Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) w333 válasza dud998 (#1800) üzenetére


w333
félisten

Az is biztosan jó lesz ... én direkt csak type-c akartam, rendes QC 3.0 gyorstöltőből van itthon vagy 5-6 db. szóval én ezért vettem ezeket ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1802) tomiii007 válasza dud998 (#1800) üzenetére


tomiii007
senior tag

Tudnal adni linket, h honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

(#1803) dud998 válasza tomiii007 (#1802) üzenetére


dud998
őstag

Megnéztem sajnos már nem élnek a linkek. Az eladó befejezte az értékesítést. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1804) nlaci0725 válasza tomiii007 (#1802) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Szia!
Ezeket ajánlották már többen is,én tegnap este rendeltem is belőle,reméljük jó lesz :D : [link] [link]
Illetve én ezt már használom,és nekem tökéletesen működik,rendeltem is már belőlle egy "auto disconnect"eset: [link]
De amúgy Baseusal szinte lehetetlen mellényúlni.

[ Szerkesztve ]

(#1805) w333 válasza tomiii007 (#1802) üzenetére


w333
félisten

Ugreen, Baseus nagyon jó vétel ... gondolom a 2 közzül valamelyiket vette : [link] és [link] :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1806) dud998 válasza w333 (#1805) üzenetére


dud998
őstag

Az első. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1807) br4adam válasza dud998 (#1806) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ilyen Ugreen van nekem is. Néhány napja jött meg, ajánlani tudom csak :)

(#1808) Blue meth


Blue meth
senior tag

Én nemtom mivan, de alig lehet kapni 128gb-os feketét. Nagyobb boltokban szinte sehol nincs. Még iStyle-nál sincs, pedig be akartam rendelni. Mi a tosztól lehet? mindenhol csak a 64gb-os van.

(#1809) dud998 válasza Blue meth (#1808) üzenetére


dud998
őstag

A teljes 11-es széria hiánycikk, a Prok is. Illetve még az off AirPods Pro is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1810) w333 válasza Blue meth (#1808) üzenetére


w333
félisten

Alza ... :K

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1811) nelsonmanian válasza Blue meth (#1808) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

közvetlen az appletől mindent lehet rendelni pár napos határidővel, az istyle viszont 3 hete nem tud fehér 256os prot küldeni, csak ígérgetnek...

[ Szerkesztve ]

(#1812) Blue meth válasza w333 (#1810) üzenetére


Blue meth
senior tag

nálam csak áruhitel játszik, szóval olyan oldalról kell vennem, ahol van 0% THM. bár ott nem néztem még ezt az opciót

@dud998 - ez durva, nagyon népszerű lett tényleg, elképesztő

[ Szerkesztve ]

(#1813) Blue meth válasza nelsonmanian (#1811) üzenetére


Blue meth
senior tag

Nem értem mi folyik ott :D

(#1814) nelsonmanian válasza Blue meth (#1813) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Központi számuk nincs, emailben meg csak az időhúzás megy.

(#1815) legjoe69


legjoe69
csendes tag

Előzőleg sajnos nem kaptam választ a kérdésemre, de hátha most olvassa egy iPhone 11 tulaj és megpróbál segíteni nekem! :-)
Megtenné valaki, hogy ezt letesztelné Waze-ben?

Ha a Beállítások/Beszéd és hang menüben a “Hang lejátszása ezen keresztül” alatt a “Lejátszás a telefon hangszóróján” van kiválasztva akkor a navigációs hangok végén egy kattanó/pattanó hang hallható a 11-esemen (SE és iPhone 8-on teszteltem, ott nincs ilyen gond).
Szeretném kideríteni hogy ez egyedi hiba e.

Köszi!

(#1816) ateszapa748 válasza legjoe69 (#1815) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nálam is... nem tudom mi az oka :F

(#1817) pokmky válasza ateszapa748 (#1816) üzenetére


pokmky
tag

Mintha hamarabb leállítani az erősítőt, minthogy vége a hangnak, vagy valami DC-s akár szoftveresen is.

(#1818) legjoe69


legjoe69
csendes tag

Köszi hogy megnéztétek! Mondanám hogy ez jó hír (mert hogy nem egyedi) , de ez nem lenne igaz. Akkor jó a hang ha a kimenet a "készülék alapértékére" van állítva. Csak ezzel meg az a bajom, hogy ha USB-n rá van dugva az autóra akkor az átveszi a hangot és nem tudom teló hangszóróra visszakapcsolni. De ez nem Waze probléma, mert más navi is így viselkedik. Szerintem a külső / belső hangszóró átkapcsolása közben van probléma, pl. teszteltem azzal hogy folyamatosan ment hang (beszéd) telefonálás közben majd kapcsolgattam a kihangosítót ki/be és mintha akkor is pattanna. Nem tudom ezt hogyan kéne jelezne Apple felé, remélem nem valami iPhone 11 tervezési probléma lesz és meg tudják oldani iOS frissítéssel. De fura hogy más telón jól működik, csak a 11-el rossz. Ezek után kérdés még hogy 11 Pro-n is ilyen e.

[ Szerkesztve ]

(#1819) ateszapa748 válasza pokmky (#1817) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Igen, valami ilyesmi lehet...

(#1820) ateszapa748 válasza legjoe69 (#1818) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Volt már ilyen jelenség más telefonomnál is, de már nem emlékszem melyikkel.... van hogy hetente cserélgetem. :D

(#1821) Blue meth


Blue meth
senior tag

Amúgy szerintetek mennyi az esély, hogy a 2 hátralévő black fridayen leárazzák a 11-et? szerintem nem sok, inkább rámennek a régebbi telefonokra. meg ha akcióznak is, max 10-20 ezer, ami részlet esetén már nem sok vizet zavar.

(#1822) icecave válasza Blue meth (#1821) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan. Túl új készülék még. Majd ahogy ma is, akkor is az ilyen 6S, 7, stb. amit leáraznak. Persze biztos lesz újabb szériából is, de a 11-esből véleményem szerint elég kicsi az esélye.

(#1823) Gsx-rr válasza Blue meth (#1821) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Magyarorszagon kb 0

(#1824) hitchins válasza Blue meth (#1821) üzenetére


hitchins
őstag

Media marktban mult héten volt olcsóbb kb 10-15%-kal.
Szerintem ennyi engedmény simán lehet újra. Ennél többet nehezen hiszem hogy engednek.

Előfizetéses nem jó? Lehet olcsóbban kijössz.

(#1825) lmno válasza Blue meth (#1821) üzenetére


lmno
őstag

Black Friday = készletkisöprés a régi modellekből (legalábbis nálunk)

(#1826) Ck. válasza legjoe69 (#1818) üzenetére


Ck.
addikt

A kárhozat Wazet ugyan nem használom, de más navigációkat igen, de sem a Google Maps-nél, sem pedig az Apple Maps-nél nincs ilyen problémám. Egyéb navival nincs tapasztalatom.
iPhone 11 és iPhone 11 Pro Max

[ Szerkesztve ]

(#1827) Blue meth válasza hitchins (#1824) üzenetére


Blue meth
senior tag

Igen azt lattam, de csak a kamatmentes reszlet jatszik, az meg nem mindenhol van.
Elofizu azert nem jo, mert Telekomnal csak a 64gb-os van, de jobb lenne a 128as.

(#1828) Blue meth válasza lmno (#1825) üzenetére


Blue meth
senior tag

Igen nalunk is inkabb a regieket akciozzak 6s, 7

(#1829) okoska74


okoska74
senior tag

Két hónap eltávolodás után ismét almás lettem egy iPhone 11 RED személyével. :)

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1830) hitchins válasza Blue meth (#1828) üzenetére


hitchins
őstag

1-2 honapja hallottam hogy MMban 200e vásárlás felett elvileg lehet kérni hitelt 0thm-mel. Nem tudom ez él-e még de esetleg érdemes rákérdezni.

(#1831) NavySeal


NavySeal
senior tag

iStyle-ban is van 0%Thm 10,15 és 20 hónapra. Az iP11 128Gb-ból, ha jól láttam sárga, zöld és fekete van készleten.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1832) Blue meth válasza hitchins (#1830) üzenetére


Blue meth
senior tag

1-2 honapja hallottam hogy MMban 200e vásárlás felett elvileg lehet kérni hitelt 0thm-mel. Nem tudom ez él-e még de esetleg érdemes rákérdezni.

Azt tudom hogy van áruhitel, Budapest Bank, lehet megkérdezem majd

iStyle-ban is van 0%Thm 10,15 és 20 hónapra. Az iP11 128Gb-ból, ha jól láttam sárga, zöld és fekete van készleten.

Jajaja, fekete még nem volt 2 napja, el is szomorodtam h sehol nincs. Feliratkozam h küldjenek értesítést ha lesz... hát kurvára nem küldtek emailt. :D Még jó h megnéztem újra. Holnap be is megyek, megkérdezem mi a helyzet. Ott akarom venni. Szerintem nem várom meg a black friday-t, kétlem h akcióba tennék a 128as 11-et. Egyébként mindenhol 310k a 128gb-os.

[ Szerkesztve ]

(#1833) Vasy09 válasza Blue meth (#1832) üzenetére


Vasy09
őstag

Mondjuk BF napján szerintem nem is tudnál hitelre venni, mert akkor nem lesz akció! 2 éve én is így akartam az X-et venni Style-ban, de közölték, hogy ezen a napon csak kp! :O

Gamertag: Vasy09

(#1834) kcs73


kcs73
aktív tag

Én a vodánál vettem,2 év előfizetésre.Így 300000 az iphone 11 128Gb.
0 forint kezdővel. Remélem 2 év múlva ér még vagy 120-at! :D

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#1835) NavySeal válasza kcs73 (#1834) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én is ott szeretném, ha lesz majd. Az én előfizummal 258k, 21 havi kamatmentesre.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1836) kcs73 válasza NavySeal (#1835) üzenetére


kcs73
aktív tag

Én neten rendeltem,így van 2 hetem,hogy eldöntsem,hogy megtartom,vagy visszaküldöm!
Ha neked 258,akkor én pár nap alatt buktam 42 ezret?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#1837) NavySeal válasza kcs73 (#1836) üzenetére


NavySeal
senior tag

Infinity Pro az előfizum, arra adnak 42k készülék kedvezményt.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1838) kcs73 válasza NavySeal (#1837) üzenetére


kcs73
aktív tag

:K

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#1839) Blue meth válasza NavySeal (#1837) üzenetére


Blue meth
senior tag

Ja hát előfizunál persze, maga a telefonért lehet kevesebbet fizetsz, de a szolgáltató ugyanúgy kifizetteti veled a felárat, és a végén kb ugyanannyira jössz ki, mintha kisebb csomagban, de drágabban veszed a telefont. Csak ott már nem a telefonért fizetsz, hanem a szolgáltató húz le :D

(#1840) Tibee86 válasza Blue meth (#1839) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha valaki kihasználja az adott díjcsomagot akkor nehezen húzza le a szolgáltató, és a kedvezmény az valóban kedvezmény.

(#1841) NavySeal válasza Blue meth (#1839) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez csak nézőpont kérdése. Aki folyamatosan váltogat csomagot és szolgáltatót, h mindig a legkedvezőbb csomagja legyen, arra igaz. De ha én nem akarok váltani, akkor meg mindegy, nem? Korlátlan csomagom van, fix az előfizu. Bár még így is lehet, h nem szolgáltatónál veszem, mert alig van nekik készleten és csak a Fekete, Fehér és Product Red. (nekem meg a zöld tetszik:) )

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1842) kcs73 válasza NavySeal (#1841) üzenetére


kcs73
aktív tag

Én is gondolkodtam,hogy ugye ez vodás,és csak 2 év múlva tudom függetleníteni!Ezért inkább veszek egy gyári függetlent!De úgy is meg lesz 2 évig,és akkor majd meglátjuk!Akkor már úgyis csak a felét fogja érni! Viszont előtte egy Mate 20 Pro volt,amit 200-ért vettem májusban használtan,és most kaptam érte 100-at! Igazából a Watch miatt vettem meg.Sajnos a bal lábfejem lebénult,így már nem vagyok olyan fürge,és ha járkálok a házba,nem kell mindig vinnem a telefont! Tudom,hogy van a samunak is,de ez jobban tetszett,meg van benne ez az s.o.s rendszer. Remélem nem lesz rá szükség,de az én esetembe,már ilyenre is gondolni kell!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#1843) NavySeal válasza kcs73 (#1842) üzenetére


NavySeal
senior tag

Megértelek. Én a Pixel 2 utódját keresem. Elötte 6s volt. Nem ragaszkodom Pixel után a droidhoz, bár kicsit felb@szta az agyamat a megmaradt Lighting csati. Néztem P30 Pro és S10+ is, de a lekerekített kijelző, az akadozó sw update és támogatás, valamint a nagyobb értékvesztés miatt a sima iPhone 11 lesz a befutó 128Gb-os verzióban...2 évig nálam is marad, tovább nem szoktam egy telefont megtartani. Majd megy a feleségemnek, vagy eladom.:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1844) Blue meth


Blue meth
senior tag

Na megvan a kicsike :C 128gb-os, fekete :DD de amíg nincs tok meg védőfólia, addig a dobozban pihen :)) 6s még szolgálat teljesítés alatt.

(#1845) dud998 válasza Blue meth (#1844) üzenetére


dud998
őstag

Király! Használd egész seggel. :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1846) Blue meth válasza dud998 (#1845) üzenetére


Blue meth
senior tag

:DDD :DDD köszönöm. ma is megnéztem még egyszer iStyle-ban élőben, szerintem gyönyörű ez a kijelző, semmi baj nincs vele. A számok "ijesztőbbek", hogy csak 326ppi, de amúgy még mindig gyönyörű ez a retina kijelző sztem.

(#1847) dud998 válasza Blue meth (#1846) üzenetére


dud998
őstag

Ugye-ugye! Mondtam én. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1848) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Mivel az iPhone-ok “dual simesek”, tudom a vodánál és a telenornál még nincs esim, akkor most függetlenek náluk is az iPhone-ok? Mert azért csak bevezetik az esimet valamikor.

(#1849) B-L-A-C-K válasza pauliboy23 (#1848) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem függetlenek náluk, csak a T-nél.

(#1850) Blue meth válasza Blue meth (#1846) üzenetére


Blue meth
senior tag

bizony :K
egyébként kijelző védő fóliánál van vmi bevált márka, ami jó, de nem olyan drága? vagy ki milyen használ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.