Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) sirály69 válasza ToXeN (#394) üzenetére


sirály69
őstag

Igazak a a hírek... :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#402) mjani1172


mjani1172
addikt

A kamera tesztekben a video résszel nem vagyok megelégedve,eléggé kockásan mozog minden,a stabilizátor meg nem sokat ( semmit sem) ér.A többi amivel összehasonlítják szinte mind jobb.
Néztétek?

(#403) sirály69 válasza Sword (#395) üzenetére


sirály69
őstag

Sajnos nem tudom kipróbálni, csak 1 kártyán van net előfizu. Ott szakít rendesen! :C

Szerver Hosting Debrecenben

(#404) sirály69 válasza mjani1172 (#402) üzenetére


sirály69
őstag

Holnap csinálok 1 videót és megnézem.

Szerver Hosting Debrecenben

(#405) mjani1172 válasza sirály69 (#404) üzenetére


mjani1172
addikt

Az szuper, kösz.

(#406) #24536576 válasza mjani1172 (#402) üzenetére


#24536576
törölt tag

Frissítés nagy része a kamerára jött. Remélem tényleg javul a képminőség.

(#407) #91166208 válasza magicbox (#355) üzenetére


#91166208
törölt tag

nem mondott semmit...váltok Move M csomagra és 110 lesz a telefon..

(#408) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Boltban is jár a hangfal hozzá vagy csak internetes rendelés esetén?

(#409) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

'' A készülékek csak Telekom magyarországi előfizetői kártyával használhatók. ''

jaaa , igy mar mas !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#410) thebear007 válasza Dr.FantastiK (#409) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ez az Ászf.Minden kèszülèkre.Mondjuk engem az sem èrdekel,ha függő.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#411) Sword válasza Dr.FantastiK (#409) üzenetére


Sword
őstag

Fölötte ott van, hogy kártyafüggetlen igen.
Telekom, össze-vissza beszélnek, írnak stb.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#412) Sword válasza tal-garius (#408) üzenetére


Sword
őstag

Egyelőre csak annyit tudunk, hogy az előrendeléshez adják.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#413) utomi válasza Dr.FantastiK (#409) üzenetére


utomi
senior tag

:C :Y :DD :D Természetesen nem. Két dolog miatt:
1, mert ez ugyanaz a verzió amit bárhol megvehetsz
2,

Ennél nem kell komolyabb bizonyíték. Egyébként a Mate 8 is függetlenül volt kapható a Telekomnál ahogyan ez is. Dual SIM-es telót nem korlátoznak. Légyszi ne terjessz hülyeséget. :R

(#410) thebear007

Ez nem ÁSZF csak egyfajta megjegyzés, általános szöveg hiszen a legtöbb telefonjuk függő. :R

További érdekesség, hogy pl. a Huawei P9 is független a Telekomnál, szóval akkor kijelenthető, hogy a legtöbb Huawei(ha nem mind) függetlenül kapható náluk is. Talán a Huwaei nem hisz a rablánc ezen módjában! :C

(#414) mentos

Figyelj én nem akarlak győzködni mert mindenki maga tudja. Én is az ezüstöt akartam először de annyira nem ,hogy kb. 110e-70e között bukjak a dolgon. Hiszen ha van hangfal akkor eladom. Ha 40e csak mert gyorsban akarom akkor is már 60e a különbség és az nekem nem kevés. Értelek én és ha neked a szín ennyire fontos akkor szó se róla és tényleg mindenki maga dönt és ki vagyok én , hogy megmondjam, hogy ki hol és mit vegyen. Csak arra akartam célozni ha a szín nem kizáró tényező akkor anyagilag mindenképpen a legjobb választás így a Telekom. Egyébként nem is értem miért nem jár a hangfal a többi helyen.

[ Szerkesztve ]

(#414) mentos válasza utomi (#390) üzenetére


mentos
tag

Mondjuk akinek nem tetszik a szürke, és már van hangfala is :))
Nem mintha pénz nem számítana, de ha már ennyit áldozok valamire, minden szempontból nekem tetszőt akarok.
edigitaltól 0-val elhozom, igy meg sem érezni a különbséget.

''I love it when a plan comes together,''

(#415) Aryon87


Aryon87
félisten

Fuh-hah... Telekomnál baromi jó áron hozzá tudnék jutni, mint új előfizető.. De cseszhetem a Telenor előfizum miatt :O

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#416) ToXeN


ToXeN
tag

Nyugtassatok meg, hogy van a telón RGB visszajelző led értesítésekre? Mate8 esetén volt valami nanométer vastagságú led, de Mate9 esetén a képeken semmit nem látok. Hova rejtették?

"The days are long but the years are short"

(#417) mentos válasza utomi (#413) üzenetére


mentos
tag

Nem ugy ertettem en sem hogy gyozkodnel barkit is, csak a sajat peldamon keresztul szemleltettem hogy nem mindenkinek visszautasithatatlan a magentasok ajanlata. :)
Nalunk asszony alacsony csomagban van naluk, en meg igen jo csomagban de a telenornal, ugyhogy nekem marad a fuggetlen.
Azt amugy maximalisan alairom h jelenleg verhetetlen a telekomos ajanlat ugyhogy aki csak tudja hasznalja ki! ;)

''I love it when a plan comes together,''

(#418) magicbox válasza DarkStalker7 (#373) üzenetére


magicbox
senior tag

Ebbe a 3+3+3-as VIP garba ne éljétek bele magatokat, mert konkrétan lehetetlen a HiCare-n keresztül regisztrálni a telefont, csak különböző hibaüzeneteket kaptok (túlterhelés,próbálja meg később, helyszolgáltatási korlátozások miatt a rendszer nem tud szolgáltatást biztosítani stb.) Mate 8-at se lehetett istennek se. Huawei ID-t tudsz csinálni a Huawei oldalán, de arra meg közli a HiCare belépésnél, hogy csinálj magyarországit, mert ez nem jó... Szóval büdös nagy kamu :( Ha valakinek sikerült, akkor ossza meg a megoldást, mert a reklámszövegben leírtak sehogyan se működnek.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#419) tipuka válasza Aryon87 (#415) üzenetére


tipuka
addikt

de te super saiyan god super saiyan vagy, ez nem okozhat gondot :D

én azt se tudom milyen színt rendeltem, remélem nem fehér, a szürke/fekete az oké. :D

[ Szerkesztve ]

(#420) Aryon87 válasza tipuka (#419) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD

Boven van kiadas itthon, 3. elofizu nem fer bele. Pedig jo lenne :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#421) Sword válasza Aryon87 (#420) üzenetére


Sword
őstag

Pedig tobb hangszorot ossze lehet kapcsolni és ugy még erősebben szólnak:)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#422) Aryon87 válasza Sword (#421) üzenetére


Aryon87
félisten

:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#423) Aryon87 válasza Sword (#421) üzenetére


Aryon87
félisten

Dupla.. Szarakodok az oldal..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#424) emvy válasza magicbox (#418) üzenetére


emvy
nagyúr

Fura, nekem elsore sikerült.

while (!sleep) sheep++;

(#425) emvy válasza ToXeN (#416) üzenetére


emvy
nagyúr

Van.

while (!sleep) sheep++;

(#426) emvy válasza #24536576 (#302) üzenetére


emvy
nagyúr

Én S7-et cseréltem erre. A kijelzo nekem tökéletesen megfelel, ami nekem igazan számít, az a sebesség, a billentyűzet pontossága és az ujjlenyomatolvaso. Ezek mind jobbak a Mate esetében. Cserébe nagyon nagy, és kérdéses a support.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#427) #24536576 válasza emvy (#426) üzenetére


#24536576
törölt tag

Supporttal nem lesz gond. 100+ helyen le lehet adni, ugyan úgy a TMX szervizeli, mint a Samsungokat. Ráadásul lesz saját szervizük is(remélem minél előbb, mert a tmx egy hányadék). Szoftveresen pedig nem nehéz a Samsung előtt járni...

[ Szerkesztve ]

(#428) emvy válasza #24536576 (#427) üzenetére


emvy
nagyúr

> Szoftveresen pedig nem nehéz a Samsung előtt járni...

Hat, en nem szerettem pl. a Note 4-emet, de fog kapni Nougat-ot. A Samsung ma mar nagyon rendesen frissiti a top-end telefonjait.

while (!sleep) sheep++;

(#429) agabe válasza Sword (#421) üzenetére


agabe
addikt

Gondolkozom is, hogy kettot kellene venni. ;]
De tenyleg. Veletlenul meglattam telekom oldalan, hogy dominoban csak 210ezer (plusz fuggetlen is), es nezem mit adnak hozza raadasul pluszban...hat ha az egyik telot eladom ar alatt akkor is van egy kiraly telefon meg kiraly sztereo bluetooth szettem ami meg mindig kevesebbol jon ki, mintha bemennek MM-be, edigitalba mondjuk es kernek egy Mate 9-et.
Ugyanugy premium 3-3-3 garis (bar latom van akinek nem sikerult a regisztracio, de P9 topikban sem panaszkodtak, szoval gondolom megy az altalaban)...nem is ertem.
Biztos Huawei akciozza a telekomnal.
A hangszororol eleg annyi, hogy tesztelok szerint a legjobb hordozhato bluetooth hangszoro ami kaphato, a jbl extreme-t pl. korberohogi hangminosegben hangeroben pedig hozza ugyanazt.

(#430) #24536576 válasza emvy (#428) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha a Note7 nem füstöl el, akkor a Note4 tuti nem kap frissítést. Sőt, a Note5 is a N7 fiaskó miatt kaptam meg a hetes kezelőfelületét ilyen hamar. Mire a Note4-en 7.0 fog futni, addigra kijön a 8.0... Sajnos megjártam a Note7-tel, és amit akkor leművelt a Samsung, hát menjenek a ********************. Épp ezért próbálom ki a Huawei-t.

(#431) emvy válasza #24536576 (#430) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem korrekten jártak el. De mindegy is.

while (!sleep) sheep++;

(#432) #24536576 válasza emvy (#431) üzenetére


#24536576
törölt tag

Csak a kívülállók gondolják így. Sajnos van elég pénzük, hogy a sajtóban csak a hazugságaik jelenjenek meg, a valóság ne.

Na de befejeztem, túlléptem rajta, remélem a Mate beválik és soha többé nem kell Samsungot vennem.

(#433) Sword válasza agabe (#429) üzenetére


Sword
őstag

Nekem van egy Harman Kardon Onyx Studio 2-esem :D Elég jól szól (most szerénykedtem), de ennek is lesz helye.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#434) #24536576 válasza magicbox (#345) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ebay-en most leltem rá erre, jó kis kopi, de még jobban is néz ki, mint az eredeti. :D

[link]

(#435) agabe válasza Sword (#433) üzenetére


agabe
addikt

Van nekem is ugyanaz ;)
Kicsit az is jobban tetszik mint a jbl extreme, de akksirol halkabb, es nem is birja olyan sokaig.
Ez az ajandek go play viszont mindenben jobb, az ara is magasabb (meg is eri azt), ha meg ketto lenne belole... jo mondjuk hifit nem helyettesit, es ha a hordozhatosag a fo szempont akkor ketto ilyet cipelgetni mar nem olyan konnyed dolog, de tenyleg filozom rajta.

[ Szerkesztve ]

(#436) Wade0303 válasza #91166208 (#353) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Pontosan ugyanannyi lesz neked a telefon arra a dícsomagra mint bárki másnak aki abban a csomagban van jelenleg vagy arra váltva veszi ezt a mobilt...
Engem nem zavar ha te beveszed az ügyfélszolgálatos kamu szöveget és ettől úgy érzed, hogy neked jobban megéri mint másnak de onnantól hogy beírod ide a fórumba már téves infokat terjesztessz és sokan bedőlnek.

Tény: Nem létezik ilyen opció hogy "további x évre hosszabbítok" és akkor olcsóbb a telefon. Minden díjcsomaghoz van egy ahhoz szabott ár és akár újonnan fizetsz arra elő akár maradsz abban pontosan ugyanannyiba fog kerülni hozzá a telefon.
A tiéd egy igen drága díjcsomag ezért olcsóbb hozzá a mobil. Az olcsóbb díjcsomagokhoz meg egyébként pontosan ugyanannyi a készülék ára mint ha bármiféle szerződés nélkül venné meg az ember, az egyetlen különbség hogy fizethetsz részletben is.

Fel kéne már végre fogni hogy ez a "2 év hűség" egy szimpla marketing szöveg, semmi kedvezmény nem jár önmagában a hűségre. Készülék kedvezmény csak és kizárólag a magas havidíjas csomagok mellé jár...

(#437) magicbox válasza emvy (#424) üzenetére


magicbox
senior tag

Mate 8 vagy 9?

#436

Flottásoknak is vannak komoly kedvezmények, ha hosszabbít az ember. Erre várok :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#438) emvy válasza magicbox (#437) üzenetére


emvy
nagyúr

9

while (!sleep) sheep++;

(#439) Wade0303 válasza magicbox (#437) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Hát én nem tudom a vodánál mi a helyzet de hogy a telekom semmiféle készülék-kedvezményt nem ad hosszabbításra az halálbiztos.
Bizonyos díjcsomagokra kapsz kedvezményt ha hosszabbítasz de a készülék attól nem lesz olcsóbb, ilyen nem létezik.
Én pl és az egész család ősidők óta a telekomnál vagyunk, mikor még matáv meg westel volt már akkor is itt voltunk és soha semmi kedvezményt nem kaptunk mobilvásárlásra...
Szép is lenne ha ez így menne hogy "leszerződök veletek 10 évre és ingyen van az ájfón", sok hülye mind leszerződne élete végéig csak hogy vihesse ingyen az almát.

[ Szerkesztve ]

(#440) magicbox válasza emvy (#438) üzenetére


magicbox
senior tag

Akkor, ha meglesz akkor remélem nálam se lesz gond. Ez vmi m8 specifikus hiba lesz.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#441) magicbox válasza Wade0303 (#439) üzenetére


magicbox
senior tag

Üzleti flottákra gondoltam. Ott több száz vagy ezer ember van bent. Egyedi percdíjak és kedvezmények vannak, és ezek sokszor alkuképesek is. Nem is a lakossági rész intézi a dolgokat. Minden komoly flottának saját Telekomos üzletkötője van, rajta keresztül zajlik minden. Szóval vannak durva percdíjak, csak nem a lakossági csomagokban.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#442) #24536576 válasza magicbox (#440) üzenetére


#24536576
törölt tag

Arra nem gondoltál, hogy esetleg az lehet a baj, hogy a P9-től kezdve van ez a garanciális szolgáltatás?

(#443) csubííí válasza magicbox (#418) üzenetére


csubííí
senior tag

Nem véletlenül, Mate 8- ra nem volt és nincs is a 3+3+3 garancia. Jelenleg P 9- re, P 9 plus-ra, Mate 9- re van , ezek kaphatóak nálunk hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#444) hyperspace


hyperspace
őstag

BestBuy topikból lopva. Szerintem nem rossz ajánlat.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#445) thebear007 válasza Wade0303 (#439) üzenetére


thebear007
aktív tag

Dehogynem.Nekem nègy üzletim van náluk,az egyikre vettem,210 helyett 160.Bruttó.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#446) magicbox válasza #24536576 (#442) üzenetére


magicbox
senior tag

Tudtam, hogy nincs ilyen garancia :) Pláne, hogy egy éves lassan a telefon. Egyszerűen csak huawei id-t akartam létrehozni HiCare-n belül. Ne szedjétek le a fejem :)

#445

Ebben bízok kb. én is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#447) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Van valakinek infoja, hogy a vodafonnal lesz?

Koszi

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#448) lacus83 válasza Dreamie (#447) üzenetére


lacus83
senior tag

Várhatóan biztos,de hogy mennyi csúszással az kérdés.
Telekom ajánlata most szinte best.

Én sem akartam újra lekötni magam újra magam,de ez ennyiért (160K) + a hangszóró meggyőzött.
Bánkódtam hogy a Black Friday S7 Edge 99k ért kimaradt (nem maradt készlet mire rendeltem volna).
Majdnem vettem egyet teljes áron 170K,de lehet szerencse hogy nem tettem hisz itt a Mate 9.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#449) mentos válasza Dreamie (#447) üzenetére


mentos
tag

állitolag januárban

''I love it when a plan comes together,''

(#450) Dreamie


Dreamie
őstag

Lacus83, Mentos: koszonom, ki birom varni!😀

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.