Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) utomi válasza #45553408 (#950) üzenetére


utomi
senior tag

Ugyanez. :D Nagyon kellene egy hozzá. Minőségi darabnak néz ki. Akkor hosszabb távú lesz a kapcsolat? :D

(#952) mjani1172 válasza Tamás34 (#924) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos erről beszéltem már én is.Én S5 el hasonlítottam össze de az is, jobb, szebb, élesebb képeket készít. Remélem javul mert ez így karcsú.

(#953) Sword válasza #45553408 (#950) üzenetére


Sword
őstag

90 dolllárka + ha elkapják 27% sarc?
Hm... Tudom kinek a bőréért fizetnék ennyit, de ne politizáljunk :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#954) Bornie127


Bornie127
senior tag

Töltési idő kb mennyi a saját töltőjével, minimális akksi szintről fullra?

(#955) Bornie127 válasza #45553408 (#950) üzenetére


Bornie127
senior tag

mate 9 case Itt sem olcsó.

(#956) Sword válasza Bornie127 (#954) üzenetére


Sword
őstag

Őszintén szólva rádugom, pillanatok alatt felmegy 80%-ig, teszek veszek és ennyi, ott van.
Tippre 1 óra fullra, de még nem mértem.

24 órája megy a teló, 42% környékén vagyok okosóra, zenehallgatás, bt zene lejátszás, 2 óra 45 perc képernyőidő, letöltések. Marhára elégedett vagyok, ilyen telefonom még nem volt, pedig általában az aktuális flagshipet vásárolom.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#957) migabi24 válasza #45553408 (#950) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó pofátlan lett a hüvely is, ennyit még a samsung se mer elkérni egy tokért

(#959) migabi24 válasza #45553408 (#958) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem rossz de ez jóval vastagabb

(#960) Bornie127 válasza #45553408 (#958) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ezt a tok tipust ismerem. Vettem a G4 hez. Minőségre jó, bírja a strapát. Kissé fényes, enyhén csúszós, de közel sem annyira mint a gyári. Vastag lesz tőle a telefon. Nagyon vastag. Lecseréltem egy puhább bordázott műanyagra.
Ha gondoljátok előkereshetem, ha megtalálom, aztán dobok fel képet.
Én most a bőr [x-level] tokkal szemezek, cimbi vett itthon átlátszót telenornál P9-re, 3000 Huf volt. Annyira nem lehet rossz.

(#962) Sword válasza #45553408 (#958) üzenetére


Sword
őstag

És máris annyi a szép alumínium unibody háznak :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#963) Sword válasza Bornie127 (#960) üzenetére


Sword
őstag

Ez legalább korrekt ár. Nem is néz ki rosszul.
Ettől még az elvem, hogy nem kéne egy 200 ezres telóra ráhúzni egy 1 eurós "kotont", mert akkor minek vesződtek annyit azzal, hogy szép legyen, keskeny legyen stb.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#965) Sword válasza #45553408 (#964) üzenetére


Sword
őstag

Azt se láttam még :D

Na, rákerestem, a vajszínűtől a narancssárgáig minden színt láttam \o/

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#966) #24536576 válasza #45553408 (#950) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azért ennyi ez a tok, mert ott virít a hátoldalán egy szép Leica felirat. Olyan ez, mint a Porsche Desig... Én ezt a kettőt rendeltem:
[link]

[link]

Szép bőrtoknak én is örülnék, de nem annyiért. Flipes tokot nem merek bekockáztatni, Note3nál nem tetszett.

(#967) komarci


komarci
tag

[link]
Nekem ez a tok vált be Mate 8-on is.

(#968) Bornie127 válasza komarci (#967) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez puhább gumi, vagy kemény? Nem csúszós?

(#969) komarci válasza Bornie127 (#968) üzenetére


komarci
tag

Merevebb, nem szilikon jellegű minőségi bordázott tok több színben. Itthon ha elérhető kb 4000-8000ft között mozog az ára,de még nem lehet kapni. Guglin találsz róla képeket,videót.
[link]
Ebay-on találsz olcsóbban ingyen postával!

[ Szerkesztve ]

(#970) sirály69 válasza Sword (#956) üzenetére


sirály69
őstag

Kb 80%-ig mint a villám tölti a telefont, de utána nekem lelassul a töltés üteme.

Szerver Hosting Debrecenben

(#971) komarci


komarci
tag


Mate 8-on max 6 órát tudtam elérni ugyanilyen felhasználói szokások mellett. Sok(3.5óra) telefon beszélgetés.böngészés,gps. Android 7 alatt kevesebbet fogyasztanak a programok,appok,mint 6-on. (54app)

[ Szerkesztve ]

(#972) Bornie127 válasza komarci (#971) üzenetére


Bornie127
senior tag

Böngészés beltérben, fél óra online videó, másfél óra spotify kitolva bluetoothon a gp+playre.

(#973) Sword válasza komarci (#971) üzenetére


Sword
őstag

Uff....
Fényerő kb. hol volt?

Nem tudtok vmi beállítást az alap fényerő növelésére? Automatán szeretném hagyni, de nagyon sötét az "alja", szeretném picit erősebbre. Samuknál volt régen ilyen +1-5 közötti állítási lehetőség, az jó volt.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#974) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! 1 pixelhiba ok a garanciális cserére?

(#975) komarci


komarci
tag

Automata fényerő. Az esetek 80%-ában megfelelő,ha kevés nyomok még rá.

(#976) #24536576 válasza komarci (#967) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ezt én is néztem, egy bajom van vele, hogy nem védi az egész telefont. Lehet kipróbálok azért egyet.

(#977) vwpolopg válasza vwpolopg (#974) üzenetére


vwpolopg
őstag

Na, felhívás a Huaweit. Azt mondták azzal járok a legjobban, ha 14 napos elállás keretében visszaküldöm a telefont, de ez azért nem ilyen egyszerű... Előfizuhoz vettem, hűséghosszabbítással, illetve ott a HK hangfal is... Olyan opció nincs, hogy visszaviszem egy Telekom üzletbe és kicseréltetem a telefont egy másikra a 14 napon belül?

[ Szerkesztve ]

(#978) Sword válasza vwpolopg (#977) üzenetére


Sword
őstag

Nem lehet a 30 napos display cserét erre használni?
Muszáj "betörni" a képernyőt?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#979) vwpolopg válasza Sword (#978) üzenetére


vwpolopg
őstag

De lehet, de az 1x van csak. Azt mondták kár lenne erre elhasználni ilyen korán, mert mi van ha 2 hónap múlva meg betörik a kijelző...

Szerk: viszont elbizonytalanodtam... Lehet, hogy csak a gyári fólia alatt van valami kosz... Ezt ki lehetne szűrni ha lekapnám a fóliát, de amíg nincs másik nem fogom... Lehet valami,, offline" boltban fóliát kapni a telóra?

[ Szerkesztve ]

(#980) komarci válasza #24536576 (#976) üzenetére


komarci
tag

Oldalt véd,gombok szépen takarva,kamera védve,alul felül nem is kell a hangszórók és a jack és infra miatt.Minőségi tok ajándék fóliával.

(#981) komarci


komarci
tag

Nem 30 napos kijelző garancia,hanem 3 hónap.

(#982) Sword válasza komarci (#981) üzenetére


Sword
őstag

Jogos, sorry.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#983) Sword válasza vwpolopg (#979) üzenetére


Sword
őstag

Ezek szerint dead pixelre gyanakodsz?
Esetleg szedj legy egy display teszt progit és nézd meg, hogy fekete háttér mellett milyen színű a "pixel".
Ha más, akkor kossz. Ha túl nagy, kossz.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#984) #24536576 válasza komarci (#980) üzenetére


#24536576
törölt tag

Dobsz egy linket?

(#985) vwpolopg válasza Sword (#983) üzenetére


vwpolopg
őstag

Piros-kék-zöld-fehér-szürke háttér mellett fekete, fekete háttérnél nem látni semmit.

(#986) komarci válasza #24536576 (#984) üzenetére


komarci
tag

(#987) mjani1172 válasza komarci (#967) üzenetére


mjani1172
addikt

Egy linket adsz?
Most már látom fölöttem. :-)

[ Szerkesztve ]

(#988) Sword válasza vwpolopg (#985) üzenetére


Sword
őstag

Ha még kicsit sem üt el a feketétől, dead pixelnek tűnik :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#989) tipuka válasza #24536576 (#966) üzenetére


tipuka
addikt

az első linken szereplő tokom volt már, 1 héten belül széttört nálam sajnos (G4-emre vettem még pár hónapja még) bár lehet csak selejtbe ütköztem

komarci által linkelt nillkin az viszont bejön! :D

(#991) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Ez azért nem semmi :) :Y

(#992) migabi24 válasza tal-garius (#991) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mi?

(#993) vwpolopg válasza Sword (#988) üzenetére


vwpolopg
őstag

Fura ez nekem... láttam már döglött pixelt, pixelhibát, nem így kéne kinéznie... Ha tudnék venni egy nyamvadt fóliát kiderülne az igazság... :D Megvárom amíg 2,5 hónapos lesz és beadom kijelzőcserére, addig marad így. Illetve ha szereztem fóliát beszámolok róla, hogy kosz vagy sem.

(#994) mentos


mentos
tag

Beszereztem egy Moonlight Silvert a MMban.
De kiderült hogy flotta miatt nem tudok telenornál nanoSIMet kérni csak kitudja mikor... :-(

''I love it when a plan comes together,''

(#995) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a telefon elfér simán egy nadrág és egy farmer zsebbe vagy nagyon kilóg?

(#997) mjani1172


mjani1172
addikt

Egy kicsit kezdek elkeseredni, amit mindennap használtam a telefonjaimban alap dolgok itt nem mennek.Ha még egy pár dolgot találok,akkor elbúcsúzunk egymástól.

Az hogy a fotó gyenge az is elszomorít,de a többiben amik számomra alap dolgok, hátha valamit nem csinálok jól.

1 Nem működik egyetlen hívásrögzítő.

2.Nem tudok gyorsan hívni, írni valakinek hogy a névjegyen húzok jobbra és akkor már hívja ha balra akkor sms-t ír.

3 Ma nem tudtam a DLNA-t használni, nem is találom pedig a leírás szerint kéne legyen.

Aki tud valamit ezekről (különösen a 3.ról) azt szívesen veszem.

[ Szerkesztve ]

(#998) Sword válasza #45553408 (#996) üzenetére


Sword
őstag

Enyémből kilóg elég sok belőle, 104 kg :D

De farzsebben sosem használnám, tuti tolnék bele egy U betűt.
Előre elfér egyébként, ha nem kell nagyon a nyakamba venni a lábam (kisebb méretű kocsiban simán ücsörögve, még mielőtt vki félreértené :D )

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#999) magicbox


magicbox
senior tag

A Spigen-ek még nincs tokja Mate 9-hez. Nagyon bosszant, mert a 8-ason nagyon bevált. Írtam nekik, de azt mondták egyelőre nincs tervezési fázisban. Rendeltem kintről 2 fajtát. Remélem nagyjából használhatóak lesznek.

1.

2. (Gentleman)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1000) magicbox válasza mjani1172 (#997) üzenetére


magicbox
senior tag

Az első kettőre biztos, hogy van valami app. Igaz a hívásrögzítésre jó eséllyel root kell, mivel az EU-ban tilos, ezért nincs benne az EU-s verzióban, csak a kínaiban. Használj másik tárcsázót, ha nem tetszik a gyári. Igaz itt nem értem a gyors elérést, hogy pontosan mit takar nálad. A DLNA Mate 8-on simán ment Chromecast-el és WDTV-vel.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.