Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Android 6.0-án hol lehet beallitani hogy egyes alkalmazásokat ne frissitsen.
A facebook messengerrol van szó.

(#38052) atosan válasza lionshamlet (#38051) üzenetére


atosan
addikt

Android verziótól ez független. Play áruház/beállítások/alkalmazások frissítése.

Maine coon

(#38053) lionshamlet válasza atosan (#38052) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Köszi!
Offoltam is.
Kár hogy nem lehet választani mely alkalmazasokat akarom frissíteni, es melyiket nem.

(#38054) DJ. Ru$y válasza lionshamlet (#38053) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elvileg lehet.

Visszakapcsolod ezt az opciót a beállításokban, hogy automata frissítés, majd megnyitod Play-en a programot amit nem akarsz frissíteni, és itt megnyomod hosszan az alkalmazás váltót (ami ugye előhozza a menüket), és ott lesz, hogy automata frissítés. Ha kiveszed a pipát azt nem frissíti elvileg. De javítson ki valaki, ha ez nem így működik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38055) gixxergabi válasza DJ. Ru$y (#38054) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nem javítalak ki mert úgy működik. (csak kiegészítem) :DDD
Vagy nem kapcsolja vissza az auto frissítést, csak külön arra az alkalmazásra (saját alkalmazásoknál) amit szeretne, ott a 3 pötty és pipa...

(#38056) DJ. Ru$y válasza gixxergabi (#38055) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De mivel 1-et szeretne tiltani és gondolom nem 4-5 app van neki felrakva, így te is beláthatod, hogy amit te írtál az egy kicsit időigényesebb, mint amit én írtam. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38057) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Szoval marha egyszeru volt a megoldas.
Playben a sajat alkalmazasaidnal megkeresed aminek a frissiteset blokkolni akarod, majd a 3 pont ikonbol kivalasztani a ne frissitsen opciot, es ennyi.

(#38058) DJ. Ru$y válasza lionshamlet (#38057) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanezt írtam én is... :DDD :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38059) gixxergabi válasza DJ. Ru$y (#38058) üzenetére


gixxergabi
senior tag

na jó... :U

[ Szerkesztve ]

(#38060) siskad válasza gixxergabi (#38059) üzenetére


siskad
őstag

De ha az alkalmazásváltó gombot hosszan nyomod, akkor menü gombként funkcionál, ami ugyanaz mint a 3 pötty. :D Így már semmi :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#38061) anorche1


anorche1
őstag

Egy ideje nem követem a topicot, így nem tudom ezt magamnak megválaszolni:

Jelenleg cm 13 -at, az október 28. buildet használom. Frissíthetek erről a tegnapi, 11.13. cm14 build -re? Van cm14 -nek valami hibája? Vagy működik minden?

Azt esetleg lehet tudni, hogy cm13 -ból melyik volt az utolsó build, és hogy azt honnan lehet letölteni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#38062) kszthly válasza anorche1 (#38061) üzenetére


kszthly
senior tag

Innen tudsz letölteni.
Csak tiszta telepítés. SD kártya exFat legyen, különben minden oké.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38063) tomasz79 válasza anorche1 (#38061) üzenetére


tomasz79
tag

Sziasztok. Jómultkor írtam itt,hogy a kijelzom felpuposodott. Valaki mondta hogy gariba csinálják. Meg is csinálták tökéletesre,de a szerviz papírra rá írták hogy az akksim is felpuposodott ami utángyártott. Javasolják csereljem ki. Az a kérdés hogy vajon eredeti akksi kapható e bele amit ki is postaznak?

(#38064) anorche1 válasza kszthly (#38062) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi! :R
Nekem az utolsó cm13 build linkje kellett, nem a cm14 -é, de megvan, 11.08 az utolsó.

Akkor azt mondod nincs vele semmi gond? Aksit sem meríti jobban, nem forrósodik a telefon, kamera, gps, minden működik? Nincs random reboot, meg nem éled fel ha hívnak, és egyéb kezdeti betegségek?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#38065) kszthly válasza anorche1 (#38064) üzenetére


kszthly
senior tag

Nálam tökéletes.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38066) arni1


arni1
aktív tag

Sziasztok!

Alaplapot hol/hogyan érdemes cserélni? Egyik barátomnak lefőtt, szervízben 30-40k-t kérnének érte. Ezt szeretné elkerülni.

Előre is köszönöm a választ!

(#38067) kszthly válasza arni1 (#38066) üzenetére


kszthly
senior tag

Én keresnék egy törött készüléket.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38068) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Kedvet kaptam a CM14-hez, de a 20161115-NIGHTLY-t már harmadjára próbáltam felrakni, de az android.process.media folyamat állandóan leáll, így aztán semmi csengőhang nincs, és nem is lehet beállítani mást, csengőhang nélkül meg használhatatlan a telefon...
asszem várok még vele kicsit, megy vissza a backup...

(#38069) kszthly válasza gixxergabi (#38068) üzenetére


kszthly
senior tag

Tiszta telepítés volt?
Nekem semmi bajom sincs vele.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38070) gixxergabi válasza kszthly (#38069) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ahogy írják: twrpben factory reset, majd rom, majd az ajánlott nano gapps.
21a volt előtte, de megpróbáltam úgy is, hogy a rom előtt a 21c modemet flasheltem, de ugyanaz a hiba...
Most nézem xda-n másnak meg notification application és file manager stopped van...
Te az előző verzióra raktad, vagy neked is tiszta telepítés volt?
(belső tárhelyet nem töröltem,lehet ott kavarodik be)

(#38071) kszthly válasza gixxergabi (#38070) üzenetére


kszthly
senior tag

Ez most a 13-ai verzióra lett telepítve. Szeptember óta az összes verziót kipróbáltam, de ilyen hiba sosem jelentkezett.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38072) gixxergabi válasza kszthly (#38071) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Most már lefutott a restore, nem próbálom meg a 13.-aira tenni, inkább várok még vele. Más 7.1 alapúakat próbált valaki? crDroid, CypherOS, AICP, XenonHD

(#38073) kszthly válasza gixxergabi (#38072) üzenetére


kszthly
senior tag

A CrDroid nálam gyakran újraindult (a legutolsót nem próbáltam) a többi használható.
Különösen ez tetszett

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38074) atosan válasza kszthly (#38071) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nem kell a full wipe? Nekem is most a 13-ai van fent. Sd kártya hiba már nincs? Van valami érdemi változás, esetleg a témákat már kezeli?

Maine coon

(#38075) kszthly válasza atosan (#38074) üzenetére


kszthly
senior tag

Elég a cache törlése.
Az sd állítólag működik, nekem exFat-ra van formázva, az eddig is jó volt. Más látványos különbséget nem tapasztaltam.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38076) atosan válasza kszthly (#38075) üzenetére


atosan
addikt

Köszi! Meg is van. Az sd-vel nincs gond, viszont a szenzorokat ez sem kezeli, ment vissza a 161102-es kernel, így jók a szenzorok.

Maine coon

(#38077) kszthly válasza atosan (#38076) üzenetére


kszthly
senior tag

Mi ez a szenzor hiba? Sokan írják, de nekem minden működik.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38078) _CsViktor_ válasza gixxergabi (#38068) üzenetére


_CsViktor_
tag

arról nem beszélve, hogy az sd kártya kezeléssel is vannak bajok
a legelső (kilencedikei) egész jól zakatol

(#38079) atosan válasza kszthly (#38077) üzenetére


atosan
addikt

Egyik szenzor sem működik olyankor, se fény, se közelség. Olvasgattam én is, de konkrétumot nem találtam, mitől lehet. Van egy másodikai cm 14.1 kernelem, az orvosolja a hibát.

_CsViktor_ A nem ExFat-ra formázott kártyáknál rinyál, de az általam említett kernel megoldja. Így most a 20161115-ös cm van fenn másodikai kernellel. Lassan javul, mert a kártyával már nem volt gondja a legújabb verziónak, csak a szenzorokkal.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#38080) kszthly válasza atosan (#38079) üzenetére


kszthly
senior tag

Ez azért is érdekes, mert velem együtt sokaknak rendesen működik az aktuális kernellel. Lehet hogy több hardver verzió létezik? Más beszállítótól vannak a szenzorok?
A 15-ei már működik fat32-es sd-vel is, csak ez miatt nem kell a régi kernel.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38081) atosan válasza kszthly (#38080) üzenetére


atosan
addikt

Az is lehet, fene tudja. Nálam is csak a 13- ai verziótól volt gond, de a 11-ei és 13 közt tettem fel egy gyári alapú romot, lehet az kavart be.

Maine coon

(#38082) Aryon87


Aryon87
félisten

Ugy latom macera a cm14 felrakasa a telora.. Most viszem szervizbe. Sztetek van meg alkatresz hozza? :S

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38083) kszthly válasza atosan (#38081) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem mindegyikkel működött.
Az XDA-n is megoszlanak a vélemények.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38084) Aryon87


Aryon87
félisten

Na ujdonsag, aki keretrepedessel vinne be a telefonjat. Csak a mikrofonoknal repedtekre vonatkozik a javitas, mashol repedtekre nincs "engedelyuk".. Ennel a mikrofon masik oldalanal, ill a jack bemenetnel repedt.
Ettol fuggetlenul beadtam forrosodassal, es gyors merulessel... Ennyit errol. Mig varakoztam, 2 G4 is bekerult bootlooppal..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38085) dlaj válasza Aryon87 (#38084) üzenetére


dlaj
őstag

Mig varakoztam, 2 G4 is bekerult bootlooppal..

Hát nem valami biztató. Pont ma gondoltam arra, hogy a használtan vett G3-asomat G4-re cseréljem. Szerinted (szerintetek) van értelme?

De addig is lenne egy kérdésem: mi okozhatja ezt a hibaüzenetet, ami minden újraindítás után megjelenik az első képernyőérintésig?

A telefonra még az előző tulaj frissítette erre:
Van valami ötletetek, hogy lehetne a hibaüzenetet eltüntetni?

(#38086) kszthly válasza dlaj (#38085) üzenetére


kszthly
senior tag

A recoveryből telepített (bumped) 30n így indul. Ha zavar és gyári romot szeretnél, akkor vagy KDZ, de akkor nincs root. Vagy recoveryből a 30o, ott már nincs ez a hibaüzenet.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38087) DJ. Ru$y válasza dlaj (#38085) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem régió azonos ROM van a telefonon, ha elolvasod a téma összefoglalót, megtalálod leírva ezt a dolgot és a megoldást is hozzá, recovery szükséges, vagy egy újratelepítés régió azonos ROM-mal.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38088) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Kipróbáltam az első experimental cm14-et, de itt is ugyan úgy leáll 1-2 alkalmazás és nincsenek csengőhangok.
Ráraktam a legújabbat, de ugyanaz, twrp-ben csináltam format factory, de utána is ugyanaz...
Most raktam fel AICP de itt is az android.process.media leállt fogad :W
Hogy most a 3.02-es twrp, vagy a 21a rom nem tetszik neki, vagy open_gapps-arm-7.1-nano -al van baja :F

(#38089) Aryon87 válasza dlaj (#38085) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak ugy csereld, ha van garancia, es idei gyartasu. Annal meg kicsi a riziko. Ha tavalyi gyartas akkor azt szigoruan garanciaval szabad megvenni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38090) dlaj válasza kszthly (#38086) üzenetére


dlaj
őstag

és DJ. Ru$y :R

Mindenképp újrarakom, mert szeretem ha rendben vannak a dolgok. Meg eléggé laggol is.

Van valami ötlet, hogy mit rakjak fel, ami már kiforrott, fut simán és működik is hibátlanul?

(#38089) Aryon87, Még egy hónap GSM bolti garancia van rá. Az elelőző tulaj is használtan vette.

[ Szerkesztve ]

(#38091) kszthly válasza gixxergabi (#38088) üzenetére


kszthly
senior tag

Próbáld meg egyszer sd kártya nélkül! Jobb ötletem nincs sajnos. Én is ugyanezeket használom, és nincs ilyen hiba.

dlaj: nagyon megoszlanak a vélemények. Nekem például hibátlan a cm14.1, sokaknak minden bajuk van vele.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38092) atosan válasza gixxergabi (#38088) üzenetére


atosan
addikt

Nekem ilyen hibák nincsenek. Egyszer használtam a 3-as twrp-t, már nem tudom melyik romnál. Gyorsan vissza is tettem a 2.8-ast, mert gubancolódott (mármint a 3-as). Ugyan az a rom simán felment 2.8-al. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#38093) dlaj válasza kszthly (#38091) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi.
Vasárnap lesz ráérős napom, megpróbálom felhegeszteni. Lehet, hogy jövök még kérdésekkel. :)

(#38095) gixxergabi válasza atosan (#38092) üzenetére


gixxergabi
senior tag

2.8 twrp vel sem működik, külső sd-ről is próbáltam.
valszeg 6-ra kell kdz-zni, és utána 21c modem-rom-gapps
nektek amúgy ír 2 piros hibát twrp-ben a rom telepítésnél? valami e: log (xda-n azt írták figyelmetlenül kell hagyni) közben youtube videót néztem és neki is írja a hibákat, szóval nem az a hiba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38096) kszthly válasza gixxergabi (#38095) üzenetére


kszthly
senior tag

Az XDA-n most éppen arra gyanakszanak, hogy annak hibázik, akinek előtte volt fent stock 6-os.
Én 4.4-re tettem fel a 21c-t és a 7.1-es ROM-ot 3-as TWRP-vel. Minden működik.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38097) gixxergabi válasza kszthly (#38096) üzenetére


gixxergabi
senior tag

megpróbálhatnám még a belső tárhely formázást (hátha vmi ott ütközik), de ahhoz most nincs kedvem... :DDD

(#38098) gixxergabi válasza kszthly (#38096) üzenetére


gixxergabi
senior tag

lehet ezt a file rendszer módosítást kellene megcsinálni: video 4:20-tól. Nekem ext4 -en vannak

[ Szerkesztve ]

(#38099) kszthly válasza gixxergabi (#38098) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem is ext4, és minden működik...

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#38100) gixxergabi válasza kszthly (#38099) üzenetére


gixxergabi
senior tag

kösz hogy megnézted, megpróbáltam de úgy se jó, egyenlőre feladom, lehet tényleg más hardver.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.