Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Esetleg tudja valaki, hogy milyen DAC található a készülékben? Egyszerűen nem találom sehol.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1952) TechN7ne válasza vzsryl (#1951) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Arra én is kíváncsi lennék ,de úgy összességében az összes volt iphone belső hangkártyájára... :K

(#1953) tboldi válasza vzsryl (#1951) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az iFixit szétszedős cikke szerint "Cirrus Logic 338S00509 audio codec" van benne.

De úgy rémlik, hogy rendes DAC nincs is már az iPhone-okban a 7-es óta, helyette a jack-lightning adapterbe integrálták.

(#1954) aujjobba válasza tboldi (#1953) üzenetére


aujjobba
addikt

Akkor a gyári lightning fülesbe is integralva kellene legyen.

(#1955) Gebriel válasza Blue meth (#1949) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nem vodás szerintem akkor is. Nem gondolnám, hogy annyira jellemző lenne, hogy évente váltana szolgáltatott bárki is.

[ Szerkesztve ]

(#1956) aujjobba válasza Gebriel (#1955) üzenetére


aujjobba
addikt

Az a tarifa 13ezer forint havonta.
Nagyon-nagyon-nagyon sokat kell ahhoz telefonálni és mobilnetezni, hogy azt valaki kihasználja és megérje előfizetni.
Na persze sokan vannak akik valamennyi készülék kedvezményért cserébe bevállalnak havi többezer forint felesleges kiadást.

(#1957) tboldi válasza aujjobba (#1954) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#1958) aujjobba válasza tboldi (#1957) üzenetére


aujjobba
addikt

Biztos kellett a hely és már nem fért be a telefonba az a DAC, ami a gyári fülesbe valahogy belefért, meg a kis átalakító kábelbe is.

(#1959) ruarua


ruarua
tag

Na beruháztam egy UAG civilian tokba [link]
Keményebb mint a gyári szilikon és csúszósabb. Magasabb a perem is, viszont szerintem nem olyan méret pontos mint egy gyári szilikon. (az egyik sarokban látszik a fehér keretből) Szóval olyan 10/7

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1960) Nazgul1992 válasza ruarua (#1959) üzenetére


Nazgul1992
csendes tag

Halo! Ebbe szeretnek en is beruhazni , csak i11pro val. Ez a zold civilian vagy az uag plasma tok. Video tesztek meggyoztek hogy jol vedi a telefont. De most elbizonytalanitottal, majd tudnal kepeket feldobni arrol a reszrol ami neked nem tetszik annyira. Es mennyire csuszos? Csak mert kulfoldi forumon is olvastam hogy jobban csuszik mint a korabbi uag tokok. Mennyire robusztus a forma es az anyaga? Uveg foliam van belkin , nem tudom passzolna e a ketto egyutt.

(#1961) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm mai napon vásárolt egy iPhone 11 Pro készüléket.
Tesztelgette, és azt vette észre, hogy fényképezés közben a derítővaku működik, de utána nincs villanófény. (nyilván sötétben szeretné, hogy működjön)
Van esetleg másnak is ilyen tapasztalata? Ez hardver hiba lesz, vagy szoftver?
Eléggé el van keseredve, mivel alig bírta beszerezni :/
Köszönöm előre is a választ srácok :))

(#1962) tomiii007


tomiii007
senior tag

Sziasztok!
Ki milyen üveg screen protectort ajánlana?
Full cover vagy ami nem fedi a faceID-t?
Link is jöhet. Köszi

(#1963) B-L-A-C-K válasza tomiii007 (#1962) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin XD CP+ Max

Itthonról
Külföldről

(#1964) Serpiko válasza B-L-A-C-K (#1963) üzenetére


Serpiko
addikt

Annyira mondjátok, hogy jó be is rendelek feleségnek egyet... :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1965) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Használ valaki fotózáshoz olyan appot, amivel manuálisan állíthatók az értékek ? (focus, iso, záridő, stb)
Ha igen, tudna esetleg tapasztalatokat megosztani, illetve leírni, hogy milyen értékek között állíthatóak az említettek ?

Most épp androidon vagyok, de gondolkozom, hogy vissza váltsak iPhone-ra és ez az ami a legjobban köt a droidhoz, hogy van "pro mode" a kamerában.

Köszi!

This is the way

(#1966) ruarua válasza Nazgul1992 (#1960) üzenetére


ruarua
tag

Így néz ki a nem méret pontos sarok. Nekem is ilyen katona zöld van. Gondolom ha fekete lenne a telcsi, nem szúrnám ki.
[kép]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1967) chaosmonger válasza RaZroX (#1965) üzenetére


chaosmonger
tag

Én megvettem egy szerényen DSLR Camera névre keresztelt alkalmazást valami akcióban,
ezen minden állítható ami fizikailag lehetséges, van manual focus, a s.speed 1/10000 és 1 között, az ISO 32- 3072-ig állítható, a rekesz természetesen nem.
De az az igazság, hogy az alap alkalmazás annyira jó fotót csinál MINDEN körülmény között automata módban, hogy egyáltalán nem szoktam használni. A kamera az egyik legerősebb része a telefonnak, ez ne tartson vissza.

(#1968) RaZroX válasza chaosmonger (#1967) üzenetére


RaZroX
addikt

Sajnos vissza tart, mert ha én nagy záridővel szeretnék csillagokat fotózni, elmosni egy forgalmas kocsi utat, vagy csak játszani az iso-val és a záridővel sötétben, hogy kapjak egy szép képet, akkor ezekre nincs lehetőségem. Legalábbis 1s-es záridő az nekem nagyon kevés. Kérdés, hogy van-e olyan app ami tud ennél többet.

This is the way

(#1969) Blue meth válasza RaZroX (#1968) üzenetére


Blue meth
senior tag

Ejszakai modban van 3 masodperces zarido

(#1970) RaZroX válasza Blue meth (#1969) üzenetére


RaZroX
addikt

Nekem minimum 10s kellene. Kérdés, hogy van-e ilyen app rá.

This is the way

(#1971) koxkids válasza RaZroX (#1970) üzenetére


koxkids
őstag

ProCamera / Moment-Pro Camera appok
Mindegyik fizetős

(#1972) aujjobba válasza RaZroX (#1970) üzenetére


aujjobba
addikt

Procam 7 például.

(#1973) Prowler válasza RaZroX (#1970) üzenetére


Prowler
senior tag

Gyári kamera app max. 10 secet tud esti módban, ha ez számít.

Veremivadék Undorkutya

(#1974) Gsx-rr válasza Blue meth (#1969) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van 30 is, gyari app

[ Szerkesztve ]

(#1975) RaZroX


RaZroX
addikt

Uh, állat! Köszönöm szépen ! :R

This is the way

(#1976) chaosmonger válasza RaZroX (#1970) üzenetére


chaosmonger
tag

Éjszakai módban a 3mp csak az alapértelmezett, fel lehet húzni 10 mp-re ha elég sötét van. Egyébként ebben a módban kézből fotózhatsz csillagokat...

Bár azt hozzá kell tenni, hogy a 3 és 10 mp itt nem záridő, hanem ennyi ideig csinál nagyon kicsi záridővel egy csomó képet, amiből aztán összekombinálja a végső fotót, ezért nem nagyon lesz elmosódás.

[ Szerkesztve ]

(#1977) Gsx-rr válasza chaosmonger (#1976) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ahogy irtam fel lehet huzni 30 mp-re is!

(#1978) Rage47 válasza Prowler (#1973) üzenetére


Rage47
veterán

ha kirakod állványra és érzékeli hogy nem mozgatod akkor 30mp is van

(#1979) chaosmonger válasza Gsx-rr (#1977) üzenetére


chaosmonger
tag

Na, ez meg nekem új :), mondjuk nekem telefonhoz nincs állványom, de majd valahogy megnézem.

(#1980) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok! A mate 20-on tudtam állítani külön a játék hangerőt,és a csengő hangerőt.Ezen lehet?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#1981) w333 válasza Gsx-rr (#1974) üzenetére


w333
félisten

Nativ 30s nincs ... sőt még 1s sem, a legnagyobb zárídő 1/4 ! :)

Amit látsz hogy 30s az igazából egy kamu, több képet lő és így rakja össze a képet !

De azért nyugodtan nézd meg az Exif -t pl. 30s -nél is 1/4 -t fog mutatni :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1982) Gsx-rr válasza w333 (#1981) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Elhisszuk neked akinek nem ilyen telefonja van ellenben azokkal akik teszteltek a kulonbozo modokat, ja es meg videot is keszitettek rola.

(#1983) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Használ valaki ilyen Speck Presidio Gip tokot? Jó lehet?
Illetve üvegfólia téren melyiket ajánljátok?
Meg nincs meg a telefon, de szeretném előre berendelni a szükséges dolgokat hozzá. :R

(#1984) nlaci0725 válasza #04441088 (#1983) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Szia!

Én tokból Pitakát,illetve gyári szilikon tokot használok,jó mindkettő.
Illetve fóliából iGlass doublet használok,az is jó,de 5ezer forintot,amennyiért vettem nem ér.
Inkább Spigen-t,vagy Nilkin-t tudok ajánlani,vagy Ugreent,az utóbbit szerintem Mo.-on nem lehet rendelni.(Speedshop,vagy ikiegészítők nevű oldalakon érdemes megnézni,esetleg Alzán is)
Én ezekből rendeltem,kiváncsi leszek rájuk Nilkin;ugreen;nevenincs.
Spigen-t még nem rendeltem,egyenlőre ezek elegek,aztán majd tervezek abból is egyet.
Tokokból is jókat csinál a Spigen,és a Nilkin,de a Spigen valamivel jobb állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#1986) olahdave


olahdave
tag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt olyat, hogy beszélgetés közben elmegy a hang? Nekem szinte folyamatos probléma ez. Független attól, hogy milyen hálózatost hívok és hogy esim vagy normál.

(#1987) nlaci0725 válasza tomiii007 (#1985) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Szia!
Jó gyártó a spigen,illetve többen is mondják,hogy eléggé minőségi cuccokat csinál,ami így is van.
Illetve maga a bolt is jó hely,rendeszeresen szoktam vásárolni nálluk.

[ Szerkesztve ]

(#1988) B-L-A-C-K válasza olahdave (#1986) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én 1x, de akkor asszony megvolt fázva...

;]

(#1989) nlaci0725 válasza olahdave (#1986) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Iphone 7el néha előfordult nekem,de 11en még nem tapasztaltam.
Beszélsz,és egyszercsak teljes csönd? Semmi zugás?(Nekem ez volt 10ből kb 1x)

(#1990) pokmky válasza olahdave (#1986) üzenetére


pokmky
tag

Lehet attól függ, hogy hol te vagy mert neked nics rendesen térerőd. Nálam is előfordul ilyen, de minden telefonnal, inkább a hálózat problémája szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1991) tomiii007 válasza nlaci0725 (#1987) üzenetére


tomiii007
senior tag

arra értettem, hogy maga a termék milyen, használta-e már valaki és mik a tapasztaltok, jol takar-e, nem jön fel stb...

(#1992) nlaci0725 válasza nlaci0725 (#1989) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Illetve azt kifelejtettem,hogy TMobileos vagyok,és elment 5-6mp-re,és után vissza is jött.

(#1993) Ck. válasza tomiii007 (#1985) üzenetére


Ck.
addikt

Az, hogy nincs jobb érzés a telefon saját kijelző felületének a tapicskolásánál. Egyedül vagyok ezzel a fórumon, de sose fóliáznám le.

(#1994) olahdave válasza nlaci0725 (#1989) üzenetére


olahdave
tag

Igen, pontosan így, de kb. minden 4. hívásnál.

(#1995) olahdave válasza pokmky (#1990) üzenetére


olahdave
tag

Ez nem igazán függ a térerőtől, mert ugyanonnan beszéltem és addig így volt míg vissza nem hívtak. Utána semmi probléma, és mind a két oldalon egyhelyben ültünk.

(#1996) Rage47 válasza Ck. (#1993) üzenetére


Rage47
veterán

nem vagy egyedül :)

[ Szerkesztve ]

(#1997) pokmky válasza Ck. (#1993) üzenetére


pokmky
tag

Én sem fóliázok, az olyan, mint amikor a fekáknál rajta van a gyári zacskó a kanapén, klasszik amerikai poén. :)

[ Szerkesztve ]

(#1998) Gsx-rr válasza pokmky (#1997) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mikor gyerek voltam nalunk volt folpack a taviranyiton :)

(#1999) B-L-A-C-K válasza pokmky (#1997) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És ha a kijelző karcos lesz, azt nézed majd egy évig?

(#2000) btudos válasza pokmky (#1997) üzenetére


btudos
veterán

Azért ez messze nem az a kategória. Ezt leejted, összetöröd, karcolódik, egyetértek, hogy gyári állapotban, fólia nélkül a legjobb használni, de mivel nem szeretnék minden hónapban egy kijelzőcserét eszközölni, inkább teszek rá egy fóliát, hogy szükség esetén inkább csak párszáz forintom bánja, mint pár tízezer. :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.