Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) papelado válasza Destroyer91 (#3691) üzenetére


papelado
aktív tag

Root után növelhető a jack hangereje
LINK

EU miatt van gyárilag lefojtva.Vicc.Emiatt van külön DAC/Amp kombóm

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#3702) gti16v válasza a.sebi (#3697) üzenetére


gti16v
őstag

Nekem is ez van,ebből van elegem.. (hogy amikor sokszor le kapom,vissza rakom a telefont,2 kéz kell)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3703) cog777


cog777
senior tag

Udv!
IOS-rol jonnek at es egy kicsit bizonytalan vagyok. Vajon a Huawei meddig ad rendszeresen biztonsagi frissiteseket?

Banki ugyeket is intezek a telefonon, fizetek vele a boltokban szoval fontos lenne a biztonsag.
Van errol valami info?

Hasznalom a lepes merest es futaskor a Pacer programot terkep rajzolasra, gondolom ugyanugy mukodik Android alatt. Probalta mar valaki ezt?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#3704) papelado válasza cog777 (#3703) üzenetére


papelado
aktív tag

Ne Parázz én is fontosnak tartom a biztonságot de nem fogják ellopni az adataid ha akár 4 hónapos is a patched. :R

Eddig havonta jöttek a biztonsági frissítések most átállnak elméletben 2 hónapra de akkor új funkciók is fognak jönni

A P20pro Android Enterprise minősítésű készülék tehát 90 napon belül meg kell kapnod a patchet és ez 2 évig fog tartani egy főverzió frissítés garantált

Pacert nem ismerem bocs de play store képek alapján az elvárásaidnak megfelelően fog működni

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#3705) cog777 válasza papelado (#3704) üzenetére


cog777
senior tag

Koszi az infot!

Fogalmam sem volt az Android Enterprise minositesrol. [link]

Nem zavar ha nem minden honapba jon frissites, inkabb legyen megbizhato a javitas.

Azt mondod ket evig jon a javitas? Ha most veszek egy telefont akkor azt jelenti hogy kb 1.5 ev utan mar nem jon javitas, ugye? Mert tavaszi a telefon es onnan szamitjak?

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#3706) papelado válasza cog777 (#3705) üzenetére


papelado
aktív tag

A pontos infokat én sem tudom de ebből a szempontból nyugodtan ajánlom a huaweit régebbi 2 éves készülékeikre is jön frissítés.Szerintem tavasztól igen.Ha nagyon pontos és fontos is érdemi infot szeretnél hívd fel a Huawei informásiós számát 06 80 482 934

Drágaszágom....

(#3707) philoxenia válasza gerner1 (#3696) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3708) cog777 válasza papelado (#3706) üzenetére


cog777
senior tag

Koszonom!

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#3709) philoxenia válasza S e t h (#3694) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem törölhetünk minden elfogult hozzászólást, se pro, se kontra, amúgy pont papelado is "kapott már" az ellenkezőjéért is. Tartós flame esetén szoktunk törölni. Az viszont, hogy ebben a topikban ennyire aktív vagyok, csak azért van, mert pont ilyen telefont vettem. Míg a P9 nálam volt, ott "lebzseltem" általában.
Indulatos "védő" hozzászólások általában reakciók, a telefon vélt/valós igazságtalan "bántására". Azonban míg tíz-tizenöt éve elég volt néhány alkalom egy telefonnal kapcsolatos vélemény kialakítására, ma hosszabb használat esetén is merülnek fel újabb és újabb szempontok, amik a használatot jelentősen befolyásolhatják. Pláne szoftverfrissítés esetén. Mint például anno hito-nál. Sokba kerül egy csúcskészülék, nyilván mindenki jól megrágja a vételt. nekem a Huawei rendszere bejön, míg a Samsungé nem, van akinek pont fordítva.
Azonban akinek mindkettő, vagy egyik sem, nem ez alapján fog választani, hanem például a képminőség, vagy a kezelhetőség alapján. Három hónapja van meg a telefon, de még most sem próbáltam ki minden fotós feature-t, lehet lesz amit évek alatt sem. Van ami "parasztvakítás" , van amire azt mondja valaki, mert nem tudja használni. csúcskészülékek összehasonlítása esetén a végletes jelzőktől érdemes tartózkodni, mert a "rommá veri" és még durvább hasonlítások, biztosan nem igazak. Van amiben az egyik jobb, van amiben a másik, van amiben a harmadik. Viszont mikor úgy jön valaki, hogy nem tetszenek neki a színek, majd felhívják a figyelmét, hogy az beállítható, utána jó lesz, arra mit mondjunk... :)
Azt mindenképp figyelembe vesszük egy topiknál, hogy a saját készülék (a topik saját készüléke, nem a moderátoré... :D) némi védettséget élvez, mivel alapvetően a tulajok telefonnal kapcsolatos gondjainak megbeszélésére vannak a topikok. iPhone topikban nem szabad androiddal flamelni, Samuban HTC-vel stb. Pláne olyankor, mikor már fél éve kinn van a készülék és nem találgat csak mindenki.
A legfontosabb a releváns információ mindenképp. Az meg, hogy az U12+ ebben jobb, az S9+ abban, mint a P20 Pro már alapvetően nem idevaló ezidőtájt. Van "milyen mobiltelefont vegyek topik", ott kell megejteni az összehasonlításokat. :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3710) papelado válasza philoxenia (#3709) üzenetére


papelado
aktív tag

"Nem törölhetünk minden elfogult hozzászólást, se pro, se kontra, amúgy pont papelado is "kapott már" az ellenkezőjéért is."

Ha láthatnánk miért kaptam talán lehetne véleményt nyilvánítani.Így a kapta és miért egyfajta illuzíót elfedett árnyakat vet. :DDD ;] :DDD

Más érzelmi alapon a témához semmi köze PM eket eltorzítottan idézgető személyeskedű tisztán PM letíltás miatti koncentrált dühe nem okoz gondot.
#3641)

Rááadásul én kértem a törlést aki az elszenvedő alanya hiszen ebben a topikban meg se szólítottam követett ,hogy beléámszálljon...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#3711) papelado válasza papelado (#3710) üzenetére


papelado
aktív tag

Csók amúgy mindenkinek jut eszembe rohadt meleg van ez biztos kihat ránk is alsógatyóba világmegváltáson gondolkodó fórumozókra..Tehát love all! :R

Drágaszágom....

(#3712) #18001664 válasza papelado (#3711) üzenetére


#18001664
törölt tag

Amúgy igazán befejezhetnéd az eszmefuttatásod, főleg ebben a pökhendi stílusban! Remélem egy moderátor látja ezeket és elraktározza magában.

(#3713) Dodeszh


Dodeszh
tag

Sziasztok! Véletlenül töröltem az Okos Vezérlő (infra távirányító) appot. Play-en nincs fent, ahogy az AppGalery-ben sem. Nincs meg valakinek az apk, nem találom.

(#3714) maaniac válasza Dodeszh (#3713) üzenetére


maaniac
aktív tag

Root nélkül nem tudom kimenteni, de ezeket próbáld ki

(#3715) nimba1


nimba1
aktív tag

Szerintem ez az.
[link]

(#3716) farkas-lány válasza cog777 (#3705) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Apának P9 Lite telefonja van (a régebbi, 2016-os modell), anyának P10-es. Mindkettőre rendszeresen jön frissítés. :)

(#3717) farkas-lány válasza DonDragonka (#3693) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Oh ez nekem eddig nem volt meg, köszi :)

(#3718) cog777 válasza farkas-lány (#3716) üzenetére


cog777
senior tag

Koszonom, akkor jo befektetesnek tunik ez a telefon.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#3719) nbukta77


nbukta77
addikt

En iphone x-rol valtottam galaxy s9+ ra. Es onnan jottem ide. Volt mar egyszer p20 prom. Nagyon nem bantam meg a valtast.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3720) hito válasza nbukta77 (#3719) üzenetére


hito
nagyúr

Örök körforgás :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3721) nbukta77 válasza hito (#3720) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat lehet. 😁 Egyenlore maradok. Most meg kiprobalok hozza egy amazfit peacet. Ma jon meg. Meg vettem a huawri watch2-t. Meg vettem egy fossil q control 3-at, de nem igazan jonnek be a wear os orak az 1 napos uzemidovel.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3722) a.sebi válasza nbukta77 (#3721) üzenetére


a.sebi
őstag

Próbálj ki egy gear s3 at is ! Rájösz mellette h minden weares óra csak bohóckodás !

(#3723) nbukta77 válasza a.sebi (#3722) üzenetére


nbukta77
addikt

Volt classic es frontair is.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3724) laci1892 válasza nbukta77 (#3719) üzenetére


laci1892
senior tag

Csupán érdekességképpen -nem flame- érdekelne nem voltak megelégedve az iPhone X-el?🤔😁

(#3725) nbukta77 válasza laci1892 (#3724) üzenetére


nbukta77
addikt

Nagyon jo volt. Csak mar untam az ios-t. Es ahogy latom a ket rendszer kozott mar nincs nagy kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3726) Dodeszh válasza nimba1 (#3715) üzenetére


Dodeszh
tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#3727) csatoth79


csatoth79
tag

[link]

egy kis teszt videó gimballal :))

(#3728) hito


hito
nagyúr

Nincs arra valakinek valami tippje, hogy hogy lehetne a videófelvétel esetén kikapcsolni azt a nyomorult zajszűrést és élesítést? Ez a két dolog vágja haza a videó minőségét. Külső alkalmazások sajnos nem férnek hozzá ezekhez a beállításokhoz. A Hedge Camera 2-nek van ilyen beállítása (Filtering => noise reduction, illetve élesség), S7-en működött is a trükk, de sajnos itt nem fér hozzá az alkalmazás a megfelelő rendszerbeállításokhoz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3729) bnoe válasza csatoth79 (#3727) üzenetére


bnoe
tag

Köszönöm, engem meggyőzött, ez tökéletesen megfelel a gyerekek ünnepségének levideozására, a fotózásra is. Sztem nemsokára én is beruházok egyre.

(#3730) papelado válasza csatoth79 (#3727) üzenetére


papelado
aktív tag

Frankó köszi szépen!
Ki volt kapcsolva a telefon OIS?

Drágaszágom....

(#3731) janosibaja válasza csatoth79 (#3727) üzenetére


janosibaja
őstag

+1

(#3732) laci1892


laci1892
senior tag

Durva az üzemidő különben :DD Tegnap reggel 06:30-kor szedtem le töltőröl a telefont. Napközben 3,7 óra hívást bonyolítottam le vele. Navigáltam, fényképeztem, videót néztem. Nap végére ( 21:00) 6 óra kijelzőidő volt a telefonba és még 26% aksi. Nem rossz :D✌️

(#3733) hito válasza hito (#3728) üzenetére


hito
nagyúr

Erre valószínűleg úgyse fog válasz érkezni, úgyhogy inkább azt kérdezem, hogy tud-e valaki ajánlani szervizt, ahol helyben tudnak P20 Pro-t downgrade-elni?

Ugyanis a sz@rházy Huawei szerviz nem hajlandó még fizetős szolgáltatás keretein belül sem azonnal szoftverfrissítést elvégezni a készüléken, ott kell hagyni mindenféleképpen!!! Kérdezem (telefonban) miért?? Magyarázat: mert be kell vizsgálni! Mondom: elnézést, mit szeretne rajta bevizsgálni?? Nincsen semmi baja, nincs mit rajta bevizsgálni, csak én vagyok elégedetlen a szoftverben történt módosításokkal, szeretnék visszatérni a legrégebbire. Válasz: akkor is be kell vizsgálni! Mondom akkor köszönöm, nem szeretném igénybe venni az ingyenes garanciális szolgáltatást, tessék szépen szívesnek lenni és pénzért megszoftverezni a telefonomat, anélkül, hogy ott kelljen hagyni. Válasz: nem lehet, ott kell hagyni, mert be kell vizsgálniuk. Na kb. itt tettem rá a készüléket az emberre, pedig nem szoktam senkire sem rácsapni a telefont. Nem volt egyszerű lehiggadni ezután a "beszélgetés" után.

Szóval keresek szervizt, ahol pénzért, azonnal (ha kell egyeztethetünk a bolttal, hogy mikorra vigyem, mikor ér rá erre) felteszik nekem azt a nyomorult szoftvert. Ennyire teljesíthetetlen igény ez 2018-ban?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3734) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Angolul, de elég részletes elemzés a kamerákról. [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3735) janosibaja válasza philoxenia (#3734) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, ezt érdemes lesz rendesen átböngészni

(#3736) papelado válasza philoxenia (#3734) üzenetére


papelado
aktív tag

Rengeteg igazság van benne sajnos sok a korlátozás valóban .Filckr album fotói remeke nagyrészt!

Drágaszágom....

(#3737) a.sebi válasza hito (#3733) üzenetére


a.sebi
őstag

Mi zavar ennyire az új szoftverben ?

(#3738) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy kérdés.

Van olyan 5D ( vagy mondjak le róla? ) Üveg fólia aminek nem túl vastag a kávája?

A kijelzőböl igaz rettentően minimálisan de kitakar egy nagyon picit az üvegfólia kávája.

Lehet aztán én vagyok túl igényes

[ Szerkesztve ]

(#3739) farkas-lány válasza laci1892 (#3732) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Nekem is nagyon jó az üzemidő a legutóbbi frissítés óta.
2 napot simán bír, pedig gyötröm rendesen.

(#3740) papelado válasza #18001664 (#3656) üzenetére


papelado
aktív tag

Kieg :
Most nézem az s9 portréid abban is elmarad a p20tól a samu.Belenagyítva olajfestményesedik sokkal jobban mint a huawei

Drágaszágom....

(#3741) gti16v válasza hito (#3733) üzenetére


gti16v
őstag

elromlott a gyári füles.....ami kb 2000.- ft..gondoltam gariba kicserélem....erre le kell hozzá adnom a telefont...ja szaros 2000.- mindent lementek,letörlök,majd bevizsgálják,frissítik és 3 nap múlva visszakapom,egy ócska fülésért,milyen felhasználó barát...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3742) csatoth79 válasza papelado (#3730) üzenetére


csatoth79
tag

Be volt kapcsolva,de csinálok majd egyet úgy,hogy kikapcsolom :)

(#3743) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok

Most jött el az idő h telefont váltsak. Eddig LG-jeim és jelenleg S8-am van. Mennyire más a kezelhetősége, mennyire másabb a rendszer gondolok itt arra h az LG kezelhetősége és fícsőrjei nagyon jók voltak. Első kiszemeltem a G7 lett volna de üzemideje továbbra sem elfogadható, a nagylátószög ismét kisebb lett és laggokrol írnak. Szeretek fotózni és fontos az üzemidő. Így a P20 pro került a képbe. Még megnyomkodni nem volt időm, de ezt hamarosan megteszem. Szóval kíváncsian várom h milyen is ez a készülék.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3744) racerx válasza firemanus82 (#3743) üzenetére


racerx
őstag

Nekem S8 volt előtte (kis Op5t kitérővel igaz), annál ez a telefon sokkal jobb. Fényképezésben is ( este kevés fényben főleg , és zoomban), üzemidő is összehasonlíthatatlan, 2 2.5 x több. Amúgy semmi gondom sincs vele, igaz nálam mindíg megy fel a Nova launcher és a megszokott tárcsázó, naptár, email appjaim, úgyhogy kb minden telóm ugyanazt hozza :) . Ujjlenyomatolvasó gyors hasonlóan, elöl van ( igaz én hátul is hamar megszokom), gesztusvezérlése k.va jó. Ja és erre lehet viszonylag normális üveget tenni, ami az S8 ról nem elmondható.

(#3745) firemanus82 válasza racerx (#3744) üzenetére


firemanus82
senior tag

Szuper! Köszönöm az infókat. Sajnos a fólia hiánya nálam meghozta a törést, berepedt szépen. Mindenképpen váltani akartam és azt hiszem ez a telefon a befutó 😀

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3746) hito válasza a.sebi (#3737) üzenetére


hito
nagyúr

Rossz irányba ment el a videófelvétel minősége.

gti16v: ez is szép történet, szerintem nem is kell hozzáfűzni semmit. :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3747) papelado válasza firemanus82 (#3743) üzenetére


papelado
aktív tag

lg ről jöttem nova felpattant nem lesz gondod!

Drágaszágom....

(#3748) janosibaja válasza racerx (#3744) üzenetére


janosibaja
őstag

Én is S8-ról jöttem. A Nova-val vannak kisebb gondjaim: gondos beállítás után is néha kilép, s ilyenkor a rendszer figyelmeztet, hogy a Nova túlfogyaszt, instabil, lépjek ki belőle, s használjam a gyári launchert. (Papelado meg fogja írni, hogy nála minden OK. Elhiszem, nála mindig, minden OK, akinek meg mégsem, az vegyen más telefont :) )

Sok a panasz a Nova-ra az XDA P20 Pro fórumán is.

Zavar, hogy a rendszer által is kimutathatóan állandóan fut a háttérben a Nova alatt/mögött a Huawei launchere is. És sajnos csakugyan érzékelhetően lassabb, akadozóbb a rendszer, ha fenn van a Nova.

Részemről fájó szívvel töröltem a Nova-t, hozzászoktam a gyárihoz, s azóta minden sokkal olajozottabban megy, akadás sehol.

[ Szerkesztve ]

(#3749) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok!
Azt lehet módosítani, hogy a gyári launchernél a főképernyőn lefele suhintásra mi történjen? Most kereső jön be, de nekem kézre állóbb lenne, ha a statusbart húzná le. :)

(#3750) papelado válasza janosibaja (#3748) üzenetére


papelado
aktív tag

Soha nem lépett ki soha nem írt túlfogyasztást user error..Akku indítás környékén ajánlom nézz körül valamid el vagy be van nyomkodva.Nézd csak tőled olvassuk ,hogy fof a nova senki mástól tehát szerinted kinél van a hiba?
Az égvilágon senki nem panaszkodik rá a az xdan se(10 bejegyzés milliószámra eladott készüléknél és azok is azon sírnak,hogy a gyári launcher időjárás widget nem megy nován ....:D:D) .Itt se látunk csak téged állandóan szenvedni.Tényleg add el nem vgy rá méltó :DDD
A nova gyors alig fogyaszt
Az a baj,hogy képtelen vagy megérteni a huawei emui működését nem hallgatsz senkire se csak futod ugyanazon köröket.
Állísd be telefonod végre.Kali is ezerszer elmondta jogusultságok engedélyek akku indítások .stb....
Bármikor bárkinek szívesen ne legyetek janosik tanuljátok meg használni az emuit!

Semmi gond vele:Gyors nem ír ki semmit...:
[link]

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.