Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) Pokolika


Pokolika
tag

Tudna nekem esetleg erre valaki választ adni?
[link]
Köszi!

(#37502) Cranium


Cranium
tag

Hali! Itt egész jó áron adják a telefont. Szerintetek érdemes lenne megrendelnem? Vagy rendelt innen valaki? Esetleg megbízható eladó/hely ugyanezért az árért?

(#37503) Joccc07


Joccc07
addikt

Elköszönök tőletek.

Elhagyom a topikot, 1,5 év után szegény G3 elkezdte a haláltusáját. Úgyhogy váltok. Nem várom meg míg végleg megadja magát.

Sziasztok!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37504) DJ. Ru$y válasza Cranium (#37502) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vedd figyelembe, hogy D851-es típus és nem D855, ez egy USA verziós (D851) készülék, ami gyárilag elvileg még T-Mobile függő is (volt). Nem tudom, én nem venném meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37505) atosan válasza Pokolika (#37501) üzenetére


atosan
addikt

Az összefoglalóban van link KDZ fájlokra, ott nézd meg. A voda logót nem tudom melyik tüntetné el, ha egyik sem, akkor gondolom roottal, de ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#37506) firerhawk12


firerhawk12
újonc

Sziasztok!
Nem olyan rég az LG G3 D855(T-Mobile) rootolt készülékemet szerettem volna lefrissíteni.
Le is töltötte a telefon a frissítést, majd rányomtam hogy telepítse fel.
Ezután a készülék újraindult, és errort írt ki.
Kikapcsolt, és amikor be szerettem volna kapcsolni, akkor csak kiadta az LG logót majd kb 10-15 mp múlva újraindult. Ez a folyamat ismétlődik a végtelenségig.
Factory reset nem működik, mert amint rányomok az igenre, azonnal indul ez az újraindulgatás.
Mi lehet a probléma?
Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#37507) h.gergo19911


h.gergo19911
csendes tag

helló mindenki. van egy lg g3 masom amivel az a gond hogy időnként eldobja a térerőt. lehet valamit kezdeni vele?

(#37508) DJ. Ru$y válasza firerhawk12 (#37506) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az, hogy rootolt volt, valószínűleg, és kaptál egy bootloop-ot. Téma összefoglalóban van egy gyári visszaállítási bekezdés és egy KDZ bekezdést, a kettőből újra tudod rakni simán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37509) firerhawk12


firerhawk12
újonc

Köszönöm a gyors választ!
Miután a telefonon végigment a telepítési csík(kdz) utána újraindult a telefon, de nem bekapcsolt, hanem újra csinálta azt amit eddig, tehát újraindulgatott ugyan úgy.
Megpróbáltam megint, és mostmár nem is tudok rá tenni kdzt, mert csak villan egyet a telefon és ugyan úgy 0%on marad. :/

(#37510) DJ. Ru$y válasza firerhawk12 (#37509) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha töltőre teszed és úgy próbálod bekapcsolni mit csinál? Ez alapján lehet akár aksi probléma is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37511) firerhawk12


firerhawk12
újonc

Ugyan úgy kiadja az lg logót és újraindulgat.
Vettem már bele új akksit, de azzal is ugyan ezt csinálja.

(#37512) ricsmond


ricsmond
csendes tag

Sziasztok,

van egy problémám a G3-mal, kíváncsi lennék, hogy tapasztalt-e már valaki hasonlót:

A héten másodjára fordul elő, hogy egyszerűen nem tudok hívást indítani. Úgy csinál mintha indítani a hívást ( gsm), de a hívás nem épül fel. Ilyenkor viszont a készülék hívható, tehát fogadni tudok.

Elsőre, egy-két kikapcsolás után úgy 10 perc múlva helyreállt a rend.

Most volt a második esetem, beszélgetés közben eldobta a hívást és utána nem tudtam hívást indítani.
Próbáltam különböző GSM hálózat módot beállítani, kikapcs/bekapcs, sim ki/be, de semmi se segített.
Aztán úgy 20 perc szenvedés után, hirtelen "megjavult".

Elég bosszantó a szitu, jó lenne tudni, hogy mi okozza és van-e rá megoldás.

A készülék egyébként D855 3/32, a partneroshopban vettem, gyári 6.0 van rajta.

Köszi bármilyen infót.

Rics

rics

(#37513) ricsmond válasza ricsmond (#37512) üzenetére


ricsmond
csendes tag

na akkor meg is válaszolom magamnak :)))))))))))))
http://444.hu/2016/10/11/lehalt-a-telekom

ma 9:44

Több olvasónk is jelezte, hogy a telekomos kártyájukkal nem tudnak telefonálni és smst írni sem, a mobilnet pedig akadozik.
Ezen kívül a Magyar Telekom weboldala sem működik megfelelően, és bizonyos funkciók nem érhetőek el rajta.
A cég azt írta egy közleményben, hogy dolgoznak a hibák elhárításén és a felhasználóik türelmét kérik.
UPDATE 10.15
A Telekom ezt a közleményt adta a ki a poszt megjelenése után:
„Ügyfeleink egy része szórványosan hívásfelépülési hibát tapasztalhat, miközben ügyfeleink döntő többsége számára a szolgáltatás zavartalanul működik.
A probléma folyamatosan hárul el, ugyanakkor az ügyfélszolgálati hívószámok elérésében is bizonytalanság tapasztalható, ezért megnövekedett várakozási idővel kell számolni ügyfeleinknek.”

rics

(#37514) firerhawk12


firerhawk12
újonc

Sikerült megcsinálnom Flash Tool 1.8.1-el.
Köszönöm a segítséget! :)

(#37515) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Ma jelezte a telefonom, hogy új szoftver van, letölthető. Letöltöttem, telepítettem, v30n

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#37516) kzrca


kzrca
tag

Sziasztok!

Előző hét elején megjelent egy új frissítés a gyári 6.0-ás szoftverű G3-ra:
v30n-aug-16-2016
274.52 MB

A telepítés úgy tűnik hogy lefut (elég gyorsan), de újraindulás után újra szól hogy telepíteni kéne.
Mi lehet ez? Érdemes feltelepíteni? Vagy kapcsoljam ki az értesítőt, és felejtsem el?

Üdv,
Áron

(#37517) kzrca válasza kzrca (#37516) üzenetére


kzrca
tag

Ara gondoltam, hogy a roottal veszhet össze a frissítés, ezért gondoltam eltávolítom a SuperSu-t. És itt szembesültem azzal, hogy nem megy. Se a program által egyébként kért frissítés se fut le, se az update, se az uninstall se Playen, se amúgy.
Mi a teendő ilyenkor?

(#37518) Márton


Márton
nagyúr

üdv,

friss tulaja vagyok egy 16gigás G3-nak.

HTC One X-ről váltottam és hát Quad HD ide vagy oda, a kontraszt és színvilág picit visszalépés. Nem lehetne a színeket kicsit szaturáltabbá tenni?

Főleg VR-hez vettem, a nagy felbontás itt jól jön, de már a 10. applikációt nézem a play áruházból és mind ilyen 10-20 fps-sel döcög. Ez normális? Ok, hogy nem mai csúcsmodell, de mégiscsak négy magja van és nemrég még csúcs volt, nem? Ráadásul az appok közt is vannak régebbiek, de 40-50 fps folyamatos mozgást még nem láttam. Így meg zavaró. A 60-ról ne is beszéljünk. Ez így ennyit tud, vagy valamivel lehet tuningolni? 5.0 Android van most fennt.

Emiatt egy rootolt 6.0-s linket megköszönnék! :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37519) atosan válasza kzrca (#37517) üzenetére


atosan
addikt

Ha rootolt, akkor inkább ne is feszegesd a frissítést, általában bootlop szokott belőle lenni. Örülj, hogy még nem lett az, rootolt teló összeveszik a gyári frissítéssel. Ha annyira kell a 30n, akkor kdz-vel tudod feltenni, de talán arra nincs még root, tehát vagy megéri Neked vagy nem.

Maine coon

(#37520) DJ. Ru$y válasza Márton (#37518) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem rég csúcs. Több, mint 2 éves a készülék, mobil iparágban a 2 év erősen "rég" sajnos. Gyorsabban fejlődik, mint a PC-s iparág. Én használom VR-hez, ugyan 32/3 változatot 5.0-val, de tökéletesen elvagyok vele.

Az, hogy régebbi egy alkalmazás, nem jelenti azt, hogy az updatek során nem emelték az app igényeit stb.

ROM-okat pedig XDA-n találsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37521) Márton válasza DJ. Ru$y (#37520) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi
megírnád, milyen vr appokat használsz, amik szép folyamatosan mennek rajta?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37522) DJ. Ru$y válasza Márton (#37521) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Google Cardboardja pl, YT videókat néha, VR Roller Coaster, VRBike, Hardcode VR.

Ezek vannak most fent, de próbáltam elég sokat régebben, ha van valami amit szeretnél 1-2-t kipróbálok neked, ha gondolod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37523) Fulár válasza Márton (#37521) üzenetére


Fulár
senior tag

Ha bele akarsz piszkálni kijelzőbe ahhoz mindenképpen kell Root és Recovery.Aztán Recovery-ből feldobod az Xceed kernelt.Play áruházból lekapod a Kernel Auditor-t.És annak kijelző szekciójában bármit állítgathatsz.Én is ezt tettem.Pofon egyszerű és sokkal kontrasztossabbá és telítettebbé lehet varázsolni a kijelzőt.

(#37524) kárátékutyá válasza Márton (#37518) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Tessék. Pár napig fent hagyom ha kell másnak is.

30N Rootolot, TWRP-t sem piszkálja.

(#37525) Márton válasza DJ. Ru$y (#37522) üzenetére


Márton
nagyúr

Megnéztem a Cardboardot. Ahogy indul, a rókás rész még csak-csak folyamatos, de pl. az Astronaut-nál ha jobbra-balra mozgatom a fejem, darabos, lehet vagy 15 fps. Ez bántja minden érzékszervem.. Nálad hány fps lehet? Tuscany dive-ot pl. megnézhetnéd..

Valamint sokszor ugrik egy kicsit az irány, holott nem is mozdítottam a fejem. Ez minden appban előjön. Gyro hiba?

Fulár: köszi, megpróbálkozom vele, bár picit félek, hogy gallyra vágom. Vagy annyira nem egyszerű téglát csinálni belőle? Mire figyeljek nagyon?

kárátékutyá: hálás köszönet, nekiállok a napokban

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37526) Pokolika


Pokolika
tag

Mi lehet a különbség egy global és egy europe vagy az itt linkelt lengyel változat között?

(#37527) Fulár válasza Márton (#37525) üzenetére


Fulár
senior tag

Megnyitod a Téma összefoglalót és átolvasod a Root majd a Custom Rom részét.
Pofonegyszerű az egész.Ha valami esetleg már nem elérhető akkor írj és fölteszek mindent valamilyen tárhelyre egybe csomagolva.Ha pedig módosított Rom vagy Kernel kell azt szintén fölteszem ha nem találsz magadnak.
A Fulmics.A Limitless és a Cyanogenmod legfrissebb változatai vannak nekem lementve gépre.Illetve az Xceed kernel legújabb veriója.
Ha elakadsz akkor kérdezz bátran.Segítünk.Ezért(is)van a fórum.

kárátékutyá:Köszönöm!Lementem mert még jól jöhet!

[ Szerkesztve ]

(#37528) Márton válasza DJ. Ru$y (#37522) üzenetére


Márton
nagyúr

Fulár: ok, meglesz

Ezért bátorkodtam megvenni a telót
It's unbelievable, every app I've thrown at it works beautifully, the screen is fantastic.
It's seriously made me rethink the whole Oculus/Vive situation.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37529) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, bocs, nem találtam a topic előzményeiben, hogy a G3 tulajdonos családtagom - most utazik, sürgős lenne - milyen appal tudná felrakni a mobilra a Google Kamerát?

Gömbfotókat szeretne készíteni. Vagy fel lehet pakolni valahogyan a nem rootolt G3-ra is a gömbfotózásra képes gugli kamerát? Mit ajánlotok? :R :R :R

(#37530) kovbal79


kovbal79
csendes tag

Időnként video felvételeken furcsa recsegő, pattogó hang hallatszik a hang alatt. Gyári és xcam alkalmazás is csinálja. Ti tapasztalatok ilyet. Neten többen panaszkodnak rá, de megoldás sehol sincs... Stock mm nincs root.

(#37531) kovbal79 válasza janosibaja (#37529) üzenetére


kovbal79
csendes tag

Nekem fenn van, play store engedte feltenni, mai érdekes mert most volt factory reset, és előtte nem engedte. Szerintem nincs kapcsolat, a lényeg, én az áruházból szedtem és használom is. Stock mm no root.

(#37532) gixxergabi válasza janosibaja (#37529) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Lolli alatt nem működött a körpanoráma, de 6.0 alatt már igen...
Nagyon oda kell figyelni hogy ne magad körül forgasd a telefont hanem a telefont fix egy pontban tartsd a térben és úgy forgasd ;)

(#37533) DJ. Ru$y válasza gixxergabi (#37532) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezért kell egy panorámához már állvány. Nagyon kevés nem tengely körüli elmozdulás is tönkreteszi a panorámát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37534) janosibaja válasza gixxergabi (#37532) üzenetére


janosibaja
őstag

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :R

Nyilván béna vagyok, de a Play Áruházban nem találok ilyet, hogy Google Kamera. Ha megtennétek, hogy ide tesztek egy linket, melyik működik G3-on. És nem kör-, hanem gömbpanorámát lehet vele készíteni. Ezer köszönet!

(#37535) gixxergabi válasza janosibaja (#37534) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ez érdekes, rá keresve én sem találom, de ez kell neked:

(#37536) janosibaja válasza gixxergabi (#37535) üzenetére


janosibaja
őstag

Pontosan! Ez kell a családtagnak, de hiába írom be az ő mobilján, az enyémen, vagy PC-n a Google Playen, hogy "Google fényképezőgép", nem talál ilyet. :W

Szépen kérlek, írd le az url-t, ami pont oda mutat. Te valahogy mégis megtaláltad. Hála és köszönet!

(#37537) gixxergabi válasza janosibaja (#37534) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(én is csak a saját alkalmazásoknál látom)
Lehet hogy már nem lehet letölteni, átveszi a helyét más pl. cardboard camera... :U
Töltsd le INNEN

[ Szerkesztve ]

(#37538) janosibaja válasza gixxergabi (#37537) üzenetére


janosibaja
őstag

Nagyon szépen köszönöm!

(#37539) hozolek


hozolek
csendes tag

Sziasztok,

Aksi problémám van, aki tud segítsen.
Jó ideje használom a telót gond nélkül. Nem is akarom cserélni. Mostanában nem telepítettem új programot sem rá. Vizet sem kapott.
Minden előzmény és egyéb tünet nélkül elkezdett üresjáratban is durván merülni. 1 hét után rendeltem bele gyári új aksit, de ugyan ez probléma.
CPU spy deep sleepben látja a telót, de mégis merül használat nélkül. Egyéb program nem fut néztem. Ilyen esetem még nem volt egy teloval sem.
(LG G3 3GB/32GB-os verzió, gyári szoftver van rajta: v21aSEA-XX)
Egy furcsa eset volt mikor új aksit használtam lemerült 12%-ra, kikapcsoltam majd töltésre dugtam és 55%-ról kezdte tölteni. Ez vajon miért lehet?
Bárkinek volt hasonló tapasztalata?

Köszi előre is

Zoli

Lenovo Legion 5

(#37540) G48


G48
senior tag

Sziasztok. Találkozott valaki - minden ROMon - pillanat megállított zene után sistergő majd megszűnő hanggal? Ugyanakkor alacsony hangerőn - 1, 2 lépéssel a 0 hangerő után - recsegő, sistergő hangzással?

[ Szerkesztve ]

(#37541) SkyLine3000 válasza gixxergabi (#37532) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A gugli utcaképben is van kamera, amivel lehet körpanoráma vagy gömb fotókat készíteni. Épp tegnap próbáltam. És stock lollin is!

(#37542) kovbal79


kovbal79
csendes tag

Bocs, hogy erőltetem a kérdést, de ha csak nálam jelentkezik a dolog, akkor szervizbe a telót. Stock mm root nélkül, minden kamera alkalmazással furcsa pattogó hangot generál videófelvétel alatt a telefon.
Itt egy link, ahol a probléma hallható: [link]
Más nem tapasztalt ilyet? Most, hogy visszahallgattam, már az első perctől kezdve csinálja a telefon, de most vettem észre, általában igen alacsony hangerőn nézem vissza a felvételeket :-)

(#37543) kárátékutyá válasza kovbal79 (#37542) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nekem is csinálja. Stock MM root On.

(#37544) Pokolika


Pokolika
tag

Esetleg valaki bárki?
[link]
Illetve van tapasztalat v30b és v 30n közötti bármi eltérés pl lassabb vagy hasonló.
Köszi!!!

(#37545) kovbal79 válasza kárátékutyá (#37543) üzenetére


kovbal79
csendes tag

Érdekes... Néztem pár tesztvideót youtube-on, ott (mintha) nem hallottam volna ezt. Amilyen gyönyörű képeket lő, a videók katasztrofálisak... 30fps nálam laggol mint a veszedelem, a hang pattog... Másvalaki?

(#37546) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Jelenleg v30c van a telon(vodas). Felajanlja a frissitest, elkezdi, ujraindulas utan nem csinal semmit, csak ujra megjelenik a voda logo es indul elolrol az egesz,ezt kovetoen ujra felajanlja a frisittest.Mi lehet a problema?
Szerk: nem az enyem, csak segitek. Mondjuk ugy is megy nemsokara szervizbe a sargulas miatt, csak nem ertem a hiba okat :F

[ Szerkesztve ]

(#37547) JociMilan


JociMilan
tag

Fulmics 6.5 Rommal mik a tapasztalatok?
Korábban olvastam, mikor megjelent a 6.5, hogy rosszabb lett a kamera. Igaz ez? Jelenleg 6.1-et használok, de frissítenék rá, ha minden rendben van vele.

Köszönöm

(#37548) gixxergabi válasza kovbal79 (#37545) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(#37545) kovbal79 Nálam nem pattog, küldök pü.-ben linket... Telóra mented vagy kártyára? (nem e esetleg kártya lassabban ír ezért pattog)

(#37544) Pokolika Semmi különbség. Ha kdz-vel raktam fel akkor eur lett, majd azt a romot lementve twrp-vel, később visszaállítva már azt írta global...
Csak reszelgetik-finomítják, nem hinném hogy csak biztonsági frissítések, most jut eszembe az N-ben a google fotós szerkesztés már újabb verziós (butább) :U

(#37546) Draken Tegyétek fel kdz-vel, vagy majd a szerviz felrakja...

(#37549) SkyLine3000 válasza kovbal79 (#37545) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem nem pattog a videó és semmi baj nincs vele, nem laggol, teljesen jó az egész. Stock LP.

(#37550) kovbal79 válasza gixxergabi (#37548) üzenetére


kovbal79
csendes tag

xcam is csinálja, az pedig csak a telefonra tud írni, a gyári kamera alkalmazás pedig kártyára ment. kárátékutyá írta, hogy neki is csinálja...érdekes. Néha csak egyszer-egyszer hallani, de van olyan videó, ami tele van vele. Lollipop volt rajta, amikor vettem, és ott is csinálta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.