Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2236) azbest válasza fradi81 (#2235) üzenetére


azbest
félisten

a melegen nem tudom bírja-e, nálam a mosogatást nem bírta. Pontosabban azt, hogy el lett ejtve :D Vagy hogy hozzá koccolódott egy tányér. Bár én meg lakótárs kistányérjait ritkítottam meg. Néha eléggé rajzfilmszerű módon. Vicces, amikor 3at pattog a tányér és már éppen fellélegzel, hogy bírja ez... s akkor robban szét ezer szilánkra :D

Egyébként azt hiszem kb 80 fok körüli lehet a víz. A felrázás tényleg jó ötlet. A kamra mélyén volt még régi tejes és instant poros kapszulásból pár és hát lejárt már a szavatossága. Egyiket szétvágtam megnézni, hogy van-e bármi gyanús rajta, de úgy tűnik még okés. Viszont a porra külön engedve a gépből melegvizet már nem volt elég meleg, úgy nem oldódott fel rendesen. A kapszulán átengedve, közvetlenül a gépből éppenhogy olyan meleg, hogy oldja. Tényleg komoly mérnöki teljesítmény lehet ezt kiszámolni, hogy mi az a minimális eszköz, ami még éppen képes ellátni a feladatát :D

Bár én inkább az igazi kávés kapszulákat szeretem inkább, csak régebben egy akcióban bevásároltam pár instantosat is. Amit te ittál, az is igazi kávés, csak a tejpor instant.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.