk nem a gyári fülessel...) Én ilyennel használom, fél hangerőn, külvilág megszűnik, csak a zene marad.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7109) silvergod válasza tudatlanka (#7107) üzenetére


silvergod
őstag

Én az enyémet imádom..mert amiket ez nálam megért húúú apám! :DD
Ráadásul most az új moto rommal alig merül,rengeteget kibir a gyárihoz képest.
de én az Ace-t venném a nagyobb proci miatt
ha nem akarod buherálni kell a nagyobb proci alapból..

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7110) Nobuo válasza silvergod (#7109) üzenetére


Nobuo
tag

De tudnod kell, hogy az Ace kijelzője finoman szólva is életlenebb, butácskább... Azokra pedig amiket írtál túlontúl elég az LG.
Még én is telefonvásárlás előtt állok, de az LG-t fogom választani.

(#7111) silvergod válasza Nobuo (#7110) üzenetére


silvergod
őstag

na ezt nem mondanám ...pont ma volt egy a kezemben, mivel vett a munkatársam.
semmivel nem láttam életlenebbnek....de lehet így van.
Én is LG párti vagyok a Samsung nekem nem pálya... félre ne értsd :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7112) Ragacska válasza 313313 (#7108) üzenetére


Ragacska
tag

Hmm stilusosan szolva " jol hangzik ":P
Ez az elettartam garancia kabel toresre is el?
Kb 10 fulesemnek nemult el az egyik fele, mert mindig eltorik a csatlakozo korul.

(#7113) Ragacska válasza silvergod (#7109) üzenetére


Ragacska
tag

Adnal egy linket a moto rom topicra?
Kivancsi vagyok mit tud, mi a kulonseg a alap romhoz kepest.

(#7114) silvergod válasza Ragacska (#7113) üzenetére


silvergod
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7115) SShadow válasza silvergod (#7111) üzenetére


SShadow
aktív tag

Èn a Live with walkmanommal hasonlítottam össze messze jobb a színek teltebbek a fekete tènyleg fekete a fehèr kisüti a szemed. Ja csak kis kiegèszítès hogy a neo-ban is ua a szar kijelzö van direkt megnèztem bravia engine ide vagy oda egy az egyben ugyanaz mint a Walkmanba
Ja a fènyerö negyeden olyan mint a sonyn fullon:((((

(#7116) Nobuo válasza silvergod (#7111) üzenetére


Nobuo
tag

Nem volt egymás mellett a két telefon az lehetett a baj. Akkor látszik mennyire másabbak a színek és mennyivel élesebb, mint az Ace.
Nem vagyok márkahű, ha az Ace képe lenne szebb azt mondanám, de nem így van.

(#7117) 313313 válasza Ragacska (#7112) üzenetére


313313
addikt

Na látod a garanciát pont nem néztem rajta, így nem tudok nyilatkozni. Én megvagyok elégedve vele, igaz első komolyabb fülesem. Mikor vettem olcsóbb volt egy hangyányit, ami még meggyőzött anno, hogy ez már nem 9 cm-s, hanem 11 :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7118) tudatlanka válasza silvergod (#7109) üzenetére


tudatlanka
csendes tag

Köszönöm a választ. Akkor továbbra is az LG felé billen a mérleg nyelve. :) Bár kifutóként tüntették fel a Telenornál, mégis azt fogom venni. Majd még olvasgatok itt, hogy okosodjak :)
Üdv. és még1x köszönöm. T.

(#7119) edem96 válasza yogurt (#35) üzenetére


edem96
senior tag

Én nemrég vettem egy ilyet, nagyon jó kis telo, de néha hiányoloma kameráról a vakut. :(

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7120) Ragacska válasza tudatlanka (#7118) üzenetére


Ragacska
tag

Meg egy erv a lg mellet
Telenornal
lg 15k 2 ev huseggel prepaid 29k
ace 38k 2ev huseggel prepaid nincs
Veszel 2 lgt es marad 8k egy fulesre.
Ace 51k ujonnal fuggetlenul.
Optimus onet nem talatm fuggetlenul

[ Szerkesztve ]

(#7121) Ragacska válasza silvergod (#7114) üzenetére


Ragacska
tag

koszi

(#7122) Ragacska válasza Ragacska (#7120) üzenetére


Ragacska
tag

Optimus onet 42k fuggetlenul

(#7123) "ati76"


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

06.01.-el kijött az új GTR V7-es ROM [link] jelenleg tesztelem, hogy milyen, de egyenlőre semmi gond nincsen vele.
Antutuval ezt produkálta: [link]

(#7124) SShadow válasza "ati76" (#7123) üzenetére


SShadow
aktív tag

Leírnád a teszt után hogy mennyire vált be, most nekem a RAZR 7 van fent de ha ez is van olyan jó akkor kipróbálom:)))

(#7125) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hali
Bocs hogy csak most irok..de nem volt kedvem..
Az utod nem egy csucsgepezet lesz,hanem egy olcso tablet,epp annyival nyujt tobbet mint ami hianyzott az optimus onebol!De erre is varnom kell majdnem 2honapot!Meg tart a suli,aztan melozok valahol,hogy meglegyen a penz..
Ez lenne az : (nincs 3g,meg gps)
http://www.emag.ro/tablete/tableta-allview-alldro-speed-superslim-cu-procesor-cortex-a8-12ghz-7-1gb-ddr-3-4gb-wi-fi-android-40-negru-glosy--pAlldroSpeed

Annyit szeretnek kerdezni,hogy regebben beszeltetek arrol hogy gepen is lehet szerkezteni azokat a nevjegyeket amit a gmail accountommal szinkronizalt!Ezt pontosan hol tudom megcsinalni?

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7126) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy a rootolás miatt lefagyogat a telefon hívás közben?
Minden full gyári rajta, egyszerűen csak rootolnom kellett az Xled és Titanium miatt...

Van, hogy gyakrabban, néha ritkábban beszélgetés közben egyszer csak se kép, se hang... Újra kell indítani, de néha fél percig kell nyomni a bekapcs gombot, h reagáljon.

Előfordult ez még valakinél? Ha nem muszáj nem vinném szervizbe.

köszi

(#7127) 313313 válasza joci86 (#7126) üzenetére


313313
addikt

Velem is hasonló dolog történt. Én cseréltem gyári kernelt orosháza 1.1-re azzal tökéletes minden, még összeszedettebb is lett a telefon.
Ha ezzel nem oldódik meg a dolog, szedd le a rootot, lehet a készülék adta meg magát...
Néha nem árt újraindítani a telefont is (2-3 naponta :S)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7128) Gloob válasza dandroid95 (#7125) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
A névjegyek szerkesztését a gmail fiókodban tudod megcsinálni. Belépsz a sz.gépen a gmail fiókodba, és ott a névjegyek menűpontban meg fogod találni. A többi már adja magát.

Samsung Galaxy A52S

(#7129) dandroid95 válasza Gloob (#7128) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia
Koszi

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7130) silvergod válasza joci86 (#7126) üzenetére


silvergod
őstag

a rootolástól biztos nem
Attól igen ha csináltál esetleg valami mást is vele.
Ez kernel vagy rom hiba lehet.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7131) hunbalee


hunbalee
csendes tag

Hali!!
Mi lehet a hiba akkor ha a telefon 2945#*500# bill kombináció után azt írja ki hogy a telefon nincs személyre szabva ????
előre is köszönöm!!!

(#7132) hunbalee


hunbalee
csendes tag

már megoldodott köszi!!!

(#7133) andro_et


andro_et
tag

na gyerekek :) ennyi volt nekem az optimus one. Ez megy a tesónak és én pedig új telefont veszek :D

úgyhogy minden jót, sziasztok ;)

(#7134) zso73 válasza joci86 (#7126) üzenetére


zso73
veterán

Hogyan rootoltad ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7135) joci86 válasza zso73 (#7134) üzenetére


joci86
senior tag

SuperOneClick nevű progival lett rootolva, megicsonálta elég gyorsan, elsőre jó lett.
Korábban nem fagyott soha (igaz max 2-3 hétig volt "érintetlen" :DD )
ROM-hoz és kernelhez szándékosan nem nyúltam. Esetleg valamelyik root jogosultságú program bekavarhat? Kifejezetten az Xled miatt kellett rootolni, ennek a telepítése után kezdte a mókát.
A telefont minden éjszakára kikapcsolom, ezért azzal nem lehet probléma, hogy túl sokat megy újraindítás nélkül.

Próbáltam hard resetelni, mert valahol olvastam (nem kifejezetten ezzel a telefonnal kapcsolatban), hogy ennél a műveletnél a telefon újratelepíti az egész oprendszert. Hát, nem jött be.

Ráadásul teljesen kiszámíthatlan, ha esetleg az Xled okozná, akkor is nehéz lenne kideríteni, mert van olyan is, h 3-4 hétig elmegy gond nélkül...

köszönöm a választ mindenkinek!

(#7136) andro_et válasza joci86 (#7135) üzenetére


andro_et
tag

resetnél nem telepíti újra a rendszert, csak törli a /data particiót.

(#7137) bubus66


bubus66
nagyúr

Véleményeteket szeretném ki kérni. Ilyen lehetséges, konkrétan [B]Megmaradtak,az app-ok és gyári frissítést is milliószor csináltam v10-ről v20-ra és mindig sikerült. KDZ updaterrel is.

Megmaradtak az régi app-ok. Ilyen lehetséges frissítés után? Úgy tudom, hogy a KDZ updater és a gyári frissítő is gyalul mindent a telefonról.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7138) joci86


joci86
senior tag

Igen, sajnos rá kellett jönnöm, hogy rosszul tudtam. Lehet, hogy Symbiannal kapcsolatban olvastam, nem emlékszem.

Amúgy a gyári frissítővel is megpróbáltam helyreállítani, de sajnos tudja a telefon, hogy a legfrissebb verzió van rajta, és nem hajlandó megcsinálni. Az X8-asom nem problémázott ilyenen, csinálta amit mondtam neki...

(#7139) bubus66 válasza joci86 (#7138) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7138) joci86

Ha a gyári frissítővel csinálod akkor van egy olyan, hogy vissza állítás, IMEI számot kell beírni ott a legújabbat teszi vissza.

Szerinted ebben a hozzászólásomba (#7137) kérdeztem, hogy ha használod a KDZ updatert akkor a telepítés után meg maradnak a régi app-ok?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7140) tibiniki válasza bubus66 (#7139) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! A KDZ mindenttöröl, hiszen egy teljesen szűz rendszert rak fel.

(#7141) "ati76" válasza SShadow (#7124) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Nos eddig bírtam ki az új GTR V7-es ROM mellett. Az a helyzet, hogy szupergyors kis rom (az eddigi romok között nálam ez volt a leggyorsabb), de nálam minden nap legalább kétszer önhatalmúlag újraindult. Ma pedig az újraindulás előtt nyekkent egyet és kiírta, hogy az sd leválasztásra került, pedig a procit sem húztam 700 felé sosem. Nos nekem épp elég volt ebből, ezért kipróbálom a CM7 RC3-at hátha jobb.

SShadow!
A RAZR 7-et nem próbáltam, mert nekem nem igazán tetszik a kinézete ezért nem tudom összehasonlítani a két romot, de szerintem ha stabil akkor ne válts a GTR V7-re.

(#7142) tibiniki válasza "ati76" (#7141) üzenetére


tibiniki
tag

Nekem a CM7-20120520 nightly van fenn, felraktam az rc3-at ugyanezek a problémák jöttek elő. visszaraktam a 0520-at, egy hete gond nélkül muzsikál.

(#7143) "ati76" válasza tibiniki (#7142) üzenetére


"ati76"
tag

Köszi az infót, nem tudnád feltölteni a romot valahova innen [link] nem tudom letölteni.

(#7144) silvergod válasza "ati76" (#7141) üzenetére


silvergod
őstag

Az új GTR 7.7 valóban nagyon gyors...de én már például unom az ICS kék színét
nekem már a RAZR 7.1 kinézete jön be jobban.
(Sőt a következő telefonom egy RAZR MAXX lesz úgy döntöttem) :D

A GTR mint írtam régebben is egyre rosszabb ...pedig várnám hogy na most hibátlan lett de nem ,szerintem annyi mindent variál már vele hogy ezért van mindig valami vele.
Nekem is volt fent az új délelőtt,de előjött a statusbar hiba, és például a köpönyeg alkalmazást nem lehet rá feltenni,mert az írja nem kompatibilis vele..abszurdum,ment is vissza a jó kis RAZR rom :)

Mivel nekem volt fent mind a 2, Én a RAZR-t ajánlom nem kapcsolgat ki húzott procival sem.
(legalábbis nálam még soha)
A kinézete nekem is furcsa volt a sok ICS után de szokható,és ami nem elhanyagolható még hogy ennek van a legjobb akku ideje... ez biztos.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7145) tibiniki válasza "ati76" (#7143) üzenetére


tibiniki
tag

Én is onnan szedtem le ezt próbáld.

(#7146) "ati76" válasza silvergod (#7144) üzenetére


"ati76"
tag

Helló! A legjobb akku idő mit takar? Nálam a gyári romon kívül egyiknél sem bírta 1 napon túl az akku. :'( Mondjuk én használom rendesen a kicsit. :-D

(#7147) joci86 válasza bubus66 (#7139) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi, meg fogom nézni ezt a visszaállító opciót. Valami rémlik ezzel kapcsolatban, de mint ha nem akart volna működni.

Az X8-asomból kiindulva a rendszer újratelepítése után semminek nem szabadna megmaradnia a nem gyári alkalmazások közül. Mindent ledarál a telepítő...

Lehet, hogy hülyeség, majd a hozzáértők megmondják, de ha áthelyezed a memkártyára az app-ot, abban az esetben nem maradhat meg újratelepítés után? Csak tipp, ezt a telefont nem tudtam újratelepíteni, az X8 meg csak 2.1-es volt, annál nem lehetett sd-re tenni a progikat.

Amúgy végigment a telepítés?

(#7148) silvergod válasza "ati76" (#7146) üzenetére


silvergod
őstag

hát akkor biztosan merül jobban ez is...átlag használat mellett,egyszer kihúzta nálam több mint 2 napig :D
De észrevehetően kevesebbet eszik mint más eddigi romok.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7149) SShadow válasza "ati76" (#7141) üzenetére


SShadow
aktív tag

Igen a Razr kinèzet nekem sem jött be de szerncsère az újon van tèmavàlasztó elöször az Xperia arc tèma volt fent(pàr bug van benne pl az èbresztö, meg a keretet nèha a youtubehoz is kirakja) De pl a touchwiz tèma ès az sgs launcher tökèletes de most felraktam az optimus net tèmàt (nekem tetszik) hozzà a touchwiz launcher meg egy optimus x2 hàttèr ès teljes az LG kinèzet:)))
Most ez jön be ha màr LG-m van nèzzen is ki ugy vagy egy sima ICS kinèzet

Amugy tènyleg nagyon stabil a rom egyedüli hiba hogy ha kikapcsolva töltöd akkor csak ugy tudod visszakapcsolni ha lehuzod a töltörōl a màsik hogy a viberbe nem hallok semmit:(

[ Szerkesztve ]

(#7150) joci86


joci86
senior tag

Meguntam, hogy telefonálás közben lefagyogat a telefon, ezért először csináltam egy hard resetet, unrootoltam (SuperOneClick segítségével), ellenőrzésképpen visszatettem a Titanuimot. Minden ok, a telefon már nem rootolt.

Megpróbáltam az LG PC Suittal frissíteni (helyreállítani) a rendszert. PC Suit szerint van elérhető frissítés hozzá... Telepít valami LG programot, ami közli, hogy ez a legfrissebb verzió, nem csinálhatok semmit. Az összes opciót megnéztem, még IMEI szám beírásával sem volt hajlandó újratelepíteni...

Mondom OK, akkor máshogyan. Elővettem a KDZ-t, egy itt linkelt V20G-t, és a leírás szerint ráeresztettem. Hiba nélkül lefutott. Viszont nekem is fent maradt a Titanium, amit még ellenőrzésképpen visszatettem... Most akkor maradt minden a régiben, vagy az normális, hogy megmarad a KDZ frissítés után is a korábban telepített program?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.