Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) fahrii válasza DJ. Ru$y (#37300) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem a garancia papíron egy szóval sem említették sehol mit cseréltek, semmi konkrétum. Így hogy tudom szükség esetén bizonyítani, hogy már pedig a kijelző cserélve lett így a 2 év letelte után is érvényesíteni szeretném a garanciát? Mert hogy 4.jére is előjön valami kijelzőhöz kapcsolódó nyűgje a készüléknek fél - 1 éven belül abban biztos vagyok.

(#37302) BogyóBP válasza fahrii (#37301) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hol volt szervizben? Telemax?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37303) fahrii válasza BogyóBP (#37302) üzenetére


fahrii
őstag

Helyi LG márkaszervíz Miskolcon. Nincs említve, hogy helyben volt e szerelve, vagy küldték a Telemaxhoz.
Garancia papíron is üresen hagytak kb minden mezőt amit lehetett, ráadásul hiba megnevezésének is olyan jelenség van beírva amit kb 5 zárójel között említettem meg, hogy ha már kijelzőt / keretet cserélnek akkor ezt is megnézhetnék.

(#37304) BogyóBP válasza fahrii (#37303) üzenetére


BogyóBP
addikt

LOL..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37305) Zolio3 válasza fahrii (#37301) üzenetére


Zolio3
senior tag

Azért ennyire pesszimistán nem szabad hozzáállni! Nekem az első év végén, vagy a második elején kezdett repedni a kijelző keret, és mivel már nincs sok a gariból, így visszaküldtem cserére. Magának a kijelzőnek nálam semmi baja nem volt, csak a keret repedt meg, és azt mondták, hogy azt a kijelzővel cserélik. Ezt végül is nem tudom hogy cserélték volna, mert a komplett készüléket cserélték (alaplap, kijelző), így nekem más a garancia érvényessége. Nem szép a repedés, de ha letelik a garancia, és "csak" ennyi hibája lenne, attól még a készülék működhet gond nélkül, ez esztétikai hiba.

(#37306) DJ. Ru$y válasza fahrii (#37303) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Munkalap" egy ilyet kellett volna kapnod, hogy pontosan mit is csináltak rajta. Ha átvevőponton keresztül ment a dolog és nem helyben javították, akkor az átvevőpont tárolhatja esetleg a munkalapot, de fénymásolatot minimum illik róla adni. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37307) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

A feleségem leejtette a G3 -asát. Érintőpanel eltörött. Cserélt már közületek valaki ilyet?
Honnan rendelt hozzá panelt? Lehetőleg gyárit.
Válaszokat előre köszönöm!

(#37308) Aryon87


Aryon87
félisten

Udv ujra.
Holnap utazom kulfoldre, a G5-m szervizben a Telemaxnal 😬 es nincs kilatasban hogy a heten meg is csinaljak, plane hogy csak 1 hetbe tellett mire atkerult hozzajuk a szervizkizpontbol. Jelenleg egy Huawei P8 lite van nalam ami tartalek telefonkent szolgal...
Arra gondoltam elkunyizom parom G3-jat, hogy normalis fotokat tudjak majd csinalni.
Amiert kerdeznek: melyik rendszer kameraszoftvere csinal jobb kepeket?
A gyari (Tmobilos amugy), Fulmics 6.5 (amugy errol kellene valami tapasztalat megosztas is), vagy a Limitless 10.5 (asszem jelenleg ez a verzio van fent).

Elore is koszonom a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37309) fahrii válasza Aryon87 (#37308) üzenetére


fahrii
őstag

Gyári mindenképp.

(#37310) modosdesign


modosdesign
csendes tag

Hali,

Olyan kérdésem lenne, hogy tapasztal-e valaki már hasonló problémát:

A telefon zabálja az áramot, indokolatlan mértékben. ampere app-al mérve 3500-4500mA. gondolom olyan 3-500mA lenne a normális.
Új aksit is vettem, de ugyanaz a helyzet. az akku használati statisztikákban messze a képernyő eszi a legtöbb energiát.
Cserélve volt a kijelző, nem gyárira, de nem hiszem, hogy ekkora fogyasztás különbség lenne a gyári, ill. az után gyártott között. (főleg hogy a régi aksival a problémák még a kijelző törés előtt kezdődtek.
Még egy érdekesség, hogy most van 3 aksim, ha kicserélgetem őket, akkor ugyanakkora töltöttségi szintet mutat mindhárom aksival +-2%, amire kicsi az esély.

Valakinek valami ötlet, vagy hasonló tapasztalat volt már?

(#37311) Aryon87 válasza fahrii (#37309) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm.. es a gyari rendszerben mi a mostani allaspont, tapasztalat? Mert bobfel eve mar nem gyari rendszer megy, es kiestem a dologbol.
Stabil, jo akksiidos Tmobil KDZ-t ha valaki tudna linkelni, megkoszonnem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37312) Balázs1986 válasza modosdesign (#37310) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nézz meg egy rendes, tételesen listázós erőforrás monitorozó appot. Pl. nemrég írtam a Simple System Monitor-ról, hogy elég jó.
Ha ott azt látod, hogy a procit nem zabálja semmi, akkor lehet, hogy tényleg a kijelző maga a ludas.
Vagy a főpanelen van gubanc az egyik áramköri elemmel, de ezt a telefon erős melegedéssel jelezné.
Az ilyen árammérő alkalmazásoknak én valamiért nem szavazok nagy bizalmat.
Esetleg az akksik belső ellenállását lehetne még megnézni / megnézetni szervizben, lehet hogy haldoklanak. Aztán hogy maguktól vacakok, vagy tényleg a telefonon van valami hiba ami kinyírja őket, az már egy másik kör lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37313) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

Csatlakozom hozzátok friss G3 tulajként

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#37314) modosdesign válasza Balázs1986 (#37312) üzenetére


modosdesign
csendes tag

felraktam a simple sytem-et, és egy system server nevű process van az első helyen kb 40% proci használattal (2. a simple system kb 5%-al) sok infót nem találtam erről a system server-ről, hogy mi is ez. ránéztem egy nexus 6-on, ott nem is fut ilyen process.

(#37315) VeszelkaD


VeszelkaD
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne,hogy lefrissítettem 2 hete új androidra és azóta folyton újraindul a telefon van amikor egyből 3x és nemtudok neki mit csinálni, gyári beállítások vissza állítását is csináltam rajta és frissítési hibák visszaállítását de valahogy nem lett jó. Lehetséges hogy ez már nem szoftveres baj ?

(#37316) modosdesign válasza VeszelkaD (#37315) üzenetére


modosdesign
csendes tag

amúgy azt hiszem nekem is a 6.0 frissítés körül kezdődött ez a gyors merülés probléma. az eredeti aksival elkezdett gyorsabban merülni, és 40% alatt újraindulgatott.

(#37317) VeszelkaD válasza modosdesign (#37316) üzenetére


VeszelkaD
csendes tag

De nekem aksi állapottól függetlenül és mikor újra indul sokkal kevesebbet mutat mint előtte volt.
Már a teljes visszaállítás se segített és a biztonsági mentést se állítottam vissza.

(#37318) modosdesign válasza VeszelkaD (#37317) üzenetére


modosdesign
csendes tag

Szerintem hasonló a problémánk. Most pl lemerítettem 0-ra (ami mellesleg 10%-nál következett be :D ), elkezdtem kikapcsolt állapotban tölteni usb-ről, 15%-nál átraktam rendes töltőre, hogy előbb feltolja, és azzal már 43%-ról indult tovább a töltés. a telefonnak halvány lila fingja nincs milyen töltöttségi szinten van az akku.
Most felrakok egy kigyomlált 5-ös androidot (CloudyG3 2.5) ha valami változna írom majd

(#37319) VeszelkaD válasza modosdesign (#37318) üzenetére


VeszelkaD
csendes tag

várom a fejleményeket ment PÜ

(#37320) Zaji válasza Zaji (#37307) üzenetére


Zaji
őstag


Rés a pajzson. :W

(#37321) Kirrr válasza Zaji (#37320) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Epic... :O

(#37322) DJ. Ru$y válasza modosdesign (#37314) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is ránéztem nekem is a system_server van legfelül, és azt mondják rá, hogy 5-ös droid ismert bugja. (A Google (hivatalos?) Nexus fórumon írták)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37323) BogyóBP válasza DJ. Ru$y (#37322) üzenetére


BogyóBP
addikt

a 6 os on is jelen van.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37324) Zaji válasza Kirrr (#37321) üzenetére


Zaji
őstag

Ahogy elnéztem a videókat ezt csak kijelzővel együtt tudom cserélni. :(

(#37325) Fulár


Fulár
senior tag

Az előbb jöttem haza a Telenoros zarándoklatomból.A panaszkezelési időszak lezárult.Az okozott kellemetlenségért 15 papírt jóváírnak a számlámon.A teló ismét el lett küldve javításra.Most várunk.
Nem akarok paraszt lenni mert birkatürelmű ember vagyok(egy darabig)de aki teheti kerülje el az Esztergomi boltjukat mert én ekkora mocsok kompániát még nem láttam!Ha van bennem 3 sör(még szerencse,hogy évente csak egyszer-kétszer szlapálok)a kocsmában ilyen minősíthetetlen stílusért én már szó nélkül állon pattintottam volna valakit.Hihetetlen,hogy ebben a szférában ilyen"emberek"melózhatnak.

(#37326) BogyóBP válasza Zaji (#37324) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hogy sikerült ezt összehozni? valaminek nekizuhantál ahogy a zsebedbe volt a telo?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37327) Kirrr válasza Zaji (#37324) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Ha a kijelző védőre esik az vajon kivédte volna?

(#37328) DJ. Ru$y válasza Zaji (#37324) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akartalak elkeseríteni, amikor kérdezted, hogy honnan rendelj, hogy a digit meg a kijelző össze van ragasztva, külön cserélni felejtős. Sőt még kijelzőt a kerettől külön cserélni sem egy leányálom, ezért cseréli a szerviz is kompletten. Keret, üveg, digi, kijelző.

Kirrr
Nekem volt hasonló eset, majdnem a kijelzővédő üveg közepén volt és a kijelző nem kapott... Fél hónapig használtam betört védővel, mire megjöttek Kínából az új, leszedtem, a kijelzőn nem volt egy karc sem, és ment fel az új védő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37329) korpicschess válasza DJ. Ru$y (#37306) üzenetére


korpicschess
veterán

Ma leadtam a telefont, mondtam, hogy én nem tudom mivan vele, kijelző lett cserélve, úgy tudom arra hosszabbodik, és, hogy csíkoz meg elmegy a kép (alaplap).
Mondta a csávó, hogyha esetleg nem kijelző baja van, hanem alaplap, akkor az szavatosságban cserélik, legyen úgy. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#37330) Zolio3 válasza Fulár (#37325) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen! Alapvetően ezért javasoltam, hogy a honlapjukon írásban fordulj az ügyfélszolgálathoz, és ne személyesen a kirendeltésgre. Biztos voltam benne, hogy el fog intéződni a dolog, nekem mindig pozitívan fejeződött be a nézeteltérésem, és hogy a Telenornál meg van minden a készülékedről. Már csak pár sört kell innod kb két hétig, és visszakapod a készüléket. ;-)

(#37331) Zolio3 válasza korpicschess (#37329) üzenetére


Zolio3
senior tag

Lehet, hogy a "csávónak" fogalomzavara van... Szavatosságban az eladó bizonyítja, hogy a készüléket hibátlan állapotban, működőképesen adta át neked, rejtett hibákról nem tud. Szavatossági időn belüli esetleges javításkor pedig neked kell bizonyítani, hogy jelenleg nem működik és rendeltetésszerűen használtad. De ez alapvetően nem hosszabbodik meg a jótállási időn túl. Ha a jótállási idő letelt egy alkatrészre, az nem jelenti, hogy szavatossági időre hivatkozva kicserélnék, ha elromik. A jótállás, és a szavatosság ilyen képpen ugyanaz, csak a bizonyítási eljárás más.

(#37332) Zaji válasza DJ. Ru$y (#37328) üzenetére


Zaji
őstag

Nem tudom mit csináljak vele... Nem tudom mennyi lenne a javítás költsége.

Kirrr, BogyóBP Nem ez az első eset. Már esett a telefon, de akkor éppen az üvegfólia kapta. Azt megúszta. Ma felborult a bicikli, kosárból kiesett a telefon "pofára" és pont egy kavicsra. Ennyi.

(#37333) korpicschess válasza Zolio3 (#37331) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt én értem, de az alaplapra már nincs garanciám. A szavatosság általában hosszabb idő, mint a garancia, bár nem tudom, hogy 2 éven túl érvényes-e egyáltalán, mindenesetre én reménykedek... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#37334) DJ. Ru$y válasza Zaji (#37332) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

35 papír a hivatalos LG szervizben. BP, Váci út. Lehet találsz olcsóbban egy donort, és akkor csak csavarozgatni kell meg pattintgatni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37335) Zolio3 válasza korpicschess (#37333) üzenetére


Zolio3
senior tag

Csak akkor hosszabb a szavatosság, ha arról a garanciális feltételekben ez külön le van írva. Ez osztott jótállás esetén szokott lenni. Pl. egy év gari, amiből fél év a jótállás, fél év után fordul, akkor szavatosságként működik tovább. Alapvetően a különbség: "Szavatosságnál és jótállásnál ugyan azokat az igényeket lehet érvényesíteni (javítás, csere, árleszállítás, elállás a szerződéstől), az eltérés abban van, hogy az eladó mennyi ideig köteles helytállni, illetve kit terhel a bizonyítási kötelezettség". Ezért írtam, hogy ez kicsit badarság. Ha nem egy outlet ből vásárolsz, amit kitettek, és lehetett használni, akkor nyilván 24 hónap gari nem adnak 24 hónap jótállást, de 24hó szavatosságot adatnak.itt. Itt az üzlet bizonyítja be, hogy jó állapotban adja el, hibátlan élállpotban, és működőképesen. Volt már használva, de rejtett hulibája nincs. De erre csak kevesebb szsvazottássot adnak, mert a tulajnak kell bizonyítani mindent a szavazottsághoz, volt e rejtett hiba. Jól működött e, stb. De s két feltétel téren nincs sok különböző.eset.

(#37336) Fulár válasza Zolio3 (#37330) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!
Sajnos még nincs vége....Majd ha visszaérkezik ténylegesen megjavítva.Már szaladtam bele náluk jó nagy cicibe.Ezért is állok neki rossz szájízzel minden ilyesminek.
Zte Blade S.Pitiáner hibával adtam be és tökéletesen épp állapotban.Visszajött ripityára tört kijelzővel.Akkoriban még nem volt divat a készülék lefényképezése elküldés előtt.Sokat harcoltam mire bebizonyítottam az igazamat.

Alcatel Idols 2s.Szintén csipp-csupp hiba.Soha nem csinálták meg.Bő két hónapig harcoltam a csereutalványért.

Most meg a G3-mal a már fentebb leírt cirkusz.Kezdek rájuk tényleg egy kicsit morci lenni.

(#37337) Aryon87


Aryon87
félisten

G3 megse utazik velem, kesz a G5, hajnalban indulok erte :D

Koszi a tegnapi segitseget :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37338) Zaji válasza DJ. Ru$y (#37334) üzenetére


Zaji
őstag

Elgondolkodtató egy 8 hónapos függő telefonra rákölteni 35 ezer forintot...

(#37339) DJ. Ru$y válasza Zaji (#37338) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbálkozhatsz még ilyennel. Nullára lebontod a készüléket, és ráépíted erre.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37340) Balázs1986 válasza Zaji (#37338) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ahogy DJ. Ru$y mondta, ebay-ről komplett szett rendelése megoldás lehet, azt egyáltalán nem bonyolult beépíteni. Csak arra kell figyelni hogy megbízható eladó legyen, ne valami vacak LCD legyen beépítve.

A másik megoldás, hogy ebből a listából rendelsz (szintén csak megbízható eladótól). Aztán keresni kell olyan magánszervizt, ahol van melegítő tálca + UV, ott le tudják szépen szedni a digitizert, és visszaragasztják. Kb. 10k munkadíjat viszont oda is számolni kell.
Olyan megoldást is láttam, hogy hőlégfúvó + damil párossal szedik le a digitizert, aztán vagy UV ragasztóval folyatva ragasztják vissza, vagy csak nagyon vékony kétoldalú ragasztószalaggal a perem mentén (ahogy a régebbi mobilokon is volt).De ez utóbbi megoldás kockázatosabb, egyrészt ha megfeszíted a panelt akkor elpattanhat a kijelző és ugyanúgy rendelheted a komplett szettet, másrészt az a 0.5mm magasság visszaragasztásnál már egy minimálisan halványabbá teszi majd a kijelzőt pl. erős napsütésben. Na meg a por is bejuthat, ha nem tökéletesen ragasztasz.
Szek.: közben találtam is videót, ahol kb. hasonlóan csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#37341) Zaji válasza DJ. Ru$y (#37339) üzenetére


Zaji
őstag

Azt hiszem keresek inkább egy donort, amiből kiszerelem az LCD -t és az érintőpanelt.

(#37340) Balázs1986 Néztem én is videókat, akkor szembesültem a ténnyel, hogy ezt nem tudom otthon megcsinálni, ha csak az érintőpanelt akarnám cserélni.

(#37342) Zolio3 válasza Fulár (#37336) üzenetére


Zolio3
senior tag

Törött kijelzővel visszakapni... Hát, azért az nem gyenge! Azt azért hozzá kell tenni, hogy az előző két eset nem egy prémium kategóriás kínai készülék volt. Egy G3 csak zászlóshajó volt bő két éve. Feltételezem van valami olyasmi az LG és a szervíz között, hogy az LG hírnevét ne járathassa le egy botrányos szervízhálózat. De ez csak feltételezés.

(#37343) Zaji


Zaji
őstag

Megpróbálok egy ilyet.

(#37344) kovbal79


kovbal79
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni Tőletek.Amikor videót készítek, a stock kamera alkalmazással (marshmallow alatt, de lollipoppal is ugyanez volt), akár eredeti, akár tömörített formában töltöm fel a videót google fotókba, nagyon laggol a videó. Ha letöltöm gépre, vagyis nincs tömörítés biztosan, akkor is ez a helyzet. 30fps-ről beszélünk, ha az xcam-mal 60fps-sel történik minden, akkor jobb a helyzet. Ha Youtube-ra töltök fel, kicsit jobb a helyzet. Valaki tapasztalt hasonlót? Kis méretben, telefonon nem látok ilyen hibát, sőt, ha a galéria alkalmazással közvetlenül küldöm rá a tv-re, mintha minden rendben lenne. Gondoltam, hogy esetleg a gépemmel van valami, de több pc-n is ugyanez a helyzet, tehát nem hiszem, hogy a windows, vagy a mphc-vlc valamelyike lenne a ludas. A régi kis Samsung S3 sokkal alacsonyabb bitrate mellett, de szintén 1080p.vel laggmentesen adott bissza mindent, legyen az mphc, vlc, vagy akár felötöltött.
itt egy video, ahol kifejezettel érezhető a jelenség: [link]

(#37345) Huku


Huku
csendes tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek hogy jártam a tegnapi nap folyamán a "drága" magyar Telekom szolgáltatójának ügyfél szolgálatosával. Ugye adott egy G3-asom, amin jelentkeztek a keret repedések (infra portnál, jack dugónál). Bevittem a helyi T-pontba (Szigetvár), mert most fog lejárni a 2 éves garancia. Az "ügyfél szolgálatos hölgy" egyből azzal kezdte hogy ezt nem fogják javítani, mert hogy ez a felhasználás hibájából eredő kár, és hogy biztos én csináltam. Mondtam neki hogy nem igazán értek ezzel egyet, mert már az LG-vel is lekommunikáltam és Ők mondták hogy ide hozzam be... "de Ők nem az LG-nek fogják küldeni hibajavításra...", mondtam neki hogy ez sem gond, mert ez típus hiba, és igen is garanciában szokták javítani. Hát kellemes kis beszélgetés volt egy igazán hozzáértő emberrel! Azért remélem nem neki lesz igaza hogy tényleg visszaküldik azzal az indokkal, hogy ez az én hibám, és nem javítják!

De öröm látni hogy az emberrel milyen kedvesek mikor valahol vásárolsz valami újat, de ha azzal már probléma van akkor az a "Te hibád", még ha nem is... :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig azt mondd amire gondolsz!"

(#37346) modosdesign válasza Huku (#37345) üzenetére


modosdesign
csendes tag

Cserélik, kijelzővel együtt ráadásul.

(#37347) derrik


derrik
őstag

Sziasztok.
Csak be ugranék egy kicsit ..... g3 készülék elhalálozás létezik oly módon, hogy egy este kikapcsolom és többé csak a max. recovery hozható be amúgy meg bootlop

(#37348) DJ. Ru$y válasza derrik (#37347) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szoftverhiba, de nincs elhalálozás. KDZ flasht próbálj.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37349) skylaner


skylaner
senior tag

Sziasztok.

Az alábbi hibajelenség akksi hiba lehet?
Fázisok:
- mobilnet + google maps megnyitása után újraindult a telefon
- random appok közben újraindult
- újraindulás után, PIN kód beírása után újraindult
- LG logo megjelenik, majd folyamatosan újraindul, PIN kód beírásig sem jut el

Próbáltam KDZ flash-el normal, full wipe-al hivatolos D85530C_00_0211 ROM-ot feltenni de nem segített.
Tegnap láttam egy youtube videot, ahol ugyanúgy újraindult a telefon mint nekem. Ott akksi cserével jó lett.

Az akksim 2014.06.11-i gyártású.

Ha akksi hiba, hol érdemes újat venni? Árukeresőn 5-7e ft-ért látok.

(#37350) derrik válasza DJ. Ru$y (#37348) üzenetére


derrik
őstag

Hol találok ehhez a móccorhez leirást

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.