Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) zolee86 válasza dandroid95 (#7198) üzenetére


zolee86
tag

Köszi, hát ez így elég kaka.
Egy másik kérdés: 22 mega szabad a telefonon és leakarök tölteni playről egy appot, ami 30-40 mega, és azt irja hogy nincs elég hely. Erre valami megoldás létezik? Esetleg, hogy link2sd-vel cache mappa a ext partición legyen vagy valami hasonló?

(#7202) dandroid95 válasza zolee86 (#7201) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hat ha a programban nem latsz ilyet akkor nem lehetseges!
De ha nem tudsz felszabaditani annyi helyet akkor az nem fog neked telepulni..

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7203) SShadow válasza dandroid95 (#7200) üzenetére


SShadow
aktív tag

Azt irja something went wrong please the check recoverylog

(#7204) dandroid95 válasza SShadow (#7203) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Nem valaszoltal a kerdesemre!
A recoveryben az other resznel van egy olyan hogy move recovery log to sd,azt masold be ide a tartalmat!De elotte probalj menteni!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7205) SShadow válasza dandroid95 (#7204) üzenetére


SShadow
aktív tag

Az sd-n a link2sd szerint 512mb van szabadon.
Próbàltam amit írtàl other/move log to sd ott is azt irja something went wrong please check recovery log:(

A verzió: RA-thunderg-3. 0.6-GNM

(#7206) silvergod válasza tibiniki (#7196) üzenetére


silvergod
őstag

Én a roq vsync on verziót választottam próbára, mivel játszani nem szoktam nem kell a nagy fps,de azt olvastam ezzel még egy kicsivel jobb az akkuidő ! :Y

Ami eddig is nagyon jó volt a gingerblurb v4 rommal mert lassan merült,de ezzel tényleg brutálisan jó.
6 óra alatt amióta fent van 4%-ot merült csak,úgy hogy volt benne egy kevés hívás és net is :Y
Engem meggyőzött ajánlom :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7207) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Azért olvasgatlak benneteket ám néha. A végén még megbánom, hogy eladtam a kis LG-t. Ahogy olvasom, egész jó ROM-ok jöttek ki.

Samsung Galaxy A52S

(#7208) dandroid95 válasza SShadow (#7205) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ez fura..
Flasheld ujra recoverybol a recoveryt!
dl.dropbox.com/u/28034301/AmonRa_3.0.6_Recovery_ThunderG-signed.zip
Aztan probald ujra!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7209) rap1983


rap1983
csendes tag

HELP!

Frissitette egyik barátom 2.3.6-ra a telefont, azt nem tudom hogy főzött rom meg más kernel stb. mi kellett hozzá, de mondta macerás volt de rárakta, nem hivatalos de megy..

Kérdés:
A régebbi androidon a legutolsó menüből legördülő ikon az a HÁLÓZAT volt, hogy ha akarok netezni bekapcsolom ha nem akkor NEM akarok!

Erre most meg a legördülő menü utolsó ikonja egy totál felesleges automatikus elforgatás ki be, amikor ezt simán a beállitásokban amúgy is be van állitva és ennyi, mi az istennek van a legördülő menü utolsó ikonjakén is ez totál feleslegesen?? MIkor én ugyanúgy a hálózat ki be kapcsolását akarom, mert ahogy látom ez a hülye teleton folyamatosan ott lóg a neten a hálózaton! Ezzel mit lehet kezdeni?

(#7210) silvergod válasza rap1983 (#7209) üzenetére


silvergod
őstag

kapcsold ki azt lehet :D
beállítások - wifi és hálózat - mobilhálózatok - adatok engedélyezése -->mellől a pipát kiveszed és kész
ha főzött rom van rajta azon meg lehet állítani mik legyenek a redőny ikonjai.
pl: cyanogen beállítások - felület - értesítési energia widget - widget gombok
csak ügyesen :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7211) rap1983 válasza silvergod (#7210) üzenetére


rap1983
csendes tag

.ppeersze..majd mindig mászkálni fogok a menükbe befele mikor netezni akarok..pfffff mi az istenért nem tudták ott hagyni az új adroidnál azt a fontos ikont?! ggrrrr

nem hiszem hogy főzött rom sajnos nem az úgy néz ki..mégis új az android rajta megőrülök gggrrrrrrrrr :W :W :W :W :W :W :W :W

(#7212) silvergod válasza rap1983 (#7211) üzenetére


silvergod
őstag

a telefon infóban mi az alapsáv és kernel verzió? lessed meg :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7213) tibiniki válasza rap1983 (#7211) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! Optimus one a barátod telefonja? Mert az automatikus elforgatás ikon a samsungokra jellemző, azokon legegyszerűbb marketről leszedni egy data switch widgetet, és azzal kapcsolgatni.

(#7214) rap1983


rap1983
csendes tag

íEgy utolsó kérdés, magyart kiválasztva 70 karaktert enged írni a 160 helyett és sehol nem találok más egyébb beállítást..:-/

(#7215) rap1983


rap1983
csendes tag

....még egy apró kérdés...a telefon beállításainál nem mutatja hány százaléknál tart az aksi, mint az előző 2.3.3-nál, 2.3.6-nál nem mutatja röhej...azt irja akkumulátor állapota lemerités, gratula, ezzel ki vagyok segitve, egyel több gond hogy az ember találjon egy külön akkumulátor info widgetet amit kikell raknia a kijelzőre..nekem egy nagyon pici aksizabáló akkumulátor kiíró app kellene, tudtok ilyet? Thanks!

(#7216) silvergod válasza rap1983 (#7215) üzenetére


silvergod
őstag

playstore-on van rengeteg...de Én a Batterylife -ot használom kicsi mutatja amit kell.
de kíváncsi lennék mi a romod ami ennyire sz*r :D
nézd már meg a telefon infóban mi az alapsáv és kernel verzió? és írd meg mi az.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7217) rap1983


rap1983
csendes tag

Mondjuk az elég idegesítő hogy fent az aksikijelző azt mutatja hogy háromnegyedig még töltve van, azt egy akkumulátor widget amit letöltöttem (kettőt is kipróbáltam) az meg azt irja hogy 45 százalékon van az aksi, bravo! Meg tele töltést mutatott a telefon akku ikonja miközben a widget meg már 65 százalékot, ez meg hogy?!

(#7218) andro_et válasza rap1983 (#7217) üzenetére


andro_et
tag

Neked mi van a telódon??

(#7219) rap1983 válasza andro_et (#7218) üzenetére


rap1983
csendes tag

2.3.6

(#7220) Norbika88


Norbika88
senior tag

Na elő jött a Gingersnap v1.1 GPS problémái....Érthetetlen számomra, hogy egyszer faja máskor meg nem talál egyet se, vagy allig.
Nincs valami tuti tippetek, hogy klappoljon gps mindig.

(#7221) andro_et válasza rap1983 (#7219) üzenetére


andro_et
tag

Azt értem. Arra lennk kiváncsi, h mi a rom neve, vagy ilyesmi. A beállítások legutolsó menüjében nézd meg, h mik vannak ott

(#7222) SShadow válasza dandroid95 (#7208) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia bocs hogy csak most írok felraktam a recovery-t amit küldtél de ugyanazt csinálja mint eddig:((
Nem kellett volna valamit még beállítani vagy esetleg lehet hogy a Razr Rom-al van gondja?Mondjuk azért raktam fel mert valaki azt mondta hogy ezzel lehet mentést csinálni.

Nem értem én lennék a hülye??

(#7223) silvergod válasza andro_et (#7221) üzenetére


silvergod
őstag

halott ügy..én már 2x kértem,nem sikerült összehozni :D

Norbika
cserélj romot!! neko romjai felejtősek mostanában egyre rosszabbak..
Úgy érzem végre megtaláltam a nekem megfelelő romot + kernelt.
ez a legjobb szerintem, mert mindet teszteltem ami kint van!
(Ebben működik minden, a gps nálam se ment a GS ben.)

[link]

az alap kernelével is keveset fogyaszt,de tibiniki ajánlotta ezt a kernelt és ezzel valóban brutálisan keveset eszik.
[link]

van ta és roq verzió is vsync on-off fajták.
a vsync off nagyobb fps a gamereknek
a vsync on mégjobb akkuidő.

Én már csak akkor cserélek romot ha valami über kijönne,de ennél jobb nem hiszem hogy lesz..egyelőre

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7224) dandroid95 válasza SShadow (#7222) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia
Nem hinnem hogy te lennel a hulye hozza!;) De ilyet meg nem lattam!
A rommal nem lehet baja mert ket kulonbozo dolog!Egymastol fuggetlenul mukodnek!
Probald meg akkor a CWM custom recoveryt!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7225) SShadow válasza dandroid95 (#7224) üzenetére


SShadow
aktív tag

Az eddig ment csak azt meg a Razr Rom nem szereti:(((

Esetleg aki GingerBlur-t használ meg tudná mondani hogy azt lehet e CWM-el menteni?

(#7226) Norbika88 válasza silvergod (#7223) üzenetére


Norbika88
senior tag

Rendben, meglesem.
Ezek érintenek engem:

To Calibrate Battery:
Discharge Battery
Open Terminal Emulator
Type "su" (without quotation marks) then press Enter
Type "calibrate" to enable then press Enter
Charge Battery

To configure v6 SuperCharger:
Open Terminal Emulator
Type "su" (without quotation marks) then press Enter
Type "v6" then press Enter
Reboot Phone

To Free Up RAM instantly if the device lags:
Open Terminal Emulator
Type "su" (without quotation marks) then press Enter
Type "flush" then press enter

[ Szerkesztve ]

(#7227) silvergod válasza Norbika88 (#7226) üzenetére


silvergod
őstag

a tgb engine flashelése után esetleg...az engine-t ajánlom ha játszol esetleg,állítólag arra van Én felraktam rosszabb nem lett :D
a többibe nem piszkáltam bele mert próbáltam egyszer aztán rosszabb lett csak.
felrakod a rom + engine + gapps + kernel és ennyi..lesz egy működő brutál lassan merülő romod. :D
kernelből a ROQ ajánlom mert nálam a ta-s szarakodott..de a te döntésed szerintem mindegyik jó azért.
egy kis akku adat : 2óra alatt 10%-ot merült úgy hogy van benne egy 40perces beszélgetés! + kb .10 perc net.
Ez több mint jó szerintem :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7228) Norbika88 válasza silvergod (#7227) üzenetére


Norbika88
senior tag

Az nem rossz, én vissza vettem 122Mhz smart2,kikapcsol minden,hamar elsötétedik minden ilyen értékeket állítottam be,
Kernelből a ta off ot raktam fel, de most akkor rá dobom a ROQ-t.

Említettem már hogy ez az ingyenes TotatlComander letölthető LAN pluginnal iszonyat jó?

[ Szerkesztve ]

(#7229) edem96 válasza Norbika88 (#7228) üzenetére


edem96
senior tag

Üdv!
Már egy ideje LOO tulaj vagyok és most vettem észre, hogy néha tulságosan felmelegszik a telefon, ilyenkor persze akad a rendszer. Lehet hogy a proci?
Másik kérdésem pedig az, hogy mitől merül ilyen hamar az aksi, merthogy 12 óra alatt csutkára merül.
Válaszotokat előre is köszönöm.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7230) Norbika88 válasza edem96 (#7229) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ez így elég összetett, közre játszik mint a futó rendszer, esetleg a háttérben futó progik, proci melegszik fel igen.Ezektől a telefonoktól akku időben, főleg gyári ROM-mal sokat ne várj.

Javaslok előtte egy jó kis vissza olvasást fórumban, ha érdeklődsz esetleg a rom csere felől, 1.hsz ről nem is beszélve vannak ott jó kis how to linkek is.

[ Szerkesztve ]

(#7231) edem96 válasza Norbika88 (#7230) üzenetére


edem96
senior tag

Minden beszoktam zárni Task Killerrel. Lehet hogy a proci halt meg vagy én nem tudom mi baja lehet.

A telefonba nem akarok belenyulkálni, inkább belenyugszom a dologba.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7232) Norbika88 válasza edem96 (#7231) üzenetére


Norbika88
senior tag

Csak ROM-ot kell cserélned, meg faja beállításokat eszközölnöd és nagyon zsír kis smartod lesz.

(#7233) edem96 válasza Norbika88 (#7232) üzenetére


edem96
senior tag

Most forrosodott fel megint a telo amugy, pedig az előbb zártam be mindent rajta (15 perce).
Majd még meggondolom azt a ROM kérdést.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7234) silvergod válasza edem96 (#7233) üzenetére


silvergod
őstag

ez az egyik baj hogy mindent zárogatsz be taskiller- el .
Ha jó akarsz nem használod...sőt tilos!
mivel mindent kilősz így újraindulnak és így több energiát vesznek fel.
de ha nem hiszel esetleg ,guglizz rá,meg fogsz lepődni
és mint írták is a gyári romtól nem kell csodát várni,amiket linkeltem attól már inkább .
igaz ahhoz kell egy kis buhera... :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7235) SShadow válasza silvergod (#7223) üzenetére


SShadow
aktív tag

Lehet CWM-ba backupot menteni ezzel a rommal??

(#7236) tibiniki válasza edem96 (#7233) üzenetére


tibiniki
tag

Ne félj romot cserélni, hidd el olyan funkciók érhetők el, amik nélkül már elképzelni sem tudom a telefonom. Ha mindent úgy csinálsz, ahogy dandroid oldalán le van írva, semmi gondod nem lehet. De a task killert mindenképp szedd le róla, inkább töltsd le a Go launchert és a Go Power Mastert.

(#7237) Norbika88 válasza silvergod (#7227) üzenetére


Norbika88
senior tag

Feltettem minden tetszik eddig frankó minden, kivétel, egyetlen ici pici gondom lenne, még hogy pedig nem veszi a töltést se gépről , se hálózatról, usb adat elérés, működik sajnos tölteni nem tudom, szerinted?

Ez a lépés kimaradt volna:
1)Reboot to recovery of course
2)Go to mounts and storage
3)Select Mount '/system'
4)Then go select the TGB engine and flash it.
5)Now check if the commands work for you.

Én csak simán flasheltem izpől azt is.

[ Szerkesztve ]

(#7238) Norbika88 válasza Norbika88 (#7237) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ez OFF, a hiba bennem van :D
Kellet a rendszernek egy resi a nagy telepítések után.

(#7239) silvergod válasza Norbika88 (#7237) üzenetére


silvergod
őstag

shadow lehet menteni az biztos.de hogy visszaállítja-e nem tudom mert amonranál se ment,és nem csak ezt már a razr romot se..ezért nem is cserélek most sűrűn mert nincs mentés ..a lényeg ha gond van inkább fel flashelek egy szüzet és rápakolok 30perc alatt mindent. már annyiszor csináltam hogy hamar megvagyok vele :D

Norbi na-na ott valami nem kóser! nem megy a töltés hálózatról se? :Y
nekem megy minden ha usb-n van akkor is tölti..
Én is simán feltoltam egymás után a zipeket. nem volt ilyen külön.

wipe mindent aztán told fel újra úgy hogy a kernelt ne egyből flasheld.
csak a a rom + engine + gapps bekapcsolod rendszer feláll aztán utána újraindít megint (megvárod amíg teljesen feláll megint, mert a scripteket akkor rakja asszem) kikapcsolod recoveryvel indítasz kernel fel ..és ennyi Én így csináltam nálam jó. egy próbát megér

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7240) silvergod válasza Norbika88 (#7238) üzenetére


silvergod
őstag

na mondtam Én :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7241) SShadow válasza silvergod (#7239) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ès az is müxik ebbe a romba hogy ha kikapcsolt àllapotba töltöd vissz tudod ugy kapcsolni hogy nem veszed le a töltèsröl? Nekem ez a Razr-ba nem megy sajna:((((

(#7242) silvergod válasza SShadow (#7241) üzenetére


silvergod
őstag

hát most a kedvedért kipróbáltam ..nem megy
de lényegtelen is mert soha nem töltöm kikapcsolva..sőt soha nem kapcsolom ki :D
te se tedd :DD
ha azt akarod ne zavarjanak akkor repülő mód nem érnek el nem is merül igazán.
de még se annyi idő alatt áll fel a rendszer mintha kikapcsoltad volna...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7243) ronaldu98


ronaldu98
tag

Sziasztok!
Újabban tele lett a hócipőm a "túl főtt" romokkal és a nagyképű pacsmagoló "szakács bojtárokkal" (DO AT YOUR OWN RISK A***OLE, I DON'T CARE IF IT'S LEADING TO BE A TERMONUCLEAR WAR) jó értem én hogy a saját felelősségem onnantól hogy ebbe belevágok de hát akkor könyörgöm ne gányold össze-vissza kódokat barátom.Na mindegy,<----(persze, igazából dehogy mindegy csak ez ilyen szófordulat a magyarban elég gyakori ahogy mostanában látom) szóval oda akartam kilyukadni hogy vissza tértem a mesteri cyangongenmod "chef"-hez és az O1-omat most is a CM7.2 stabil verziója "lakatja jól" ta vsyncOn-os kernelével megfűszerezve és eddig egy olyan újraindulást sem produkált amit nem én kezdeményeztem. Szóval, f*** the world, I did it and it's good!
Ui.:Azt olvastam hogy nektek jobban bevált a roqu-s kernel szóval lehet, hogy holnap azt pakolom fel egy hosszabb próba erejéig. Bocsi a hosszú szövegért, de kárpótlásul tessék itt egy ágyas:

[ Szerkesztve ]

(#7244) Ragacska válasza Norbika88 (#7228) üzenetére


Ragacska
tag

mi ez a smart2 meg milyen TC plugin ?
link pls

(#7245) Norbika88 válasza Ragacska (#7244) üzenetére


Norbika88
senior tag

TC plugin:[link]
Smartassv2-Cpu használta, ez olyan eco módos történet törekszik mindig a legkevesebb cpu frekin használni(smart-Okosan beosztani)(aminek az intervallumát Te állítassz be), igy nagyobb aku időt lehet elérni.
Vagy javítsatok ki ha nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#7246) edem96 válasza tibiniki (#7236) üzenetére


edem96
senior tag

Na felraktam azokat amiket mondtatok (rommal még nem foglalkoztam), nőtt viszont az üzemidő így, de viszont még mindig felforrosodik a telo, ja és néha leugrik a hálózatról, és újra kell hogy indítsam ilyenkor.
Nem tudom mi lehet a baja. Tudtok valami ötletet? :S

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7247) tibiniki válasza edem96 (#7246) üzenetére


tibiniki
tag

Ha tényleg ilyen extrém módon melegszik, akkor ne rootold, hanem vidd el szervizbe.. Valószínűleg még garanciális. Miután megjavították, jöhet az új rom.

(#7248) edem96 válasza tibiniki (#7247) üzenetére


edem96
senior tag

Mikor utoljára felmelegedett, akkor ez a Power Master mondott rá 47 fokot. Szerintem akkor elég extrém a helyzet.
Szervizbe nem nagyon akarom vinni mert kilopják belőle a procit. Nem tudom mi legyen, uj telora nincs pénzem, szóval passz.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7249) Ragacska válasza Norbika88 (#7245) üzenetére


Ragacska
tag

koszi

(#7250) Ragacska válasza edem96 (#7248) üzenetére


Ragacska
tag

Hat ha kilopnak belolle a procit az eleg egyertelmu lenne, kb mintha az autoszerelo kilopna a hengerfejeket. Nem ertem, hogy csinalhatnanak ilyet szervizben. Nem sokaig mukodhet egy ilyen szerviz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.