Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2201) csabulaxi válasza azbest (#2200) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Nem teljesen világos.
Kikapcsolt állapotban nyomom a bekapcsoló gombot amíg zölden el nem kezd villogni. Ez eddig ok.
Utána én mit csinálok?
Én fordítom a kart a piros irányába?

Most ha ezt csinálom akkor egy darabig nyomja a vizet kB. 1 dl. és utána leáll, nem csinál semmit, nem világít semmi.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#2202) Rage47 válasza csabulaxi (#2201) üzenetére


Rage47
veterán

(#2203) csabulaxi válasza Rage47 (#2202) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Ok
Ha így csinálom, akkor 9mp után kikapcsol a gép.
Hideg állásban végig nyomja a vizet az egész tartályt.
Ha csak simán bekapcsolom akkor rögtön kikapcsol, ha a piros felé húzom a kart.
1 nap alatt 1 tartály vizkomentesitos folyadékot küldtem át apránként a meleg állásban.
Szóval nem hiszem hogy vízkő vagy dugulás.
Hová érdemes vinni szervizbe vagy egyáltalán érdemes?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#2204) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Van egy ilyen gépünk, nem mai darab, 4 évet otthon töltött napi 4 kávéval, lassan egy éve behoztam a céghez, na itt 20 kávé is simán átmegy rajta naponta.
Kezdte egyre kevésbé adni a vizet, csinálunk vízkötelenítést. Otthon a Nespresso-hoz tejsavas tisztítót használunk ebbe is azt tettük, tűt kitakarítottam, sőt az egész tűs részt kivettem, az tiszta.
A hideg állásban teljesen jól jön a víz, meleg állásban kapszula nélkül sem akar. Szivattyú dolgozik, de másabb hangja van mint hideg állásban.
Belül mehetett szét valami tömítés? Olvastam még, hogy le is tud levegősödni, próbáltam a tartályt le-fel tenni vagy 100x ahogy máshol tanácsolták, de nem oldotta meg.
Érdemes vele vergődni? Valaki más járt már így?

(#2205) quad406 válasza flegga92 (#2204) üzenetére


quad406
csendes tag

Én csinálnék egy jó erős citromsavas langyos oldatot (annyit tennék bele amennyit csak felvesz a víz) és azt decinként engedném le 10-15 perces időközönként. Idő kell, hogy hasson. Ha valami tömítés került volna be a csövekbe, akkor feltételezem, hogy az hiányozna valahonnan és akkor folyna. Végső esetben, kidobás előtt még 20%-os ecettel is megpróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#2206) flegga92 válasza quad406 (#2205) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszi, rápróbálok van otthon citromsav is. Érdekes, hogy a hideg meg jön, szóval dugulás nem fent van. Nézegettem szétszedős videókat, ha jól vezsem ki, akkor a hideg víz egyből a szivattyúból jön, a meleg pedig a kazánon keresztül, így ott lehet a hiba.
Még a levegősödésre gondolok, vannak kollégák akik képesek üres tartállyal is elindítani... A Nespressoval is el kell játszani, ha kifogy a tartály főzés közben. Láttam egy jó videót, egy palackot ráeszkábált a tartály csatlakozóhoz és átnyomott rajta kézzel pár deci vizet és jó lett.

(#2207) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sparba 3+1 akcio

PSN:BiZzare_0 ️

(#2208) doongoo válasza quad406 (#2191) üzenetére


doongoo
addikt

Kb. Fél éve napi használatban. Eddig hibátlan

(#2209) fradi81


fradi81
veterán

Hali gondolkodom egy kapszulás gépen, csak hét 2-3 szor lenne használva, van ajánlott készülék ami sokáig bírja? A másik a kapszulákat honnan veszitek, amikor 'akciós a spárba' , vagy vannak webáruházak ahonnan alapból olcsóbb ugyanaz, nagytételben?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2210) flegga92 válasza flegga92 (#2206) üzenetére


flegga92
senior tag

Megvolt a citromsavas proba, most vagy ettől vagy a korábbitól kilökődött a csőbe egy nagy vízkő darab ami elzárta az utat. Leszedtem a csövet a fűtőbetétről, kiszedtem a vízkövet. Ezzel annyit értem el, hogy lelevegősödöt a hideg ág is, nem jön a víz sehonnan. A szivattyúnak normális hangja lett meleg ágon is, de nem tudja felnyomni a vizet.
Valakinek tipp, hogy lehetne vizet varázsolni bele? Az is lehet, hogy a szivattyú nem tudja azt a nyomást amit kéne, de eddig a hideg siman ment kapszulával is.

(#2211) azbest válasza flegga92 (#2210) üzenetére


azbest
félisten

Hát valahogy a vadi új gép is elkezdett működni, ami még nem látott sosem vizet :D

A pikolónál nem tudom hogy van, lehet kapszula nélkül is lehet járatni. A mini me-nél be kell tenni azt hiszem a műanyag tölcsért a kapszula helyére, amit hozzá adtak. S akkor lehet vizet engedni. De ez a tisztításkor is így csináltad gondolom.

Mi volt az első beüzemelésről írva az útmutatóban?

A tű is lehet eldugulva törmelékkel, amit beleszúr a kapszulába. Nemrég volt szó róla, hogy a kör alakú műanyag paddal együtt kinyitható ügyesen, így az is kitisztítható.. De akár az is segíthet, ha a víztartály mögött tárolt tűvel kipiszkálod a tűből a dugulást szétszedés nélkül. Csak ne szúrd bele a kezedbe a kapszula tűjét.

[ Szerkesztve ]

(#2212) flegga92 válasza azbest (#2211) üzenetére


flegga92
senior tag

Fogalmam sincs legelőször mi volt, de nem emlekszem, hogy külön kellett valamit csinálni vele.
Ez megy kapszula nélkül is, csak a tartót kell visszanyomni, annyi, hogy ilyenkor kicsit csálén folyik ki a víz.
A tűs dolgon már túl vagyok, kikaptam a komplett felső részt.
Szerintem elengedjük, kár hogy nem rendeltünk a múlt héten, mikor 12k volt. Euronicsban most 15k, ha szét dobjuk a kollégák között 2-3k fejenként.
Ha valaki látott olcsóbban megköszönöm, ha dob egy linket.

(#2213) lmno válasza fradi81 (#2209) üzenetére


lmno
őstag

Az én DG Piccolóm már majdnem 9 éves, és tökéletesen működik, kb. napi használat mellett.
A dolcegusto.hu-n is vannak néha akciók, de az ilyen Spar/CBA-ban szokott lenni 3+1 vagy hasonló, azok a legjobbak.

(#2214) quad406 válasza flegga92 (#2210) üzenetére


quad406
csendes tag

Akkor sajnos durván vízköves volt már ez a gép. :( Gondolom olyan helyen használjátok ahol kemény a víz. Valószínűleg egy nagyobb darab vízkő eldugított egy olyan közös szakaszt amin hideg és meleg üzemmódban is átmegy a víz. Bár teljes dugulásnál nagyon megváltozik a szivattyú hangja. Ha ez most normális de mégsem jön víz akkor lehet ez adta be a kulcsot. Ezt a levegősödést nem nagyon értem. Teljesen üres rendszert is feltölt magától a gép, nem kell hozzá semmi varázslat. A héten vannak a Galmour napok, érdemes körülnézni a kuponok közt, hátha van Piccolós.

(#2215) flegga92 válasza quad406 (#2214) üzenetére


flegga92
senior tag

Kapta rendesen, azért nem heti kb 100 kávéra lettek ezek tervezve. Ráadásul a cégnél nem iható a csapvíz, ezért a ballonos autómatából töltjük fel. A ballonos meg durván tud vízkövesedni, a meleg része fél év alatt teljesen eldugul. Sűrűbben kellett volna takarítani a gépet, úgy látom ezt is a nyakamba kell venni, havi 1x takararítani.
Míg szét nem szedtem a hideg állásban normál hangja volt, melegnél fél mp múlva megváltozott, most mind a két állásban normál hangja van, de a csőben nem megy fel a víz. Nem vergődök vele tovább, veszünk egy újat.

(#2216) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Van most a Spárban akció, de annyira ingerszegény. Cortado-t már évtizedek óta nem láttam, Lungo-t sem, Grande-t sem. Ráadásként a Spárban még Hulala spray tejszínhab sincs, csak időszakosan, áhhhhhhh.

Megyen!

(#2217) Viktor0610 válasza CptAdamica (#2216) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokszor ezért veszek máshonnan drágábban, mert hiába a naaaagy akció, ha amik vannak, azok nem tetszenek. :( :D

Samsung Galaxy A54

(#2218) CptAdamica válasza Viktor0610 (#2217) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínűleg majd én is rendelek inkább a DG oldaláról, mást nem tudok. :D

Megyen!

(#2219) flegga92 válasza CptAdamica (#2218) üzenetére


flegga92
senior tag

Piacon erdemes nézelődni, én Békéscsabán ott veszem mikor nem talalok boltban 1000 Ft/doboz körüli aron. 1200 Ft és nagyobb választék van mint a boltban 10-15 fajta mindig van. Sőt olyan is amit a Dolce Gusto oldalán nem látni.
Tuti eredeti, ugyan az a minőség. Sőt hibás kapszula sem szokott lenni mint a bolti 4-es akcióba.

(#2220) fradi81


fradi81
veterán

Auchan csütörtöktől.

moto g72, Ninebot d28e

(#2221) fradi81


fradi81
veterán

Szeged cserepes soron van dg kapszula jobb áron?

moto g72, Ninebot d28e

(#2222) doongoo válasza fradi81 (#2209) üzenetére


doongoo
addikt

én a Hauser multikapsziulás gépre voksolok (DG, Nescafé, podos ill. őrölt kávét is "viszi")

Mikor mi van jó áron, vagy mit kívánsz meg éppen

(#2223) fradi81


fradi81
veterán

Mini me-t rendeltem, ezzel lehet helyettesíteni egy vízforralót? Mert akkor azt kivonnám a forgalomból. Tehát a cél hogy bögrébe tudjak engedni kb 1 dl meleg vizet a 3 in 1-hez.

moto g72, Ninebot d28e

(#2224) Muerte68 válasza fradi81 (#2223) üzenetére


Muerte68
addikt

Persze ha nincs benne kapszula, én is csináltam alkalmanként a gyerek is párszor

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2225) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Akkor gyorsan leírom mielőtt teljesen megőrülök.
Szóval múltkor jobbra (piros - meleg) húzom, kikapcsolt a gép. Néha 2-3 mp-re engedett vizet. Próbáltam is vízkőoldós tablettával és utána citromsavas vízzel, de nagyon kevés, kb. kávéskanálnyi citromsav volt otthon. Nagy nehezen a gyári vízkőtelenítő program szerint bekapcsolva 9 mp-ig is ment a gép kikapcsolás nélkül.
Elcsomagoltam és úgy voltam, ha nagyon unatkozom szétszedem.
Valamelyik nap a boltban szembejött a citromsav. Vettem sokat.
Csináltam 1 liter vízbe 150 g. citromsav oldatot.
Próbálom. Benyomom 5 mp-ig a bekapcsoló gombot, villog a zöld, húzom a kart. És rögtön kikapcsol a gép. Na f@sza. Nézem simán bekapcsolva úgy meg az egész tartályt végig viszi, akár hideg, akár meleg állásban.
Így egy nap alatt a sima főzős program szerint több ciklusban átküldtem kb. 3 liter citromsavas vizet.
Most ad rendesen meleg, hideg vizet, főz kávét (finom is), de ha a vízkőtelenítő program szerint indítanám akkor kikapcsol a gép.

Van ötlete valakinek mi lehet a baj?
Mi a különbség a vízkőtelenítő program és ha ugyanazt csinálom normál bekapcsolással?

Ez a vízkőtelenítő program:
Ecet TILOS!

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#2226) CptAdamica válasza csabulaxi (#2225) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem lassabban engedi át a vizet a programban, ha erősebben nyomod a gombot, akkor nem vált át?

Megyen!

(#2227) csabulaxi válasza CptAdamica (#2226) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Sima bekapcsolás :
Gombot megnyomom röviden, pirosan villog kb fél percig, utána zölden világít folyamatosan. Jobbra meleg, balra hideg vizet ad, amíg abban az állásban van a kar. Ez most rendben működik nálam.
Vízkőtelenítő program :
Bekapcs gomb hosszan 5 mp-ig nyomni és akkor elkezd zölden villogni a gomb. Ekkor kellene jobbra tolni a kart 45 mp-ig, utána 5 mp szünet, azután megint 45 mp balra a hidegre.
Na nekem ilyenkor, mikor már zölden villog a gomb, ha jobbra tolom a kart vagy azonnal kikapcsol a gép, azaz már semmi sem világít, villog. Balra a hideg állásnál rendben folyik a víz.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#2228) fradi81 válasza Muerte68 (#2224) üzenetére


fradi81
veterán

Ez akkor a normál kávéfőzés mód, csak épp kapszula nélkül, vagy ilyenkor bele kell rakni azt a fehér tölcsért?

moto g72, Ninebot d28e

(#2229) azbest válasza csabulaxi (#2227) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk a vízkőmentesítős hosszú nyomásos bekacsolás után nem 5 másodperces, hanem 5 perces várakozásokat mond a bemásolt ábra.

A mini me nálam úgy megy, hogy nem is engedi a kezdeti pár perces félkészülés alatt jobbra kapcsolni a fület - ez az automata előnye. Lehet nem 5 másodpercet, hanem 5 percet kéne várni kezdés után is? Eleve bekacsolás után azonnal nem is áll készen a forróvíz adásra, hanem várni kell míg felmelegszik 1-2 percet. Lehet azért kapcsol le nálad, mert nem várod meg a bemelegedést, hanem azonnal indítanád a tisztításkori forróvíz adást.

A mini me esetén azt hiszem 2 perces várakozásoka vannak és addig nem is enged tovább. S magától abbahagyja a villogást, ha jó sorrendben és elegendő ideig csináltam a tisztítást. Nem tudtam, hogy a piccoló nem ilyen ügyes.

Jópofa, hogy videón máshogy mutatják a piccolót is [link] A hideget nem is vízkőteleníti. Teljes zavar. Szerintem várj többet kezdéskor.

[ Szerkesztve ]

(#2230) Muerte68 válasza fradi81 (#2228) üzenetére


Muerte68
addikt

a tölcsér nem árt,de anélkül is megy én nem raktam alá

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2231) fradi81


fradi81
veterán

Az normális hogy a tejporos kapszulába gyakorlatilag megmarad az összeállt tejpor a végén?

moto g72, Ninebot d28e

(#2232) azbest válasza fradi81 (#2231) üzenetére


azbest
félisten

tele megy vízzel és valamennyi por is marad benne, de a végén már kifejezetten híg ami kijön

[ Szerkesztve ]

(#2233) fradi81 válasza azbest (#2232) üzenetére


fradi81
veterán

Csak kicsit soknak találtam a maradékot, de többet nem nyitom ki :DDD

2.6dl-es pohár elég mindenféle tejes italhoz vagy kell a 3 dl?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2234) azbest válasza fradi81 (#2233) üzenetére


azbest
félisten

A cappuchinos poharam 220ml-es és azt pont telerakja az amit iszom. Ki van ez mérnökösködve. A kapszulában maradó vízmennyiséget is belekalkulálják. De nézni kell azt, hogy mekkora víz adagot kell adott kapszulának adni. Nekem automata gépem van, így ő pontosan tudja mikor kell megállnia a beállított skála alapján. Manuális gépnél rajtad múlik hogy időben leállítod-e.

A 6+1 éppen hogy, a 3+3 beosztású két kapszulás kényelmesen belefér.

Előbb kíváncsiságból szétvágtam a chococino kapszulákat és nem volt benne olyan sok maradék. Melegen toltad? Hidegen csak azt lehet, ami kifejezetten hideg italhoz való.
Jó arányt választottál? A chococino 3+3-as és majdnem az egész port kivitte.
A latte macchiatod ha jól látom 6+2 mennyiségű - a tejest írom mindig előre, mert úgy szokás készíteni, hogy előbb azt. A skála rajta van minden kapszulán és a dobozon is.

A mennyiség kapcsán szoktam puskázni :D Van 4 féle poharam.
A 3 egységnyi víz a mini me-vel pont teleteszi a kis poharamat, ami 120ml-es.
A két kapszulásból együttesen durván 7 egységnyi fér a 220-asba. De egy kapszulásból 7 már túlcsordulna, mert csak egy kapszulányi víz marad a kidobott kapuszálban, nem kettő, mint a két kapszulásban. Ja az a 6+2 már valsz nem fér bele a dizájnos poharamba, hanem egyel nagyobba kell nekem is.

A piccolóval, hát érzésre kell :D

[ Szerkesztve ]

(#2235) fradi81 válasza azbest (#2234) üzenetére


fradi81
veterán

Mini me szóval automatán csinálta jól beállítottam a vonalak szerint, természetesen melegen, vagy lehet fel kell rázni mint itt már olvastam. Ilyen nagyobb füles poharakat kell még szerezni a löttyöknek aztán egyelőre jók vagyunk :) Egy ilyen colás vajon bírná a meleget?

moto g72, Ninebot d28e

(#2236) azbest válasza fradi81 (#2235) üzenetére


azbest
félisten

a melegen nem tudom bírja-e, nálam a mosogatást nem bírta. Pontosabban azt, hogy el lett ejtve :D Vagy hogy hozzá koccolódott egy tányér. Bár én meg lakótárs kistányérjait ritkítottam meg. Néha eléggé rajzfilmszerű módon. Vicces, amikor 3at pattog a tányér és már éppen fellélegzel, hogy bírja ez... s akkor robban szét ezer szilánkra :D

Egyébként azt hiszem kb 80 fok körüli lehet a víz. A felrázás tényleg jó ötlet. A kamra mélyén volt még régi tejes és instant poros kapszulásból pár és hát lejárt már a szavatossága. Egyiket szétvágtam megnézni, hogy van-e bármi gyanús rajta, de úgy tűnik még okés. Viszont a porra külön engedve a gépből melegvizet már nem volt elég meleg, úgy nem oldódott fel rendesen. A kapszulán átengedve, közvetlenül a gépből éppenhogy olyan meleg, hogy oldja. Tényleg komoly mérnöki teljesítmény lehet ezt kiszámolni, hogy mi az a minimális eszköz, ami még éppen képes ellátni a feladatát :D

Bár én inkább az igazi kávés kapszulákat szeretem inkább, csak régebben egy akcióban bevásároltam pár instantosat is. Amit te ittál, az is igazi kávés, csak a tejpor instant.

[ Szerkesztve ]

(#2237) Bubaaa válasza fradi81 (#2235) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Én ilyen poharat vettem 2db-ot annó. Kemény 295 forintért. [link] Vettem hozzá két lattés kanalat,és öröm bódottá :K

(#2238) fradi81 válasza Bubaaa (#2237) üzenetére


fradi81
veterán

Ez elég j áron van itt, 900 körül van máshol hasonló, csak ugye a szállítás. Találtam otthon ezek is használhatóak [kép] [kép] csak hát nem nagyon kell melegen fogdosni :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#2239) benvolio válasza fradi81 (#2238) üzenetére


benvolio
őstag

A Pepco-ba is van hasonló Ikeás jó áron.

(#2240) Muerte68 válasza benvolio (#2239) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekem is pepcos van a lattéhoz

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2241) fradi81


fradi81
veterán

Holnap árkádba megnézem mi a felhozatal. Youtube-on írta az emberke már egy éve használja a fém tölthető kapszulákat, akkor az is megérhet egy próbát.

moto g72, Ninebot d28e

(#2242) Bubaaa válasza fradi81 (#2241) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Ha már ott vagy az árkádban,onnan egy lépés az ikea :)

(#2243) fradi81 válasza Bubaaa (#2242) üzenetére


fradi81
veterán

Csak nem Szegeden :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#2244) fradi81


fradi81
veterán

pepco árkádba nem volt semmi, mömaxól lett ilyen kávésbögre, a lattéspohár nem állt kézre. Tejhabosító is van 600ért.

moto g72, Ninebot d28e

(#2245) azbest válasza fradi81 (#2244) üzenetére


azbest
félisten

néha a nagy tescoban is vannak jó poharak, néha olcsón is. Sokszor meg semmi érdekes :D

(#2246) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"Akció" a Reálban.

Választék pedig lett volna. :(

Samsung Galaxy A54

(#2247) azbest


azbest
félisten

Viszont úgy láttam a tesco-kban lehet most is van 3 áráért 4 akció, ha jól emlékszem talán 22-éig. A szokásos alapból alacsonyabb darab ár és még arra a 4 dobozos akció -> 1040 forint körül jön ki doboza.

A webshopot elnézve a starbuck-osra és cold brew-ra lehet nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#2248) Rage47


Rage47
veterán

amúgy hova tűnt a sima jegeskávé? csak cold brew van mindenhol...

(#2249) lmno válasza Rage47 (#2248) üzenetére


lmno
őstag

Nem nagyon lehet kapni. Alzánál láttam 3-asával.

(#2250) Imy


Imy
veterán

Valahol nem lesz esetleg valami jóárasított kapszula?

(#2251) fradi81 válasza Imy (#2250) üzenetére


fradi81
veterán

Csak a 'tesco'-s utánzat van akcióban 999.

moto g72, Ninebot d28e

(#2252) flegga92 válasza Imy (#2250) üzenetére


flegga92
senior tag

Kollégám ma hozott a Tescoból 4-es pakkot, 1020Ft/doboz áron. Legalabbis nekem ennyiert adta :DDD

(#2253) Imy válasza fradi81 (#2251) üzenetére


Imy
veterán

Az annyira nem kecsegtető. :D

(#2254) azbest válasza Imy (#2253) üzenetére


azbest
félisten

A szokásos 1700 forintos árhoz képest azért nem mindegy.

(#2255) r.levente75 válasza Imy (#2253) üzenetére


r.levente75
addikt

Pedig az jó ár, utángyártottak vannak ennyiért, ami szerintem nem nagyon közelíti meg az eredeti ízét. Tisztelet néhány kivételnek.

(#2256) fradi81


fradi81
veterán

Akár még instant-tejeskávéra is használható ez a gépezet :) [kép] [kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#2257) Imy


Imy
veterán

Holnaptól a Pennyben a Jacobs kávékapszulák (espresso, lungo, cortado) 999Ft/csomag. 14db-osak. Valaki próbálta már őket, milyen, érdemes kipróbálni?

(#2258) lmno válasza Imy (#2257) üzenetére


lmno
őstag

Nekem nem jöttek be. A Cortado mondjuk hasonló, mint a gyári DG (asszem instant kávéból van az is). A Jacobs Cappuccino-nak viszont egész jó a tejkapszulája, az talán még jobb is, mint a gyári.

(#2259) b.kov válasza Imy (#2257) üzenetére


b.kov
senior tag

Mi szoktunk Jacobs kapszulát venni. A cortadoból szerintem jobb a gyári, de a presszó teljesen vállalható, szeretjük.

(#2260) lac14548


lac14548
aktív tag

SPAR/Interspar

08.13.-08.19.-ig

Dolce Gusto kapszula 3+1 akció
1199.-

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#2261) Bubaaa válasza lac14548 (#2260) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

:R :R :R

(#2262) Imy válasza lac14548 (#2260) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ezt nem is vettem észre, inkább maradok a DG-nél, Jacobsot nem próbálom ki.

(#2263) Viktor0610 válasza lac14548 (#2260) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mintha a Sparunkban nem láttam volna ilyen áron kapszulákat. :F
Hétvégén elnézek majd egy Intersparba, hátha. :D

Samsung Galaxy A54

(#2264) lac14548 válasza Viktor0610 (#2263) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nem néztem a kivételeket, hogy esetleg melyik boltban nem érvényes az akció.
Itt ellenőrizheted:
https://www.spar.hu/ajanlatok/spar-ujsag-08-13-?p=15

utolsó oldal

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#2265) fradi81


fradi81
veterán

Holnaptól tesco 1049/ 4 doboztól

moto g72, Ninebot d28e

(#2266) fradi81


fradi81
veterán

Most már többnyire ezzel használom saját kávéval töltve, a bal oldali zöld tetővel jól működik a MiniMe, a másik hajlamos felragadni.

moto g72, Ninebot d28e

(#2267) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Valakinek nincs 15%-nál nagyobb kuponja a weboldalra? Boundi Trio-ra hajtanék, de eddig csak 960 Ft körüli árra sikerült letornázni. Szerencsekerék szerint létezik nagyobb kupon is. Azért kérdezem, mert minden kupon egyforma, hátha valakinek beadta már, vagy látta neten esetleg. Köszi!

(#2268) lac14548


lac14548
aktív tag

Interspar

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#2269) r.levente75 válasza lac14548 (#2268) üzenetére


r.levente75
addikt

De jó köszi az infót. Már nagyon vártam valami akciót!🙂

(#2270) Rage47 válasza lac14548 (#2268) üzenetére


Rage47
veterán

Ez tuti csak Interspar? Sima Sparban nincs?

(#2271) Viktor0610 válasza Rage47 (#2270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az lehet, hogy van, de a választék kb. nulla szokott lenni.
Persze, ha neked pont azok kellenek, akkor nyilván ez nem probléma. :D

Samsung Galaxy A54

(#2272) CptAdamica válasza lac14548 (#2268) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, kb 1,5 hónapja várok egy akcióra és pont most lesz, amikor váltok darálós főzőre. :D

Megyen!

(#2273) Viktor0610 válasza CptAdamica (#2272) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hamar feladtad. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2274) CptAdamica válasza Viktor0610 (#2273) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itthon már csak cortado van, azzal próbálom kihúzni, amíg megérkezik a gép. :D Múltkor már csillogó szemekkel néztem spárban a kínálatot. :D

Megyen!

(#2275) Rage47


Rage47
veterán

Holnaptól Penny akció, és ma amúgy vettem Tescóban Starbucks Toffee Nut Latte kapszulát, az is akciós, 1200 körül volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.