Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) gkool válasza Turbobacsi (#3100) üzenetére


gkool
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat akkor holnap én is meglátogatom a t-mobilt

(#3102) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

holnap feltenném az AOSP laek féle 4.4-et: ha mégse jönne be, twrp - vél simán feltehetem (a cachee törlések után) a mini 4.2-t?
amúgy a gyári rendszer is tetszik, ti mi okból cseréltétek?

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3103) Anonymus23 válasza gkool (#3101) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jól érzed, ebbe micro SIM megy :), ne próbáld belerakni a minit.

Nehogy úgy járj, mint a múltkor az ismerősöm számtech boltjába egy nő behozta a tabletet amit nemrég vásárolt ott, hogy nem jó, mert egy telenoros hölgyike rakott bele egy SIM kártyát, de beleszorult, és nem működik jól.
Mondanom se kell, hogy az SD kártya helyére szuszakolta bele a szerencsétlen tudatlan Telenoros eladó csaj a SIM kártyát... Lehetett kidobni a tabletet :(

;) - The Power of the Light Side

(#3104) apic válasza ZS3NI (#3098) üzenetére


apic
csendes tag

Nekem alapból nincs ott a térerő ikon, nem lehet hogy az a probléma hogy amikor felraktad a romot még bent volt a másik SIM kártya?

(#3105) ZS3NI válasza apic (#3104) üzenetére


ZS3NI
őstag

Igen, 2 SIM volt benne.

Ha beteszel egy másodikat akkor megjelenik neked is? Gondolom akkor ki lehet kapcsolni valahogy. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3106) apic válasza ZS3NI (#3105) üzenetére


apic
csendes tag

Nekem most itt helybe nincs másik micro SIM-em az a gond :D De holnap kitudom próbálni. Bár gondolkozok hogy visszarakom a MIUI-t mert ez nem bejövős :DD

(#3107) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Egy kis segítség kellene.
A telefon "beépített" zenelejátszójával megy a zene, telefon lezár és a kezdőképernyőn megjelenik a lejátszó, ami nem reagál a "gombnyomásra". Ez más telefonokon szokott működni, itt ezzel mit lehet kezdeni? (A telefonon semmi variálás nincs.)

Köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3108) apic válasza Picturemaker (#3107) üzenetére


apic
csendes tag

Egy másik lockert, lock screent próbálj felrakni, ha jól gondolom az alap 015-ös romban a locker az a napsugaras van neked, mert azon nekem se volt jó.

[ Szerkesztve ]

(#3109) csongi válasza Picturemaker (#3107) üzenetére


csongi
veterán

Ekem masikkal sem megy, ez szerintem egy bug a gyari romokban.

(#3110) unskillful válasza csongi (#3109) üzenetére


unskillful
tag

Nekem működik... Legújabb (016-os) official KitKat van fent.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3111) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Egy kérdésem lenne :) ma jön meg a drága :) az akumulátorral trükközni kell? értem ez alatt h csutkára lemeriteni, töltön hagyni 12 órát majd megint lemeriteni és akkor bejárattam az aksi. ? bocsi h ha hülye kérdés csak nem szeretném az aksit hazavágni, vagy kevesebb teljesitményt kicsiholni belőle.
U,I.: tudtok valami jó game-t ajánlani rá :D

(#3112) WOT-H-A-C válasza Bjorngolf (#3111) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem kell semmi hókusz - pókusz!Igazábólezeknek az aksiknak árt ha teljessen lemerülnek.15-20 % nál már tölteni kell.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3113) JoinR válasza WOT-H-A-C (#3112) üzenetére


JoinR
senior tag

Android sose hagyja, hogy "teljesen" lemerüljön, idő előtt kapcsol ki.

(#3114) csongi válasza unskillful (#3110) üzenetére


csongi
veterán

Akkor a 4,2 be bugos, mert nekem a 0,38 van fent és ott sem megy
POweramp.
És mostanában elkezdett szórakozni nem reagál a kapcsoló gombra nem éleszti fel a kijelzőt. Szóval ez is cserés :D

Nincs valakinek TWRP-s gyári 4,4 romja?

(#3115) unskillful válasza csongi (#3114) üzenetére


unskillful
tag

Minimálisan módosított CoolUi 4.4 (a legújabb kernellel) :[link] TWRP-ből telepíthető, ART ténylegesen működik, nem úgy mint az AOSP romoknál.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3116) RobiÚr válasza unskillful (#3115) üzenetére


RobiÚr
újonc

Ez ugye nem magyar?

(#3117) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Másik gyors kérdésem lenne. hogy kaptam kijelzőfóliát és azt akkor érdemes rárakni? bocsi h ha hülyeséget kérdezek :D

(#3118) Sanyika1 válasza apic (#3088) üzenetére


Sanyika1
tag

Sziasztok!

Jól értem a neddromos leírást, hogy nem kell az egész AOSP V4 laek.17 KitKat REPACK (v3 kernel) romot újra telepíteni annak, akinek már fent van a AOSP_V4_KitKat_laek.17 rom, elég csak a bootimg_v3_laek-t letölteni és TWRP ből telepíteni, majd telepítés után megcsinálni a WIPE CACHE AND DALVIK-CACHE-t???
Valaki csinált már ilyet? :F
A leírás szerint javítaná az aksi időt, és megszűnne a bootolási inkompatibilitás. Lehet a felkiáltójel is eltűnne bootolásnál?

(#3119) unskillful válasza RobiÚr (#3116) üzenetére


unskillful
tag

Kínai és Angol nyelv van benne.

@Sanyika1: igen jól értelmezed

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3120) Picturemaker válasza csongi (#3109) üzenetére


Picturemaker
őstag

apic, csongi: Köszönöm. Az a baj, hogy a telefon a lányomé, Ő csak használja én meg nem használok semmilyen Androidos cuccot és ezek a kifejezésesek, hogy "locker", meg "ilyen-olyan rom" alig jelentenek nekem valamit. (Kinyitós buta telefont használok, beszélgetni jól lehet rajta. :) ) Rákeresek erre a locker dologra, hátha összejön. Ha van egyéb ötlet, akkor azt előre is köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3121) csongi válasza unskillful (#3115) üzenetére


csongi
veterán

Koszonom! :)
Valamelyik nap feldobom.

(#3122) csongi válasza unskillful (#3115) üzenetére


csongi
veterán

Koszonom! :)
Valamelyik nap feldobom.
Picturemaker: A Magyaritas kb 70% korul van, most egy picit lelassult. Tovabbra is keresunk forditasra alkalmas emberkeket. Az elso a nagy melo, utanna tovabb viheto, es a csiszolasok gyorsabban mennek.
Hungobongo is csinalja de egyedul ha jol tudom. Nem keves minkat olve bele. Ezert is kezdtuk el, hogy a vegen legyen egy jo hun nyelvi resz, es ne csak neki kelljen ezen melozni.

[ Szerkesztve ]

(#3123) Picturemaker válasza csongi (#3122) üzenetére


Picturemaker
őstag

Nem az angollal van a baj, hanem az "okostelefon" nem érdekelt eddig (most sem, de a gyereknek segíteni kellene). Próbáltunk letölteni másik Locker-t, de az látszólag csak "ráül" a gyárira, a zenelejátszó továbbra sem működik.
Most megpróbálkozunk az összefoglalóban leírt módszerrel a frissebb gyári rom felrakásával (ez már majdnem úgy hangzik, mintha tudnám miről beszélek. :) )

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3124) nash13 válasza Picturemaker (#3123) üzenetére


nash13
aktív tag

Miui 4.8.8-ban 100% hogy működik a lockscreenen a lejátszó használata. Napi szinten használom.

iPhone 7

(#3125) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

erre, valaki hozzáértő?
Ma feltenném az AOSP laek féle 4.4-et: ha mégse jönne be, twrp - vél simán feltehetem (a cachee törlések után) a miui 4.2-t?
Amúgy a gyári rendszer is tetszik, ti mi okból cseréltétek?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3126) apic


apic
csendes tag

Valaki aki esetleg ezt a MIUI 4.9.26 használja, kipróbálná hogy neki működik a kék meg a zöld, meg satöbbi színű jelző LED között a váltás?
Én átraktam kékre az nem jó, arról meg nemtudom visszaállítani zöldre. :DD

Turbobacsi nekem a gyári nagyon egyszerűnek tűnik és gagyinak néz ki tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#3127) Picturemaker válasza nash13 (#3124) üzenetére


Picturemaker
őstag

Ez jó, de annyira analfabéta (sőt céta) vagyok androidból, hogy nem is tudom mi a miui (gondolom a betűszó utolsó két betűje a user interface). Gondolom ezt a 4.8.8.-at csak rootolás után lehet feltenni.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3128) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

megjött végre a drága:) imádom már most, de van egy kis gondom :/ nem látja a gépem :/ rádugom a gépre, és nem ismeri fel :/ pörgeti hogy keres magának szoftvert meg drivert a neten a winfos, de semmi, nem talál semmit.
mit kell felrakjak, hogy érzékelje a telot?
köszi előre is a segitséget

(#3129) apic válasza Bjorngolf (#3128) üzenetére


apic
csendes tag

Téma összefoglalóban DRIVER név alatt fut :D

(#3130) Lidl válasza Turbobacsi (#3125) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

nem hozzáértő vagyok, csak a tapasztalat...
Én simán cserélgettem már több 4.4-et vissza 4.2-re és fordítva is. TWRP-ből, minden probléma nélkül.
Én jelenleg is a MIUI 4.8.8-at használom, és csináltam már olyat, hogy leak féle AOSP 4.4-et tettem rá erre. Simán, a törlések után.
Azután meg ment vissza backupból a MIUI, szóval működik a dolog.

A 15-ös gyárit azért cseréltem csak le, mert halk volt, meg volt pár hibája. Először a 38-as hungobungo ROM ment fel, ami nagyon is tetszett, de a töltés utáni bekapcsolási probléma kiidegelt. Mivel fontos a magyar nyelv, nagyon sok választásom nincs. Sajnos a gyári nem opció egyelőre.

Köszi
Lidl

(#3131) Bjorngolf válasza apic (#3129) üzenetére


Bjorngolf
tag

felraktam a drivert, futtattam de semmi 20% eltünik.... nem értem :/

(#3132) apic válasza Sanyika1 (#3118) üzenetére


apic
csendes tag

Én ha jól értelmeztem akkor az a boot.img cuccos tartalmazza a friss kernelt szóval ha azt felrakod nem lesz piros felkiáltójel. Legalábbis nekem nem volt, a másik kérdésedre nemtudok válaszolni mert én mindig újra belakom a telefont, szóval teljes törlést végzek.

Bjorngolf milyen op.rendszer van fent?

[ Szerkesztve ]

(#3133) Bjorngolf válasza apic (#3132) üzenetére


Bjorngolf
tag

win 7 ultimate 64 bit.
de amit nem értek h csak mtp-ben nem ismeri fel a telot
hogy ha átváltom ptp-re egyből felismeri -_- de ugy meg nem enged másolni....

[ Szerkesztve ]

(#3134) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Feltettem ezt a romot: AOSP_v4_leak.17_v3kernel
Letisztult, gyros, meg vagyok vele elégedve eddig... bár még csak ma reggel tettem fel. Egyetlen problémám, hogy MobileUncelTools-ban hibába változtatok a headset hangerejének értékein, ahogy visszalépek egyet a menüben, rögtön visszaáll alapállapotba. Van valakinek hasonló észrevétele?

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#3135) apic válasza Bjorngolf (#3133) üzenetére


apic
csendes tag

Akkor nem tudom, nekem is ugyan az van fent és még driver se kellett, tuti nincs a Számítógép menüpontba az hogy Coolpad F1? Mert amikor rádugom gépre akkor nekem is kiírja hogy sikertelen az eszközillesztő de attól még ott van és tudok rá másolgatni.

(#3136) Bjorngolf válasza apic (#3135) üzenetére


Bjorngolf
tag

nincsen sajnos. pedig beállitottam h magának keressen neten drivert meg ilyen szarokat de semmi..... nem értem. :/

(#3137) apic válasza Bjorngolf (#3136) üzenetére


apic
csendes tag

Nemtudom sajnos akkor, majd talán jön valaki okos aki megmondja :D

Más, valaki azt észrevette hogy amikor fekete háttér van mondjuk és erősebben rányomok a kijelzőre akkor folyik alatta a kép? Vagy csak az enyém szar? :DD

(#3138) Turbobacsi válasza Lidl (#3130) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

:R

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3139) Lidl válasza Bjorngolf (#3136) üzenetére


Lidl
senior tag

Szia,

Az összefoglalóban lévő "teljes alapcsomag" linknél lévő fájlt töltsd le.
Abban van egy "driver setup.rar" fájl. Az ebben lévő setup.exe-t indítsd el és telepítsd.
A telepített programok listájában megjelenik egy "Coolpad driver" sor.
Utána dugd rá a telefont (és kapcsold MTP módba.)

Így működnie kellene. Nekem a céges és az otthoni gépen is tökéletesen működik. (Win7 x64 Pro)

A Windows Update oldalról az esetek 5-10%-ában található driver, ilyen kínai telefonoknál leginkább soha ;)

Köszi
Lidl

(#3140) Bjorngolf válasza Lidl (#3139) üzenetére


Bjorngolf
tag

Felraktam a drivert de azt a coolpad drivert nem találom :/ nem akarja a rendszer :/ esetleg egy skype képernyőmegosztó segitségével valaki tud segiteni rajtam? (csak ugye azzal látszik h mi van nálam mit ir a rendszer)

(#3141) fenixke válasza Bjorngolf (#3140) üzenetére


fenixke
csendes tag

Írtam skypeon.

(#3142) Bjorngolf válasza fenixke (#3141) üzenetére


Bjorngolf
tag

a skype cimem stokker.miklos

(#3143) fenixke válasza Bjorngolf (#3142) üzenetére


fenixke
csendes tag

Akkor valaki másnak írtam :DD

(#3144) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

a TWRP-ben a backupnál melyik cucc elé kell a pipa?
alapból a system, data, boot van bejelölve...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3145) Lomha 8V válasza fenixke (#3143) üzenetére


Lomha 8V
addikt

:DDD

(#3146) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok, hogy tudnek ebresztonek egy mp3 csengohangot beallitanu, mert az audiko programba hiaba allitom be, hogy ugy szedje le, hogy ebresztonek a telefon nem jegyzi meg.(Erdekes ha csengohangot allitok akkor mukodik).
Mas, leszdtem a root explorert es megprobaltam bemasolni az alarm mappaba, de nen engedelyezi, azt irja csak read only.

Valaki adhatna valami tippet, mert elegge felb@sz.. :W
Laek fele 4.4 van fent amugy.

Üdv.: kóóó!

(#3147) JoinR válasza kóóó (#3146) üzenetére


JoinR
senior tag

"Gyári" Alarm app-ban szoktam beállítani, időpont, label, repeat, alatta ki lehet választani - Media Storage, illetve ES File Explorer, utóbbival be lehet tallózni (ha fel van rakva persze).

(#3148) Laza... válasza kóóó (#3146) üzenetére


Laza...
addikt

Méé', felébredsz? Én is elég ideges szoktam lenni... ;] :DDD

Never give up!

(#3149) kóóó válasza JoinR (#3147) üzenetére


kóóó
aktív tag

Az Es megoldotta, koszonom szepen! :)

Laza ez is elegge nagy problema, hogy ilyenre kell kelni nem akkor amikor szeretnek.... :O

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#3150) janaman01 válasza kóóó (#3146) üzenetére


janaman01
addikt

mondjuk van az media/audio/ alarm mappában egy gyari valami .ogg legyen most dial.ogg akkor azt kitörlöd, átnevezed az mp3 at amit akarsz dial .ogg ra , root explorerben copy dial .ogg ( ami az mp3 ad) majd elnavigálsz az aloarm mappba ( persze a root explorernek kell root jog , katt az R/W re) és paste , , hosszan nyomsz a fálrja , set premission, és megadod a jogokat rw- , r-- , r--, és kész...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.