Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) zolee86 válasza silvergod (#7653) üzenetére


zolee86
tag

Sziasztok!

Feltettem a silvergod kolléga által javasolt romot, elég gyorsnak tűnik, igaz egyszer megfagyott, de talán túlzásba vittem az alkalmazások telepítését és futtatását egyszerre.

Az lenne a kérdésem, hogy melyik kernelt használtad [ezek] közül, nekem nem sokat mondanak ezek a vsync off vagy on opciók.

És még egy olyan kérdés, létezik olyan alkalmazás amelyik képes Kényszerített leállítással (Force stop) bezárni akár több appot is egyszerre, vagy legalább is egy gombnyomásra? Mert én még nem igazán találtam olyan task managert, amely valóban be is zárná az alkalmazásokat.

(#7702) silvergod válasza zolee86 (#7701) üzenetére


silvergod
őstag

az off verziósnál nagyobb az fps játékokra jobb,ha jól tudom.
Én nem játszok így a másikat használtam...elvileg a 2.5.8 a hivatalos de van egy teszt változat a 2.5.9 én azt használtam hiba nélkül de van akinél újraindulásokat okozott.
jó egyébként a rom sima kernele is nem szükséges feltétlenül cserélni

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7703) silvergod


silvergod
őstag

Visszatértem a csapatba!
annyira jó hogy vettem egyet újra! :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7704) ló úr


ló úr
őstag

Sziasztok. Jelenleg ezt a ROM-ot használom "cm-10-20130108-UNOFFICIAL-p500.zip" 2.6.35.10 kernellel. Elég durva megedési problémáom vannak vele. Tudtok ajánlani másik Jelly Bean romot, ami jólűködik, vagy ICS-t ? Ha ilyenek nem nagyon vannak akkor 2.3.7 ből vmi gyorsat és stabilat? Előre is köszönöm!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7705) zolee86 válasza ló úr (#7704) üzenetére


zolee86
tag

Szia!

Én silvergod kolléga által ajánlott romot használom: [link]

Egy hete használom, stabil, gyors, energiatakarékos, egyedül az LG billentyűzet hiányzik(túl picik a billentyűk).

Valaki esetleg tudja, hogyan lehet visszavarázsolni a stock LG rom billentyűzetét? Elvileg találtam (recoveryből kell flashelni), de nem tudom, hogy függ a rom verziótól vagy bármi mástól.

(#7706) ló úr válasza zolee86 (#7705) üzenetére


ló úr
őstag

Kernelt, h flashelek? Ugyanúgy ZIP ből recovery segítségével? Gondolom full wipe kell neki, aztán új kerne+új rom!? Gaaps bennevan a romban vagy lekell külön szedjek hozzá egyet?

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7707) zolee86 válasza ló úr (#7706) üzenetére


zolee86
tag

Én a "gyári" kernellt használom, azaz ami a rom-ban volt. A megfelelő kernelt zip-ből recoveryvel szoktam feltenni. Ha a Gaaps alatt a google alkalmazásait érted, akkor igen benne van ebben a romban.

(#7708) silvergod válasza ló úr (#7706) üzenetére


silvergod
őstag

a kernel simán megy fel recoveryből simán feltolod a zipet.
de előtte ajánlott egy dalvik cache és batterystat wipe
romcsere előtt meg fullwipe.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7709) athenos


athenos
csendes tag

Silvergod által javasolt ROM-ot használom. Kernelt szeretnék frissíteni. Egy olyan kérdésem lenne,hogy DJNoXD kernel-nél mi a külömbség az ics-ta és a sima ta között?

(#7710) silvergod válasza athenos (#7709) üzenetére


silvergod
őstag

az hogy az 4.04 re van direkt, ics = 4.0.4 ice cream sandwich
a többi mehet más rendszer alá is.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7711) dkarcsy95


dkarcsy95
tag

Helósztok!
Sikeresen wipe-oltam a system mappát. Nem megy tovább a boot az lg logonál. Valaki adna egy működő linket valamelyik stock romhoz kdz-ben ?

What the hack?

(#7712) dkarcsy95 válasza dkarcsy95 (#7711) üzenetére


dkarcsy95
tag

Ugyanitt usb driver is kellene,mivel az lg gyári driver teleptővel nem ismeri fel az usb eszközt.

What the hack?

(#7713) silvergod válasza dkarcsy95 (#7711) üzenetére


silvergod
őstag

recovery menüt raktál rá?
mert ha van akkor onnan wipe minden és fel a romot zipből...de úgy sejtem ilyen nincs :)

kdz leirás:
[link]

rom: a leírás végén vannak...
[link]

aztán csak ügyesen :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7714) dkarcsy95 válasza silvergod (#7713) üzenetére


dkarcsy95
tag

Recovery van,csak van egy kis probléma: nem mountolja az sd kártyát, ezért kell a kdz-s módszer,viszont ahhoz működő driverek kellenek. Hiába rakom fel az alap lg driver telepítőt,egyszerűen nem ismeri fel.

What the hack?

(#7715) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Hasonló problémám nekem is. Recovery meg volt. De sajnos a mentés töröltem, amikor újat akartam csinálni valamiért nem készült el. Most nincs t-s backup romom (v10h). Akármit tennék fel (v10h,v20g fennebb linkelt oldalról) nem megy tovább az android feliratnál. Teendő? Valamit rosszul csinálok? Egyéb romok is a kb. ugyanott megállnak. Wipe is volt, mégse. T-s rom elérhető?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#7716) Fagyi válasza Fagyi (#7715) üzenetére


Fagyi
aktív tag

dalvik és wipe reset megoldotta, v10h visszament.
Minden rom előtt törölni kell?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#7717) silvergod válasza Fagyi (#7716) üzenetére


silvergod
őstag

igen minden custom rom csere előtt full wipe ajánlott!
persze legyen rendes lementés előtte,ha valami gebasz lenne...
de sorban végig minden a wipe-on belül és akkor nem lehet gond. aztán mehet fel a custom rom zipből.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7718) silvergod válasza dkarcsy95 (#7714) üzenetére


silvergod
őstag

recovery bejön?
érdekes ilyennel még nem találkoztam ...recoveryn belül sem csatlakoztatható?
másik sd-vel próbáltad esetleg? nem lehet hogy a kártya sérült lett?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7719) dkarcsy95 válasza silvergod (#7718) üzenetére


dkarcsy95
tag

Bejön a recovery. Recoveryn belül rámentem a mount-ra és sd-kártya mountolása. Ezt megcsináltam eddig 3 db SD kártyával,amik a másik telómon működtek,szóval tuti nem a kártyák a rosszak.

What the hack?

(#7720) silvergod válasza dkarcsy95 (#7719) üzenetére


silvergod
őstag

hát akkor reméljük nem hardveres dolog lesz...
de mivel nincs sd így se mentésed se zip.ed nincs így csak akkor tényleg a kdz marad sajnos.
remélem azzal sikerül

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7721) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Lehetséges-e a romok között váltani onthefly(pl mint hd2 nél)? Vagy csak backup restore móddal, ez helyigényes sajnos.
A v20g kifagy nekem nyelvi telepítésnél! megoldás?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#7722) silvergod válasza Fagyi (#7721) üzenetére


silvergod
őstag

nem nem lehet csak backup restore

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7723) P-SZ-S válasza silvergod (#7722) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Üdv!

Valahogy nem sikerül rootolni az enyémet. Superoneclick sima root nem megy, shell root nem megy mindegyik kifagy. Driverek fenn vannak, usb debugging bekapcsolva. Azt is próbáltam hogy ki-be kapcsolom a debuggingot miközbe kifagy de úgy se jó. Bármi ötlet? Gyári GB, v20g.

(#7724) silvergod válasza P-SZ-S (#7723) üzenetére


silvergod
őstag

elméletileg nem kellene hogy hiba legyen.
a program milyen verzió?... talán ott a hiba.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7725) beefjeez


beefjeez
senior tag

Üdv
Ebben a telóban akkor van egy adreno 200?
Alapfunkciók elég gyorsak?

(#7726) P-SZ-S válasza silvergod (#7724) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Végül találtam hozzá valami külön parancssoros progit amivel sikerült. Azóta ics-vel hasít a telefon, nem is hittem volna hogy ilyen szépen fut, nincs lag tényleg érződik a hardveres gyorsítás.

(#7727) silvergod válasza beefjeez (#7725) üzenetére


silvergod
őstag

mihez képest.. :)
gyári 2.2... halál
gyári 2.3.. elmegy
mod 4.0.4 öröm bódottá :D

P-SZ-S na örülök,igen a 4.0.4 el még ütőképes egy darabig... ég és föld a gyárihoz képest.

és egyre jobb lesz a jelly bean rom is rá,de még messze nincs olyan mint az ICS de ha összehozzák akkor aláz... :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7728) d3kk


d3kk
senior tag

Üdv srácok!
Hozzám került egy ilyen teló és az érdekelne hogy "bűntetlenül" fel tudom e rá pakolni egy ICS-t de úgy hogy 2 hét mulva nyomtalanul downgrade-eljem vissza a hivatalos T-s 2.2.2-re? (( cseretelefonnak kaptam amíg az enyémet szervízeltetik )) :R

(#7729) weinmaker válasza silvergod (#7710) üzenetére


weinmaker
őstag

Sziasztok! Segítséget kérnék. Egyik pillanatról a másikra használhatatlan lett a telefon, belassult mint az állat, és csak nagy sokára lehetett egyáltalán valamihez is hozzáférni. Csináltam egy gyári visszaállítást, de így sem jobb a helyzet.

Ha már így alakult feltennék egy olyan romot rá, amit ajánlotok.
Abban kérném a segítséget, hogy ehhez linket adjatok légyszi.

Köszönöm!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7730) weinmaker válasza weinmaker (#7729) üzenetére


weinmaker
őstag

Feltettem a gyári V20G-t mert fontos, hogy minden működjön a telefonon. Szerettem volna rootolni, de az első oldalon történő leírás szerint nem akar menni. Melyik superoneclick-et kell letölteni 2.2 vagy 2.3. Én a 2.3-al próbáltam. Fel vannak téve a telefon driverei, de az adb-s résznél elakadok. Ha meg csak a superoneclicket indítom, az nem látja a telefont.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7731) weinmaker válasza weinmaker (#7730) üzenetére


weinmaker
őstag

Már nem is aktuális, mert zipből felflasheltem a superusert.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7732) silvergod válasza weinmaker (#7729) üzenetére


silvergod
őstag

hát akkor ezt segítség nélkül is megoldottad :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7733) weinmaker válasza silvergod (#7732) üzenetére


weinmaker
őstag

Muszáj volt, mert kellett a telefon, hogy használni tudjam, közben meg a topikba nem nézett be senki. Lehet jobb lett volna feltenni az Ice Cream S. romot, de ahhoz már te is kellettél volna, illetve nem tudtam, hogy azon megy-e minden (rádió, fényképező...stb)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7734) silvergod válasza weinmaker (#7733) üzenetére


silvergod
őstag

99%-ban működnek rendben az ICS romok,van egy két apróbb hiba de csiszolgatják őket.
mindennapi használatra alkalmasak csak attól függ mi a fontos..
pl: a rádió jó pár romban nem jó vagy nincs is
( ez mondjuk ritka),de engem nem érdekel mivel soha nem hallgatom mert van elég zene rajta :)
ez így kis hiba nálam minden más megy
ha meg "beragad" valami egy újraindítás megoldja de ez is ritka és kernel függő...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7735) silvergod


silvergod
őstag

egy jó 4.0.4 rom:
CyberICS 3.0
[link]

nálam hibátlanul megy minden és nagyon jó az akkuideje.
új 3.0.8 -as kernel van alatta ami gyors akadás mentes és nem ébred fel annyit a telefon mint a másik kerneleknél így nincs is akkora merülés.
Ajánlom!

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7736) P-SZ-S válasza silvergod (#7735) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nekem alig bír ki másfél napot ezzel a rom-kernel kombóval. Az iphone 4-em kétszer eddig bírta, pedig jóval többet használtam.

(#7737) silvergod válasza P-SZ-S (#7736) üzenetére


silvergod
őstag

na de az egy iphone...más rendszer. Én nem hasonlítok hozzá.
a másfél nap használattal nem rossz.
Nekem 3 óra alatt merült 1%-ot készenlétben ..azért az nem rossz,az eddigi romokhoz képest.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7738) P-SZ-S válasza silvergod (#7737) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ebben semmi logika. Mindkét telefonnal 1500mah-os aksija van. Az iphone meg tele van tömve olyan funkciókkal amik merítik (pl. a 2x ekkora felbontású ips kijelző). Igen, megint csak rá kell ébredjek hogy "más rendszer", igénytelenül van optimalizálva (még a custom rom is).

(#7739) silvergod válasza P-SZ-S (#7738) üzenetére


silvergod
őstag

kinek mi ugye....egy iphone-ost soha nem győzök meg hogy az android jó rendszer(tapasztaltam :D)....
mindig is egy hulladék igénytelen sz*r lesz hozzá képest...nekem ugyanez fordítva ..nekem az nem telefon

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7740) P-SZ-S válasza silvergod (#7739) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Igen, ez pontosan így van ahogy írod. Csak az egyik 10x annyiba kerül a másiknál :) . Ezért bocsájtok meg az androidnak. Ha olcsót veszed mint pl. ez a telefon, akkor kifejezetten megéri, mert sokkal több funkciót és lehetőséget kínál mint egy hasonló árkategóriájú nokia vagy se. 10 ezer ft-ért lehet venni használtan, nevetségesen olcsó. Ezért nem idegeskedek amikor belassul az egész, vagy amikor naponta kifagy és nem bootol be, vagy lefagy adatmásolásnál stb.. Viszont amikor a százezres kétmagos, felső kategóriás androidos telefonom csinálta ugyanezt akkor már adtam is el kapásból. 4 magos processzort és 2gb ramot kell az android alá pakolni hogy használható legyen. És egy régi iphone 3g-vel még mindig élvezhetőbb a böngészés mint egy galaxy s2-vel. Továbbá a telefonok alapból használhatatlan szoftverrel jönnek ki a gyárból, ez a kis lg szebben vitte az androidot a 4.0-ás custom rommal, mint az s2 a gyári szoftverrel. Mindig moddolni kell hogy élvezhető legyen, de ehhez persze nem sok ember ért/veszi a fáradtságot.

(#7741) silvergod válasza P-SZ-S (#7740) üzenetére


silvergod
őstag

Erre én is csak azt írhatom hogy "Igen, ez pontosan így van ahogy írod" jól látod.

Gyárilag tényleg használhatatlanok mint pl ez is 2.2 vel halál a 2.3 elment rajta de a 4.0.4 hasít ezekhez képest.
Én is nemrég S2 re váltottam Én hülye! Az egy hulladék....Hála égnek hamar megszabadultam tőle bukás nélkül.
pont amiket írtál minden úgy van és még sorolhatnám a hibáit,amit ez a kis sz*r leköröz simán pl: a hangja
nem kell magyaráznom mert tapasztaltad te is.

Nevetségesen olcsó és a legjobb választás ennyiért!
mert már anno megkapta az 512mb ramot amikor a többiek álmodni se mertek volna róla.
Na és a fém váz is strapabíróvá teszi. Nekem ez volt az első telefonom sőt talán az elsők között volt Magyarországon ..még nem is lehetett kapni nálunk pár hónapig amikor szereztem egy ilyet,akkor még borsos árért.
Azóta sincs semmi baja pedig kapott rendesen! volt tégla is de mindig túlélte :D A családban maradt.
Az igaz hogy szinten kell tartani... de sokan nem mernek belenyúlni...
pedig ha az alapok megvannak pikk pakk megy minden le-fel ,probléma nélkül,nem nagy cucc,bár ebbe tényleg bele kell jönni..emlékszem az első hét után romot akartam cserélni tégla is lett.... na akkor még Én is segítséget kértem vert is a víz rendesen. :D
Nem bántam meg hogy visszatértem hozzá olcsón szereztem én is belőle újra ..azóta meg még olcsóbban sikerült egyet tartalékba :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7742) P-SZ-S válasza silvergod (#7741) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nekem ez csak második telefon, illetve most egy ideig első lesz mert eladtam az iphonom. Amire vettem arra megfelel, nem fogok vele hd-ban videózni, meg filmet nézni, de el tudom vinni egy fesztiválra vagy bárhová ahová sajnálnék nagy értékkel bemenni, és közben minden alapfunkciója megvan, és nincs olyan eszméletlen módon lebutítva mint a többi olcsó androidos (lásd: rezisztív 2,8-as kijelző, 256 ram, nincs grafikus gyorsító), szóval elég korrekten belepakolták a minimálisan elvárható dolgokat. Ha a használt piaci árakat nézzük: 15-ig LG One, 35-ig Galaxy S, és a fölött már lehet is spórolni az iphone 4-re. :) .

(#7743) zso73 válasza silvergod (#7741) üzenetére


zso73
veterán

S2 hulladék? Dehogy. 4.1.2-vel tökéletes.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7744) silvergod válasza P-SZ-S (#7742) üzenetére


silvergod
őstag

Arra tökéletes...de Én inkább várnék valami jó androidra mint hogy iOS legyen,isten ments :)
zso: Én elhiszem...de akkor se hozta azt amit vártam,nem olyan jó mint amilyennek mondják...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7745) weinmaker válasza silvergod (#7741) üzenetére


weinmaker
őstag

Silvergood: Az a legjobb ICS rom, amit legutóbb ajánlottál? Nekem fontos, hogy működjön a rádió, és fényképező is rendesen.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7746) silvergod válasza weinmaker (#7745) üzenetére


silvergod
őstag

a kamera jó bár én nem a gyárit használom,a rádiót most néztem meg, nálam nem talál semmit,lehet hogy nem jó..neked nem ajánlom akkor.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7747) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Jelenleg az a problémám, hogy ha felteszek valamit marketből akkor 1 órán belül kifagy a telefon és utána nem bootol be. Ezek után be recoverybe - clear cache és újraindítás. Bekapcsolásnál kiírja hogy "optimalizing applications" és utána minden jól megy. Valaki tud valami megoldást?

(#7748) silvergod válasza P-SZ-S (#7747) üzenetére


silvergod
őstag

már múltkor is akartam írni ,erre a kifagyásra hogy ott minden wipe-olva volt rendesen?
tiszta alapra húztad rá az új romot?
mert ugyanazt használjuk és nálam semmi hiba se fagyás se újraindulás semmi...

Szerintem mentsd le ami kell és rakd újra full wipe után hátha..
amúgy milyen recoveryd van?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7749) P-SZ-S válasza silvergod (#7748) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Tuti hogy lepucoltam előtte mindent. Full wipe, cacle, dalvik és utána battery wipe is. 5.0.2.0 CWM van. Majd akkor lehet hogy újrateszem az egészet.

(#7750) silvergod


silvergod
őstag

megérkezett a CyberICS 4.0 elég sok javítással!
Nálam hibamentes eddig... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.