Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) janaman01 válasza unskillful (#3750) üzenetére


janaman01
addikt

köszi szépren , nekem nem ez van...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3752) csongi válasza unskillful (#3750) üzenetére


csongi
veterán

:R
Egyenlőre hang is rendben van, később beszámolok a tapasztalatról.

(#3753) janihunk válasza hungobungo (#3731) üzenetére


janihunk
senior tag

Csak az zavar hogy a vissza meg a home gomboknak nem lehet a világítási idejét állítani. Meg nem rezeg mikor azokat nyomom.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3754) hungobungo válasza #83057152 (#3734) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szolgálati közlemény: ColorOS jegelve, én sem tudtam feloldani a sim kártyát :-(

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3755) KukkSteve válasza unskillful (#3723) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Honnan szedted ezt a romot eredetileg?! :)

Feltettem, de nem találom benne a gesztus dolgot, pedig amíg G2m volt, nagyon megszerettem, nem bánnám ha menne rendesen F1en is. :D Talán a kamerán kívül a koppintós feloldás az ami még jó dolog a G2-ben.

A számom az adatlapomon. ;)

(#3756) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

Elèg èrdekesen tölt a telefonom . 5-10-15 perc töltès, utánna 1 perc kimarad , utánna ùjra megindul a töltès . Nem világìtott a LED, ekkor figyeltem fel erre a jelensègre . Más is van ìgy esetleg ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#3757) janaman01 válasza unskillful (#3750) üzenetére


janaman01
addikt

és melyik twrp t használod ?

Hungobungo: akkor az felejtős sajnos. . (rom dömping van :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3758) erik88


erik88
aktív tag

Needromon is van fenn egy új rom :) gyári, multilanguage.

(#3759) KukkSteve válasza KukkSteve (#3755) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Na megvan a Knock feloldásos dolog...de ez hoki. :( Sajnos úgy tudták csak megoldani, hogy a képernyő folyamatosan be van kapcsolva egy fekete háttérrel, ami ugye nem fekete, csak szürke és világít. Kicsit zavaró, meg sztem senki sem akarja, hogy csóri teló 0-24bekapcsolt kijelzővel menjen...

Na még tesztelgetek kicsit, aztán hamarosan felteszek egy backupot az általam legjobbnak vélt romról, gappssal mindennel belakva...meg persze tesztelem azt is, hogy az unskillful féle gapps mennyire műxik?!

A számom az adatlapomon. ;)

(#3760) csongi


csongi
veterán

Eddig unskiful altal linkelt 3.0rom jol mukodik.
Minden rendben nalam. Vannak tevedesek a hardver beazonositas oldalan, de ettol eltekintve minden rendben. Ez mennyire van kihatassal a teljesitmenyee vagy az energia felhasznalasra nem tudom. Majd kiderul.
Amugy minden megy es szep es meg a harombetus navi is fut. A fenyero sem ugral. Mieleott a kijelzo kikapcsolna fel erosodik egy ket mp re aztan lovi le, de mindegyik ezt csinalta.


(#3761) janaman01 válasza KukkSteve (#3759) üzenetére


janaman01
addikt

azt én is tapasztaltam , van egy minimális háttérvilágitás fekete képernyőnél és csak ugy működik a kopp kopp....nem az igazi :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3762) KukkSteve válasza csongi (#3760) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Öööö...3db romot linkelt 3.0ból. :U :B :P

A számom az adatlapomon. ;)

(#3763) janaman01 válasza KukkSteve (#3762) üzenetére


janaman01
addikt

szerintem erre gondolt

bár lehet bennem van a hiba, de a régebbi emui nekem jobban bejött...érdekes azon ment a tv go ezen a 3 on pedig már nem megy.....most van egy kis időm végigpróbálom az összes romot.....beleértve a gyárit is ami needromon van multilangosat...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3764) kaldium


kaldium
csendes tag

Hali.

Valaki tudna segíteni szerencsére nem az F1-emmel van baj hamen egy 7320-al azért ide írok mert szerintem itt több esélyem van. Restart után teljesen elszált minden még a recovery sem elérhető. Azt SP Flash Tollal újraraktam a recoveryt sikerült is de semmi bootlogónál felugrik a factory mod felirat és ennyi A gyári romot is újra flasseltem YGDP-vel rendben végig is megy de ugyan az valakinek ötlete a kukán kívül.

(#3765) janaman01


janaman01
addikt

hunobungo által linkelt Coolpad F1 KK 4.4.3 rom (Mlais port) pipa
needromon lévő gyari coolui 5.5 4.2 multilangos pipa
unskillful által linkelt 3 as emui pipa

lehet válogatni.......

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3766) csongi válasza kaldium (#3764) üzenetére


csongi
veterán

Tudod e particionalni a belso romot? Plusz twrp esetleg?
Ha fel lehet osztani a tarhelyet akkor egy masik particiora flesselni a romot, mar ha lehetseges ilyen.

kukstivi. Igen a wonderfelere gondoltam, bemegy elso hszbe, szerintem hasznalhato. A kamera is elfogahato kepeket lo a szenzor gyors nem tokol:)

(#3767) kaldium válasza csongi (#3766) üzenetére


kaldium
csendes tag

Nem, twrp egyszer sikerült elindítani töröltem mindent restart utána megint semmi gyári rom megint újra flasselve felment rendben semmi nem indul el csak a boot logo hihetetlen.

(#3768) csongi válasza kaldium (#3767) üzenetére


csongi
veterán

Keresd meg cappa72 ot. Hatha, ő rendesen otthon van a temaba.

(#3769) janaman01 válasza csongi (#3766) üzenetére


janaman01
addikt

csongi :D :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3770) tope


tope
addikt

Szép napot
Tegnap beléptem én is a táborba. Tudna valaki linkelni, hogy mire érdemes figyelni, mit érdemes csinálni, valami összefoglalót, sajnos a topik összefoglalója nem igazán ad támpontot, max a frissítésben.

Köszi előre is.

(#3771) Hrabci válasza janaman01 (#3769) üzenetére


Hrabci
csendes tag

:-) adventig se húzta...

[ Szerkesztve ]

(#3772) janaman01 válasza Hrabci (#3771) üzenetére


janaman01
addikt

Ehehe

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3773) csongi válasza janaman01 (#3769) üzenetére


csongi
veterán

Sajnso nem birtam a veremmel :) ez van :D. Pedig nagyon igyekeztem!

(#3774) Bélabá86


Bélabá86
újonc

Csak hogy ne legyen egyszerű az élet... :)
Két újabb EMUI 3.0. verzió érhető el:
Liutao second edition: http://pan.baidu.com/s/1ntKCKEP
RMG MOD: http://pan.baidu.com/s/1i3xeqAL
--> RMG WCDMA patch: http://pan.baidu.com/s/1gdFzqD1

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#3775) KukkSteve válasza kaldium (#3767) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Találkoztam ilyennel...már 2x is javítottam egy illetőnek 7320-at. A lényeg, hogy recovery fel, aztán pedig egy backupból helyre tudod tenni a rendszert. Nekem mindig úgy ment a dolog. :)

A számom az adatlapomon. ;)

(#3776) unskillful válasza Bélabá86 (#3774) üzenetére


unskillful
tag

A Liutao 2.0 Tökéletes! Lenne....ha működne a Wifi :W

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3777) kaldium válasza KukkSteve (#3775) üzenetére


kaldium
csendes tag

Azt hittem én is hogy jó lesz de nem végig csinálok mindent fel is megy a rom meg minden de restartnál megint semmi egyszerűen nem bootol a teló minden végig megy a recoverynél felmegy a rom minden a helyén de nem indul el érdekes.

(#3778) Hrabci válasza Bélabá86 (#3774) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Sosem lesz vége.... Sosem lesz vége?

(#3779) janihunk


janihunk
senior tag

Az L jön rá? Tudni valamit?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3780) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Sziasztok!
Ismét Driver problémám van. Amikor kézhez kaptam a készüléket, a gyári rommal nem akarta látni a Windows. 36-os került rá, azt már látta. Ezt követte egy Unskillful-féle MIUI, amit szintén látott. A napokban újratelepítettem a Windowst, és ezek után sehogy sem tudtam rábírni a csatlakozásra. Felkerült a Wonderful-féle EMUI 3.0, amiben ha a Huawei suite-ját választottam, az megjelent a Sajátgépben, de nem lehetett vele csinálni semmit. Az SD kártya csatlakoztatása menüponttal pedig láttam a tartalmát, csak írni nem tudtam. Ezután jött a Laek 17 AOSP, amivel MTP módban megjelenik egy CD meghajtó. Amivel semmit nem tudok kezdeni.

Drivereket több forrásból is megpróbáltam feltenni, mindegyik sikeres is, csak nem akarnak működni.
Valaki tapasztalt már hasonlót?
Jogtiszta Win 8.1-ről van szó.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#3781) dale74 válasza Bélabá86 (#3774) üzenetére


dale74
tag

Ezért nem volt nekem az RMG-n 3G-n, ott patch :)
Mindegy, már a Mlais port van fenn.

(#3782) viktorhu válasza pècsimunkás (#3756) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem lehet kábelprobléma? :) Elég kényes a micro usb-re a Coolpad, kb. mint a Samsungok.

Üdv:

Viktor

(#3783) viktorhu válasza KukkSteve (#3759) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem az ilyen funkciók, mint ez a koppintásos feloldás meg az S View amoled kijelzőkre valók.

Viktor

(#3784) Hrabci válasza Tomi_Sci (#3780) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Aha, jogtiszta... Itt lesz a baj... :-)

(#3785) pècsimunkás válasza viktorhu (#3782) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Gyári Samsungal töltöm ! Majdnem infarktust kaptam, mikor meg láttam a töltèsi problèmát, Zopom jutott eszembe, az sz*rakodott . Volt,h 60% ról lement15 re, vagy 30 ról 1% ra! Be is kellet szereznem egy csörgő órát, nehogy elaludjak !
Remèlem nem lesz a telefonnal gond, mert nagyon tetszik amùgy!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#3786) Hrabci válasza Tomi_Sci (#3780) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Egy szűz gyári cucc felrakását javasolnám, majd az onnan történő továbbépítkezést normális rom irányba.

[ Szerkesztve ]

(#3787) Tomi_Sci válasza Hrabci (#3784) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

:F

Hogy tegyem fel a szűz gyári cuccot driver nélkül? :D

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#3788) Hrabci válasza unskillful (#3776) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Legalább nem eszi az akksit... :-)

(#3789) viktorhu válasza pècsimunkás (#3785) üzenetére


viktorhu
veterán

Próbáld ki egy másik USB kábellel azért - érdemes a legegyszerűbb problémát szűrni először.

(#3790) pècsimunkás válasza viktorhu (#3789) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Probáltam. Ugyan az . Azèrt kèrdeztem , nem ìrtam volna rögtön, ha meg sem próbálom. A Zopo- t is 4 (!) töltővel próbáltam... Aztán gari...
A Coolpad legalább feltöltődik. Na , mindegy, talán elhagyja.
Legalább is remèlem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#3791) viktorhu válasza viktorhu (#3783) üzenetére


viktorhu
veterán

Mármint arról van szó, hogy ha az IPS kijelzőt bekapcsolod, akkor megy a háttérvilágítás az egész kijelző mögött, ettől lesz szürke kijelző.

Az amolednél nincs háttérvilágítás, ott megteheted, hogy a kijelző be van kapcsolva, de a ledek nincsenek, vagy azt is, hogy csak bizonyos ledek vannak bekapcsolva (lásd Samsung S View, vagy az amoledes lumiák záróképernyős értesítései (kiveszed a telefont a zsebedből, és a lezárt képernyőn megjelenik a pontos idő és a nem fogadott hívások meg az olvasatlan üzenetek száma).

A képernyő többi része ki van kapcsolva, nem bántja nagyon az áramfogyasztást a dolog, ez ips-nél nem megy sajnos.

(#3792) slezakimi válasza viktorhu (#3791) üzenetére


slezakimi
senior tag

Megy az a kopp IPS kijelzőn is.
Nem kevés példa van rá :)

:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3793) Hrabci válasza Bélabá86 (#3774) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Kb. 1 hét amíg ezek lejönnek... Szerelmes lettem az emui 3.0 ba, de wifivel tényleg zabálja az akksit, vissza is pakkantottam a miuit

(#3794) unskillful válasza Hrabci (#3793) üzenetére


unskillful
tag

Az "RMG" féle eddig jónak tűnik. Benne van a kangvip, minden funkció működik, értesítéseket megkapom. Ha nem zabálja az aksit akkor ez marad egy darabig.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3795) viktorhu válasza slezakimi (#3792) üzenetére


viktorhu
veterán

Nyilván meg lehet csinálni, de akkor annak megfelelő ips panel kell, amit eleve úgy terveztek, hogy bekapcsolt állapotban kikapcsolható legyen a háttérvilágítás - amoled viszont alapból alkalmas rá, csak szoftver kell hozzá.

(#3796) csongi


csongi
veterán

Nem tudom a vibert aktivalni a wonder fel 3.0 masnal volt ilyen problema?

(#3797) janaman01


janaman01
addikt

Én visszatértem a 2.3 hoz...egyedül azon működik a Tv Go....pedig rootolton elvben nem is menne, illetve megvan a támogatott készülékek listája, ami igen kevés....nem tudom honnan és mit olvas ki a program hogy az emui 2.3 on meg megy....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3798) Jonesy84 válasza janaman01 (#3797) üzenetére


Jonesy84
tag

Ha van fent Xposed akkor a rootcloak nevű modulal meg lehet oldani, hogy ne lassa a rootot a program. És ha jól láttam valamelyik screenshoton az EMUI-s romok nem Coolpadnak, hanem Huaweinek azonosítják magukat, azt pedig a build.prop -ban lehet átírni.

(#3799) janaman01 válasza Jonesy84 (#3798) üzenetére


janaman01
addikt

Hmmm.köszi..ezen a vonalon el lehet indulni!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3800) KukkSteve válasza kaldium (#3777) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Éppen az a lényeg hogy nem flashelni kell, hanem backupból helyre állítani! Van mentésed?

viktorhu:
Volt nálam egy Doogee 2014 a napokban, az is tudta, IPS kijelzővel és ahogy Slezák Úr is mondja, kismillió példa van rá. Szerintem csak egy szoftot kellene írni és menne.

A számom az adatlapomon. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.