Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) unskillful válasza janaman01 (#2950) üzenetére


unskillful
tag

Még csak egy órája van fent, eddig jónak tűnik bár majd holnap fogom tudni rendesen tesztelgetni, mert most egyéb dolgom is van. 1-2 nap használat úgyis megmutatja a hibáit és az előnyeit is.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2952) andras888 válasza unskillful (#2949) üzenetére


andras888
aktív tag

Azta.... több időt kell szánnom a romolgatásra. :-)
Nagyon szépen köszönöm a részletes leírást!
Jó éjt mindenkinek!

(#2953) kircipeti válasza unskillful (#2949) üzenetére


kircipeti
senior tag

Csak nekiestem ma :) félig-meddig sikerült, csak a rootolás nem akar összejönni. A recovery.img-t kicseréltem a twrp 2.7-re. supersu-ból próbáltam 1.65-ös és 1.94-es verziót is, de a Titanium Backup szerint nem okés. Mi lehet a gebasz?

(#2954) unskillful válasza kircipeti (#2953) üzenetére


unskillful
tag

Próbáld meg kingroot-os 4.4 hez való zippel. Azzal jónak kell lennie.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2955) janaman01


janaman01
addikt

1.65 zip is rootolja pedig rendesen....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2956) unskillful válasza janaman01 (#2955) üzenetére


unskillful
tag

Nekem is volt ilyen problémám még az első kitkat romok valamelyikével. Az csak a kingroot-os zippel volt hajlandó megcsinálni a titaniumos restore-t.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2957) kircipeti válasza unskillful (#2956) üzenetére


kircipeti
senior tag

Köszi! Közben egyszer valahogy sikerült a supersu 1.65-tel, de aztán újraindítottam és nem ment. Próbáltam ezt a Kingroot-ost is, de azzal sehogy sem ment.

(#2958) kircipeti válasza unskillful (#2956) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hiába próbálom, nem megy egyikkel sem, pedig kellene még a Titanium :(

Le lehet ezeket a rootokat törölni valahogy? Megpróbálnám elölről.

[ Szerkesztve ]

(#2959) csongi


csongi
veterán

őNálam nem teszi fel a gyári romot. A felső kék csík végig szalad kb 5mp alatt aztán se kép se hang. Megjelenik kék mosoly arc, és 15 perc után sem indul újra a telefon.
Driver fent van, felismeri, win7

(#2960) unskillful válasza csongi (#2959) üzenetére


unskillful
tag

Ne a Coolpad Download Assistant-al próbáld, hanem az YGDP tools-al, ahogy fentebb leírtam. Azzal biztosan felmegy.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2961) csongi válasza unskillful (#2960) üzenetére


csongi
veterán

Elvesztem. Hol találom a Custom recovery-t? Most twrp van fent.
Ha végzett akkor fogod tudni felülírni a Stock recovery-t a Custom recovery-vel. (az YLXZGJ\YGDP\Downfiles\8297W mappában fogod találni a kicsomagolt fájlokat)

(#2962) unskillful válasza csongi (#2961) üzenetére


unskillful
tag

Ha kiválasztottad a rom fájlt az YGDB Tools-on belül, és az végzett a rom fájl ellenőrzésével és kicsomagolásával, akkor fogod tudni felül írni a stock recovery img fájlt a custommal. Ezután fogod csak telepíteni a romot a telefonra. Remélem így érthető.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2963) csongi válasza unskillful (#2962) üzenetére


csongi
veterán

Ezt értettem, de a coustom recowry fájl hol van? Melyikkel kell felülírnom?

(#2964) kircipeti válasza kircipeti (#2958) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nem lehet, hogy nálam a 2.7-es twrp kavar be? Amiatt nem megy a root? Hogyan tudok felrakni egy korábbi verziót?

(#2965) unskillful válasza csongi (#2963) üzenetére


unskillful
tag

Az a twrp img fájl amit eddig mobile uncle tools-ból telepítettél. Azzal írd felül azt ami a kicsomagolt fájlok között van.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2966) unskillful válasza kircipeti (#2964) üzenetére


unskillful
tag

Én is azt használom, tehát nem. Próbáltad a kinguseres 4.4 zipet telepíteni recoveryből?
Fentebb linkeltem egy root pack-ot abban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2967) csongi válasza unskillful (#2965) üzenetére


csongi
veterán

Hááát értetlen vgyok, de az egész leírás nekem követhetetlen. :(
YGDB (Yulong General Download Platform) Tools-os telepítés:
Először is telepíteni kell a Mediatek USB Vcom Drivert a PC-re. Ez egy Preloader driver, akkor aktív amikor a telefont kikapcsoljuk, az akkumulátort kivesszük fél percre, majd összekötjük a telefont a PC-vel. Ebből adódóan az YGDP-s telepítés előtt is ki kell kapcsolni a telefont, és ki kell venni az aksit fél percre. (utána vissza lehet rakni, de a telefont nem szabad bekapcsolni)

Mikor, hogy akksi ki be csatlakoztatva vagy nem ? ez nekem elég kusza így az egész..

A felülírás, pedig. A custom teljesen más néven van, ezt előbb át kell nevezni a kicsomagolt recowery nevével és úgy átmásolva felülírni?
Mivel senki nem szeretné elrontani a telefont, ezért lehetne lépésről lépésre leírni?
Így nem tudom betenni az első hsz-be.

(#2968) unskillful válasza csongi (#2967) üzenetére


unskillful
tag

Ok, de most telefonról vagyok, délután csinálok részletes leírást.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2969) csongi válasza unskillful (#2968) üzenetére


csongi
veterán

Előre is köszönöm! Addig kipróbálom a 0,38-at :D

(#2970) kircipeti válasza unskillful (#2966) üzenetére


kircipeti
senior tag

Igen, próbáltam azt is. Az sd-re tettem a zip-et és úgy installáltam. Wipe cache-t kell nyomni? Vagy lehet valami egyéb más trükk?

(#2971) unskillful válasza kircipeti (#2970) üzenetére


unskillful
tag

Nincs semmi trükk. Én feltelepítettem a romot twrp 2.7-re cserèlt recoveryvel, átállítottam a nyelvet angolra, aztán újraindítottam a telefont recovery-ben és installáltam a root.zip-et majd a gapps csomagot. Újraindítás után rootolt volt a telefon...

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2972) echte válasza unskillful (#2971) üzenetére


echte
csendes tag

Valaki aki KK romot használ megnézné h a beach buggy nála is laggol e? MIUI-n eléggé akad.

Bocs, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#2973) erik88 válasza echte (#2972) üzenetére


erik88
aktív tag

Nálam nem akadt :) pedig eddig a családba szinte az összes teflont megakasztotta..

(#2974) janaman01 válasza echte (#2972) üzenetére


janaman01
addikt

a 4.2 romoknál mindegyiknél akad még az aosp knél is, viszont a 4.4 es romokkal nem akad, legjobban a laek v4 aosp viszi...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2975) unskillful


unskillful
tag

Na elkészítettem a leírást Az YGDP Tools-os telepítéshez: YGDP Tools Guide

Kérem hogy nézzétek át, hogy érthető-e, ha van benne olyan, ami nem egyértelmű, akkor szóljatok és javítom.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2976) erik88 válasza janaman01 (#2974) üzenetére


erik88
aktív tag

De nekem gyári 41-es rommal nem akadt :(

(#2977) erik88


erik88
aktív tag

Most letöltöttem kipróbáltam és most se akad pedig be van lakva a romom rendesen :)
Janihunk fentebb kérdezte, hogy jön e szerintetek 5.0 android a telóra?
Esélyes a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#2978) unskillful válasza erik88 (#2977) üzenetére


unskillful
tag

Talán azért van rá egy pici esély, mert van egy indiai rebrandelt változat a Micrimax A310. A Micromax megállapodott a Google-al és az Android One projekt keretében elméletileg a Micromax telefonok meg fogják kapni a legfrissebb Android rendszert.Csak remélni lehet, hogy az A310 (ami gyakorlatilag Coolpad F1) is megkapja...

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2979) erik88 válasza unskillful (#2978) üzenetére


erik88
aktív tag

Értem :) köszi szépen

(#2980) JoinR


JoinR
senior tag

A Micromax-os ROM egyre kevésbé jön be. Gyakorlatilag hetek óta belakott rendszer új szoftverek nélkül, és mégis kezdődnek a bajok, szinte már deja vu az LG 4X után...lagok, random lassú widget betöltések, és volt egy reboot is.
Ha valakinek pont van legújabb 14-es 4.4 zipelve, internetre vele, én már abba belefáradtam, hogy elolvastam a YGDB-leírást, és akkor még full stock a ROM :N

(#2981) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Unskillfull féle MIUI 4.8.8.-ban nem működik a panorama shot. Valaki tud rá egy fixet? Vagy custom app inkább?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2982) janaman01 válasza erik88 (#2977) üzenetére


janaman01
addikt

Azzal pont nem (41 fw)próbáltam ...sorry :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2983) Fater38


Fater38
csendes tag

A Miui rom (4.8.8) azon hülyesége,hogy a híváslistában nem jeleníti meg a névjegyeket,ill. ismeretlen számot ír ki,de ha megnézek egy adott névjegyet,amit tudom,hogy hívtam, ott ki listázza a hívásokat időpont szerint,nálatok is jelentkezik?Van erre valami orvosság?
A kapcsolatokat átírtam +36 kezdetűre de még mindig csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#2984) Anonymus23 válasza Fater38 (#2983) üzenetére


Anonymus23
veterán

Használj másik programot: ExDialer vagy PixelPhone tökéletes.

;) - The Power of the Light Side

(#2985) csongi válasza Fater38 (#2983) üzenetére


csongi
veterán

Vagy egy másik rom :)

(#2986) Fater38 válasza csongi (#2985) üzenetére


Fater38
csendes tag

Hehe,most töltöm az új békát,de nagyon lassan jön. :))

[ Szerkesztve ]

(#2987) Lidl válasza Fater38 (#2983) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,
nálam ilyen nincs. Minden jó a nevekkel. Viszont nekem csak a google fiókban vannak névjegyek, se a SIM kártyán, se a telefonban nincs. Nem ez lehet a gond?
Lidl

(#2988) echte válasza janaman01 (#2974) üzenetére


echte
csendes tag

dejó.. fos szifonra fel se tudtam tenni ezen meg akad.:D Nem akarom lecserélni a MIUI-t, mert imádom(: feltételezem nem mostanában lesz KK alapú

(#2989) janaman01 válasza echte (#2988) üzenetére


janaman01
addikt

egyébként valóban érdekes miért akad, néhány 4.2 alapú romon, mikor a hardver meg tudná ......én most a laek v4 4.4 et gyüröm, az akku idejét leszámitva tökéletes rom minden müködik tökéletesen rajta, és marha gyors...nekem valahogy a gyári 4.4 es lagosabbnak tünik...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2990) Fater38 válasza Lidl (#2987) üzenetére


Fater38
csendes tag

Szia!

Nekem van egy mentett vCard. fájl az sd kártyán mindig azt töltöm telefonmemóriába.Eddig nem volt vele gondja a miui-nak sem,de ma azt vettem észre,hogy a híváslistában csak számok vannak,de ha rátapizok az egyikre kiírja a tulaj nevét,viszont a híváslistában mindet ismeretlen számként jeleníti meg. :Y Mindegy,feltettem az exdialer-t.........

Más.

A lewa rom egyre jobban hasonlít a miui-ra és a cool ui-ra :) Szép kis egyvelegnek néz ki.Használható rom bár nem magyar.Kipróbáltam a nagyon dicsért Funtouch OS -is,tényleg szép és jó,de a Play el sem indult sajnos,így felejtős szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2991) csongi válasza Fater38 (#2986) üzenetére


csongi
veterán

Én nem tudtam leszedni az előzőt sem, úgy hogy marad a 4,8. És a gyárit sem sikerült feltennem :)

(#2992) slezakimi válasza janaman01 (#2989) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.

Mennyire rossz az akuideje a Laek féle KitKatnak?
Azért egy nap benne van ugye?

üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2993) mundzuk


mundzuk
csendes tag

Sziasztok!

Nexus 5 ......................... 4.4 .android verziót használom a problémám h akárhányszor beállítom h mutassa a számom hívásnál egy idő után visszaáll rejtetre ezt egyébbként a Aosp 4.4.2 v4 nél is megfigyeltem amit nem értek h mért csinál és nem tom hogy állítsam be h fixen maradjon a beállítás

(#2994) erik88


erik88
aktív tag

Nalam is jelentkezett ez a rohadt bootloop :( gyári 41 es rom :( mitcsinaljak?

(#2995) janaman01 válasza slezakimi (#2992) üzenetére


janaman01
addikt

Peersze egy napot azért bir :) nyilván ha órákat játszol akkkor nem...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2996) slezakimi válasza janaman01 (#2995) üzenetére


slezakimi
senior tag

Nem.
Napi használat, 3 mail szinkron, 3G, whatsapp.
Most 2 napot szűken elmegy.
Játék nincs :)

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2997) csongi


csongi
veterán

Hogy lehet a miui romban lévő kapcsolatok alkalmazást kiiktatni?
Most már totálisan felnyomott agyilag ez a random szám kijelzés.

(#2998) testo92 válasza csongi (#2997) üzenetére


testo92
csendes tag

Szerintem az Beállítások/ Alkalmazások / Alkalmazás beállítások ott lehet állítani az alapértelmezett alkalmazásokat

(#2999) csongi válasza testo92 (#2998) üzenetére


csongi
veterán

:R

(#3000) csongi válasza csongi (#2999) üzenetére


csongi
veterán

Végső megoldás romcsere :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.