Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) 313313


313313
addikt

Ma feltűnt, hogy az xled behalt a telefonon. Eddig tökéletesen működött, most nem hajlandó villogtatni a ledet. Másnál jelentkezett hasonló probléma?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6652) 313313 válasza 313313 (#6651) üzenetére


313313
addikt

Akku statnál a telefon jelzőhangja mit takar? Mert nálam folyamatos csíkot mutat, éjszaka merült a telefon 20-25%-ot, úgy hogy semmi net elérése nem volt. Semmi zenelejátszó nincs telepítve, semmi csipog program, semmi filmnéző, valakinek valami ötlete?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6653) andro_et válasza 313313 (#6652) üzenetére


andro_et
tag

valoszinu h beragadt valami s nem engedte a telefont alvo allapotba. ezt valamilyen progival konnyen meg lehet tudni. pl better battery stats.

[ Szerkesztve ]

(#6654) 313313 válasza andro_et (#6653) üzenetére


313313
addikt

Hiába néztem a task killert, nem futott semmi, beállítások folyamatoknál se írt semmit. Aztán csináltam rom visszaállítást, azóta működik az Xled. Újra raktam a task killert, reggel leszedtem a töltőről a telefont és fogjuk rá egész jól bírja az aksi.
Valami beragadhatott/elfáradhatott a romban, egyenlőre működök minden tökéletesen.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6655) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok!
Úgy látszik nálam is eljött az ideje a gyári ROM visszarakásának. 180 valahány óra folyamatos üzem után töltés közben egyet villant, mákos fehér kép és csak az aksi kivét segített. Utána aztán most csinálja a hülyeségeit. A market bejön ugyan, de nem lehet használni, mert valami 101-es hibára hivatkozik. Telefonálás után nem jön vissza az a kép ahol le lehet tenni a telefont, hanem fekete képernyő, és semmi más! Ezek csak a legfőbb bajok, még van egypár apróság ezen kívül, úgyhogy most megy vissza a V20G, root, és a Hunor féle kernel recoveryből.

Samsung Galaxy A52S

(#6656) weinmaker válasza Gloob (#6655) üzenetére


weinmaker
őstag

Túl nagy volt a csend manapság, mondhatni vihar előtti. :)

Nekem még a kernel is a gyári, és tökéletes. Kíváncsi leszek, hogy nálad, hogy fog muzsikálni a másik kernellel.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6657) SShadow válasza weinmaker (#6656) üzenetére


SShadow
aktív tag

Reméljük valami pozitív dolgot hoz az a vihar mondjuk egy stabil 100%ban működő romot.

(#6658) "ati76" válasza Gloob (#6655) üzenetére


"ati76"
tag

Szép estét mindenkinek!

Helló Gloob!

Én is egy pár napja a gyári romot használom Hunor kernelével, mert nálam is szarakodott a cm7. Viszont én nem értem, hogy miért van, hogy egy ideig működik és aztán összeomlik a rom, mert nekem is tökéletes volt egy pár napig, majd megadta magát. De most még jó ezzel a felálással. :D

(#6659) SShadow


SShadow
aktív tag

Ezt próbálta már valaki:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=23887381#post23887381

(#6660) Gloob válasza "ati76" (#6658) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Nálam szinte biztos, hogy annál a rejtéjes újraindulásnál, amikor csak egy fehér mákkal teleszórt képernyő volt, és csak az aksi ki segített! No ekkor dobta el magát! Valami megkettyent benne!
A gyári ROM az jó is marad! Elég sokáig használtam azt! Tulajdonképpen a Nightly21 megjelenésével kezdtem el a ROM-olást. Addig gyári volt, roottal és CPU húzással!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6661) silvergod válasza SShadow (#6659) üzenetére


silvergod
őstag

100%os működő főzött rom nem lesz soha arra várhatsz :D még gyári se :)

próbáltam jó kis cucc azt leszámítva hogy nem megy a kamera meg pár apróság.
ha tökéletesítik jó lesz,de más mint a cm7 az biztos.

Gloob A mákos kép nem biztos hogy összefügg a dologgal,(bár nálad lehet)
mert nekem pont tegnap volt ugyanez akku ki-be semmi hiba.
De ilyen mákos kép, több romnál is jelentkezett ez a cm7 sajátossága :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6662) ronaldu98 válasza zso73 (#6644) üzenetére


ronaldu98
tag

Használva, kiváló :DD :C

(#6663) vmaxter válasza 313313 (#6647) üzenetére


vmaxter
tag

Advanced Task Killer megoldotta a problémát!

Köszi a helpet! :C

(#6664) andro_et


andro_et
tag

en nem tudom mi van a mai cm7-ekkel, de nekem is csinalja a bugokat... a regi mik_os fele cm7 rom 3 honapon keresztul nem csinalt semmi galibat. S ez meg naponta osszefossa magat.

(#6665) "ati76" válasza andro_et (#6664) üzenetére


"ati76"
tag

Lehet, hogy azért van, mert inkább az új verzióra összpontosítanak már és a cm7- et csak összedobják. Ezért stabilabb jóval a Hunor romja, mert Ö próbálja javítani a bugokat, viszont sajnos abban is vannak még problémák. De szerintem nem csak a romban vannak bugok hanem a kernelben is, mert én a gyári romot használom Hunor kernellel és néha azért vannak dolgai néha a telonak.

(#6666) andro_et válasza "ati76" (#6665) üzenetére


andro_et
tag

hunor romjat hasznalom most is, a sima cm7-et inkabb nem is probalom

(#6667) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hali
Lehet nem erdekel senkit,de irok..
Hot ideg vagyok,haverom hozta az O1-et,frissitettem neki 2.3.3(V20G)-ra,custom recoveryvel!De!Aznap este irt hogy sokat fagyott,meg ujraindult,meg fekete kepernyo hivasnal,es hogy a legutolso fagyasnal behalt a telo(bootloop)!mondtam hogy reszetelje,el is indult,de tegnap hozta hogy csak fennt allnak a bajok es hogy eltunt a magyar nyelv..az erdekes az hogy visszaadott egy O1-et roman V20H-val!!!Nem frissitette..szal ez szamomra rejtely!Ujraraktam hat megint..belottem mindent fajara,kipucultam!De ma megint jott hogy tovabbra is fagy,es hogy elmegy e kepernyo,szal nem is jott vissza,csak fekete hatter,de erzekelte pl a billentyuzar feloldasat!Ezert utanna nezett es felrakta ujra,de szinte azonnal elojott a fekete kepernyos bug!Ujraraktam..de felloktem melle Hunor kernelet..kivancsi vagyok meddig birja!?
Mindig volt hard reset,es lgmdpvel flasheltem!otletem nincs mi baja lehet!!! :W

Most felraktam magamnak is..

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6668) 313313 válasza dandroid95 (#6667) üzenetére


313313
addikt

Lehet a szolgáltató belerakott valamit, és csak a megfelelő c/g/h rommal megy tökéletesen a telefon.
Másrészről lehet haverod valami mókamiki, aki "direkt" elrontja a telefont. Esetleg rakott/raktatok fel pár warez/"vírusos" progit, a lehetőségek tárháza korlátlan.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6669) zso73 válasza dandroid95 (#6667) üzenetére


zso73
veterán

V20g-ről átváltott v20H-ra.. Ez valami UFO jelenség.... Kizárt !!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6670) dandroid95 válasza 313313 (#6668) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ugyanannal a szolgaltatonal vagyunk,nekem soha nem volt iyen hamar,ennyi hibam gyari rendszerrel!szal ez kilove
masodik is
harmadik is,csak marketrol toltott!
1 "virusos" progit ismerek ami nallam 2x is bootloopot csinalt,kozel nem volt a telepitoje sem a telefonhoz..
nem ma keztem!ezeken mar tul vagyok valami mas lehet!jelenleg is jol szuperal a v20g a telomon..szal nincs bug

Zso73: Tagadja hogy akkor frissitett volna,pedig az volt!A recovery is visszaallitodott..

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6671) Lacikaaa


Lacikaaa
csendes tag

Hello ,mindenki....vajon Hunor epitt uj romot? RC nightlyra epitve? most jelenleg a 2.2 est hasznalom ...nagyon nincs gond vele csak kozbe az akkuszint mero leragadd es reggel arra ebredek hogy kivan kapcsolva a telo... eleg komoly problema biztos nightly bug.,de ennek ellenere jo gyors a rom. Hatha ezt a hibat tudna javitani a kovetkezo rom-ban. Hanem viszakerul a gyari :) az valamennyire megbizhato.

Android

(#6672) 313313 válasza dandroid95 (#6670) üzenetére


313313
addikt

Ha nálad azonos beállítások mellett működik, akkor nyilván a haveroddal van a gond...
Mint ahogy írtad is, G-s romból H-s lett..
Találkoztam már én is sok érdekes esettel. Aztán idézzek is kicsit: "Mindenki hazudik" by House

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6673) dandroid95 válasza 313313 (#6672) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ok-ok,de a fekete kepernyos dolog meg a fagyasok csak nem kamu!
Amugy sokszor volt rovid ideig fennt a v20g,de valami eszmeletlen hogy milyen jo a videolejatszo kepessege! :Y
Mobo plaerrel softdecodinggal szaggatott 640x360-as felbontasu m4,nade nem olyan mp4 amit a kameraval csinalsz!,mas kdolasu..a lenyeg hogy hardverdecodinggal akadasmentesen vitte!Mivel eleg sokat hasznalom filmnezesre a telot,marad megint ez!
Ja es 245/600 ondemandon!:D
Haverom teloja meg... :W valahogy ugyerzem most sem lesz jo!

Mas: roman vodas legutolso 2.2.2 romja valakinek?nekem csak a 2.2 van meg..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6674) andro_et


andro_et
tag

na gyerekek sikerult leteglaznom a telefont... lgmdp-vel...

(#6675) Gloob válasza andro_et (#6674) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Mit Te csináltál? Igaz az elején nekem is sikerült egyszer a művelet, illetve csak annyi volt a baj, hogy nem találta a sim-kártyát! Dandroid talán még emlékszik rá, váltottunk pár üzit akkor. Végül szerviz lett belőle! Azóta viszont soha nem csinált hülyeséget, mindig kiválóan dolgozik, sőt most ment is az esetleges visszaállításhoz!
Azért reméljük, hogy abban a téglázásban tévedtél!

Samsung Galaxy A52S

(#6676) andro_et válasza Gloob (#6675) üzenetére


andro_et
tag

nem tudom mi volt... a burning system resznel megallt s onnan nem mozdult tovabb... valahol a kapcsolat lehet h megszakadt... eddig eleg sokszor flasheltem az lgmdp-vel s nem volt semmi gond.
bement szervizbe s majd remelem mukodve jon vissza :) addig is adtak egy nokia e51-et

[ Szerkesztve ]

(#6677) Gloob válasza andro_et (#6676) üzenetére


Gloob
addikt

Gondolom rendszergazdai jog megvolt az LGMPD-nek. Ugye közvetlenül a gépre volt kötve a telefon, és nem USB elosztón keresztül? Nekem amikor sikerült mondjuk úgy , hogy csak félig téglázni akkor én USB hubot használtam. Többet egy telefon esetében sem fogok! Próbáltad újra, emergency mód elindul még?
Ja hogy ez nem most történt. Látom már szervizben is van! No para, kb 1 hét, husvétra megkapod!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6678) andro_et válasza Gloob (#6677) üzenetére


andro_et
tag

gepre volt kotve. amedig emergency-ben volt ujra probalkoztam de csak partition table error-t irt ki. Utana akksit kivettem s onnantol semmire se reagalt.
most tortent csak most gyorsan be is leptem vele a vodafone-hoz mert 7kor zartak s jovo heten el leszek utazva :)

[ Szerkesztve ]

(#6679) "ati76" válasza andro_et (#6676) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek! Egyszer nekem is volt, hogy az lgmpd úgy gondolta, hogy lefagy (nem mondom leföttem mint a kávé) gyors kivettem az akkut és kezdtem előről és sikerült. Remélem megoldódik a problémád.

(#6680) Gloob válasza andro_et (#6678) üzenetére


Gloob
addikt

Hát igen, ha írás közben megszakadt az adatkapcsolat, és haza vágta particiós táblát, hát akkor annyi! Azt esetleg házilag nem lehet újra írni? Ez csak kérdés akar lenni!

Samsung Galaxy A52S

(#6681) andro_et válasza Gloob (#6680) üzenetére


andro_et
tag

sztem nem... vagyis lehet h lehet valamit csinalni de nem akartam tovabb bajlodni vele.

(#6682) zso73 válasza andro_et (#6676) üzenetére


zso73
veterán

Ismerős a szitu. Én is letégláztam a telefont még a V20 G környékén....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6683) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Am magyar v20gbol volt tobb verzio is?Mert a multkoriban mar volt olyan hogy csengohangnak nem csak a gyarit rakhattad be,hanem felajanlotta hogy valassz a sajatodbol!A mostani lgmdps v20gben ez nincs benne,es a rezges ikon is el van csuszva az ertesiteseknel..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6684) mobal válasza dandroid95 (#6683) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Volt. Tudtommal az első deprecated, és szeptember környékén került ki az új. Volt valami javulás de semmi :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6685) vmaxter


vmaxter
tag

Üdv!

Hogyan tudom azt megoldani, hogy a képernyő kikapcsolásával egy időben a telefon ne záródjon le. Én magam szeretném lock-olni a telefont, nem mindig van rá szükség.

Köszi

(#6686) zso73 válasza vmaxter (#6685) üzenetére


zso73
veterán

Próbáld valami külsö lock alkalmazással. Go locker ICS témával.... Ics locker......

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6687) "ati76" válasza Gloob (#6680) üzenetére


"ati76"
tag

Szép napot mindenkinek!

Globb!

Írtad, hogy "ha írás közben megszakadt az adatkapcsolat, és haza vágta particiós táblát, hát akkor annyi!" Engem az érdekelne, hogy előfordulhat-e esetleg ilyen eset akkor is ha az sd-re lementett romot flashelem vissza rom managerrel? :U Vagy igazából csak az LGMPD hajlamos erre?
Köszi a választ.

(#6688) andro_et válasza "ati76" (#6687) üzenetére


andro_et
tag

sztem ha recovery-bol dolgozol ott maximum annyi gond lehet h a rom nem indul s akkor pedig raksz masat.

(#6689) Gloob válasza "ati76" (#6687) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Szia Ati!
Gondolom, hogy a kolléga esetében a PC és a telefon adat kommunikációja közben történt valami! Ha ez pont kényes terület írásakor történik, akkor gond van. Nem kimondottan, és csakis az LGMPD-t hibáztatnám ezért. Én is azt gyanítom, amit Andro is leírt már, hogy, ha recoveryből dolgozol, SD-re mentett cuccból, akkor azért ilyen kevésbé fordulhat elő, feltéve, hogy a művelethez elegendő energia van az aksiban! Persze, ha valaki nagyon paranoiás, akkor itt is előfordulhat hibás SD kártya, érintkezési gond az SD-nél, de azért ezek nem jellemzőek. Én mondjuk a NAND mentésből ki szoktam venni a recoveryt, így az még ha valami gond is lenne, az akkor is megmarad, mert azt nem írja újra ebben az esetben. Ha pedig a recovery elérhető, akkor olyan nagy gond nincs.

Samsung Galaxy A52S

(#6690) "ati76" válasza Gloob (#6689) üzenetére


"ati76"
tag

Köszi a kimerítő választ, már azon gondolkoztam, hogy akkor többet nem teszek fel főzött romot, de így ebben az esetben jöhet majd az új rom. :D :DD :D
Én személy szerint lementettem az sd-re (majd azért elmentettem dropboxomba és PC-re is )
a gyári a flashelhető romot, így be biztosítottam magam, hogy ne nagyon kelljen LGMPD-t használjak, ha nem muszáj.

(#6691) Gloob válasza "ati76" (#6690) üzenetére


Gloob
addikt

Egyébként meg no para! Ha valami gond van, akkor ott a szerviz. Csak nem kell bevallani mindent! Megcsinálják ők, és nem is nagyon kukacoskodnak! Ezt tapasztalatból mondom. 2x járta meg a szervizt a telefonom, és minden gond nélkül kétszer cserélték a teljes belsejét! Az LG-nél úgy látszik ez a módi.

Samsung Galaxy A52S

(#6692) andro_et válasza Gloob (#6691) üzenetére


andro_et
tag

kivancsi vagyok itt romaniaban is megcsinaljak e szo nelkul... De az biztos h tobbet en lgmdp-vel a telefonhoz hozza nem nyulok :))

(#6693) Gloob válasza andro_et (#6692) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Andro!
Reméljük, hogy igen! Én a M.országi tapasztalatokról, és hozzáállásról írtam természetesen. A második alkalommal, még a root-ot sem tüntettem el teljesen, csak a superusert töröltem. Ettől persze a root még megmarad, csak nem olyan látványosan. Ráadásul a telefon is használható volt valamilyen szinten, csak éppen a hívásokat dobálta el, meg nagyon nehezen hívott. Csak látszólag hívott, aztán egy idő után befejezte csak úgy magától. Mikor bevittem a T-hez, ott is előjött a hiba, és simán ráírták a papírjára, hogy tapasztalták a hibát, és hogy garanciális javítás. 5 napon belül vissza is küldték, kicserélve a teljes belsejét!
Egyébként mit tudnak tenni, ha egyszer garis még, és nem jó? Bizonyítani nehezen tudnák, hogy Te tetted tönkre!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6694) andro_et válasza Gloob (#6693) üzenetére


andro_et
tag

abban biztos nem látnak semmit... de 1-2 hét múlva okosabb leszek ezzel kapcsolatban :D

(#6695) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Sziasztok
Meg regebben dobtam fel az otletet,hogy megcsinalom az oldalamon fellelheto gyari romok recoverybol flashelheto verziojat!Akkor nem volt ra szukseg,de ugy erzem kevesebb teglazott telo lenne ha igy raktuk volna fel!igy csak bb-t kell cserelni..van idom most dogivel,szal meg fogom csinalni!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6696) andro_et válasza dandroid95 (#6695) üzenetére


andro_et
tag

hát ennek nagyon örülnék :) köszönjük

(#6697) silvergod válasza dandroid95 (#6695) üzenetére


silvergod
őstag

köszönjük ennek Én is örülnék! :)
a baseband se téma,mert egy zip a recoveryből és kész is.
Én minden romnál így csinálom, mert az enyém a régi basebandon van.
a mostani romok meg ugye alapból újak.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6698) dandroid95 válasza mobal (#6684) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ertem.
Kosz az infot!Ma leszedtem es megcsinaltam megint a v20g lgmdps verziojat,kilobajtra megeggyezik azzal amit felraktam,szal nem ertem hova tunt belolle az a valasztasi lehetoseg!?

Am keszen vannak a recoverybol flashelheto gyari romok!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#6699) SShadow válasza dandroid95 (#6698) üzenetére


SShadow
aktív tag

Egy hülye kèrdès mi az a baseband ès hogy kell azzal flashelni.
Èn a recovery modba szoktam install file from sd ugy ez nem müxik?

(#6700) andro_et válasza SShadow (#6699) üzenetére


andro_et
tag

a baseband a gsm működéséhez szükséges. A 2.2 romok és a régi cyanogenmod a régi bb-t használja. A gingerbread (v20g) romok és minden más az újat. Így ha váltasz a kettő között mindenképp kell basebandot flashelni lgmdp-vel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.