Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) B-L-A-C-K válasza Blue meth (#1850) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#1852) nlaci0725 válasza Blue meth (#1850) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Én Iglass doublet vettem rá,mert ezt találtam a legyorsabbbnak,minőségre jó,meg minden,de nem ér 5ezer forintot'szerintem'(akcióban 4 volt).Rendeltem rá ilyen Ugreen-t: [link] 2db volt 9.5$. A Ugreen más cuccokból is jó minőségűrt gyárt,szóva remélem ebben sem fogok csalódni majd.
Illetve,kivánciság képp ilyet is rendeltem [link] kiváncsi leszek mit nyújt ezért az összegért.
Állítólag a Spigen fóliák,illetve tokok(én abból most Pitakát használok,meg egy gyári szilkon tokot,jó mindkettő) is nagyon jó minőségűek,tervezek majd azokból is beszerezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1853) Blue meth válasza B-L-A-C-K (#1851) üzenetére


Blue meth
senior tag

köszi, csak ezzel az a baj, hogy nem várok 20-30 napot mire megérkezik, most kéne, hogy minél hamarabb tudjam használni :)

(#1854) B-L-A-C-K válasza Blue meth (#1853) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itthon is van, csak ~dupla áron.

(#1855) nlaci0725 válasza Blue meth (#1853) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

[link] Nézz rá esetleg erre az oldalra,állítólag az Xpro fóliák sem olyan rosszak.

(#1856) Blue meth válasza B-L-A-C-K (#1854) üzenetére


Blue meth
senior tag

köszi, jó lesz ez is! kicsit sok, de nem vagyok az a türelmes típus :DDD

@nlaci0725 - köszi, de ezek is sok idő mire megjönnek.

(#1857) ruarua válasza Blue meth (#1856) üzenetére


ruarua
tag

Én anno vásárláskor öltöztettem fóliába meg gyári szilikon tokba. Azt hiszem ezt kapta: [link]

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1858) Blue meth válasza ruarua (#1857) üzenetére


Blue meth
senior tag

hmm lehet nekem is azt kellett volna... gyári szilikont én is akarom majd, 6s-emen is az van kezdetek óta, én nagyon szeretem, masszív, és szerintem elég jól védi a telefont. de most egyelőre nem akarok kiadni ezért 14-15 ezret, jó lesz vmi sima egyszerű max 2-3 ezres tok. viszont ezek a fóliák jó drágák :O

(#1859) Blue meth


Blue meth
senior tag

Vegul speedshoptol rendeltem uvegfoliat, Spigen markajut, 2990 Ft 2 db, biztos nem olyan rossz. Tok pedig gyari szilikon lesz itt is, 6s-nel nagyon bevalt.

(#1860) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Skacok ,az esim szolgáltatást hogyan tudom igénybe venni?

(#1861) Rage47 válasza TechN7ne (#1860) üzenetére


Rage47
veterán

Telekom.hu

(#1862) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tölthető az iOS 13.2.3

(#1863) dud998 válasza B-L-A-C-K (#1862) üzenetére


dud998
őstag

Most telepíti. Remélem az email most már olyan lesz mint régen.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1864) B.i.L válasza B-L-A-C-K (#1862) üzenetére


B.i.L
senior tag

:R Na kiváncsi vagyok

Horgászni mentem...B.i.L

(#1865) okoska74 válasza B-L-A-C-K (#1862) üzenetére


okoska74
senior tag

Nálam is tölti már :)

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1866) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Sziasztok,

Csatlakoztam egy Iphone 11-el. :R

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1867) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

I11 blackkel jelentkezem. :R
Úgy tudom ha beírom az apple id-m akkor az előző iPhone-ra telepített alkalmazások
Beállításokkal együtt visszatelepülnek...csak nem tudom hogy kell.
Kérlek segítsetek.
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1868) -secret- válasza mediumgecso (#1867) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Belepsz, visszaallitas biztonsagi mentesbol ha volt es kivalasztod a legfrissebbet.

(#1869) mediumgecso válasza -secret- (#1868) üzenetére


mediumgecso
őstag

Belépést úgy érted hogy beállítások-nevem-icloud-bizoltonsagi mentés?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1870) -secret- válasza mediumgecso (#1869) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Már kibontottad a telefont és beléptél?

Első bejelentkezésnél /setup-nál/ megkérdi, hogy vissza akarod-e állítani a biztonsági mentést vagy újként akarod-e beállítani vagy költözni akarsz stb.

https://support.apple.com/hu-hu/HT204184

[ Szerkesztve ]

(#1871) mediumgecso válasza -secret- (#1870) üzenetére


mediumgecso
őstag

Már kibontottam és be is léptem....ilyenkor már nem lehet? Csinálnom kell egy full gyári visszaállítást?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1872) -secret- válasza mediumgecso (#1871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen. Visszaállítás és mehet előről csak ne újként állítsd be a telefont hanem biztonsági mentésből vissza.

[ Szerkesztve ]

(#1873) mediumgecso válasza -secret- (#1872) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi szépen :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1874) okoska74


okoska74
senior tag

Ilyen tokot sikerült szereznem

Videó

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1875) TechN7ne válasza okoska74 (#1874) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hol és mennyi?

(#1876) okoska74 válasza TechN7ne (#1875) üzenetére


okoska74
senior tag

6000ft és az Erzsébet körút 37 be. Nem emlékszem a bolt nevére.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1877) B-L-A-C-K válasza okoska74 (#1874) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Imádom mikor az Alis 1-4 dolláros tokokért képesek elkérni 6 ezret.

(#1878) Blue meth


Blue meth
senior tag

Na vegre hasznalatba vettem a telefont. Viszont talalkoztam par furcsasaggal. Elso, a kijelzo szine. Kicsit fakonak es neha elmosodottnak latom. TrueTone be van kapcsolva. Elkepzeheto h az uvegfolia miatt? Mert igy logikusan vegiggondolva mar ertheto ha a minosegi dragabb, hiszen ha nem ugy torik meg a feny rajta, akkor okozhatja ezt. Szoval ez nekem fura, remelem nem a kijelzovel van vmi. A masik pedig a szalag ertesitesek. Ez is lehet ujitas, de nekem fura h amikor felebresztem a kijelzot, akkor listazza ki pl a messenger uziket, nem ugy hogy mar ott vannak. 6s-en mar meg voltak ott jelenve (ios 12). Persze ez aprosag, de ez rendszerhiba vagy egyszeruen igy jeleniti meg? Mar 13.2-vel vettem de egyelore nem erzekeltem
bugot, kiveve egyszer a Face ID az istenert nem oldott fel. A masik meg a kamera. Fotoztam vele raktarban (led fenyek vannak) es iszonyat furak benne a szinek es nem vmi eles, eleg zajos a kep. Este feltoltom ide h lassatok, eleg fura. Egyebkent uzemido tenyleg szimpatikus lesz ugyfest :K

[ Szerkesztve ]

(#1879) TechN7ne válasza Blue meth (#1878) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jesszusom ,ez melyik telefon lenne ,mert minden más lehet de i11 biztos nem... ;]
Vedd le gyorsan azt a fóliát ,vagy vedd fel a szemüveged ,mert vlmi nagyon nem stimmel.

(#1880) Gsx-rr válasza Blue meth (#1878) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kapcsold ki azt a baromsagot. Azzal minden csak nem szinhelyes a kijelzo

(#1881) Blue meth válasza TechN7ne (#1879) üzenetére


Blue meth
senior tag

Hat nem tudom, 6s utan fura dolgok ezek... kamera is sargas :( fura szinek vannak a kameran keresztul. A narancssarga is ilyen okkersarga, kek is sokkal vilagosabb a valosagnal. Persze azert majd megnezem mashol is, lehet a szar fenyviszonyok miatt olyan a melohelyemen, amilyen. Bluetooth problema gondolom megoldodik a frissitessel. Az is erdekes volt h hallgattam a zenet, es az egyik szamnal megakadt a zene egy pillanatra.

(#1882) Blue meth válasza Gsx-rr (#1880) üzenetére


Blue meth
senior tag

Kikapcsoltam, tenyleg nem vmi jo, igy most olyan szinei vannak mint a 6s-emnek, szoval teljesen jo

(#1883) icecave válasza Blue meth (#1878) üzenetére


icecave
nagyúr

Értesítésekkel az a baj, hogy előbb leolvassa az arcod és csak utána mutatja a tartalmat? Azt tudod állítani, apponként is, de egyszerre is: Beáll. - Értesítések - előnézetek megjelenítése.

Aztán ugyanitt apponként tudod azt is, hogy csoportosítsa-e az üzeneteket, vagy nem.

(#1884) okoska74 válasza B-L-A-C-K (#1877) üzenetére


okoska74
senior tag

Lehet, de sajna rajtam kívülálló okok miatt nem lehet bankkártyám és utánvétellel nem hiszem, hogy kiküldenék.Ez van.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1885) B-L-A-C-K válasza okoska74 (#1884) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze nem is azért írtam hülye vagy hogy megvetted, csak maga a tény hogy hány %-ot képesek ráverni.

(#1886) Blue meth


Blue meth
senior tag

Na, egy teljes nap használata után vegyes érzéseim vannak. Egyrészt nagyon jó telefon, élvezet használni. Másrészt jelentkeztek idegesítő bugok, amik egy 300 ezres telefonnál hogy is mondjam, kínoosss.
Amiket a mai nap tapasztaltam:
-bluetooth probléma: JBL bt hangszórón hallgatom napközben a zenét. Azt csinálja, hogyha nyomok egy pause-t szám közben, és utána újra elindítom, nem szól se a hangszóró, se a telefon, de a szám megy tovább. De a play lenyomás utána is nem egyből indul el, hanem 1-2 másodpercre rá. Aztán ha bemegyek a bt menübe, írja hogy Kapcsolódva, de amint rápöttyintesz eltűnik minden, és gyakorlatilag kikapcsol a bluetooth. Illetve 4-5 méteres távolság utána is szétkapcsol. Ez eléggé wtf dolog, 6s-nél sosem volt ilyen problémám, tökéletesen működött vele. Remélem a frissítés segít rajta?!
-zene lejátszásnál random 1-1 szám közben beakad a zene, nem akartam elhinni... szintén 6s-nél sosem volt ilyen probléma, itt meg egy 300 ezres vadi új telefonnál beakad a zene, őrület.
-Face ID: ma legalább 3x nem ismerte fel az arcom, pedig totál szembe néztem. Azért ahhoz képest mennyire mondják, hogy milyen gyors és pontos, egy nap 3 sikertelen felismerés azért elgondolkodtató

Azt hiszem ennyi bakit vettem csak észre. Meg ami fura az a kijelző még mindig, lehet tényleg nem olyan jó az üvegfólia rajta (Spigen), de néha olyan fura a kijelző, mintha kicsit el lenne mosódva vagy nem tudom... most ha meg leszedem, tuti összekarcolódik kijelző... 6s-nél is így jártam, addig húztam a fólia dolgot, mígnem megjelent rajta egy apró folt, utána meg már leszartam. Félek, hogy karcos lesz ha leveszem, ami elég kellemetlen lenne egy 300k-s telefonnál.
A kamera szintén fura nekem, vagyis a színek amit megjelenít. Összemértem bent ismerős 8 meg 8 plus-ával, és nekik kevésbé volt sárgás a kamera színe. Nem tudom ez mitől lehet, lehet hogy hibás a kamera?! Viszont más fényviszonyoknál nem igazán látszódik, max egy nagyon picit. Szóval nem tudom mitől van ez, lehet gyárilag ilyen. Nagyjából ezek jutottak eszembe.

(#1887) B-L-A-C-K válasza Blue meth (#1886) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Zene témában nem tudok nyilatkozni, mert nem használok a telefonon, Face ID-ban viszont igen, kezdetek óta használom (X, XS, most Pro-n), és tudni kell róla hogy folyamatosan tanul. Azaz ahol nem veszi be az arcod, ott beírod a jelkódod, és utána már befogja venni mert megtanulta, és hétről hétre így jobb lesz. Valamint a Beállítások -> Face ID és jelkód menüpont alatt, a "Figyelem szükséges a Face ID-hoz" nyugodtam kapcsold ki, feleslegesnek tartom, és kevesebbet fog tévedni.

[ Szerkesztve ]

(#1888) Blue meth válasza icecave (#1883) üzenetére


Blue meth
senior tag

Jaj tényleg. :D ez mondjuk nem egy rossz funkció sőt, legalább akárki nem tudja elolvasni. Nem tudtam, hogy ezért nem jeleníti meg, de ez tök jó. Lehet marad is :) Elsőre fura volt, de egyébként hasznos cucc.

(#1889) Blue meth válasza B-L-A-C-K (#1887) üzenetére


Blue meth
senior tag

Rendben, köszi a tippet! igen, végül is még csak az első nap volt. De ez a zene akadás aggaszt. Apple Musicot használok egy ideje, de másik telefonon nem volt ilyen. És ma legalább 3x tapasztaltam ezt is. Bluetooth hiba az ios bug? Arról tudsz vmit?

(#1890) icecave válasza Blue meth (#1886) üzenetére


icecave
nagyúr

Bluetooth: Nálam Note 9 után atom gyorsan kapcsolódik és sokkal stabilabb. Ugyanazzal a Sony wf-sp700n-el hallgatom.

Zene: Nem akadt meg sosem, bár nem tudom, mit hallgatsz, nálam Spotify és most apple music is hibamentes.

Face ID: Sima X-em volt csak, annál sokkal gyorsabb, pontosabb. Nekem is van,hogy nem ismer fel, főként akkor, ha az asztalon fekszik és nem hajolok eléggé fölé. Mondjuk ha nem is ismer fel, akkor alulról újra felfelé "legyintek" és megint beolvassa, nem kell egyből a jelkódokt írogatni siekrtelen kísérlet után .

Ha előtte OLED-et néztél sokáig, akkor szokni kell. Továbbra is azt gondolom, hogy az az, ami már természetellenes kontrasztot mutat, de tudom, pont ez az, amit ha megszokik az ember, már mindem más fakó. Érdekes dolog ez. Asszony A50-jére is mindig rácsodálkozom,hogy ezek aztán színek, valahogy eszembe sem jut,hogy épp az tetszik hirtelen jobban, ami "nem igazi".

(#1891) B-L-A-C-K válasza Blue meth (#1889) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez tényleg passz, Bluetooth csak Apple Watch párosításhoz használom, de az mindig megy, sose volt gond, más eszközt nem szoktam rácsatlakoztatni. Majd más nyilatkozik benne.

(#1892) Blue meth válasza icecave (#1890) üzenetére


Blue meth
senior tag

Nem tudom akkor, letöltöm a frissítést aztán meglátom... de ez a bt így nagyon idegesítő.
Zenénél nekem sem volt ilyen, ezért nem is értem mire véljem :( mitől akad meg néha.
Egyébként 20/19-szer felismeri az arcom, igazából én csak azt hittem h kisebb az arány, amikor nem, mint mondjuk napi 3-4. Azt hittem ilyen 1/nap. De igazából mindegy, az a legkisebb problémám jelenleg. :D
Nem volt még OLED kijelzőm, egy sima LCD-ről váltottam (6s), de lehet tényleg csak az üvegfólia tréfál meg néha.

(#1893) tboldi válasza Blue meth (#1886) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Face ID nem lehet, hogy a fólia miatt viselkedik így? Rátakar a szenzorokra?

Amúgy a kamera persze, hogy más eredményt produkál, mint a 8-as széria. A 11-ben másfajta, nagyobb méretű modul van, plusz szoftveresen is van egy csomó változás.

(#1894) lmno válasza Blue meth (#1886) üzenetére


lmno
őstag

Azért az érdekes lenne, ha egy 6S kijelzőjét jobbnak látod, mint a 11-esét.
Tök felesleges a fólia, csak rontja a használatot. Nem kell mellé rakni a zsebben semmit és nem lesz karcos.

(#1895) B-L-A-C-K válasza lmno (#1894) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért hogy nem kell rá ez így elég hülyeség, egyrészt könnyen megkarcolódik, meg legalább ha rajta van nem kell babusgatni. Normális fólia meg nem ront semmit a kijelzőn.

(#1896) Blue meth válasza tboldi (#1893) üzenetére


Blue meth
senior tag

Ott ki van vágva a fólia, szóval nem lóg rá. Jaja vágom, hogy totál más a kamera, csak fura, hogy ennyire sárgás (szerintem), de lehet már csak káprázik a szemem :))

@lmno - sajnos de, ráadásul pont hogy a pici porszemek tudják a legjobban karcolni a kijelzőt. Raktárban dolgozom, ahol nagy a por, tuti hogy ez is pikk-pakk karcolódna, ha nem lenne rajta a fólia.

@B-L-A-C-K - lehet ezért olyan drága pl a Nillkin itthon? Nem mondom hogy nem jó ez a Spigen, de vhogy nem olyan tiszta a kijelző így nekem :F

(#1897) okoska74 válasza Blue meth (#1896) üzenetére


okoska74
senior tag

A Bluetooth -ja megváltás egy android után. Ha egyszer párosítottad szinte azonnal kapcsolódik mindig amikor elérhető és stabilan tartja. Pl. ? Nálam a kocsiban a rádióhoz, vagy otthon a Sony füleshez is.

A zene lejátszóval lehet gond a legutóbbi frissítés óta csinálja, hogy néha -néha egy pillanatra kihagy, megszűnik a hang csak Bluetooth -on keresztül. Előtte nem vettem észre se a 11 -el se a 8 -asal.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#1898) Gsx-rr válasza lmno (#1894) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sok kulonbseg nincs koztuk. Eleg ciki 2020 ban az Apple ennyiert bele meri rakni ezt az Lcd-t

(#1899) Sgr_A válasza Gsx-rr (#1898) üzenetére


Sgr_A
addikt

Semmi baj nincs a kijelzővel
egy full hd lcd-ről (mate20) váltottam nem rosszabb, csak a kávák nagyobbak ezen

[ Szerkesztve ]

(#1900) K82


K82
őstag

Az lehetséges h a telefon válogatós töltők terén?
Volt jó pár telefonom (igaz, iPhone még egy sem), de ilyet még nem nagyon láttam: a OnePlus 7 és egy Meizu telefon töltőjével meg sem mukkan, bezzeg az 5-6 éve vett filléres gagyival (amit csak a led szalagnak vettem) veszi a töltést.
Idén ezért is vettem meg az i11-et mert végre tudják a gyorstöltést, de egyelőre csalódnom kellett. Van Power Delivery-s töltőm (egy 15W-os ami a Nexus 5x-hez volt és kettő 18W-os ami a Pixel 2XL és Pixel 3 mellől maradt meg), vettem gyári USB-C - Lightning kábelt, aztán 60-ról 90%-ra majdnem egy óra volt...

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.