Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) smc válasza Noukoum (#1100) üzenetére


smc
addikt

De itt legalább a 11 Pro nem egy herélt dolog lett, mint a note 10. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1102) Sgr_A válasza smc (#1101) üzenetére


Sgr_A
addikt

De a 11 az lett

(#1103) smc válasza Sgr_A (#1102) üzenetére


smc
addikt

Az tény, de az néptelefon, nem tudtad?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1104) Noukoum válasza smc (#1101) üzenetére


Noukoum
veterán

Hogy micsoda? Fejtsd ki kérlek bővebben.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1105) Sgr_A válasza smc (#1103) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem meg lehagytak egy ékezetet
népalma-népálma ;]
az is igaz hogy a 11 kevésbé herélt mint note10

[ Szerkesztve ]

(#1106) smc válasza Noukoum (#1104) üzenetére


smc
addikt

[link]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1107) aujjobba válasza smc (#1101) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem látom át teljesen, mihez képest herélt a note10 és miben?
A spec összehasonlításban legalábbis én nem látok nagy különbségeket a note10 és a note10+ között.

(#1108) Noukoum válasza smc (#1106) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszönöm, én csak annyit látok hogy sokkal kevesebb a differencia mint az iphone 11 és 11 pro max között:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1109) Sgr_A válasza aujjobba (#1107) üzenetére


Sgr_A
addikt

Note 10
-4gb ram
-sd slott
-tof kamera
Csak fullhd kijelző
Kisebb akku
Csak 256gb tárhely

i11
Csak hd++ kijelző
- tele kamera
Kisebb akku
Csak 256gb tárhely

(#1110) nozs23 válasza Noukoum (#1108) üzenetére


nozs23
addikt

Fejtsd mar ki ezt a "sokkalt".
En annyit latok, hogy -1 kamera, kisebb felbontasu kijelzo, kevesebb ram, bovithetoseg hianya. Ez nem nem kevesbe herelt a nagyhoz kepest, sot.

(#1111) icecave


icecave
nagyúr

Mikor kedzhetünk beszélni a tokokról, üvegfóliákról, stb. mint minden rendes telefonos topikban? ;] Lassan itt a telefonom, aztán még mindig nem maga a 11 a téma :D

(#1112) HarleyCustom válasza icecave (#1111) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Még kb 500hsz és a sejtek elhalnak...utána miénk a pálya

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1113) szakonyi


szakonyi
tag

Ezt hogy kell értelmezni? 9 óra világítás?

LG 65C1 iPhone 11

(#1114) icecave válasza HarleyCustom (#1112) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor el is kezdem :D

Vettem egy sima egyszerű átlátszó szilikon tokot, amíg megjön a hátlap-oldal fóliám.
előre meg Baseus full üvegfóliát reneltem, kettő fajtát is, viszont elég olcsók, nem tudom, mire számítsak (maga a márkával viszont végtelenül elégedett vagyok, szóval kiderül).

1. 0,23 mm
2. 0.3 mm

Ezek XR-re vannak, de az előlap ugyanaz úgyis.

(#1115) syIex válasza icecave (#1114) üzenetére


syIex
veterán

Erről a hatlapi fóliárol lehet tudni valamit pontosabban?
Mennyi idő alatt jön meg valamint kb mennyire állja a karcokat és ütéseket?
A Pro Max-hoz keresek, de hatulra sajnos nem sikerült eddig találni semmit.
Elore én az Xprotector-ba fogok egy 0,33as full3d fóliát tetetni rá, az eddig mindig bevált. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1116) Zanik válasza icecave (#1111) üzenetére


Zanik
addikt

Én maradtam a Spigen-nél.
Az i7-en 3 évig is simán bírta a Liquid Air, most Liquid Crystal lett, mert csak az volt raktáron. Kijelzőre nem rakok semmit. Jobb érzés anélkül fogdozni, és mivel az i7 bírta nálam a strapát, szerintem ez is fogja.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1117) nuke7 válasza Noukoum (#1100) üzenetére


nuke7
veterán

kösz, de ne a magyar árakat nézd, mert annak semmi értelme :(

ugyanannyiért tudsz venni egy 11 pro max-ot mint egy note 10-et.
(csak az applenek kisebb a tárhelye)

innentől kezdve, hogy drága, az iszonyatos hülyeség :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#1118) icecave válasza syIex (#1115) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet tudni, mindig ilyet veszek. Kicsit narancsos, ezért kijelzőre nem ajánlott, ott látszik rajta, de a fém/üveg hátsón nem. Kb. 5-7 munkanap alatt megjön, de volt,hogy többet vártam rá. Nedvesen kell feltenni, és hajszárítózni is, ha jó eredményt akarsz. Ha marad alatta bubi, nem para, 2-3 nap és mind szépen felszívódik.

(#1119) w333 válasza Zanik (#1116) üzenetére


w333
félisten

Liquid air nagyon jó ... Crystal besárgul és szerintem sokkal csúszosabb :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1120) syIex válasza icecave (#1118) üzenetére


syIex
veterán

Be is rendeltem egy matt verziót hatulra. Előre amint említettem más megy. :D
koszonom! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1121) icecave válasza syIex (#1120) üzenetére


icecave
nagyúr

Nincs mit, mattot még sohasem rendeltem.... A fényes az kicsit tapad, az jót tesz a fogásnak. Másikról nem tudok nyilatkozni.

(#1122) Zanik válasza w333 (#1119) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem nem sokkal csúszósabb, csak kicsit. A sárgulástól tartok én is, meglátom mit bír, aztán max. lecserélem egy Air-re. Előtte Neo Hybrid-em volt az 5S-en, azt is szerettem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1123) w333 válasza Zanik (#1122) üzenetére


w333
félisten

Jobban szedi a zsírt ezért csúszosabb, míg az Air matt felületű :)

Míg még új nem csúszik aztán olyan lesz mint a takony, ragad, csúszik stb. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1124) koxkids


koxkids
őstag

Ma láttam egy srác kezében a BKV-n egy fekete i11-t. Brutálisan jól nézett ki, volt rajta egy fekete tok is de ahogy néztem félig átlátszó volt. Egyre jobban elgondolkozom hogy az i7-t lecseréljem egy 128-as 11-re. Még párszor be kell mennem az iStyle-ba megnyomkodni hogy végleg döntsek - méret, kijelző barátkozás végett ;]

(#1125) doooo válasza nuke7 (#1117) üzenetére


doooo
veterán

"(csak az applenek kisebb a tárhelye)"

És ez még mindig nagy probléma, ha érint valakit, ha nem. Tehát akkor sincsenek egy árban. Semmilyen valutában. Erről ennyit. (Persze Magyarországon nem sokat ér a dolláros ár, senkit nem érint és senkit nem érdekel (vagy ha érdekel, akkor is max irigykedni bír az illető, vagy megpróbálja külföldről beszerezni, ami meg megint necces több szempontból is).)

[ Szerkesztve ]

(#1126) Zanik válasza w333 (#1123) üzenetére


Zanik
addikt

Na, ezt nem tudtam. Fasza! :W
Akkor mielőbb be kell szerezzek egy Air-t.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1127) syIex válasza icecave (#1121) üzenetére


syIex
veterán

Majd kiderül, ha ide ér. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1128) Noukoum válasza nozs23 (#1110) üzenetére


Noukoum
veterán

Csakhogy rosszul nézed a dolgokat. (Ami nem meglepő)
Bővíthetőség hiánya ez adott, bár ugye 256gb az alap tárhely, iphonenál mennyi is nem hallom?
Nincs mínusz 1 kamera, nem tudom mit látsz
Kijelző felbontása kisebb de nem ~800p hanem 1080p.. csak hogy tuti ne legyen kevés.
Kevesebb ram, de mennyi ez a kevesebb? 8gb? Minek 12gb? Azon kívül hogy lehessen mit odaírni? Vagy fordítsuk meg, hátrányod lesz 8gb-al? Naugye. Iphoneba mennyi is jut?

Csak nyilván nem iPhone fanként kell nézni a dolgokat, és mindjárt másabb a helyzet. Egyébként ezen kívül valóban van még különbség, de ez indokolva is van az alacsonyabb árral. Ami így is magas, bár az almáná sokkal alacsonyabb.

nuke7 Itthon élek, itthon vásárolok, ja és ez egy magyar fórum. Külföldi árak teljesen másak, máshogy lehet értékelni a dolgokat. És a tesztek is az itthoni árak alapján értékelnek.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1129) leslien


leslien
nagyúr

ez a fólia ami már bizonyított.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1130) nuke7 válasza Noukoum (#1128) üzenetére


nuke7
veterán

hát persze - nyilván árazás szempontból pont egy utolsó kis porfészek közterheit fogják figyelembe venni. Reális :)) senkit nem érdekel, hogy magyarisztánban mik az árak, ezzel felesleges foglalkozni. Maximum azt tudod mondani, hogy forintban kapod a fizetésed, és neked így nem telik rá - de az, hogy nem jó az árazás, az így nem igaz. :N

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#1131) Noukoum válasza nuke7 (#1130) üzenetére


Noukoum
veterán

De engem igen, érdekel ahogy szerintem másokat is.:) Amúgy nem csak Magyarországon drága. Felesleges foglalkozni vele az addig okés, csak semmire nem megyek a nettó dollár árral, csak is kizárólag jól hangzik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1132) syIex válasza Noukoum (#1131) üzenetére


syIex
veterán

Aki ezeket a fórumokat olvass azt pont nem érdekli, hiszen vagy potenciális vásárló vagy már rendelkezik ilyennel jó esetben és nem csak mindenbe bele köt amibe lehetőség.
Az android “csúcs” telefonok ugyan ennyivel kezdenek kint és itthon egyaránt.
Pont lesz*arjuk, hogy nektek 128 GB vagy 256 GB tárhely az alap és bővíteni is lehet amikor a 64 GB és 50 vagy 200 GB iCloud tökéletesen elég egy átlagos felhasználó számára Apple esetén. :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1133) icecave válasza syIex (#1132) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, plusz ez is felhasználó függő, de nagyon. Én pl. nem videózom, nem játszom, máris a két legnagyobb tárhely fogyasztó kiesik. Egy év alatt a Note-al csináltam úgy 1500 képet kb.
Spotify-on van sok lista letöltve, illetve kb. 10 sorozatrész van rajta, fullHD-ban.
Szóval hiába a 128 GB tárhely nekem például, most is 33,5 körül van a foglalt: [link]

Más: aki Telekomos, szépen működik a 4G/VoLTE? Nekem régebben iPhone-on és az utóbbi egy évben droidon sem ment jól, sokszor kaptam sms-t nem fogadott hívásról, szóltak, hogy nem értenek, ha épp beszéltünk, vagy robot hangom van, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1134) joey04 válasza icecave (#1111) üzenetére


joey04
titán

Ha nem etetik a trollokat. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1135) HarleyCustom válasza icecave (#1114) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Előlapi fólia nekem is Baseus volt XS-en, brutál erős, egy darab karc nélkül hónapokig, uv védős. 6000.- forint volt, de megérte az árát...
Nagyon jó a cucc. Örs-Árkád ban vettem és rakattam fel anno.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1136) Parallaxis válasza Noukoum (#1128) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azt ugye tudod, hogy a pentile miatt 1080p-n kevesebb a fizikai felbontás amoleden, mint ips-nél 800p-n?
Kamera mínusz van, mert nincs tof.

[ Szerkesztve ]

(#1137) nozs23 válasza Noukoum (#1128) üzenetére


nozs23
addikt

Probald meg ujra megszamolni a kamerakat, hatha masodjara osszejon. Onnan indultunk, hogy 11-11 Pro-t es 10-10 Plust hasonlitunk, hogy megnezzuk hazon belul mekkora kulonbsegek vannak, erre most elkezded az iPhone-t Samsunggal es szandekosan ignoralsz dolgokat.
Hagyjuk inkabb, felesleges volt belemenni.

(#1138) Noukoum


Noukoum
veterán

Az a baj hogy iPhone fórumban csak akkor mondasz igazat ha az iphone-t dicséred és azt mondod az a legjobb. Ilyen egyik telefon topikjában sincs.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1139) Tibee86 válasza Noukoum (#1138) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a baj, hogy folyamatosan megcáfolják az állításaidat, amire már nem tudsz mit írni, vársz pár órát és bedobsz ilyen “nagy igazságokat” hátha valaki ráugrik... Cimbik nincsenek már itt akik rákontrázhatnának, lehet neked is jobb lenne továbbállni?! A topikhoz ahogy eddig se tudsz érdemben hozzászólni, minek erőltetni? :F
Jaaa majdnem elfelejtettem : drága az iphone!!!

[ Szerkesztve ]

(#1140) niof


niof
addikt

Sziasztok! Erősen gondolkodom a váltáson SE-ről. A kérdésem az lenne, hogy ha az SE nálam nap végére 50%+ töltöttségen szokott lenni (átlagban, persze néha előfordul, hogy lemerítem... :DDD), akkor ez bírna kb. 2 napot?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1141) Csigavair válasza Noukoum (#1138) üzenetére


Csigavair
tag

A baj az, hogy egy kis ügyetlenke troll vagy, aki teleszemeteli a topicot a baromságaival. Én spec Note 10-ről váltottam 11-re és van egy rossz hírem...smoothságban a note 10 lehúzhatja a redőnyt a 11-el szemben a kijelző felbontást már ecsetelték feljebb de az ilyen kisstílű trollok az észérveket simán ignorálják ahogy ezt te is folyamat megteszed. 1080p pentile amoled vs 800p lcd kérlek nézz utána egy kicsit. Aztán ha megtörtént, hidd el senki nem fog megharagudni ha nem olvashatjuk a magasröptű baromságaidat a továbbiakban.

[ Szerkesztve ]

(#1142) janeszgol válasza Noukoum (#1138) üzenetére


janeszgol
félisten

Nézd, a tesztelő is belátta, hogy ez egy jó ajánlat. Szerintem bízz a rutinjában. És az is. Hardveresen csak a tárhely méretébe lehet belekötni ennyiért, de online tárhellyel megtámogatva elég. Ettől eltekintve a készülék hibátlan koncepció (ahogy pl a sima Note 10 is az).
Szoftveresen már lehet bele rúgni (mint mindenbe), de azon meg könnyebb változtatni.
Ha nagyon fikázni szeretnél valamit, akkor ajánlom az iPad 7 topicot. Kiadták az iPad 6-ot újra, 30%-kal drágábban. Erre már én is azt mondom, hogy a ku… Pláne úgy, hogy az iPad Mini 5 csak 10%-kal drágább, mint az iPad 7.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1143) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ma bementem egy iCentre-be és megfogtam az iPhone 11-et és a többit is.
Mellé raktam az S9+-omat méret szempontból. Nekem bejön a sima 11-es és bőven elég a kamera is. Iszonyat nagy különbséget nem éreztem kamerában első körben, de a slowselfie nagyon ott van. Tűéles lett a selfie kamera képe.

Muszáj lesz bepróbálnom egyet előbb utóbb.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1144) -secret- válasza niof (#1140) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Biztosan.

(#1145) icecave válasza Csigavair (#1141) üzenetére


icecave
nagyúr

Sok évig iPhone-om volt, viszont legutóbb 13 hónapig Note 9. Elismerem a droid előnyeit, de a hátrányait is látom (és persze iOS esetén is).

Semmi kétségem afelől, hogy megbánom a 11-et, nyilván a droid nyitottsága hiányozni fog, itt kevesebb a szabadság, de amit tud, azt nagyon smooth és stabil módon tudja (pl. bluetooth kapcsolat, egyebek).
Viszont azt is leszögezem, hogy nem, nem szabad egymás mellé tenni a két készüléket, ha jót akar az ember.
Note 9 mellett az 11 (és a többi 11-es is) olyan szinten oldschool, hogy azt fáj nézni komolyan.

(#1146) w333 válasza icecave (#1145) üzenetére


w333
félisten

Pedig aztán a Note 9 nél még alul és felül nagy kávák vannak, a kicsi Note 10 na arra én is azt mondom hogy durván néz ki :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1147) Ádám16 válasza eladogeppc (#1143) üzenetére


Ádám16
addikt

OLEDr után nem tartod visszalépésnek az IPS-t?
Nekem annyira ráállt már a szemem az OLED-re, hogy ha a felbontás rendben is lenne a 11-en, akkor sem tudnám azt választani. Kell a "teljesen fekete", főleg a sötét módhoz.

(#1148) FіkuszKukіsz válasza icecave (#1145) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Hát azért a Samu-féle dizájn is már oldschoolnak nevezhető.S8 óta ugyanazt a formát nyomatják.

(#1147) Ádám16

Note 10+-ről váltottam. Persze annak jobb a kijelzője, de egyáltalán nem látom hátrányát az IPS-nek, mivel az i11-ben a felbontás ellenére iszonyatosan jó panel van.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1149) leslien válasza icecave (#1145) üzenetére


leslien
nagyúr

én mondtam.. S9 mellett bakfity.... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1150) smc válasza janeszgol (#1142) üzenetére


smc
addikt

Hogy mit csinált?
328$-on nyitott mindkettő.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.