Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18551) Szabie85 válasza MrChris (#18542) üzenetére


Szabie85
tag

Nekem működik és 2.3 van a telón.

Samsung Galaxy S5

(#18552) user1.0


user1.0
csendes tag

Hi!

Nem tudom kinek mi baja van a telóval, nekem jelenleg 244 órája megy restart nélkül + 110 mega szabad ramom van és jelenleg 2nap 15 óra van az akkuban 8% mellett.

Minden tökéletesen müxik rajta lehet egy kicsit lassúbb már és egy restart rá férne de nekem se fagyás se restrat se semmi. Ja és v20L van rajta.

Balázs thx a linket a hétvégén kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#18553) zsschumann válasza Balázs1986 (#18548) üzenetére


zsschumann
csendes tag

Háát ha igazán jófej lennék akkor énis visszalinkelhetném, mert le van mentve :D

(#18554) Balázs1986 válasza zsschumann (#18553) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem is megvan gépen, csak elég vacak a feltöltésem, ezért ajánlom első körön a kész megoldást :D
Lényeg, hogy elérhető :)

user1.0: Nincs mit :)

(#18555) Alexander88


Alexander88
csendes tag

Sziasztok!

Gondoltam felteszem a gyári v20l-t, ami addig jó is volt, amíg nem kezdtem játszani. A Modern Combat 3: Fallen Nation, valamint az Asphalt 6: Adrenaline esetén, ha játszom velük egy 15-20 percet a programból való kilépés után a telefon újraindul. Másnál is előjött ez a probléma, vagy csak engem boldogít így a teló?:)

(#18556) fuzzyka


fuzzyka
tag

Hali!!!

A kang féle romomok között kell factory reset vagy csak mehet szépen egymásra??

(#18557) Naras válasza fuzzyka (#18556) üzenetére


Naras
őstag

Factory reset elvileg sehol nem kell, Dalvik cache illetve cache wipe kell... bár a Kangok között tán még asse ...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18558) fuzzyka válasza Naras (#18557) üzenetére


fuzzyka
tag

Remek! Köszönöm!!

(#18559) Dusee


Dusee
őstag

nem tudja valaki, hogy a wajkiui az ext3 vagy ext4-et használ, illetve meg lehet ezt nézni valahol?

(#18560) vadonka válasza Dusee (#18559) üzenetére


vadonka
csendes tag

META-INF\com\google\android\updater-script

format("ext3", "EMMC", "/dev/block/mmcblk0p1");
mount("ext3", "EMMC", "/dev/block/mmcblk0p1", "/system");

szóval ext3

Dedicated kernel developer

(#18561) tome.jr válasza user1.0 (#18552) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem is egy v20l alapú főzött romom van már november eleje óta, teljesen hibátlanul megy, 400-450 óránként kell újraindítani a telefont mert akkor már eléggé belassul és nem találja a wifit.

[ Szerkesztve ]

(#18562) peter_27


peter_27
aktív tag

GR5&MIUI1216 Double system v0.7
Erről hallottatok már? Próbálta már valaki?

Galaxy S10

(#18563) Pokolika válasza sprt (#18539) üzenetére


Pokolika
tag

Hi

Nos én is szedtem már szét de nem értek valamit:"Én arra gondoltam hogy le kellene ragasztani valamivel az érintő kábelját"
Nos mikor az előlapba belerakod az lcd-t és utánna a tokot amire minden más van rögzítve,felül ugye át kell hajtani a tokra ahol leragad a helyére(mert ott egy kétoldalú ragasztó van amiről eleve felszedted szóval ragadnia kell)+van rajta egy pici lyuk (a kábelen) ami illeszkedik egy pöcökre a tokon,arra megy a lapka és ugye azon csatlakoztatod.
Valami más hiba lehet szerintem,nem sértettél meg valamit szétszedésnél?
Így raktad össze ahogy mondtam?
De adok egy linket és nézd meg azért itt is:video szétszedésről

Üdv

(#18564) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

MIUI alatt hogyan tudom megnézni, hogy mennyi hely van még a microSD kártyán? Ill. hogyan tudom a programokat rábírni, hogy a microSD kártyára települjenek? Mert amit a telefon SD kártyának mond az a teló belső memóriája és nem a microSD...

(#18565) zorromoto


zorromoto
senior tag

Hello skacok.

Kicsit off de megkérdezem mert olyan guruk vagytok :DD

Telpítettem egy navit a három betüset. Nos elindítom de azt írja ki hogy : program application database cannot be found'. nagyjából értem hogy mi a nyűgje ,de mit csináljak vele ha ott vannak az adatok amik kellenek?

Ha itt nem akkor priviben is jöhet a válasz.Köszi.

(#18566) Pokolika válasza zorromoto (#18565) üzenetére


Pokolika
tag

Hi

Az sd-kártya gyökerére raktad a mappát ami tartalmaz mindent?

(#18567) Dusee


Dusee
őstag

na addig mondogattátok, amíg nekem is megfagyott az este töltés közben :W :D
lassan kezd kiidegelni a telefon :(

(#18568) Weeman1 válasza Dusee (#18567) üzenetére


Weeman1
veterán

Üdv a klubban. :)

Xiaomi 11T Pro

(#18569) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Kell nektek romolgatni össze-vissza.:)
Mióta feltettem a nightly 202-t( a megjelenése napján), nincs semmi gebasz a telefonnal.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18570) Pokolika válasza Tutu7030 (#18569) üzenetére


Pokolika
tag

Szintén semmi problémám 3-ik napja megy a teló töltés nélkül :C

[ Szerkesztve ]

(#18571) zorromoto válasza Pokolika (#18566) üzenetére


zorromoto
senior tag

Attól függ mit nevezünk ennél a telefonnál sd-nek .jelenleg a külső sd-n van minden.

(#18572) Pokolika válasza zorromoto (#18571) üzenetére


Pokolika
tag

Belsőre kell azért nem látja,ami a gyári memo.

[ Szerkesztve ]

(#18573) Dusee


Dusee
őstag

v20l a legfrissebb gyári rom amit smartflash-el vissza lehet rakni?

(#18574) vadonka válasza Dusee (#18573) üzenetére


vadonka
csendes tag

hivatalos igen, leaked v20o

Dedicated kernel developer

(#18575) Dusee válasza vadonka (#18574) üzenetére


Dusee
őstag

azt tudom, de abból van smartflash-es verzió?

(#18576) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Mit csináljak, hogy a 8gigás microSD kártyámat is lássa a teló MIUI alatt?!

(#18577) Dusee válasza BrandonXXV (#18576) üzenetére


Dusee
őstag

rakd bele :DD
viccen kívül mi a probléma pontosan?

(#18578) Weeman1 válasza BrandonXXV (#18576) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem látja tökéletesen,
próbáld meg kiszedni,visszarakni.
Sd kártya leválasztása,csatolása.

Xiaomi 11T Pro

(#18579) BrandonXXV válasza Weeman1 (#18578) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Adott a telefon 8 gigás memóriája, ebből nekem 5,5 gigát úgy lát, mintha az lenne az SD kártya, a többit a teló használja. Tehát, ha leválasztom, akkor azt választja le. A microSD-vel tök mindegy mit csinálok, bent van-e vagy kiszedem. Gyanítom az lehet a baj, hogy a teló memóriája van particionálva és ezért a microSD-t már nem látja... persze lehet zöldségekete beszélek. Ha mégis így lenne, hogyan tudom ezt kiküszöbölni? Mert most az 5,5 giga hely már majdnem fullon van és a microSD meg tök üres...
:(((

(#18580) dergander


dergander
addikt

kipróbáltam vadonka tesztverziós kernelét , de sajnos nem az igazi ....tegnap és ma este újraindult ok nélkül , valamint az akksit is zabálja éjszaka alatt sikerült lemerülnie 75%ot szal visszaraktam a sima verzióót.

(#18581) peter_27 válasza BrandonXXV (#18579) üzenetére


peter_27
aktív tag

miui alatt a "_ExternalSD" mappa a külső sd kártya

Galaxy S10

(#18582) Naras válasza BrandonXXV (#18579) üzenetére


Naras
őstag

A Beállítások/Tárhely menüben két memóriakártyát is kell írnia, egyik a külső, másik a belső, ergo két Leválasztás menüpont is van... nálad nem?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18583) korpicschess válasza dergander (#18580) üzenetére


korpicschess
veterán

Kétlem, hogy a kernel hibája. 4%-ot merültem az éjszaka alatt. Most 64%-on állok, folyamatos wifivel, igaz csak 1 óra 20 perc kijelzővel. Volt egy kis térerő problémám, elment aztán repülő mód, vissza és utána jó lett. Lehet, hogy azért, mert 2G és gsm onlyban vagyok.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18584) dergander válasza korpicschess (#18583) üzenetére


dergander
addikt

eddig sose fagyott le a telefonom csak mióta kipróbáltam a tesztkernelt.

(#18585) korpicschess válasza dergander (#18584) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem sem, de azzal sem. 3-mas testkernel, 32mb ram hack.
27-es is van, de hátha esetleg vadonka ír ide be, hogy érdemes-e.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18586) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

cm7-et hogyan tudom overclockolni???

(#18587) BrandonXXV válasza Naras (#18582) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Nálam sajna nem így van, csak 1 leválasztási lehetőség van és az nem a microSD kártya :( Valami gubanc van nálam sztem.

(#18588) korpicschess válasza Mogcaa (#18586) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha a kernel támogatja, akkor a CyanogenMod beállításokban a teljesítmény menüpont alatt tudod. Vagy külsős programmal, pimp my cpu, setcpu...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18589) Naras válasza BrandonXXV (#18587) üzenetére


Naras
őstag

Nekem 3 részre tagolódik, az egyik SD-Kárty, a második a Belső memória (rendszer), a harmadik pedig Additional Storage (ez a belső, de lehet, hogy fel vannak cserélve).
Kivettem az SD kártyát, és újraindítottam a telefont, így az elsőnél azt írja, hogy Nem érhető el, de a "helye" ott van... neked az sincs? Ha van, de nem érhető el a felirat, akkor a kártyával lehet valami, vagy be kell mountolni, vagy nemtom... ha kiírja, akkor meg meg kéne keresni, hogy milyen konyvtárnak/meghajtónak van becsatolva.

Mogcaa Olyan kernel kell, ami támogatja, továbbá egy app, amivel beállítod. de egyébként tök felesleges húzogatni.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18590) Dusee


Dusee
őstag

van valami olyan app, amivel lehet szabályozni, hogy melyik appok kaphassanak internetet?
miui-ban van ilyen integrálva, és elég hasznos kis cucc, csak most át álltam cm7-re, kicsit otthonossá teszem :D

(#18591) kristoof92 válasza Dusee (#18590) üzenetére


kristoof92
tag

lehet hogy elveszed a net jogosultságot.
Beállítások - Cynaogenmod beállítások - Alkalmazás - Jogosultság kezelést pipáld ki
azt az Alkalmazásoknál a programban elég rákoppintani a netes jogosultságra, és kész is

(#18592) Dusee válasza kristoof92 (#18591) üzenetére


Dusee
őstag

:R köszi szépen.

más:
nektek csinált már olyat, hogy neteztek, és egyszer csak a képernyő fekete lesz, a gombok világítanak és semmire se reagál? :F
ez újdonság.

(#18593) cjvt3o válasza BrandonXXV (#18587) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A rendszer (legalábbis az LG2x-en) alapértelmezésben a /mnt/sdcard könyvtárba mountolja be a belső SD-kártyát, és a /mnt/sdcard/_ExternalSD könyvtárba mountolja a külső SD-kártyát.

(A pontos mount pontokról az fstab ad tájékoztatást.)

Ebből következően a belső SD kártya gyökerében léteznie kell egy _ExternalSD elnevezésű könyvtárnak, különben nincs hova mountolni a külső SD kártyát.

Az alkalmazások - ha jól tévedek -, leglábbis 2.3-as droidon nem telepíthetőek a külső SD kártyára - legalábbis bütykölés nélkül -, feltételezésem szerint azért, mert az SD kártya helyét környezeti változóból olvassa be az adott alkalmazás, ez pedig szintén szvsz az alapértelmezett SD kártyát mount pontját tartalmazza (ami a telefonok többségénél (?) az egyetlen SD kártya, egyes telefonoknál pedig a beépített). Az alkalmazások, illetve a telepítési környezet nem ad lehetőséget arra, hogy a filerendszert feltérképezzük és kiválasszuk a telepítés helyét. Ez önmagában egyébként nem (lenne) probléma, hiszen nem igazán hasznos, ha a laikus felhasználó úgy módosítgatja az alkalmazások környezetét, hogy sem az operációs sem a filerendszer, sem az adott alkalmazási környezetet nem ismeri, nincs tisztában az összefüggésekkel, stb. A problémát a másodlagos (sokadlagos) partíciók kezelése jelenti, egyelőre számomra úgy fest, hogy ezeket kifejezetten HOME célzattal találták ki anno, illetve a megoldásra vonatkozóan az Android fejlesztőivel nem volt konkrét megállapodás.

Arról fogalmam sincs, hogy az ICS erre a problémára ad-e megoldást (sajnos az ICS tesztekben ennél sokkal kevésbé érdekes funkciókat szoktak kivesézni az újságírók, mint pl. az arcfelismerés, vagy a képernyőre applikált vezérlő gombok).

A fórumon korábban már volt egy kis szál erről, például abba az irányba, hogy mondjuk egy CLASS 10-es 8-16-32 G-s SD kártyával esetleg teljesen ki lehetne zárni a belső SD-t a játékból az fstab módosításával (ha ez megoldható, akkor egyébként az FS r/w sebesség jelentősen nőni fog, mivel a belső SD nem egy túl gyors darab).

(#18594) korpicschess válasza cjvt3o (#18593) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem CM7 alatt megy az alkalmazásadatok olvasása memóriakártyáról. Class 6-os Adata kártyám van, ami gyors, de így is lassabb még, mint a belső SD.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18595) Dusee


Dusee
őstag

ti milyen launchert használtok/ajánlotok, ami nem szaggat de azért még jól néz ki és testreszabható?
most adw launcher van (alap temasek kangos), de elég ergya, app drawer szaggat mint az állat, meg az asztalok közti váltás is kicsit darabosnak tűnik.
köszi :R

(#18596) korpicschess válasza Dusee (#18595) üzenetére


korpicschess
veterán

ADW Ex, drawer smooth, homescreenen a scroll is, de csak 1 animációval. 1-es visszapattanás + 400 körüli sebesség. A nevét nemtudom, átálltam bulitelefonra, go az éjszakába.
Go Launcher Ex-et ajánlom még esetleg. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18597) Naras válasza Dusee (#18595) üzenetére


Naras
őstag

Nekem is ADW Launcher EX van... nem tudom pontosan miben is más, mint a sima ADW, de nem szaggat, jól testreszabható, frankó animációk vannak benne, az APP Drawer is folyamatos, stb... GO Launcher EX sem volt rossz emlékeim szerint, s az elsővel ellentétben ingyenes is... Esetleg SPB Shell 3D, ha van rá pár ezresed, nagyon ütős kis kezelőfelület (itt mondjuk már játszik, hogy kinek mi jön be)

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18598) dergander


dergander
addikt

valaki tudja hogy root uninstallerel mit töröljek ki hogy a gyári v20l romból eltünjön a twitter és az lg-s facebook...azért akarom eltüntetni mert twittert egyátalán nem használok, és a gyári facebook ratyi...

(#18599) Balázs1986 válasza dergander (#18598) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az SNS-t.

(#18600) Dusee válasza korpicschess (#18596) üzenetére


Dusee
őstag

go launcher ex-et felraktam most, eddig tetszik :)

Naras:
köszi neked is :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.