Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) viktorhu válasza janaman01 (#3848) üzenetére


viktorhu
veterán

Akkor minden Google appnak vége? A térképpel már nekem is vissza kellett térnem a regihez :( Ahhoz képest, hogy Google one, most megint nem támogatják az mtk processzorokat.

(#3852) viktorhu válasza janaman01 (#3842) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha gyári nem lesz, akkor kernel sem lesz, és akkor lollipop sem lesz.
Először a mediateknek kell megcsinálnia a kernelt a processzorhoz, mert nem teszik közzé a forrást, ami Linux kernelnél fura. Akkor már lehet hackelni valamit más telefonokról, de normálisat csak akkor, ha meglesz a yulong kernele is a coolpadhez.

(#3853) unskillful válasza viktorhu (#3852) üzenetére


unskillful
tag

Hát azért van remény az egyik modaco-s fórumtárs már nekiállt:
"Here is Good news...Curretly tested custom kernel ....it's hangs after logo due to lcm(display)driver missing ....as soon my exam finished in dec....will fix this...then we may get cm 12 and lollipop...cheers"

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3854) unskillful


unskillful
tag

A gyári 018-asban szerintem működik az automatikus fényerő szabályozás. A bankos SMS-eket eddig is megkaptam, a google SMS-eket nem próbáltam. Nálam az összes google app működik (térkép, Gmail stb).

Nem tettem le az Emui-ról csak elméletileg a héten (péntek) megint jön ki egy frissítés a gyárihoz (most már 2 hetente lehet rá számítani) és vissza pattintottam a 018-as backup-omat, hogy majd tudjam nézni hogy mi változik.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3855) zkobee28 válasza unskillful (#3854) üzenetére


zkobee28
csendes tag

A gyári 18-as honnan tölthető le? És mit szóltok a Needromos Coollife 5.5 4.2.2-höz? Az ha minden igaz, a 036-os és a 041-esen alapszik.

(#3856) unskillful válasza zkobee28 (#3855) üzenetére


unskillful
tag

Nekem fent van Drive-on: [link]

A Needromos nem rossz az egyik legjobb 4.2.2-es multilanguage CoolUi rom. A gyári ROM számozásáról: a legfrissebb gyári hivatalos végleges (tehát nem Béta) 4.2.2-es rom a 041-es, az egyetlen hivatalos végleges (nem Béta) 4.4.2-es a 018-as.

A gyári romot vagy Coolpad Download Assistant-al, vagy YGDP Tool-al fogod tudni csak telepíteni. Mindkét megoldásról találsz leírást itt a fórumon.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3857) zkobee28 válasza unskillful (#3856) üzenetére


zkobee28
csendes tag

Köszi!

Felraktam a Needromosat. Sajnos azzal sem megy a Google Maps. Várható, hogy javítják a hibát? Vagy az MTK proci okozza a galibát?

(#3858) unskillful válasza zkobee28 (#3857) üzenetére


unskillful
tag

Ha jól emlékszem, akkor csak a 4.2.2-es gyári romoknál van vele probléma.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3859) zkobee28 válasza unskillful (#3858) üzenetére


zkobee28
csendes tag

Nekem sajnos most semmilyen rommal sem megy. Legyen az MIUI, EMUI, stb.....

(#3860) tope válasza tope (#3824) üzenetére


tope
addikt

Szeretném ezt a romot felrakni a héten, és szeretném megkérdezni mi a helyes módja.
Coolpad_F1_KK_018_HUN_v2.zip

1. Gondolom először rootolni kellene a telefont ...
(Root menete gyári romnál:
Letöltöd a VRoot_1.7.8 programot,(vírusirtó kapcsold ki, nem tetszik neki a program, ha nem megy próbáld más böngészőből) feltelepíted a PC re elindítod , telefont rádugod, és jobb lenti gombra katt, teló újraindul, ha minden igaz rajta is a Kinguser
(feltétel itt is driverek megléte))

-Driver telepítése.
Az alábbi beállítások szükségesek Win8; 8.1 operációs rendszerekhez. Aláíratlan driverek telepítésének engedélyezésével újra indítani a pc t.
Elérési út:
Gépház - Frissítés helyreállítás – Helyreállítás – Speciális rendszerindítás - Újraindítás Hibaelhárítás – Speciális – lehetőségek - Indítási beállítások - Újraindítás
A windows újraindulásakor válaszd a hetes menüpontot, vagy nyomd mega 7-es a gombot.
Most már lehet telepíteni a drivert.
Ellenőrizd a telepített drivert: Indítsd a telefont fastboot módban (kikapcsolt állapotban: vol+, vol-, és power egyszerre 10 másodpercig) összekötöd a számítógéppel a gyári USB kábellel és megnézed az eszközkezelőben, hogy látja-e a telefont: Android eszközök / Coolpad F1. Ha nem találod az eszközkezelőben, akkor valamit elrontottál a driver telepítésénél.

Coolpad Download Assistant Setup V1.85_140619 gondolom ezt fel kell rakni előtte a számítógépre
2. M.U.T, TWRP recovery.img letöltése, SD kártyára másolása
(Mobileuncle tools alkalmazást hova kell rakni, illetve hogyan tudom majd a telefonon elindítani ?)
3. Twrp felrakása : A már letöltött TWRP fájlt másold az SD kártya gyökerébe. Elindítod a mobileuncle toolsot, majd Recovery Update és ott lesz fölül a tiéd, kiválasztod. Telepítette a TWRP-t, és már indíthatod is.
(Kikapcsolt állapotból hangerő fel+power gomb együttes nyomvatartása)
4. Megjelenik a menü katt a wipe ra majd Factory reset, ha biztosra akarsz menni , akkor még végigmehetsz a 3 as szabályon(chace, dalvik chace, system reset (ezek menüpontok ?)) ha ez megvan, akkor vissza gomb, install, és az sdn kiválasztod a rom.zip et , csuszkát elhúzod (azzal indítod) ha kész reboot system! Az első indítás majdnem minden romnál lassú, úgyhogy türelem :)

Ezzel készen is van ?

(#3861) Turbobacsi válasza zkobee28 (#3857) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

4.4-el megy simán

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3862) unskillful válasza tope (#3860) üzenetére


unskillful
tag

Nem. Ha azt romot szeretnéd telepíteni, akkor csak custom recovery-nek kell lennie a telefonon (CWM vagy TWRP). Először nézd meg hogy nem-e véletlenül az van rajta (kikapcsolt állapotban vol+ és power gombok egyszerre történő megnyomásával indítsd a telefont). Ha custom recovery-d van akkor csak felmásolod az SD kártyádra a zipet, és telepíted. Ha stock (gyári) recovery van a telefonon, akkor először rootolnod kell, majd cserélni a recovery-t Mobile Uncletools-al. Utának mehet a telepítés recoveryből.

Szóval ehhez nem kell a Coolpad Download Assistant.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3863) tope válasza unskillful (#3862) üzenetére


tope
addikt

Ez van rajta:
4.2.036.P0.140704.8297W
Bővebben:
4.2.2 Android
3.4.39 Kernel
4.2.036.P0.100704
136 build

Igazából mindegy milyen ROM lesz majd rajta, csak működjön jól, magyar legyen.

[ Szerkesztve ]

(#3864) KukkSteve válasza tope (#3860) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

A fele hszednek semmi értelme! Összefoglaló+kereső és mindneki boldog lesz! ;)

Unskillfull jól írt...most láttam.

Hogy ne csak off legyen, EMUI 3.0 akkuidő:
A telefon 2.x volt ekkor töltve!

Szerintem elfogadható, nekem a felület sokkal fontosabb! Egy napra mindig elég lesz így, ennyi a lényeg. A rendszer amúgy hibátlan, minden megy. Esetleg annyi a negatív, h a qq messenget kilövi a rendszer. Valakinek ha van ötlete, hogy hogy lehet a memóriában tartani, azt elfogadom.

:R

A számom az adatlapomon. ;)

(#3865) TedThomas válasza zkobee28 (#3857) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Hagyd a google mapot.
Én, amióta kijött az ingyenes, offline, Here(Nokia) map csak azt használom: [link] :)

szerk: (#3864) KukkSteve: Melyik verzió ez pontosan amin minden megy?

[ Szerkesztve ]

(#3866) janaman01 válasza unskillful (#3856) üzenetére


janaman01
addikt

A needromos 4.2 vel az a gind hogy a piwer saver a háttérben fut, viszont a coolui manager nincs fent és igazából sehol sem lehet beállitani hogy 30% nál ne riasszon...

Még egy kérdés, a 018 ban a hangerő rendben van ? Nem a hátsó hanem ami a füleden van...ugyanis az előzőekben elég halk volt maxon is....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3867) DonJohn


DonJohn
újonc

Sziasztok!
Én is boldog tulajdonosa vagyok egy F1-nek. Rootolva kaptam, majd az itteni leírások alapján a laek.17- féle V4 rom-ot raktam fel, később felment a v3 kernel is. Az akku idő is jó, a gps is, az appok is villámgyorsak...
De: tárcsázóban nem jó működik a közelségérzékelő. Lekapcsol, majd vissza. Azt hittem tudok vele élni, de nem. Viszont a Viber tárcsázója hibátlan, tehát valami szoftveres gond lehet. Próbáltam más tárcsázót, de nem engedi lecserélni.
Már szépen belaktam a telót, így nagyon nincs kedvem egy másik rommal újrakezdeni az egészet.
Valakinek van-e valami ötlete, tanácsa?
Ha mégis romcsere, akkor melyik?
Köszi előre is!

(#3868) zoli81


zoli81
csendes tag

Valaki esetleg tudna néhány nem makró beltéri fotót mutatni? Vakuval és nélküle. Előre is köszi.

(#3869) Turbobacsi válasza DonJohn (#3867) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

exDialer

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3870) DonJohn válasza Turbobacsi (#3869) üzenetére


DonJohn
újonc

Egyszer már feltettem azt is, de hogyan veszem rá a rendszert, hogy ezt használja és ne a meglévőt ami a romban volt?

(#3871) hungobungo válasza DonJohn (#3870) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ha ugyanarra a funkcióra két telepített app is képes, rá fog kérdezni az Android (mint ahogy videólejátszáskor, url megnyitáskor, email íráskor, stb.)

Ha nem látnál semmit, az exDialer-en belül biztosan lesz olyan menü amivel váltani tudsz default dialer app-ot.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#3872) csongi válasza KukkSteve (#3864) üzenetére


csongi
veterán

Beállítás-védett alkalmazás.

(#3873) tope válasza unskillful (#3862) üzenetére


tope
addikt

Nem csináltam ilyet még, szóval hülye biztosnak kellene leírni:
Akkor ha jól értem:
1. Driver telepítése. Ez akkor miben, hol van ?
2. Letöltöm a VRoot_1.7.8 programot, telepíteni, összekötni a telóval.
3. Recovery cseréje a telefonon
Ezután mi a teendő, mert nem tiszta még.

Lépésről lépésre nincs leírva, illetve csak említés jeleggel van, az meg nekem spec nem mond semmit.

UI: Melyik az ajánlott, jól működő ROM ?

Én próbálom kérdezni, de az, hogy olvass utána és megtalálod, na ja, de normálisan leírva nincs.

UI: Le lehet oltani, hogy nem értek hozzá, mint írtam nem is, de azért leírni leírhatná valaki, vagy linkeljen egy oldalt, ahol lépésről lépésre leírva lehet ezt megtalálni, és nem úgy hogy kell ez, meg az, és majd összerakom a dolgot és lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#3874) WOT-H-A-C válasza tope (#3873) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"UI: Melyik az ajánlott, jól működő ROM ?

Én próbálom kérdezni, de az, hogy olvass utána és megtalálod, na ja, de normálisan leírva nincs.

UI: Le lehet oltani, hogy nem értek hozzá, mint írtam nem is, de azért leírni leírhatná valaki, vagy linkeljen egy oldalt, ahol lépésről lépésre leírva lehet ezt megtalálni, és nem úgy hogy kell ez, meg az, és majd összerakom a dolgot és lesz valami."

Oké nyilván senki semszületik úgy hogy kirázza a rom telepítést... de őstag létedre a keresőt illenne tudni hassználni :U

Tehát beírod a keresőbe , hogy "rom" most így saccolva elég az utolsó 3-4 oldalt átolvasnod a találatokban!

Az összefoglalóban is ott vannak az ajállott romok ....

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3875) unskillful válasza tope (#3873) üzenetére


unskillful
tag

Ha ráér holnapig akkor csinálok egy "hülyebiztos" leírást. Ma nem megy mert estig dolgozom és telefonról macerás lenne...

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#3876) tope válasza unskillful (#3875) üzenetére


tope
addikt

Előre is köszönöm.

WOT-H-A-C: Utólag is bocsánat, illik, nem illik, de lehet hozzátesz az is, hogy ép felb@szták az agyam. Viszont mint írtam is, vannak olyan sorok, kulcsszavak amik másnak mond valami, nekem meg nem, és annak értelmezése nélkül semmire nem megyek.

(#3877) Bélabá86 válasza Hrabci (#3839) üzenetére


Bélabá86
újonc

Köszönöm a részletes visszajelzést!
Én jelenleg egy frissebb, orosz oldalról származó verziót tesztelek ... sok hibája van sajnos. Ezért is nem posztolom ki ide:(

A híváslistában megjelenő kínai karakterekre a következő gyógyír nálam működött több ROM-ban is: :)
- Tárcsázó/Hívásbeállítások/Update call locations/Kézi frissítés...

Ez után minden a helyére kerül :) Remélem nálad is működik...
Ha találok valami említésre méltó újdonságot, akkor természetesen posztolom... :)

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#3878) janaman01


janaman01
addikt

nos felraktam a gyari 018 cpb t a build ban átirtam pár sort, a 2.3 emui ból kiszedtem ami kellett lecseréltem a gyáriban, kapott egy unrootot ( végülis a root nekem csak addig kellett még a gyari cucott ki nem takaritottam, meg a system ben személyre nem szabtam a telót) majd TV GO próba, és oálá megy a gyári romon is :)

szerk : lehet a build hoz nem is kellene nyúlni ....? elég lenne unrooot is ? ehehehe na majd megnézem, megvan a build mentés

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3879) Laza... válasza janaman01 (#3878) üzenetére


Laza...
addikt

Elég az unroot is. Van egy apk, amivel át lehet baxni,a tv go-t, de most nem ugrik be mi az :W

Never give up!

(#3880) janaman01 válasza Laza... (#3879) üzenetére


janaman01
addikt

há mos má megnézem visszarakom az eredeti build ot Te "mocsok" :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3881) janaman01


janaman01
addikt

óóóóóóó tényleg megy :)) 4.2 ő alatt nem ment ....meg aosp alatt sem....hmmm felfedeztem amerikát heurékaaaa :D( azaz Te)

mondjuk jó lenne megeröltetnéd egy kicsit magad és eszedbe jutna az az átbaszós apk :)))))

más . a gyári romból hol az istenbe lehet kiszedni hogy ne mutassa hiváskor azt a kis kinai szöveget.....a telefonszám alatt....
lenovóból már ki tudom szedni de ebben még nem találtam rá az istennek se....!!!
gondolom valami város megye vagy valami ilyesmi infó lenne

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3882) Hrabci válasza Bélabá86 (#3877) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Emui 3.0 fun lettem, ide nekem bármit. Sajnos ezt a kézi frissítést már megtettem, nem segített... Elég sok kínai cuccot kipucoltam ill. jegeltem, a végén még a ne zavarj is áldozatul esett, meg néhány extra beállítás + a telefonkezelő is eltűnt, bár az lehet, hogy benne se volt, már nem is tudom, összefolynak a romok. :-)

(#3883) fa4hu válasza janaman01 (#3881) üzenetére


fa4hu
őstag

Az Xposed beépülő modulja, Rootcloak.

(#3884) kircipeti válasza hungobungo (#3581) üzenetére


kircipeti
senior tag

Haliho!

Ez a rom nincs fent véletlenül valakinek valami olyan tárhelyen, amiről hamar lejönne?

(#3885) Bélabá86 válasza Hrabci (#3882) üzenetére


Bélabá86
újonc

Kérésed számomra parancs! :)
1. verzió: [link]
2. verzió: [link]
3. verzió: [link]

Mindhárom verzió az orosz barátaink keze munkáját dicséri. A második verziót próbáltam/használtam a mai nap, nekem akadtak vele gondok (nem szólt a csengőhang néha, akadozott, szokásos automatikus fényerős bug, stb.) Kissé elfáradtam, így a többit még nem próbáltam... De szívesen veszek minden véleményt! :R

Én magam is EMUI3 párti lettem, csak kellene már egy közel hibátlan verzió...

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#3886) Poonkie válasza unskillful (#3856) üzenetére


Poonkie
tag

Sziasztok,

Az említett 018-as 4.4-ben a beállítások/adathasználat működik? Van valami komolyabb hiányossága?

(#3887) Hrabci válasza KukkSteve (#3864) üzenetére


Hrabci
csendes tag

hi, ez melyik emui 3.0 a sok közül? :U

(#3888) Hrabci válasza Bélabá86 (#3885) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nem bánom,megnézem a 3. számú versenyzőt... :K

(#3889) viktorhu válasza unskillful (#3853) üzenetére


viktorhu
veterán

Akkor reménykedem én is :) De azért kicsit szkeptikus vagyok, azért egy "custom kernel" nemigen lesz olyan, mint az igazi, ha meg hol a kamera nem fog fagyni, hol a wifi nem működni... Ezek majd akkor derülnek ki, ha sikerül végre bebootolnia a rendszert, nem lesz kevés munkája :) De talán ez eléggé csúcsproci még mindig az MTK-nál, szóval a Google One miatt hátha :)

(#3890) viktorhu válasza TedThomas (#3865) üzenetére


viktorhu
veterán

Köszi a linket, ez nagyon jónak tűnik így elsőre :) A céges Lumiámon ezt használom, ha külföldön kell navigálnom :)

(#3891) atthany


atthany
aktív tag

sziasztok, ide írok, mert Bennetek van minden reményem :)
szóval tegnap vettem egy Yulong telót (Vodafone Smart4 turbo, amúgy pöpec kis gép), amit leggyakrabban használok, az a RÁDIÓ és fontos lenne, hogy az adókat a HEADSET-tel tudjam váltani! (ez a régi Huawei-en ment)
Szerintetek ez az erősen ajánlott PISTON2-vel fog majd műkődni?
vagy valami más headset?
köszi

(#3892) Harpoon13 válasza atthany (#3891) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Nem hiszem hogy ez headset függő lenne, de ahogy olvastam a piston-on nem hangerő hanem prev/next gombok vannak, szóval ha azzal nem megy, akkor semmivel :)

(#3893) KukkSteve válasza Hrabci (#3887) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

+ TedThomas

Nekem ez van fent:
[link]

Lehet, hogy már van jobb is, de nincs most kedvem költözködni. :S

Csongi:

Köszi a védett alkalmazás tippet. :) Bevált úgy néz ki! :) :R

A számom az adatlapomon. ;)

(#3894) janaman01


janaman01
addikt

hát gyerekek.....kezemben egy lenovo a8 808t ......a coolpad nyomába sem ér.....kijelző kamera stb ezerszer jobb az f1 en.....

hátulja recseg ropg áááááá hulladék...bill alul nem világit, értesitő led nincs...soroljam ? :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3895) Bernyó84 válasza Bernyó84 (#3134) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Megoldódott a MobileUncel Tools-os problémám, ha érdekel valakit :)

Root Explorerrel kell törölni ezt a fájlt:
\data\nvram\APCFG\APRDCL\Audio_ver1_Vol_custom

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#3896) Harpoon13 válasza janaman01 (#3894) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Szerintem csak elrontott az F1, annyira tökéletes, hogy minden másban csak a hibákat látod :D

(#3897) janaman01 válasza Harpoon13 (#3896) üzenetére


janaman01
addikt

naja az F1 vudu..... :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3898) csongi


csongi
veterán

11.16 EMIU3,0 Próbálva.
Minden megy rajta. rendesen kigyomlálva, a rootot újra kell csinálni.
A ggaps nem kell, ha nem akarsz minden google laklamazást magadnak. A playről a szükséges telepíthető.
De sajnos a google chroem csak feél ablakban nyílik meg. Kár érte, most megpróbálok valami más böngészővel megbarátkozni, mert a rom elég gyors, és jól menne.
EMIUiban javasolt a gpu használatot bekapcsolni, sokkal gördülékenyebb a rendszer.

Nah még egy próba a Chrómnak aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#3899) pècsimunkás válasza Harpoon13 (#3896) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tènyleg nagyon jó telefon!
Ùgy nèz ki töltèsi problèmáim mùló rosszulètek voltak, utóbbi napokban nem vettem èszre problèmát.
Jó tèrerő, szèp kijelző , jó wifi, jó kamera ( mostmár , lol),gyors, jó GPS.
Utoljára otthon volt bekapcsolva a GPS- em , próbakèppen bekapcsoltam Nèmetországban, nem volt 10 másodperc, mire megvolt a jel !
Meg ùgy általában jó megfogni, tènyleg kitűnő ár - èrtèk arányù telefon !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#3900) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Ha van most valami szaki kellene egy kis segítség. Két napja jött meg a telefonom Kínából. Ellenőrizni akartam a recoveryt a hangerő+ és bekapcs gombokkal. Nem lettem okosabb mivel az egész kínai. Most azt sem tudom melyikre nyomjak rá hogy ne csináljak gebaszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.