Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) kóóó


kóóó
aktív tag

Meg is van, bocsi a dupalert...

Üdv.: kóóó!

(#2852) nash13


nash13
aktív tag

Miui 4.8.8-ban beállítom az exposure-t +1re de ha kilépek, akkor visszaáll 0-ra. Erre van megoldás?

iPhone 7

(#2853) kircipeti


kircipeti
senior tag

A gyári 4.4 010-es rommal van valakinek már tapasztalata?

4.4.010.P0.140928.8297W.CPB

Ezt tervezem majd felrakni.

A telepítés ugyanúgy mehet, mint a 4.2 040-es gyári romnál? Vrootból, M.U.T-ból és a twrp-ből melyik verziók kellenek? Gapp csomagot már találtam.

(#2854) WOT-H-A-C válasza kircipeti (#2853) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Srácok valaki olyan segítsen nekem aki zene hallgatásra is gyakran használja az F1-et.Milyenek a zenei képességei egy jobb fülessel?? :R :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2855) JoinR válasza WOT-H-A-C (#2854) üzenetére


JoinR
senior tag

Hasonló a többi okostelefonhoz: aktívan zenét hallgatni nem erről kell. Utazáshoz elmegy, de igazán jó fülessel nem sok élményt lehet benne találni. Főleg a részletességgel van bajom, de nem gondolnám átlag alattinak, az okostelefonok ennyit tudnak. 5k-ig néznék hozzá fülest, pl. Soundmagic ES18 vagy kintről (eredeti) Piston 2 bőven kiszolgálja.

(#2856) WOT-H-A-C válasza JoinR (#2855) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:R :R

Köszönöm a választ4

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2857) turai_ válasza JoinR (#2855) üzenetére


turai_
tag

Az utcara vett AKG-met nem kifejezetten hajtja meg, teljesen mashogy szol ha az erositojebe dugom.
Tenyleg nem eri meg kizarolag erre a celra X penzt kolteni.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2858) janaman01 válasza turai_ (#2857) üzenetére


janaman01
addikt

hát én is rendeltem 3 dodóért most egyet, szerintem se kell ehhez profi füles....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2859) csongi válasza WOT-H-A-C (#2856) üzenetére


csongi
veterán

Ahogy mondjak, max 5k fulesre, es power amp. Aztan ennyi. :) de elvezheto, ennel sokkal rosszabbakat is hallottam mar.

(#2860) WOT-H-A-C válasza csongi (#2859) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:R :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2861) Bernyó84 válasza WOT-H-A-C (#2854) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én Lenovo A820-at használtam előtte (még most is megvan). Kb hasonló a hangzás és a teljesítmény, de egy picit halkabb... Ha változtatok a MobileUncleTools-al az értékeken, akkor lehet finomhangolni, de a Lenovo A820 egy kicsit akkor is hangosabban szól... Volt a Lenovo A820 mellett még egy ZTE V967s is párhuzamosan, viszont az nagyon korán elkezdett torzítani. Az F1 sokkal jobb zene téren a V967s-től.

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#2862) csongi válasza Bernyó84 (#2861) üzenetére


csongi
veterán

Es ez fugg a fentlevo rom-tok is. A leghalkabb 0.15 azutan mar a hangerok rendben vannak.

(#2863) kóóó


kóóó
aktív tag

A beszed hivas hangerejet es maganak a hatso hangszoronak a hangerejet melyik beallitassal tudom novelni picit?

Üdv.: kóóó!

(#2864) janaman01 válasza kóóó (#2863) üzenetére


janaman01
addikt

Ha felrakod a laek v4 4.4 et ;) a gyari 4.4 halkabb mint a gyari 4.2 39 es...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2865) kóóó válasza janaman01 (#2864) üzenetére


kóóó
aktív tag

Amit linkeltel multkor nekem a laek fele 4.4 van fent+xpo-gravi paros.

Üdv.: kóóó!

(#2866) janaman01 válasza kóóó (#2865) üzenetére


janaman01
addikt

Hát abban a romban a leghangosabb mind a hátsó illetve a felső hangszoró hangereje...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2867) nash13


nash13
aktív tag

Xiaomi fiókot érdemes létrehozni? Milyen előnye van?

iPhone 7

(#2868) turai_ válasza nash13 (#2867) üzenetére


turai_
tag

Temaletoltes meg felho. En nem regeltem, egyik sem kellett.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2869) kóóó


kóóó
aktív tag

Dupla koppos ebresztesre tudtok valamit ajanlani?
Mert gravityben az altatas mar megvan, de az ebresztest nem sikerult a knock code-al.... :(

Üdv.: kóóó!

(#2870) Bernyó84 válasza csongi (#2862) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Azt hittem, hogy ez hardver függő, de jó tudni hogy a romtól is függ. Köszi az infót! :R

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#2871) Malak68


Malak68
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok.

Tegnap kaptam egy 16 gb sd kártyát amivel a berakás után softbrickelt a telo.nem is izgultam mert megvolt a 4.2.040 gyári romom és azzal sikerült feléleszteni a telefont,viszont azt a verziot a vrootal nem tudom rootolni mert hibát ir ki,valami coolmanageres védelem van ebben a verzioban......

van valakinek egy régebbi verzioju romja amit már tudnék rootolni?Mert az aosp custom romot tenném fel de azt csak rootolt telora tudom.....

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

(#2872) onpress


onpress
csendes tag

Üdv!
Valaki rendelt KukkSteve-től Coolpad F1-et?
Aki igen az vegye fel velem a kapcsolatot privátban!
Előre is köszönöm :)

Apple Iphone 13 / Samsung Galaxy A8 / (Coolpad F1) / Chinese Smartphone Fan / Xiaomi Mi Band 2 / TV: Samsung Full HD 3D Slim LED Smart TV_UE40ES6540S

(#2873) slezakimi válasza onpress (#2872) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.

Én már rendeltem, parancsolj.

Üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2874) turai_ válasza kóóó (#2869) üzenetére


turai_
tag

Engem is erdekelne, valaki megfejthetne, mert munka miatt most nincs idom ezzel foglalkozni :(

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2875) csongi


csongi
veterán

4.8.8 MIUI Unskiful féle romban működik a gmail fiókkal a szinkronizáció?

(#2876) Fater38 válasza csongi (#2875) üzenetére


Fater38
csendes tag

Igen,pont most kaptam értesítést.

(#2877) csongi válasza Fater38 (#2876) üzenetére


csongi
veterán

esetleg valami ötlet, hogyan lehet rábírni? mert nem indul el :(
Más!
Kedves fórumtársak, ( be fogom tetetni az első hsz-be )
A gyári 4,4 magyarítása kb 60% nál van. Lassan kipróbálható és jól jönne egy kis erősítés is :D
Az lenne a kérésem, hogy teszteléskor a hibákat jelezzétek, és ha van lehetőség egy képet lőjetek a hibás szövegről, mert akkor látszik a környezet, ami jelenleg nem, és csak száraz szöveget fordítunk, az is tőszavakban van. Szóval lesz hiba ez tuti...
Előre is köszi!

(#2878) Lidl válasza csongi (#2877) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a szinkronizálás, mert alapból nincs.
Beállítások -> Fiókok és szinkronizálás -> Fiókok -> Google -> xyz@gmail.com -> Gmail szinkronizálása

Üdv,
Lidl

(#2879) hanemmost


hanemmost
csendes tag

Köszönetet kell mondjak unskillful fórumtársnak és a tapasztaltabbaknak mert segítették az új készülékemre a MIUI rom telepítését.
Szerintem ez a hozzáállás unskillful részéről példaértékű ( egészen hosszú privát üzenetet küldött a telepítés menetéről segítségnek), természetesen nem elfelejtendő a többiek szakmai hozzáértését és megnyilvánulásait itt a fórumban.
Jó kis közösség ez, remélem sokáig megmarad.
Maga a készülék meg teljesen vállalható, KukkSteve intézte a beszerzését.
üdv
István

(#2880) janaman01 válasza hanemmost (#2879) üzenetére


janaman01
addikt

üdv a csapatban :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2881) Turbobacsi válasza hanemmost (#2879) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

hello: nem küldenéd át nekem, nemsokára megjön a teló, én is ezt szeretném feltolni, és jó lenne ha nem qrnám el...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#2882) onpress válasza hanemmost (#2879) üzenetére


onpress
csendes tag

Üdv!
Nekem is leírhatnád a menetét,ha nem gond! :)

Apple Iphone 13 / Samsung Galaxy A8 / (Coolpad F1) / Chinese Smartphone Fan / Xiaomi Mi Band 2 / TV: Samsung Full HD 3D Slim LED Smart TV_UE40ES6540S

(#2883) kircipeti válasza hanemmost (#2879) üzenetére


kircipeti
senior tag

Egy ilyen leírást szívesen vennék én is. Köszönöm! Hamarosan megjön az egyik kollégának és nekem kell felokosítanom és erre a MIUI-ra gondoltam.

(#2884) demike93


demike93
tag

Sziasztok!

Van egy kis szövegértelmezési problémám az összefoglalót olvasván.

"Ellenőrizd a telepített drivert: Indítsd a telefont fastboot módban (kikapcsolt állapotban: vol+, vol-, és power egyszerre 10 másodpercig) összekötöd a számítógéppel a gyári USB kábellel és megnézed az eszközkezelőben, hogy látja-e a telefont: Android eszközök / Coolpad F1. Ha nem találod az eszközkezelőben, akkor valamit elrontottál a driver telepítésénél."

A kérdésem az, hogy a telefont a géppel a bekapcsolás előtt vagy után kell összekötnöm?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#2885) kircipeti


kircipeti
senior tag

4.4.010.P0.140928.8297W.CPB

Ez nincs meg valakinek valami értelmes tárhelyen? Próbálom innen leszedni, de az egy hét lesz kb.

(#2886) Fater38 válasza demike93 (#2884) üzenetére


Fater38
csendes tag

Ahogy olvasod abban a sorrendben.Indítsd el a telefont fastboot módban,majd csatlakoztasd a pc-hez.

(#2887) hanemmost válasza janaman01 (#2880) üzenetére


hanemmost
csendes tag

Köszönöm a fogadtatást.
A többieknek a válaszom, ha unskillful fórumtársat. nem zavarja akkor holnap elküldöm nektek, de kihangsúlyozom, hogy ez nem az én munkám. Most telefonról vagyok, így marha macerás. De segíteni fogok.

[ Szerkesztve ]

(#2888) csongi válasza Lidl (#2878) üzenetére


csongi
veterán

A névjegyeket nem szinkronizálja, csak az leveleket. Mit nem csinálhatok jól?

(#2889) Biqci válasza hanemmost (#2887) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szia! Ha nem gond, küld már el légyszi nekem is, érdekelne a dolog. Előre is köszi!

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#2890) unskillful válasza kircipeti (#2885) üzenetére


unskillful
tag

Nekem megvan, ha gondolod, akkor feltolom Drive-ra, vagy Dropboxra, de én próbáltam, és a 4.4.09-es (az előző hivatalos KitKat) verzió sokkal jobb én visszatértem arra. Ebben nem megy a CoolShow, és nem megy a Calendar szinkron, valamint semmi pozitív változást nem vettem észre az előző verzióhoz képest... Azt írják, hogy mindkét SIM foglalat támogatja a 3G-t, de nekem ez nem számít, mert csak egy SIM-el használom...

@ hanemmost : nyugodtan tovább küldheted, ha úgy érzed, hogy neked segített, akkor lehet, hogy másnak is fog :)

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2891) Lidl válasza csongi (#2888) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,
nekem ilyen gondom nem volt. A Gmail-ben nincsenek nèvjegyek? Ha csak ott, akkor megnézheted a gmail saját beállításában, az email cím alatt is van egy szinkronizálás. Esetleg ott lehet kikapcsolva. Bár az nekem alapból be volt.
Ha a telefon nevjegyek, akkor nincs ötletem. Bár szerintem ez a kettő ugyan az.
Amúgy én feltettem azt a gapps-ot, ami mellette volt, de a gmailt a Titaniumos backup-ból tettem fel.
Esetleg a gmail telepitőd nem jó?

Lidl

(#2892) Anonymus23 válasza unskillful (#2890) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én mondjuk örülnék ha az ilyen segítségeket (leírásokat) be lehetne posztolni az első hsz-be, mert amikor az ember újra akarja flashelni pár hónap vagy fél év után, akkor jól jön a segítség az infókban.

Pl most este öcsém OFF Umi X1 Pro-ját ON kellett flashelni, és az itteni infók alapján (persze a saját fájlaival) teljesen korrektül ment a flash MUT+Carliv Touch recovery segítségével.

;) - The Power of the Light Side

(#2893) unskillful


unskillful
tag

@ kircipeti : [link] felraktam neked Drivre-ra a kért CPB-t :)

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2894) kircipeti válasza unskillful (#2893) üzenetére


kircipeti
senior tag

Köszönöm szépen! Töltöm. Az hogy nem megy a Coolshow milyen hátrányt jelent? A Calendart nem használom.

Az AOSP romok közöl melyik a legjobban használható jelenleg?

(#2895) unskillful válasza kircipeti (#2894) üzenetére


unskillful
tag

Hát a coolshow-ból lehet pl témákat beállítani, ill egy csomó mindent testre szabni. Az AOSP romok közül a legjobbak szerintem a Laek17 féle v4-es needrom-ról, a jonzalvo féle 2.0 szintén needrom-ról.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2896) demike93


demike93
tag

Nekem olyat lát az eszközkezelőm a fastboot módos indításnál, hogy Android phone / Coolpad Android Bootloader Interface és nem azt hogy Coolpad f1. Ez jó, avagy elrontottam a driver telepítést?
(csak a 0.15ös gyári romot akarom az első hsz-ban belinkeltre lecserélni)

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#2897) csongi válasza Lidl (#2891) üzenetére


csongi
veterán

gapps fent van, rootot hogyan ?

(#2898) csongi válasza csongi (#2897) üzenetére


csongi
veterán

Meg van :)

(#2899) Lidl válasza csongi (#2898) üzenetére


Lidl
senior tag

És működik a kontaktok szinkronizálása is?

Lidl

(#2900) unskillful válasza demike93 (#2896) üzenetére


unskillful
tag

Az jó. A Vcom drivered rendben van.Telepíthetsz nyugodtan.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.