Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2751) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#2750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajaja. :DDD
Benéztem az üzletet, és Penny felé indultam el először. :D
Aztán gondoltam, megnézem, melyik boltot is írtad, akkor láttam, hogy Sparban van épp' akció. 🤣

Samsung Galaxy A54

(#2752) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Április 2-ig az Ecofamily-ben:
Café Frei kapszula - 1590 Ft (176,67 Ft/kapszula)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2753) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Április 26-ig a Penny-ben:
1 doboz - 2380 Ft/doboz
4 doboz - 1785 Ft/doboz

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2754) Rage47 válasza DrBubo77 (#2753) üzenetére


Rage47
veterán

Kösz.

(#2755) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Tesco (április 27 - május 10.)
1 doboz - 2385 Ft/doboz (149,06 Ft/kapszula)
4 doboz - 1789 Ft/doboz (111,81 Ft/kapszula)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2756) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#2755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt az akciót elfelejtettem. :W
Már bevásároltam a Pennyben, de ott gyér volt a választék. :((

Samsung Galaxy A54

(#2757) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#2756) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Pennyben én is ezt tapasztaltam. A Tescoban jobb szokott lenni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2758) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Üdv.

Teljesen kezdő 'kávés' vagyok-leszek és tanács kellene.
Se gépem, se alapanyagom nincs még és kérni szeretnék pár tanácsot főleg kapszulás kávékhoz és rendszerekhez vásárlás előtt.

'Kávé kezdőknek' topikban kicsit körbe kérdeztem a hetekben, de a kapszulás megoldást nem ajánlották igazán és főleg drágább és 'komolyabb', minőségi cuccokat írtak.
Azokat is végig veszem + gondolom majd idővel, csak drágább gépeknél jobban utána akarok járni, csak ahhoz idő kell (+ pénz ugye). :U

Jól sejtem, hogy ebbe a topikban a Dolce Gusto géphez ajánlotok főleg kapszulákat?

Másik topikban kapszulákból mostanában kb csak az original Nespresso-s megoldásokat ajánlották félig-meddig (bár ez ugye drágább a kapszulások között), mert elvileg a többi típusnak mostanában romlott valamennyire a minősége.

Kérdésem a végén: mi a véleményetek a Dolce Gusto rendszerről és most hol lenne érdemes beszerezni jó áron és melyik kávéfőző típusát? :F
Van érezhető különbség a kicsi olcsóbb és nagyon drágább Dolce Gusto-s gépek között?

És kapszuláknál létezik valamilyen all-in csomag, hogy minél olcsóbban sokfélét kipróbáljak, ha veszek gépet?

Thx.

(#2759) lmno válasza salytmasztor (#2758) üzenetére


lmno
őstag

Dolce Gusto előnye: gyorsan tudsz nem kiemelkedő, de átlagon felüli olasz stílusú espressot készíteni egy gombnyomásra, mindig hozza ugyanazt a szintet (a gyári kapszulák). Van sokféle, cappuccino, latte is (bár ott tejpor van a kapszulában, nem sok köze lesz az igazi tejhabhoz). Az espressokból azokat ajánlom amikben legalább 7 gramm kávé van, pl. Intenso, Barista, Ardenza, Palermo, Napoli. Van egy csomó amiben lecsalják, és csak 5.5 gramm van bennük (pl. a Starbucksosak, vagy a sima Espresso).
Gépekből én a Genio S Plus/Touch-ot ajánlom, ezeknek van espresso boost funkciójuk, amivel kevesebb vízzel sűrűbb espresso-t csinál.
Én ha most vennék kávéfőzőt, nem biztos hogy ezt választanám, nagyon felment az ára az utóbbi hónapokban (január óta kb.). Havonta ki lehet fogni akciókat, olyankor 1900 Ft-ért hozzá lehet jutni egy dobozhoz (általában 3+1 csomagban), a normál ára már 2000 felett van bőven, van ahol 3000 ezer is. Ilyen kínai/vietnámi boltokban lehet hogy van még olcsóbban.
Én inkább párnásat (ESE Pod) vennék, ha egyszereűen akarnék jó kávét, ott vannak olcsóbbak is, a drágábbak meg sokkal jobbak mint a DG. Plusz nem olyan környezetszennyező, és nem kell a kapszulaleadással vacakolni.

[ Szerkesztve ]

(#2760) fradi81 válasza salytmasztor (#2758) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
Első kérdés milyen kávét/tejes italokat akarsz inni, mennyit akarsz költeni a gépre, meg a kávézásra? Eredeti kapszulák 100Ft felett vannak már csak, de viszont nincs vele munka. Rendes kávé jóval olcsóbbra jön ki, de ott már van vele meló.

moto g72, Ninebot d28e

(#2761) salytmasztor válasza lmno (#2759) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Köszönöm a választ Imno. :R
Fradi81 - Alapvetően 20-30k körül akartam elsőre költeni, de felmennék 40-50k-ra ha biztosra tudnám, hogy hosszú távon minőségi gépet veszek és azt az ízt hozza ki ami nekem tetszik / finom.
De ->
Pont ezért akarom lehetőleg az elején minél olcsóbban (hogy ne dobjak ki sok pénzt az ablakon ugye, ha nem válik be valami) próbálgassam a lehetőségeket és ízeket.
Nulla viszonyítási alapom van kapszulásokból (is), egy ismerősnek sincs ilyen gépe. :P
Nem sokat 'kávéztam' eddig (havonta pár csésze/pohár kb), csak instant kávéporokból teszteltem pár variációt.
Azokból lágyabb Cappuccino, Latte szerűség jöb be kb.
Olasz Vanilia Cappuccino ami a kedvenc, egy cappuccino italporból.
A tiszta kávé, amit keveset ittam, az nekem erős volt (kicsit keserű-fanyarú).

[ Szerkesztve ]

(#2762) lmno válasza salytmasztor (#2761) üzenetére


lmno
őstag

Akkor ha jól értem a kávé ízét nem is szereted? :) Az instant poroknak nem sok közük van az igazi kávékhoz. Mondjuk ezek alapján neked bejönnének a Dolce Gusto-s tejporos, cukros ízesített "csodák".
Egy igazi cappuccino/latte = espresso kávé + tejhab.
Egyébként hosszabb távon úgyis a kávé lesz ami sokba kerül, ezért inkább az legyen a szempont, nem a gépen érdemes spórolni, mármint amíg ilyen 100 ezer alatti kategóriáról beszélünk.

(#2763) fradi81 válasza salytmasztor (#2761) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor ha jól értem inkább kávés italokat akarsz inni, úgy tudom erre inkább a dolce gusto jó, a nespressonál inkább sima kávék vannak az abban jó. Hát én a helyedben akkor vennék egy automata mini me gépet és annyi. Szerintem felesleges drágábbat, így is már szinte dupla áron kapni mint pár éve. Nem hinném hogy a drágább jobb végeredményt ad(csak átnyomja a vizet a kapszulán), inkább csak más a dizájn. Ha bátor vagy próbálkozhatsz ilyen mindenes géppel is :D [link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2764) salytmasztor válasza lmno (#2762) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Azt hittem körülírtam a dolgot pontosan.. :P
A kávé ízét szeretem - csak nem erősen / tisztán / feketén kb.
Hanem csak hogy félig, részben legyen meg a kávé aroma.
Ahogy le is írtam: cappuccino, latte szerűség ami eddig kb bevált (porokból).

Ennél jobban nem tudom körbeírni, amiből ráadásul nincs is sok tapasztalatatom. :U

[ Szerkesztve ]

(#2765) salytmasztor válasza fradi81 (#2763) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Jól írod Fradi81, nagyjából ilyesmire jutottam én is a sok teszt és vélemények (+ árak) alapján.. :K
Legolcsóbb kis Dolce Gusto (és / vagy Nespresso gép) + kapszula próbálgatás... ;)

Illetve azt is 'eltaláltad', hogy pont most délután nézegettem a 'multifunkciós' kávéfőzőket.
Docle Gusto + Nespresso (+ örölt kávéból): Hibrew és Hauser pár típusa. ;)
(most nézem, ESE pod-ot is tudnak? az szuperül hangzik elsőre)

(Bár teljesen érthető az is, hogy Imno a minőségibb Pod gép felé terel ugye.
Csak arra picit sajnálnék 50-100k-t kiadni egyből 'tesztelgetésre'.)

[ Szerkesztve ]

(#2766) DrBubo77 válasza salytmasztor (#2764) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ahogy le is írtam: cappuccino, latte szerűség ami eddig kb bevált (porokból).
Ez alapján a Cortado is bejöhet neked.

Amúgy vannak egészen kávés kapszuláik is, pl az Espresso.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2767) salytmasztor válasza DrBubo77 (#2766) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Thx DrBubo77 a tippet. :B

Valószínű akkor a multifunkciós gépnél maradok, próbálgatáshoz az kb a legjobb.

Dolce Gusto / Nespresso / ESE / stb, több izű kapszula-válogatásokat van-e mód vagy hely ahonnan érdemes rendelni? :F

(#2768) quad406 válasza salytmasztor (#2767) üzenetére


quad406
csendes tag

Ez a Hibrew jópofa dolognak tűnik, kérdés, hogy mennyire megbízhatóak a készülékek. A Hausert láttam, nem tűnt túl meggyőzőnek a műanyagok kidolgozása.

Kísérletezésre jók ezek a multi gépek, de azt tudnod kell, hogy egyik kapszulából sem fognak olyan italt főzni mint egy eredeti gép. Vagy a vízhőmérséklet lesz más mint az eredeti gépen, vagy az átfolyás sebessége. És ez egyéb adapteres megoldásra is igaz. DG-hoz is van NP adapter de az azzal készített ital más mint az eredeti. Nem rossz de más.

kafferoma.hu-n talász mindnet. Az árak verhetetlenek, megbízható bolt, nyugodtan ki lehet fizetni előre bankkártyával is. Csak 1 baj szokott lenni, hogy nem mindig van egyszerre minden készleten de meg lehet kérdezni az eladót, gyorsan szokott válaszolni.

(#2769) salytmasztor válasza quad406 (#2768) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Hát igen. :U

Egy tesztet néztem tegnap egyik Hibrew típusról.
Ott elmondott pár plusz-mínusz tapasztalatot a gépről a 'teszter', de alapvetően pozitív volt a véleménye.
Sőt, üres öblítések után az volt a véleménye, hogy picivel még az eredeti Nespressso gépnél is jobb íze volt a kávénak (eredeti Nespresso kapszulával).

Thx a kapszula weboldal tanácsot. ;)

(#2770) DrBubo77 válasza salytmasztor (#2767) üzenetére


DrBubo77
addikt

Dolce Gusto esetén nem találkoztam még gyári kapszula-válogatással. De találtam egy jó kis összefoglaló oldalt a kapszula választékról.

A Nespressonak vannak válogatásai:
Barista Creations Flavored
150 kapszulás intenzív kávéválogatás
150 kapszulás kávéválogatás (Gyümölcsös, Harmonikus, Intenzív)
Limited Edition kávéválogatás (Intenzív, Gabonás, Kakaós, Gyümölcsös)
Variations Confetto Kávéválogatás
250 kapszulás kávéválogatás (Gyümölcsös, Harmonikus, Intenzív)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2771) salytmasztor válasza DrBubo77 (#2770) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

:R

(#2772) salytmasztor válasza fradi81 (#2763) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Hibrew H2B lesz a végső választás, a multifunkció miatt ugye.
Geekbuying oldalról még nem rendeltem..
Megbízható, jó oldal?

(itthon is lehet rendelni csak 10-15ezer forinttal drágábban)

(#2773) fradi81 válasza salytmasztor (#2772) üzenetére


fradi81
veterán

Igen ez egy ismert oldal, yt videósok szokták megosztani a linkjeit, eddig 1 cuccot rendeltem onnan azzal nem volt gond.

moto g72, Ninebot d28e

(#2774) quad406 válasza salytmasztor (#2772) üzenetére


quad406
csendes tag

Nekem a garanciával kapcsolatban lennének aggályaim. Gond esetén hova és mennyiért lehet visszaküldeni a készüléket? Megéri-e a rizikót az olcsóbb vételár?

(#2775) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Spar (május 4 - május 10.)
2869 Ft helyett
1 doboz - 2372 Ft/doboz (148,25 Ft/kapszula)
4 doboz - 1779 Ft/doboz (111,19 Ft/kapszula)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2776) salytmasztor válasza quad406 (#2774) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A garancia külföldi oldalaknál mindig is macerás volt (alapból a visszaküldés intézése és magas díja miatt is), pár komolyabb-nagyobb cég kivételével, pl Amazon.
Bár ez elmondható elég sok magyar webshopra is kb. :P
Az említett oldalnál van valami eu-s, közelebbi, helyi garancia opció is amúgy kis összegért, ha jól láttam.
(EU Local Return Service)

(#2777) salytmasztor válasza DrBubo77 (#2770) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Körbejártam a kapszulás lehetőségeket tegnap és ma, és tényleg nagyon gáz a helyzet olyan téren, hogy nincs 1 vagy kevés darabos íz-válogatás (csomag) belőlük (ahogy te is írtad).
10 (vagy több) darabot meg kell venni minden külön ízből, csak hogy kipróbálja a vevő, hogy szereti vagy nem az adott típust.
A maradék 9 kapszulát dobjam ki ha nem ízlik? :o
Ez erős lehúzás a cégek részéről. :((

(#2778) fradi81 válasza salytmasztor (#2777) üzenetére


fradi81
veterán

Ez mondjuk nem is elvárható, kávébabot sem kapni 20 grammos kiszerelésben hogy kóstolgassam :) Vettem olcsón bravost, olyan is volt de elfogyott. Azért nem olyan ihatatlanok ezek a kapszulák hogy ki kelljen dobni.

moto g72, Ninebot d28e

(#2779) lmno válasza salytmasztor (#2777) üzenetére


lmno
őstag

ESE podokból lehet némelyiket egyesével venni.

(#2780) quad406 válasza lmno (#2779) üzenetére


quad406
csendes tag

Pl. [itt] és [itt]

(#2781) lmno válasza quad406 (#2780) üzenetére


lmno
őstag

Nem kérdés volt :) Csak megjegyeztem.
De köszi

(#2782) salytmasztor válasza fradi81 (#2778) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Szerintem ez nem egészen így van.
Mivel a kapszulák alapból kis porciókkal, 1 csészére / adagra vannak kimérve, így semeddig nem tartana pár válogatást összedobniuk (ahogy elvileg így is volt több márkánál, régebben).
Nespresso-nál most is van, új gép vételnél több helyen 14 x 1 db-os próbacsomagot adnak, 14 különböző ízzel.

Imno + quad406 - köszi, podokat még nem néztem át, de jó tudni és majd ilyen egy darabos párnákkal fogom próbálgatni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2783) quad406 válasza lmno (#2781) üzenetére


quad406
csendes tag

Tudom. Nem is neked szántam, hanem salytmasztor-nak. Gondoltam legyen teljes az infó. :)

(#2784) fradi81 válasza salytmasztor (#2782) üzenetére


fradi81
veterán

Ja 'válogatás' csomag az kimaradt :) Igen olyan lehetne tényleg, ahol vagy 10 féle kapszula bent lenne.

moto g72, Ninebot d28e

(#2785) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

[link]

Én most berendeltem egy ilyet, 60 kapszula 12 euró, szállítással együtt. Csak espresso elvileg.

Nem jött még meg, de ahogy néztem nem scam...

Btw szerintem nem éri meg DG-be beruházni. Tejes cuccok okésak, persze, de a Nespresso kapszulák aftermarket kínálata nagyobb jóval, és olcsóbb is akár.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2786) Rage47 válasza tDr1v3r (#2785) üzenetére


Rage47
veterán

Na majd számolj be pls, milyen volt ez, mert érdekelhet.

(#2787) Muerte68 válasza tDr1v3r (#2785) üzenetére


Muerte68
addikt

Egyetértek ,nekem a DG- után lett Nespressó,sokkal nagyobb a külső gyártók száma minősége és ahogy nézem a mostani DG kapszula árakat az is versenyképes
Omnia kapszula szunte folyamatosan van 95-100 ft-os áron Jacobs szintén egyesével véve is nem kell 3-4-5 dobozzal venni
Sokkal kisebb a doboz könnyebb kezelni rengeteg különleges ízű kávé van pld a Cafe frei-től
A kapszula leadható és a legkisebbtől a legnagyobb márkáig mindenki gyárt rá kapszulát
A DG egyetlen előnye a tejes dolgok-persze dupla áron-meg esetleg a teák
Nem akarom a DG topicban leszólni a DG-t -csak véleményem osztom meg,mai napig olvasom a topicot teljesen jó segítőkész csapat van itt :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2788) tDr1v3r válasza Muerte68 (#2787) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én direkt tejes cuccokhoz, teákhoz, kakaóhoz vettem (és rokonoknak, asszonynak akik nem tudják a másik főzőmet kezelni), nekem úgy nem volt meglepetés hogy mik és mennyiért elérhetőek hozzá. Akkor is olcsóbb volt a Nespresso aftermarket kapszula., na de ez volt 2019 végén talán, és nem is volt ennyi a DG kapszulák ára... és ez most rohadtul kiakaszt hogy ennyire megszaladt az egész. Néha lát barátnőm kínai boltban 1600-1800 körül kapszulát, akkor vesz nekem de... ennyi amit használom igazából.

Nekem ott a karos gép a darálóval, a Nespresso legjobb esetben is közepes kávéja nem kell így egyértelműen, nekem tényleg csak az számított hogy tudjak pikk-pakk szép latte macchiatot csinálni (meg ne bassza szét más azt a gépet) . De jelenleg ez nincs a kényelem-ár tengelyen ott hogy megérje, itthoni mentalitást ismerve meg ezek az árak nem fognak lemenni ha végre vége lesz ennek az állítólagos válságnak.. szóval all in all simán jobb és gazdaságosabb döntés egy tejhabosító (legyen az french press, Aerocchino vagy más) és egy legolcsóbb Nespresso gép bárkinek szvsz. És nyilván nem a topik ellen akarok beszélni, de meglátásom szerint így áll jelenleg a helyzet (de tévedhetek persze).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2789) salytmasztor válasza tDr1v3r (#2788) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

És merre, milyen oldalon veszed ezeket a 'vegyes' ízű cuccokat?
És milyen ízek váltak be ezekből eddig kb (nem csak kávé, hanem vegyesen bármi)?
( Ugye most próbálgatás elején, ha nem találok normális válogatás csomagot, kénytelen leszek ajánlás alapján próbálni pár egy ízű 10-16-os packot. :((( )

(#2790) lmno válasza Muerte68 (#2787) üzenetére


lmno
őstag

Azért a Nespresso (gyári) kapszulák még mindig drágábbak. A 3rd partyk lehet hogy nem, de nem is biztos hogy jobbak ízre. Egyébként webshopokon rengeteg nem gyári DG kapszulát is lehet kapni, mondjuk én azokat inkább kerülöm, mert valamelyiknél még a kapszula minősége sem volt a legjobb (folyt mellette a víz).
A DG kapszulákat is le lehet adni, igaz csak a Media Marktokban.
Ettől függetlenül már én se nagyon találom jó alternatívának, én is gondolkozok váltani (ESE podra, hogy az egyszerűsége megmaradjon), annak ellenére hogy decemberben vettem az új DG kávéfőzőt még jó áron; és magát a gépet szeretem, mert egyszerűen és jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#2791) tDr1v3r válasza salytmasztor (#2789) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Eddig leemeltem a polcról a boltban (Tesco, Spar, Rossmann meg sokszor olcsó a siófoki Max Power is esetemben), rendeltem online (Alza, eMag, DG oldal) vagy a helyi piacon vettem (sok itthon nem elérhető DG kapszula volt anno, jelenleg nem tudom). Teljes dobozzal, tehát nem válogatásból.

Nekem tejes cuccokból a gyári DG vaníliás és karamellás Latte Macchiato, Coconut Latte, Cafe Au Lait, Cortado jöttek be, egyébből a Nesquik kakaó is finom volt meg a Chocochino is. Starbucks-ból a Madagascar Vanilla Latte, a saját Latte Macchiato-juk, meg volt valami karácsonyi limitált is ami finom volt.

Szvsz ezeket meg lehet venni nyugodtan mert nem "kávék" annyira erősen, csak ugye itt kanyarodok vissza oda amit mondtam hogy nem lesz olcsó... igazából a te döntésed de szvsz nem fenntartható ez a rendszer rentábilisan. Ha van rá 40-50k keret akkor sztem talán már felújított automata darálós kávéfőzőt is lehet találni ennyiért, abba lehet tömni ízesített speciality kávékat is, tejet is habosít ha van kar hozzá (szokott) és igazából nem sokkal komplexebb dolog mint a kapszula, egyszer feltöltöd a tartályt valamivel ami tetszik (jó kapudrog egy Café Frei kávé szvsz, pl. tokiói csokis-málnás) és pár gombnyomás a jó kávé. Tejhab meg plusz 2 perc mindennel.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2792) Muerte68 válasza lmno (#2790) üzenetére


Muerte68
addikt

Persze az drága, de ha omniát kapok 100-ért, vagy pld lor-t, az nem olyan rossz
Vagy cafe frei-vagy starbucks 120 ért akcióban de volt már ily is azok azért mind márkák
A DG starbucks is pld kevesebb kapszula
De senkit nem akarok rábeszélni csak ahogy a mostani DG árak elszáltak a legnagyobb előnye hogy relatív olcsóbb már nem nagyon van meg
Nem akarok senkit lebeszélni, főleg saját topicjában de szerintem eléggé elszáltak a DG kapszula árak
Ettől függetlenül megvannak az előnyei mai napig úgyhogy nyugodtan vegye bárki
az én kv szokásaimhoz jobb a nespresso, aki lattézik kapucsínózik annak a DG ha valaki meg nagy fogyasztó annak a darálós
Én azért főzök hagyományos kávét is, nekem a kapszulás bármilyen fajta arra van hogy reggel egy gyors jó kávé, meg ha vendégek vannak

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2793) salytmasztor válasza tDr1v3r (#2791) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Thx. :R

(#2794) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Ha bárkit érdekel, holnaptól akciós lesz az emag-nál a [Dolce Gusto® Piccolo XS] + 3 ajándék dobozzal együtt, 21.900Ft, május 9.-12. között. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2795) salytmasztor válasza salytmasztor (#2794) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

[akciós link] javítva, mert külön rakták ki. :B
Elég sok egyéb kávéfőző is le van akciózva most pár napig. :U

(#2796) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Valaki rendelt már a Krups.hu oldalon?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2797) vacs válasza DrBubo77 (#2796) üzenetére


vacs
veterán

Igen, én vettem egy víztartályt, pár nap alatt megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2798) DrBubo77 válasza vacs (#2797) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én múlt pénteken rendeltem, de még annyi sem jött, hogy megkezdték a feldolgozást.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2799) quad406 válasza DrBubo77 (#2798) üzenetére


quad406
csendes tag

Én is rendeltem és emlékeim szerint elég lassacskán jött. Volt az 1 jó hét is. Valami külföldi raktárból küldték. Most nézem, hogy a megrendelés után 2 nappal jött a számla, a 3. napon adták fel és szállítási időt 3 munkanapot ígértek. Azt már nem tudom, hogy ténylegesen mikor kaptam kézhez mert a nyomonkövetési link már nem él.

[ Szerkesztve ]

(#2800) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Auchan (május 11 - május 17.)
1 doboz - 2389 Ft/doboz (149,31 Ft/kapszula)
4 doboz - 1792 Ft/doboz (112,00 Ft/kapszula)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.