Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) csongi válasza unskillful (#3647) üzenetére


csongi
veterán

Ez ugyan az amit Hongobongo linkelt?
Ha nem, akkor megvárom, és bekerül az első hsz-be.

(#3652) puskas2 válasza KukkSteve (#3650) üzenetére


puskas2
csendes tag

Már próbáltam minden módszerrel YGDP, gyári frissítő, twrp, a helyzet változatlan. De mondom, a telefon angolul hibátlanul működik, csak nem tudom, hogy okozhat-e ez a jelenség valamilyen problémát a későbbiekben, ezt szeretném megelőzni ha lehet.

(#3653) KukkSteve válasza puskas2 (#3652) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Hmm...érdekes. Szerintem ilyet még senki sem látott itt. :F

A számom az adatlapomon. ;)

(#3654) huliganboy válasza KukkSteve (#3653) üzenetére


huliganboy
addikt

KukkSteve
Mond hogy úton vannak már hozzád a készülékek!! :DDD

(#3655) puskas2 válasza KukkSteve (#3653) üzenetére


puskas2
csendes tag

Esetleg meg tudnád mondani, hogy factory modba alap esetben hogyan tudok belépni. Talán ha elindítom egyszer factoryban megszűnne.

(#3656) dale74


dale74
tag

A 2.3-as EMUI-ból a MiPop-ot ki lehet valahogy bányászni? A hármasban lévő "Lebegő gomb" valahogy nem az igazi. Az xda fórumon csak régi verziókat találtam.

(#3657) csongi


csongi
veterán

Felraktam a 3,0 Hungobongó félét. Ez aztán igen csak szép :)

(#3658) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Azon az EMUI 3.0-n amit linkeltetek és okosítottam, minden igyekezetem ellenére nem tudtam működésre bírni a Youtube-ot. Amit még észrevettem, hogy néha az értesítési sáv láthatatlanul "lenyílik", vagyis amig a láthatatlan sávot fel nem húzzuk, nem lehet semmire rányomni.

Én egyelőre a 018-as hivatalos magyarított verziót ajánlom, ART nélkül.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3659) Laza... válasza hungobungo (#3658) üzenetére


Laza...
addikt

Esetleg régebbi apk-t is ki lehet(ne) próbálni, lehet csak a legújabbal nem okés

Never give up!

(#3660) Fater38 válasza Laza... (#3659) üzenetére


Fater38
csendes tag

Próbáltam régebbieket is (ha a youtub-ra gondolsz),sőt még olyant is mint pl. a Freedi yt player,ami gyorsabb szokott lenni,de az sem volt jó.Egyébként észre vettem olyant is,hogy random ledobálta a sim kártyákat egymás után,ezt a 2.3-as nem csinálta.

(#3661) mundzuk


mundzuk
csendes tag

Sziasztok

felraktam a Coolpad F1 EMUI 3.0 HUN + Gapps + Apnfix romot és ..lehet h csak nálam de hanglejátszásnál olykor kerregő,berregő hangot ad..ezen felül minden nagyon tetszik benne de ez eléggé kizáró ok...... így maradok a gyári magyarított gyomlált 018 as romnál:)

(#3662) dale74 válasza mundzuk (#3661) üzenetére


dale74
tag

Ugyanennél a romnál megvolt az első újraindulás hívás közben :-(

(#3663) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Hali!

Megnéznétek nekem, hogy a gyári magyar gyomlált 018 tud váltani 3g -t a simek közt? És lehet e szerkeszteni benne az apn adatokat?
Mert nekem olyan rommal jött ami ezeket nem tudta.
Ezért használok most aosp romot.
Ami eddig nálam ok.
:R

(#3664) csongi válasza ekrisztian (#3663) üzenetére


csongi
veterán

A 4,2 nem tudja. APN pedig nem módosítható, hanem újat kell létre hozni.

(#3665) mexel


mexel
veterán

Akarok én is F1-et venni ( nem saját részre lesz, ezért a kérdés): Van hozzá olyan rom ami tökéletesen működik és a fényképezője nagyon jól működik vele? Ráadásul magyar nyelven kellene :)
Semmi csicsa nem kell csak stabil legyen jó fényképezővel. Akiknek lenne, nem nagyon értenek hozzá csak használnák, ezért én egy stabil és jó telefont szeretnék nekik adni.
( a romcserét megcsinálom, az nem lesz gond, csak legyen mit felrakni :) )
Olvasgattam a topikot de még nem értem végig, ha kapok választ akkor megúszok pár száz oldalt. :B
Előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#3666) csongi válasza mexel (#3665) üzenetére


csongi
veterán

Most már vannak.
AOSP
MIUI
CULUI
lehet válogatni.

(#3667) huliganboy válasza csongi (#3666) üzenetére


huliganboy
addikt

Üdv!!!

Közben több mint egy hete követem a fórumot és most sem vagyok biztos mit kellene használni ha meg jön a telefon!!

Mindenki panaszkodik valamire!! :D

(#3668) bkiky01 válasza huliganboy (#3667) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én is kb így vagyok.. ;)

Most melyik emui a leghasználhatóbb?

[ Szerkesztve ]

(#3669) Turbobacsi válasza mexel (#3665) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

AOSP 4.4

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3670) csongi válasza huliganboy (#3667) üzenetére


csongi
veterán

De ugyanarra nem nagyon. Valahogy kicsit másképpen van gond mindenkinél, feltehetőleg a telepítésből adódhat.

Más: A MIUI 3,0 sötétebb környezetben ugrál a fényerő, másnál is jelentkezett?
Erős fényviszonyok között nincs gond.

(#3671) Fater38 válasza bkiky01 (#3668) üzenetére


Fater38
csendes tag

Szia!

Ezzel nem volt gondom,most is ez van fent,szerintem próbáld ki nyugodtan.

(#3672) mexel


mexel
veterán

Köszönöm, ha megjönnek a telefonok kipróbálom az ajánlottakat, bár elég sok van úgy látom.

(#3673) janaman01 válasza Fater38 (#3671) üzenetére


janaman01
addikt

igen ez a verzió teljesen jól müködik, igazából nem tudom a 3 as verzió mivel tud többet vagy mivel másabb , de azzal , látom vannak gondok....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3674) unskillful


unskillful
tag

Liutao féle 3.0-ás EMUI: [link]

Én ezt használom.

Nemsokára felrakok egy újabb (mai) verziót amit egy RMG nevű fejlesztő jegyez.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3675) janaman01 válasza unskillful (#3674) üzenetére


janaman01
addikt

Magyar van valakelyikben ? Hibái?
Köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3676) Fater38 válasza janaman01 (#3673) üzenetére


Fater38
csendes tag

Még annyit hozzátennék-mások is okuljanak belőle :K ,hogy miután kipróbáltam a 3-as verziót,visszatettem TWRP-mentésből a 2.3-ast.Az első indulással nem volt gond-tehát restore után,de utána egy kikapcsolás után nem indult a telefon.Az induló képernyőnél megállt.Próbáltam még egy helyreállítást,de már nem segített,csak a régi módszer-YGDP+TWRP és utána restore.Azóta megint jó.

Ja.TWRP 2.4.4-et használok,mert a 2.7-es nem tudott visszaállítást a mentéseimből,a 2.6-os meg nem látta az sd kártyámat.

[ Szerkesztve ]

(#3677) tomika1988


tomika1988
csendes tag

Sziasztok. Tegnap feltettem a gyári 18-as ROM-ot, nekem nagyon bejön. A csengőhang egy kicsit halk, és a led nem jelez vissza a telepített appokra. Erre tudtok valami megoldást?

(#3678) unskillful


unskillful
tag

És akkor itt az RMG féle 3.0-ás Emui változat is: [link]

A Liutao féle az teljesen magyar, és azon kívül hogy nincs benne art mód, hibátlanul működik. A kamerája sokkal jobb mint a 2.3-as verzióé (szerintem) az akkuideje meg egy kicsivel rosszabb talán.

Az RMG féle verziót még nem próbáltam, de holnapra letesztelem azt is. Elméletileg abban is benne van a magyar nyelv.

A liutao féle rootolt, de nem megy rendesen a SuperSu, ezért azt újra kell rakni recoveryből, és nekem nem minden változat ment, ezért melléraktam azt a változatot ami működik is,

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3679) janaman01 válasza unskillful (#3678) üzenetére


janaman01
addikt

Kösz8li az infókat! Most Te vagy a próba nagymester, nem sok időm van próbálgatni....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3680) Picturemaker válasza hungobungo (#3629) üzenetére


Picturemaker
őstag

Ezért kérdeztem, hogy így néz ki, csak magyar? Akkor gondolom igen.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3681) Sayen válasza csongi (#3670) üzenetére


Sayen
csendes tag

Nekem is ugrált , de csak ha automata fényerőre volt kapcsolva . Kézi beállításnál nem vibrált alacsony fénynél sem...Youtube megy , de gyakran betorzul a hang , témaletöltésre azt írja , hogy " ez a szolgáltatás az Ön országában nem elérhető " :((( Pedig jó lenne ez , de biztos lesz javítás ....Az unskillful által linkelt romok közül remélem valamelyik már javította a hibákat...

(#3682) Hrabci válasza Picturemaker (#3680) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nem akarlak összezavarni, de vannak saját hüvelyes témái, amit állítgatva nem biztos, hogy így néz ki... :)

(#3683) Hrabci válasza Sayen (#3681) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Szedd ki egy titanium backuppal a huawei azonosító appot, utána már lehet témázni

Az unskillfull-os romnak már az eredetijében sincs ez az app benne, csak a Béláéban. :)

[ Szerkesztve ]

(#3684) Hrabci válasza unskillful (#3674) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Kangvipet sikerült beletolni, illetve ifly-t meg szép számú társait kigyaktad esetleg? ;-)

(#3685) unskillful válasza Hrabci (#3684) üzenetére


unskillful
tag

Nem ez az alap rom. A kangvip beintegrálásával még küzdök.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3686) Hrabci válasza unskillful (#3685) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Thx. A netezés (főleg a 3g) illetve a hüvely exchange nagyon szívja az akksit szerintem, de megnézek pár töltési ciklust...

(#3687) Fater38


Fater38
csendes tag

A liutao féle romban (3.0) jól felhúzták a hangerőket,már-már azt mondom,hogy nem egészséges szintre. :F
A zopoval volt hasonló,orosz kollégák annyira feszegették a vaku fényerejét.hogy sikerült az egyik általuk készült rommal kinyírni a ledet :O
Nehogy ezzel is legyen valami gond,nagyon hangos,annyira,hogy már torzít is.
Egyébként eddig minden működik rendesen,illetve most nézem,hogy nincs engineer mode.
Közben látom írtatok,egy láma kérdés.A kangvip mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#3688) kóóó


kóóó
aktív tag

Mit gondoltok erdemes lenne a laek fele aosp romot lecserelni valamelyik emuira?
Fenykepben, stabilitasban vagy barmiben jobb az emui?

Üdv.: kóóó!

(#3689) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Ez is megvolna:
Coolpad F1 Color OS 2.0 magyarított (Android 4.2.2 alapokon)

- FULL MAGYAR, a nyelvi fájlok egy oppo romból származnak (kivéve az első indítás képernyőit, amit nem találtam de akartam letiltani)
- Rootolt
- Gapps integrálva
- Root Explorer, Mobileuncle Tools, meg ami kell
- Ahogy néztem, az SD kártyák meg vannak cserélve

Telepítés CWM-recoveryvel

Ismert "hibák":
- Időjárás widget nálam nem működik (felraktam egy másik időjárás appot ami a kedvencem)
- Nem volt időm tesztelni SIM-et, GPS-t, BT-t, nézzétek meg hogy milyen.

Valami ilyesmi:

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3690) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Kínában a Oneplus-okon ez van CM11 helyett, csak mondom ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3691) janihunk válasza hungobungo (#3689) üzenetére


janihunk
senior tag

CWM indítása: teló kikapcsolt állapotában nyomod a hengerő le+bekapcs gombot az első rezzenésig, majd rákötöd pc-re és elindítod a már kitömörített mappán belül a "Boot_CWM_Recovery.bat" filet.
-Telepítés előtt "Wipe data factory resetet" kell csinálni(CWM főmenüben érhető el)
-CWM-ben "Install zip from sdcard" ->"choose zip from sdcard" menüben kiválasztod a romot
-gapps telepítés esetén is így jársz el.

Ot 995 esetén így kel. Ugyan ez van Coolpad nál is?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3692) Waterman válasza huliganboy (#3667) üzenetére


Waterman
aktív tag

Az amott megismert kollégák feltűnnek itt is. :DD
Ezzel a dilemmával küzdök én is.
Hajlok arra, hogy megragadva a felajánlást, felrakatom a 4.4.2-es EMUI OS-t Steve-vel.

(#3693) csongi


csongi
veterán

Mindkét verziónál Nv ram error van nekem
11,11 és 11,13-nál.
Indulás után bugok. A wifi jel kint marad a képernyő felső harmadásn minden ap kinai nyelven és magyar nyelven is megjelenik.

(#3694) csongi


csongi
veterán

A 3,0 felület sokkal szebb!! A jelörésggek stabilabbak, főleg első simnél. Az ikonok , meg minden kifinomultak. Szemnek tetszetősebb. Sajnos vannak hibák, mint azt az előbb is írtam. A hungobongo féle verzióban fényerősség állítás elég gyengusz módon üzemel. Random módon kapcsolta be a képernyőt. Néha laggolt, és 30178 pontot tolt antutu 5,2 be.
Snycronizáció megy mindennel.

(#3695) Lidl válasza hungobungo (#3689) üzenetére


Lidl
senior tag

ColorOS volt a kedvencem a Jiayu G3-ason :C
Már töltöm is.

De amit írtál, az azt jelenti, hogy CSAK CWM recovery-vel lehet telepíteni? Mivel itt most TWRP van fent nekem. (G3-on használtam CWM-et)

Köszi
Lidl

(#3696) hungobungo válasza Lidl (#3695) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Mindegy, twrp is jó!

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3697) Lidl válasza hungobungo (#3696) üzenetére


Lidl
senior tag

Akkor jó. Azt hittem van bármi különbség :)

Most megy fel a Te magyarított gyárid. Megnézem, majd utána a ColorOS-t is és választok.

Köszi
Lidl

(#3698) slezakimi válasza csongi (#3694) üzenetére


slezakimi
senior tag

Elsőre nekem is volt NVram error.
Másodikra feltéve,telepítés után rögtön factory reset,wipeok és azóta nincs.
Minden legyalulva ami nem kell.
Remekül megy,mindkét sim térereje is kiváló.
Jah 2.3

üdv Imre

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3699) kóóó válasza hungobungo (#3689) üzenetére


kóóó
aktív tag

A smart wake funkciok mennek benne?

Üdv.: kóóó!

(#3700) csongi válasza slezakimi (#3698) üzenetére


csongi
veterán

A 3,0 ból ez nem tűnik el. Hogy lehetne ezt száműzni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.