Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) JociMilan válasza Fulár (#37742) üzenetére


JociMilan
tag

Korábbi Fulmics Romokon én is mindig kitettem az akkumulátor százalékos megjelenítését, ahogy nálad is látom. A mostani 6.5, illetve 6.5-ön ezt a lehetőséget nem találom, hol lehet ez? A status bar fülön csak egy "show battery bar" található, ami kitesz egy vékony csíkot a képernyő tetejére, nekem számmal kellene, hogy hány százalékon áll.

(#37752) kárátékutyá válasza JociMilan (#37751) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Akkumulátor és energiatakarékoskodásnál van 6.6-on.

[ Szerkesztve ]

(#37753) JociMilan válasza kárátékutyá (#37752) üzenetére


JociMilan
tag

Köszönöm!

(#37755) Batyulda


Batyulda
tag

Hi. Tudtok adni egy pontos töltő tipust,ami a leggyorsabban feltolti a telefont? Ár nem szamit. Koszonom

(#37756) DJ. Ru$y válasza Batyulda (#37755) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"leggyorsabban"

Nem csak a töltőtől függ, hanem a kábeltől is. Keress bármilyen márkásabb 2A-es töltőt és márkásabb 2A-es kábelt. A telefon ~1.8A-t vesz fel maximum, bármelyik 2A-es töltő kihajtja maximumon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37757) Batyulda válasza DJ. Ru$y (#37756) üzenetére


Batyulda
tag

Samsung galaxy s7 gyari toltoje pl kihozna a maxot?

(#37758) atosan


atosan
addikt

Most akkor hogy is van a Fulmics 6.6-nál a root? Kezdek pipa lenni, hogy rosszat pipáltam be telepítéskor, mert nem van rooooot :O. Remélem csak újra flesseléssel lehet vissza szerezni. Beállításokban semmit nem találtam, mint pölö a CM alapú romokban.

Maine coon

(#37759) DJ. Ru$y válasza Batyulda (#37757) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom milyen adatokkal bír az S7 töltője, de szerintem igen, bár QC2-es ami szerintem kicsit túlzás ehhez a telefonhoz (ha venni akarod és nincs kéznél), mert azt nem tudja a G3. Sima töltést tud 1.8A-rel kb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37760) Darth11


Darth11
aktív tag

Sziasztok,

A legutóbbi frissítés óta a telefon (függetlne 16 GB-os G3) csak kikapcsolt állapotban hajlandó tölteni, az lg supportja szerint ez csak véletlen egybeesés lehet. Másnak volt/van esetleg hasonló problémája? A telefont nem ismeri fel a laptop sem, csak körülbelül a 15. próbálkozásra, és egyszer egyszer sikerül bekapcsolva is tölteni, de tényleg kb 10-ből 1-szer, viszont kikapcsolva teljesen rendben töltődik, csak ezért gondolom, hogy a frissítés törhetett el valamit. Köszi

(#37761) kárátékutyá válasza atosan (#37758) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nálam van root, de nem emlékszem, hogy erre utaló pipa lehetősége volt benne flash alatt.

(#37762) DJ. Ru$y válasza Darth11 (#37760) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megpróbálhatsz visszamenni egy régebbi ROM-ra vagy csinálsz egy factrory resetet első körben. (Igen, ez adatvesztéssel jár.) Valószínűleg szoftveres cumi lehet, szóval első körben ezek a javasolt lépések.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37763) Darth11 válasza DJ. Ru$y (#37762) üzenetére


Darth11
aktív tag

Köszi, igen, épp ezt akartam elkerülni, azért kérdeztem hátha jelentkezett már másnál is a probléma :(

(#37764) cyberkecsi


cyberkecsi
csendes újonc

Hali!
A telómon gyári 6.0 V30n-EUR-XX van. Van lehetőség rootolásra? (belépő szinten vagyok az ilyen mókolásokban)
Köszi a válaszokat! :)

(#37765) Carlos26


Carlos26
csendes tag

Sziasztok! 30n független romot találok valahol a telekomos telómra? Ami nem dob elején hibaüzit!

(#37766) kárátékutyá válasza Fulár (#37730) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Feltettem mellé az Xceed kernelt, és eddig messze ez a leggyorsabb Rom a telefonon. Azonnal nyílnak a programok, döbbenet, nem rajzolja újra a kezdőképernyőt ha pld egyszerre zárom be a háttérben "futó" programokat. Egyenlőre picit jobban eszi az aksit mint az UX, de sztem beáll majd.

(#37767) Fulár válasza kárátékutyá (#37766) üzenetére


Fulár
senior tag

Nagyon örülök,hogy bevált!Használd egészséggel!

(#37768) kárátékutyá válasza Fulár (#37767) üzenetére


kárátékutyá
őstag

:R :R :R

(#37769) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Az a gond az új Xceed kernellel hogy állandóan pörgeti mind a négy magot. Sohasem kapcsol át egyik mag sem energiatakarékos üzemmódra. Mondjuk ezért ilyen gyors.
Csak ennek az az ára hogy a készenléti fogyasztása sokkal nagyobb lett a telefonnak.

(#37770) Fulár válasza DonLaca@ (#37769) üzenetére


Fulár
senior tag

Nem lehet,hogy ez inkább user error?Nekem kb ez a nyugalmi állapot a Fulmics Romokkal.

(#37771) kárátékutyá válasza Fulár (#37770) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Dettó.

(#37772) atosan


atosan
addikt

Szerintetek a 6.6 Fulmics romot full wipe nélkül újra lehet flesselni? Lüke root nagyon elveszett.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#37773) Fulár válasza atosan (#37772) üzenetére


Fulár
senior tag

Szerintem simán.Max Lg Backup-al csapatsz egy biztonsági mentést és ha mégis Wipeolni kell akkor majd egy mozdulatból vissza tudsz állítani mindent Á-tól-Z-ig!

(#37774) atosan válasza Fulár (#37773) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :)

Maine coon

(#37775) DonLaca@ válasza Fulár (#37770) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Akkor biztos az mert nálam nem kapcsoltak le a magok. :DDD
Most már mindegy mert visszaraktam a Gabriel kernelt.

(#37776) kárátékutyá válasza DonLaca@ (#37775) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Van egy linked hozzá? Olvastam hogy mennyire jól bánik az üzemidővel, kipróbálnám.

(#37777) DonLaca@ válasza kárátékutyá (#37776) üzenetére


DonLaca@
senior tag

(#37778) kárátékutyá válasza DonLaca@ (#37777) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nagyon köszönöm! :R

(#37779) coxy01


coxy01
tag

Üdv. Urak!

Segítsen már valaki. Nagy ügyeskedésemben sikerült eltávolítanom az TitaniuBackup-al az SMS programot (LGMessenge).
Küldje már át nekem az apk-t meg a odex fájlt, megköszönném. :R

A rendszer 6.0, kernel: 3.4.0

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#37780) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Tegnap kipróbáltam a Gabriel kernelt, de nekem dadogott vele a rendszer, lassú lett és laggolt, így mivel a Fulmics 6.6-nál véletlenül disable helyett stock-on hagytam az élesítést, gondoltam újra teszem így a rendszert. De gondoltam előtte ezt a Gabrielt megnézném Cm 13 alatt, mert ott nekem az aski gyors merülése volt az alap kernellel az egyetlen bajom. Full wipe után azonban hiba üzikkel kidobott a CM 13 telepítése, nem engedte feltenni a romot. Igaz előtte még nem lett feltéve gapps. Mi lehetett a gond? (nem emlékszem már mit írt ki)

[ Szerkesztve ]

(#37781) fahrii


fahrii
őstag

Ez vicces. Leadtam szervízre a készülékem, kijelző + térerődobálás +rossz hátsó gombok + akksi miatt, kiküldték a telemaxhoz, erre kb szó szerint mindent kicseréltek a telefonomban 2 hónappal garancia lejárta előtt.
Kamera - antennamodul, előlap-kijelző-oldalkeret, hátlap, hangszóró, akksi. Ahogy néztem ezeknek a cuccoknak a piaci értéke kb 80000 ft...
Most komolyan mi a francért nem adtak ennyi erővel egy újat nem értem.

(#37782) kszthly válasza kárátékutyá (#37780) üzenetére


kszthly
senior tag

Nem a 21c modem hiányzott neki?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#37783) kárátékutyá válasza kszthly (#37782) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Full wipe volt, semmi nem volt a telefonon.

(#37784) SkyLine3000 válasza fahrii (#37781) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Biztos sok a szabadidejük és szeretnek szerelgetni...:) Másra én sem tudok gondolni ilyenkor. Nekem is volt hasonlóm F6-al.

(#37785) kszthly válasza kárátékutyá (#37783) üzenetére


kszthly
senior tag

A full wipe sem törli a modemet. Ha volt rajta 30-as gyári, akkor lehet ez a gond.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#37786) kárátékutyá válasza kszthly (#37785) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm! Akkor modemet tegyem fel először és utána a többit?

(#37787) kszthly válasza kárátékutyá (#37786) üzenetére


kszthly
senior tag

Így igaz.
Modem, Rom, gapps.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#37788) kárátékutyá válasza kszthly (#37787) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi! Este nekiesek.

(#37789) korpicschess válasza fahrii (#37781) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez mar egy kifuto telefon, az alkatreszeknek is van tarolasi koltsege, meg amugy veszelyes hulladek.
Meg ha te kulon megvenned neked dragabb, de valszeg nekik mar csak a belso szabalyok miatt is igy kell eljarni.
Garanciad igy is lett +1 ev.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#37790) JociMilan


JociMilan
tag

Tegnap még vígan hallgattam reggel munkába menet az FM Rádiót, este feltettem az Xceed kernel Fulmics 6.6 alá, és ma reggel nem indult el a rádió. Bejön a kezelőfelülete, de alul kis fekete négyzetben valami ilyesmi feliratok jönnek be: "Mock: Radio_Off", "Mock: TUNE", "Mock: Audio_active", "Mock: Mute", stb, és nem szól a rádió, bárhova kapcsolom. Hívás végén, miután leteszem a telefont, akkor is kiírja, hogy Radio_Off. Ezek szerint valami köze lehet ennek az xceed kernelhez, gondolom akkor ezzel nem tudok fm rádiót hallgatni.

(#37791) Fulár válasza JociMilan (#37790) üzenetére


Fulár
senior tag

Sajnos ez szintén egyedi hiba.Nekem Fulmics 6.6-Xceed Kernel kombóval a rádió is kifogástalanul működik.

(#37792) atosan válasza kárátékutyá (#37780) üzenetére


atosan
addikt

Gabriellel nekem sem volt sima a rendszer, vissza is tettem az Xceedet.
Sikerült helyrehozni?

Maine coon

(#37793) kárátékutyá válasza atosan (#37792) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Hát CM most valamiért nem megy fel, pedig kszthly leírását alkalmaztam. Feltettem modemet, utána Rom (felment), utána gapps micro-t, majd a Gabrielt. Szépen minden felment, de reboot system-nél egy idő után mindig a TWRP-be tesz vissza. Mondjuk jobb mintha bootloop-ba tenne :)

Most az UX5 megy vissza, megnézem mit bír az aksi. Ha jó, akkor marad, ha fulmics eredményét hozza, akkor visszateszem a 30N-t. Az betonstabil volt aksiban is.

Egyébként az Xceed kernel semmivel sem hoz gyengébb aksit mint a beépített kernel a fulmicsben, és ráadásul nagyon fluid a rendszer tőle.

Egyébként ebben a hsz-ben rengeteg olyan kifejezés található, amiről 2 hete kb fogalmam sem volt. Ebből is látszik, hogy segítőkész emberek vannak ebben a fórumban. :K

[ Szerkesztve ]

(#37794) G48


G48
senior tag

Mi a franctól lehet hogy a cm13-on a TiB visszaállítás után bootloopba kerül!? Semmi mást nem csinálok vele! Az Euphoria is csinálja! :W

(#37795) atosan válasza kárátékutyá (#37793) üzenetére


atosan
addikt

Én a kernelt mindig külön flesselem. Egyébként van olyan, hogy kernel cm13, belefutottam egyszer, de már meg nem mondom hol, talán az xda-n. Most egy darabig maradok a Fulmics 6.6, Xceed kombónál (ez a kernel mindegyik gyári alapú romon jól működött)

Maine coon

(#37796) Zolio3 válasza G48 (#37794) üzenetére


Zolio3
senior tag

Sárga, és piros jelzésű adatot, alkalmazást ne állíts vissza! Rendszer, fájloktól, adatoktól csinál ilyet, és Wi-Fi csatlakozási pontok, SMS, ilyesmitől is estem ilyenbe anno. SMS, és hívásnapló megy az SMS Backup & Restore appal, a névjegyzék pedig szinkronizálással. Wi-Fit, stb macerásabb cm-re visszaállítani. Ezek nélkül próbáld meg a visszaállítást, úgy valószínűleg nem lesz gond.

(#37797) JociMilan válasza Fulár (#37791) üzenetére


JociMilan
tag

Nyilván emiatt nem megy a rádió, eddig semmi baja nem volt. Hogy lehet, hogy egyéni hiba? Másnak más LG G3 telefonja van? Ezt nem értem.
Hogy tudom "eltávolítani" az xceed kernelt? Ha flashelem újból a Fulmics romot, akkor visszaáll a kernel?

(#37798) siskad válasza JociMilan (#37797) üzenetére


siskad
őstag

Igen, akkor visszaáll.

Xiaomi 13

(#37799) JociMilan válasza siskad (#37798) üzenetére


JociMilan
tag

Köszönöm!

(#37800) kárátékutyá válasza atosan (#37795) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Ez az UX sokkal jobban bánik az aksival. 1x-1x újrarajzol, de gyors és fluid.
Kíváncsiságból alá flasheltem az Xceed kernelt, és bár úgy érzem alatta dolgozik, mert mintha megszűntek volna ezek az anomáliák, azonban a Kernel alatt nem látom az Xceed kiírást, noha a flash szépen végigfutott.
Erre van valakinek van ötlete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.