Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én is általában éjszaka töltöm, de nem ad ki semmi hangot, vagy rezgést. És Gravitybox sincs fent.

(#37202) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Olyan problémát tapasztalok mostanában a G3-momon, hogy egyszerűen nem tudom bekapcsolni a hotspotot.
Benyomom, gondolkodik egy darabig, majd ugyanúgy kikapcsolva marad utána is, mint előtte. :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37203) DJ. Ru$y válasza sz.balazs.95 (#37202) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Wifi működik? Ha igen, akkor nagy valószínűséggel szoftveres hiba, factory reset esetleg egy újratelepítés megoldhatja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37204) SkyLine3000 válasza sz.balazs.95 (#37202) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Lehet, nem ártana egy FR. Nálam a Miracast nem akart működni az Lg tévével. Aztán csináltam egy FR-t és azóta működik.

(#37205) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok Köszi mindenkinek a segitséget ! 1honapot birtam samsung nelkul igy meglet az utod egy S7edge lehet néha benézek öcsmének adtam a G3 at :D :R

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#37206) siskad


siskad
őstag

V30j-vel nektek sem pontos a gps?

Xiaomi 13

(#37207) BogyóBP válasza siskad (#37206) üzenetére


BogyóBP
addikt

De pontos nekem.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37208) sz.balazs.95 válasza DJ. Ru$y (#37203) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

igen, a normál WiFi működik.
Ok, akkor teszek egy próbált a resettel :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37209) nyufi2


nyufi2
csendes tag

Már van Fulmics 6.5 [itt]

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos. Néha összeszavakat a keverem !

(#37210) Aryon87 válasza nyufi2 (#37209) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd kernek tapasztatokat. Jelenleg a Limitless van fent.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37211) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

V30N romra van működő root? A kingroot és a kingo root se rootolja meg.

(#37212) dkovizoli válasza dredjudge84 (#37211) üzenetére


dkovizoli
addikt

Valaminek lennie kell, hiszen már van 30n alapú fulmics. De, higy mi azt nem tudom. Én felteszem a fulmics 6.5-öt és problema megoldva. Remélem jó.

(#37213) dredjudge84 válasza dkovizoli (#37212) üzenetére


dredjudge84
őstag

Mondjuk fura, hogy vodafone-os romból csináltak fulmicsot, de én is felteszem.

Bár nem tudom hogy tegyem fel root nélkül nincs twrp.

[ Szerkesztve ]

(#37214) macii97 válasza dredjudge84 (#37213) üzenetére


macii97
senior tag

Kell hozzá egy hacerpermissivo.zip és supersu5.22??.zip. Ha a hacerre rakeresel megtalalod a linket, én irtam a postot.

(#37215) Fulár válasza nyufi2 (#37209) üzenetére


Fulár
senior tag

Kösz Szêpen!

(#37216) dredjudge84 válasza macii97 (#37214) üzenetére


dredjudge84
őstag

De ezekkel nem megyek semmire twrp nélkül!

(#37217) dkovizoli válasza dredjudge84 (#37216) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor szerintem marad egy kdz flash, és egy korábbi verzió, majd azt rootolni illetve twrp telepítés. Onnan pedig már bármi lehetséges.

(#37218) macii97 válasza dredjudge84 (#37216) üzenetére


macii97
senior tag

Ja, uhha bocsi le vagyok fáradva. :O
Akkor max. downgrade, root+twrp es aztán az "útmutatóm" szerint folytatás.

(#37219) Alonso69 válasza lalja11 (#37154) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszi szépen a tippett .Nagyon jó kis ROM ez N&N V 8.0 G5 Ultimate.
Tetszik........a Fulmics, Limitless ROM után ,csúcs a beállítási lehetőség xposed nélkűl. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#37220) fahrii válasza drzsoo1 (#37199) üzenetére


fahrii
őstag

Valóban idegesítő. Én úgy oldottam meg, hogy időzítve van a ne zavarjon mód este 10től reggel 7ig, az ébresztőm pedig pontban 7:01-re állítva, ebben a módban nem vinnyog hogy húzd le a töltőről.

(#37221) Fulár


Fulár
senior tag

Csak szeretném mindenkinek felhívni a figyelmét arra,hogy Fulmics 6.5-ben valami rendesen el lett ba**va a kamerával.Az igaz,hogy az én telómban pont a kamera az ami félig halott és a Telenorral folytatott jogvitám miatt el fog húzódni a javítás,de a gond szoftveres és ez egyértelmű!
Ha fényképet akarsz készíteni előfordul,hogy egyszerűen nem süti el.De az is,hogy egyből kettőt lő.A fényméréssel baj van.Korom sötétben nem használja a vakut.Akkor sem ha az állandóra van bekapcsolva.Ha mégis használja nem jó az időzítése.Minden felvétel szarrá ég.Teljesen használhatatlanok az így lőtt képek.Egy hófehér paca az egész.Ha nem a gyári hanem bármilyen más kamera appot használok akkor a hiba Nem áll fent! A felülete is megváltozott.Szebb a dizájn de többet is kell turkálnod az eddigi megszokott beállítások miatt .Ez szubjektív de szerintem inkább visszalépés.

Elképzelhető,hogy nálam van User Error de Full Wipe-al toltam föl mint mindig.És csak a gyári kamera app szórakozik.

(#37222) gixxergabi válasza Fulár (#37221) üzenetére


gixxergabi
senior tag

csak tipp - próbáltad a gyári kamera app adatait törölni az alkalmazásoknál?

(#37223) Fulár válasza gixxergabi (#37222) üzenetére


Fulár
senior tag

Igen.A hiba ugyanúgy fennáll.De nem is nagyon kínlódok vele mert pont a kamera van meghallva a telómban.Igaz teljesen más jellegű hardveres hiba.De akkor is szinte használhatatlan a kamerája.

(#37224) Joccc07 válasza Fulár (#37223) üzenetére


Joccc07
addikt

A Fulmics már nagyon régóta el van b@szva minden téren.

Tegnap felraktam kipróbálásképpen de ma megy is vissza a CM13. Abba is működik már a lézeres AF.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37225) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

ha már kamera...
épp most szórakoztam DNG (raw)-ban fotózással, szerkesztgetéssel...
Elég macera ugye feltölteni gépre, mire szegény lassú laptopomon megszerkesztem külön programmal (majd 25 megás a fájl), bár csak egy auto fehér egyensúlyt raktam rá, ami a kameráét használja (kicsit sárgásabb, nem olyan kékes mint auto white balance-ban, bár az áll közelebb a gyárihoz), semmi zajszűrés-élesítés. (szóval nem merültem el a részletekben)
Majd elmentettem jpg-ben 80-90% minőségben hogy kb. akkora méretet kapjak mint a gyári jpg-ben.
A fotók szobában készültek így nem sok a fény.
Az első a gyári LG app, a második a visszatömörített dng-ből screenshot-tal készült kinagyított részletek.

A gyári app-al, elég sok részlet elveszik az élesítés-zajmentesítés miatt, első képen a bútor furnér színe-erezete szinte el is tűnik. A másodikon szintén az asztal erezet, illetve a távirányító gombok ami szembe ötlő.
Bár ahogy írtam, tényleg nem merültem a dng szerkesztgetésben, azt is lehetne élesítéssel-zajmentesítéssel ki tudja mivel még finomítani.
Csak érdekességképpen osztottam meg, nem hinném hogy bárki az "esküvői fotóit" G3-al csinálná, hogy megérje utána a dng-t szerkesztgetni, és a mobilom előkapva egy gyors fotó erejéig, szerintem én is inkább a gyári appot fogom megnyitni... :DDD

(#37226) DonLaca@ válasza gixxergabi (#37225) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem inkább az első (gyári) kép tetszik :B . Valahogy élethűbbek a színek. A második meg tipikusan CM rommal lőtt képnek tűnik. Én eddig akármilyen típusú telefonnal amin CM rom volt szinte mindegyikkel ilyen képet készítettem. Nem csak a G3 készít rossz képet CM alatt. Profiknak biztos jó dng-vel foglalkozni de nekem se tehetségem sem kedvem nincs ehhez. Lustaság nagy úr :DDD . Gyári appot nekem találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#37227) gixxergabi válasza DonLaca@ (#37226) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Igen nálam is a lustaság nyer... :DDD
De írtam hogy ha a programmal a "use camera wb" re állítom akkor ilyen sárgásabb, viszont ha a "use auto wb" fehér egyensúly állítom akkor kékesebb ami közelebb áll a gyári kamera app-al készített jpg-hez. Azzal kellett volna az összehasonlító képet megcsinálni :U
Kattints a képre és nagyban jobban látszanak a részletek....

(#37228) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem sem hiányzik egyáltalán a manuális mód. Semmi kedvem bíbelődni a beállításokkal, mert a végén csak elszúrnám...:D
A G3 meg bőven jó képeket csinál állítgatás nélkül is. Nekem ettől nem is kell jobb.

(#37229) DonLaca@ válasza gixxergabi (#37227) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Igen, megnéztem nagyban és igazad van jobban látszanak a részletek. Csak a kinyomtatott képet nem nagyítóval nézem és ott az összhatás számít. Anno sokat kísérleteztem hogy melyik a legjobb app fényképezéshez. Vakteszten visszanézve mindig a gyárival készített kép nyert. Ügyesek a programozok LG-nél.

(#37230) siskad


siskad
őstag

Az UX 5.0 alapú romokkal nektek sem működik jól a galéria alkalmazás? Nem mindig akar kitisztulni a kép. Limitlessel és Fulmiccsal is ugyazaz a helyzet.

Xiaomi 13

(#37231) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm G3-a bootloop-ba került (az előzményeket nem tudom) gyári szoftverrel. Sokadik recovery-ből történt factory resetre eljutott odáig, hogy kiírta az alkalmazások telepítését és elkezdett számolni, de az 5. után megint újraindult.

Hasonlóan mint a G4-nél itt is hardveres hiba okozhatja, vagy esetleg egy kdz flash segíthet rajta? Jelenleg nincs nálam a telefon, de egy kdz-t azért megpróbálnék szerintem.

Illetve, az xda oldaláról melyik kdz szedjem ha Telekomos a készülék? Nem találtam magyar Telekomos kdz-t.

:R

(#37232) Zolio3 válasza bajaki (#37231) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem kötelező Telekomos romot feltenni. Ugyanaz, mint a nem Telekomos rom, csak beletesznek pár Telekomos appot, megváltoztatják a boot-animációt, és hangokat. Ha a system partíción sérült rendszerfájl, akkor a factory reset azt nem tudja megoldani. Éppen ezért szükséges a kdz flash. Az N jelzésű romok a legfissebbek, egy ilyennel tedd rendbe.

(#37233) Zolio3 válasza siskad (#37230) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én ebben ezen a téren nem tudok nyilatkozni, mivel szinte soha nem használtam gyári galéria appot. Esetleg próbálj egy quickpic-et!

(#37234) siskad válasza Zolio3 (#37233) üzenetére


siskad
őstag

Quickpic-el jó. Köszi az ötletet! :R

Xiaomi 13

(#37235) atosan válasza bajaki (#37231) üzenetére


atosan
addikt

Akksi okés?

siskad nálam mindegyik romnál tökéletesen működött a gyári galéria.

Maine coon

(#37236) siskad válasza atosan (#37235) üzenetére


siskad
őstag

Nálam ilyen: Eredeti
Galériában megnyitva

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#37238) Brett001 válasza Fulár (#37221) üzenetére


Brett001
aktív tag

Ha még csak a kamera lenne elb..szva, de a root sem jó rajta. Telepítés után még jó volt, de miután ujraindítottam a telót, volt root jog, nincs root jog. :( Megy vissza a 6.0-as Fulmics. Egyébként én sokáig jól elvoltam a stock+exceed párossal, csak azért váltottam nem rég Fulmicsra, mert a GPS gyorsasága határozattan jobb.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#37239) Zolio3 válasza Brett001 (#37238) üzenetére


Zolio3
senior tag

Stock romnál nem volt problémám GPS-szel. Még bőven az ablaktól bentebb pillanat alatt talált jelet, ahol a másik készülék nem találta. Másik kernellel nem feltétlenül működik jól, az Xceed -et nem próbáltam. Stock kernelnél viszont nem volt gondom. Bár írtak olyat, akinek nem pontos, vagy nem működik, nekem eddig nagyon szépen mükszik. Egyébként Limitless romot használok, de a kernel ugyanaz, mint Fulmicsnál.

Ha megy vissza a 6.0 Fulmics, akkor maradt recovery? Mert root nélkül nem tudsz recoveryt. Szóval mindenképp kell root. Ha a temp-root megvan, utána lehet recovery, és ott lehet supersut telepíteni recoveryből. Még mindig gyorsabb, és egyszerűbb, ha egyébként meg vagy elégedve a Fulmics új verziójával (amibe egyébként elég sok hibajavítás is került).

[ Szerkesztve ]

(#37240) dkovizoli válasza gixxergabi (#37225) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jé, ilyen távirányító van nekünk is! Nem LG véletlen?

(#37241) Brett001 válasza Zolio3 (#37239) üzenetére


Brett001
aktív tag

Billentyű kombóval is elő lehet csalogatni a TWRP-t. Mielőtt feltettem a 6.5-öt előtte komplett mentést csináltam a 6.0-ról, szal TWRP-ben wipe majd Restore és kész. :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#37242) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#37240) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Valószínűleg az lesz. Apósomék egyik Lg-tévéjének is ilyen, böszme nagy távkapcsa van.:)

(#37243) Zolio3 válasza Brett001 (#37241) üzenetére


Zolio3
senior tag

Elő lehet, csak egyből factory reset is lesz, tehát az alkalmazásokat is újra kell telepíteni, vagy visszaállítani. Ezért kérdeztem, hogy az megmaradt-e? Ezek szerint igen.

[ Szerkesztve ]

(#37244) TomPack válasza SkyLine3000 (#37242) üzenetére


TomPack
őstag

Az LG távot én is kiszúrtam még tegnap! :D Meg a vastag brifkót! :D A kollega vagy pincér, vagy taxis!

(#37245) dkovizoli válasza Fulár (#37221) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam nincsenek ilyen problémák. Pedig dirty flash volt az előző fulmicsra.

(#37246) Brett001 válasza Zolio3 (#37243) üzenetére


Brett001
aktív tag

Igen, megmaradt, a két "yes" után bejön a TWRP. Mondjuk elég ijesztő módon van megcsinálva, ha nem olvasok utána én sem mertem volna két igent nyomni.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#37247) sereeff


sereeff
aktív tag

Hamarosan búcsúzok!
G5 megrendelve! Szerettem ezt a gépet, s köszönök nektek mindent!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#37248) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Vélemény:
1-es kép
vagy
2-es kép
(első kerék mögötti sötét terület, hátul a fák, felhők) :U

(#37249) Joccc07 válasza gixxergabi (#37248) üzenetére


Joccc07
addikt

1-es

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37250) Zolio3 válasza Joccc07 (#37249) üzenetére


Zolio3
senior tag

Egyértelműen 1-es!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.