Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Árpi001 válasza Nfsman20 (#14050) üzenetére


Árpi001
senior tag

Rip.
Nem tudom mit veszek ha az enyém is megadja magát..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14052) rdt89 válasza Nfsman20 (#14050) üzenetére


rdt89
addikt

Szegény telefon. :( Nekem most P40 Pro van, de persze a Mate 9 pro ott pihen a szekrényben, dobozában. :)

(#14053) #43680768


#43680768
törölt tag

Sziasztok, tudom nem ez a topic az, hogy milyen telefont vegyek, de imádom a MATE 9-em, de azon gondolkoztam karácsonyra meglepném magam, nagyon tetszett a jó fényképezőgép rész, motoros túrákon csak előkapom klikk és kész. A fém ház szintén jól tud jönni, mert bár évente egyszer esik ki a kezemből, de csupa üveg telefont nem vennék, hátlap fém vagy műanyag. (Xperia Z-m zsebemben adta meg magát 3x :( )
Ti mikre cseréltétek a telefonotok? Olvastam itt p20 pro, P30, Mate 10, 20 stb
külső nem érdekel és bár 2015/16 óta huawei párti de nem ragaszkodom.
Úgy érzem valahogy elfogytak az ilyen masszív jó készülékek.
Segítségetek előre is köszönöm.

(#14054) Indy1 válasza #43680768 (#14053) üzenetére


Indy1
tag

A jo mind uveg hatu sajnos.

(#14055) Szpisti válasza #43680768 (#14053) üzenetére


Szpisti
addikt

Mate 20 Pro-ra cseréltem lassan két éve, nem bántam meg, már leírtam itt is, ha érdekel, keress vissza, de annak is üveg a hátlapja, bár fém a keret, ház...

(#14056) rdt89 válasza #43680768 (#14053) üzenetére


rdt89
addikt

Én is Mate 20 pro-ra cseréltem, majd P40 Pro-ra, mind a kettő zseniális készülék!

(#14057) #43680768


#43680768
törölt tag

Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.

(#14058) Árpi001 válasza #43680768 (#14053) üzenetére


Árpi001
senior tag

Nekem is még Mate 9 van.
Én is gondolkodom lassan a cserén.
De nem könnyű. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14059) Indy1 válasza #43680768 (#14053) üzenetére


Indy1
tag

En a 9et elobb Mate 10 pro ra csereltem November 2018ban
Es most egy honapja Mate 20 prot vettem (oktober 2020)
az elso csere bizony , nagyobb ugras volt

(#14060) brd válasza #43680768 (#14053) üzenetére


brd
nagyúr

Én is Mate 20 Pro-ra cseréltem volna kb. egy évvel ezelőtt, de aztán kiderült, hogy a HUAWEI kiírta magát a nekem készüléket eladni akarók közül, mert nem rootolhatóak (otthoni módszerekkel), így egy Xiaomi Mi 9 lett (ez sajnos üveg hátlapos, de én úgyis raktam rá egy erősen védő tokot, így annyira nem tartok tőle, hogy a hátlap megreped). De még mindig inkább a Mate 9-et használom, mert nehezen emésztem meg, hogy a Mi 9 keskenyebb (ez főleg játéknál zavaró) - mondjuk ez a legtöbb mai telefonra igaz sajnos, túl jó (volt) ez a Mate 9. :) ( :( )

The only real valuable thing is intuition.

(#14061) Decske válasza #43680768 (#14053) üzenetére


Decske
aktív tag

Én 2,5 év Mate 9 után idén februárban Mate 10-esre, majd most november elején Pixel 5-re cseréltem. Utóbbi műanyag hátlapos, nagyon jó fogással.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14062) rdt89 válasza Decske (#14061) üzenetére


rdt89
addikt

Én a Mate 9 Pro-t Mate 20 Pro-ra, majd most jelenleg P40 Pro-n tolom és nem bántam meg. Továbbra is számomra a Mate 9 az etalon, nem hiába el se adtam, de a P40 Pro amit tud kamerába hát maradjunk annyiba, hogy értem miért kapott embargót. :D

(#14063) Decske válasza rdt89 (#14062) üzenetére


Decske
aktív tag

Számomra a legnagyobb hátrány a modernebb készülékeknél az aszimmetrikus előlap, minden telefonnál (szenzorsziget, meg az áll) + a Mate-ek után jól esett egy kisebb telefon, amit normálisan egy kézzel is könnyű kezelni. (No nem azért, mert kicsi a kezem, a 8 colos tabomat is egy kezezem :D, csak meguntam, hogy mennyire körülményes néha használni).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14064) driztd


driztd
csendes tag

Ha van, aki felerőltette már a telefonra a 10-es droidot, kérem írja meg, hogy mennyire stabil, érdemes-e mókolni vele. Elsősorban a Google Pay-es fizetés érdekelne, hogy működik-e az app nélkül service szolgáltatásként. (Mert a 9-es androidon sajnos nem működik)

[ Szerkesztve ]

(#14065) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Esetleg tudna valaki segíteni akku ügyben? Délutánra szét nyomta a telefonomat az akku. Konkrétan félig lejött a kijelző. Lehet valahonnan aránylag normális akkut venni bele. Ahogy nézem a csere nem egy nagy valami. Azon kívül pedig működik. Pár helyen foltos a kijelző de ezen kívül semmi baja. És most nem szívesen vennék másik telefont ha ez még menthető egy akkuval. Előre is köszönöm a segítséget.

(#14066) Árpi001 válasza kinghaxor (#14065) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ha Budapesti vagy akkor ezt tudom ajánlani.
[link]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14067) kinghaxor válasza Árpi001 (#14066) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Sajnos nem vagyok Pesti. 200 kilométerre lakom onnan. Az akkut egyébként kiszedtem most este. Kb. 15 perc alatt megvolt, nem nagy dolog kivenni. Már csak vennem kéne bele egyet valahonnan. Ha még egy évet kibírna így akkor az nekem már elég lenne.

(#14068) kinghaxor válasza kinghaxor (#14067) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Jelentem az akkut kicseréltem, a telefon tökéletesen működik tovább, így úgy néz ki maradok még egy darabig. :DD

(#14069) driztd válasza kinghaxor (#14068) üzenetére


driztd
csendes tag

:C

(#14070) Árpi001 válasza kinghaxor (#14068) üzenetére


Árpi001
senior tag

Grat! :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14071) kinghaxor válasza Árpi001 (#14070) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszönöm. Ja és még valami. Nálam a kijelző közepén nagyjából 4 nagyobb kék folt jelent meg négyzet alakot formálva úgy nagyjából fél éve. A foltok először halványan látszottak majd egyre jobban erősödtek. Na ezek a foltok is az akku miatt voltak. Ahogy elkezdett felpúposodni, úgy kezdte el egyre jobban nyomni alulról a kijelzőt. Ezért lettek a foltok. Az akku cseréje ezt is megoldotta. Most, hogy semmi sem nyomja a kijelzőt, a foltok szinte teljesen eltűntek. Egyedül teljes fényerőn látszik teljesen fehér háttérnél még egy pici. Az is annyira halványan, hogy erősen rá kell koncentrálni, hogy látni lehessen. De az is csak akkor ha teljesen fehér a háttér. Tehát valószínűleg ha valakinek nem rég jelentek meg a foltok, akkor kezd púposodni az akku. Ha relatíve gyorsan ki van cserélve, cseréltetve akkor a kijelző is rendbe fog jönni.

[ Szerkesztve ]

(#14072) Dottorei


Dottorei
tag

Hi! Kamera nem fókuszál, van rá valamilyen megoldás?

(#14073) Ransom69


Ransom69
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam a Mate 9 et lecserélem (kamera fókusz hiba) és többet nem költök sokat telefonra, vettem egy Samsung A20-at! Nem kellett volna! Visszatérnék a Mate 9-re. Gondoloma gyári Android nem játszik, tegyek fel rá másikat? vagy lehet valahonna frissítést szerezni rá?
Nem vágoma telefonokat, kérel nézzétek el nekem, ha hülye kérdéseket tettem fel!
Előre is köszönöm a segítséget!

(#14074) Decske válasza Ransom69 (#14073) üzenetére


Decske
aktív tag

Amióta a Huawei nem ad ki bootloader nyitó kódot, azóta nem lehet gyárin kívül más droidot használni. Frissítés nincs, és nem is lesz már.
Hát, egy egykori csúcskategóriás után nem biztos, hogy jó ötlet belépőkategóriába bevásárolni, inkább használt felső vagy új közép-felsőközép kategóriát választani. Kb azok vannak egy szinten a Mate 8-cel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14075) Decske válasza Decske (#14074) üzenetére


Decske
aktív tag

Mate 9 akart lenni, csak már nem tudtam szerkeszteni amikor észrevettem. :B

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14076) Ransom69 válasza Decske (#14074) üzenetére


Ransom69
csendes tag

Köszönöm a választ! Ha egyenlőre nem tervezek telót venni, akkor inkább maradjak addig a samsung a 20-nál, vagy használhatom a Mate 9est? Nem nagy a rizikó hogy régi az android?

(#14077) Decske válasza Ransom69 (#14076) üzenetére


Decske
aktív tag

Ha nem telepítesz play store-on kívüli appokat akkor nincs ok annyira az aggodalomra, használd nyugodtan a Mátét. :) A play service-ben jönnek biztonsági frissítések, még ha a Huawei nem is ad ki OS frissítéseket.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14078) Árpi001


Árpi001
senior tag

Örülök hogy van még rajtam kívül élő Mate 9 tulaj. :)
Lasan cserés lesz viszont,mert 18 ban vettem használtan , és akkor is legalább egy éves volt.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14079) Péter48 válasza Árpi001 (#14078) üzenetére


Péter48
csendes tag

Az enyém 17 tavaszi, semmi baja napi intenzív használatban. Lényegi előrelépés csak a fotós részben történt, mint telefon most is minden igényemet kielégít. Én használni szeretném az utolsó lélegzetéig.

(#14080) Árpi001 válasza Péter48 (#14079) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én is ragaszkodom hozzá.
Csak ugye ennyi idősen várható hogy véget ér a pályafutása.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14081) Ransom69


Ransom69
csendes tag

Egy youtube vance volt fent, akkor azt offolom és rakom is vissza a simet!
Köszönöm srácok a segítséget ! :)

(#14082) rdt89 válasza Árpi001 (#14078) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a P40 Pro mellett szekrényben ott van talomba, nincs szívem eladni, igaz nekem a Mate 9 Pro van, de mai napig gyönyörő kis készülék. :)

(#14083) jozsef_pecs válasza Péter48 (#14079) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Az enyém is 2017. áprilisi. Ameddig garanciás volt 2x cseréltek akksit mert felpuposodott állítólag a gyorstöltés miatt. Azóta nem használom a gyorstöltést.
Eszem ágában sincs lecserélni, ez a telefon még mindig elég gyors és simán hoz 5-6 óra kijelzőidőt mobilnettel 2 sim kártyás használattal.
Én 8-as androiddal használom mert ezzel volt a legfürgébb és ezzel a legjobb az akkuidő is.
Még annak idején vettem hozzá bootloader kódot és kipróbáltam minden custom romot de nem jöttek be.
Most csak rootoltam az adaway meg pár progi miatt és tökéletes.

Szóval én is kitartok mellette hisz semmi okom a cserére. :R

(#14084) Péter48 válasza jozsef_pecs (#14083) üzenetére


Péter48
csendes tag

Örülök hogy rajtam kívül van még valaki, aki kitart a készülék mellett ÉS még most is követi a blogot.

(#14085) gubacsino


gubacsino
aktív tag

17 tavaszán döntöttem a Mate 9 mellet. Bár nem sok telefont nyúztam eddig, minden várakozásomat felülmúlta készülék. Önmagáért beszél hogy ennyi ideig, a játékokat, és frissítéseket, leszámítva kompromisszumok nélkül tudtam használni.
Már tavaly akartam váltani, de nem jött össze. Simán "kihúztam" vele +1 évet. És simán van még benne legalább ugyanennyi. Köszönhetően a kiterjesztett garanciának is. A 3 év lejárta előtt a márkaszervizben cseréltettem aksit, vele kaptam egy zsír új kijelzőt is. Mindezt egy nap alatt! Ha nem jön az Amerikai korlátozás most is Huawei -ben gondolkoznék.
E mellet a váltás oka a korosodó HW. Amire természetes mára köröket vernek. De amiben igazán kiemelkedőt tudott nyújtani a MATE 9 a sokszor emlegetett mindennapos használat.

Gondolok itt arra, pl, hogy egy sima bluetooth kapcsolat során, legyen az Android Autó, okosóra, headset, a környezetemben nem egy panaszt hallottam. Eldobja , nem találja a másik eszközt. De olyan ritkán használt dolgok is mint az infra, jól tudtak jönni. Mikor előadáson a sok hisztis nyáron 30 fokra akarta beállítani klímát. A szünetekben, hogy, hogy nem, lement szépen 25 -re ;] És az olyan apróságok is jól jöttek, hogy kikapcsolt állapotában is képes volt ébreszteni. Egy fél bringás bálatönkőrt lekövetett hiba nélkül, a GPS. Az autós navigációval sem volt gondom soha.
Ezzel a néhány kiragadott példával azt szerettem volna elmondani hogy az évek alatt, simán "csak" tette a dolgát a készülék. Nem ette az életem, hogy na megint mi az ami nem működik.
Összefoglalva, mind support, mind HW-SW tekintetében több mint elegedet vagyok. Jó döntés volt a Mate 9

És félek. Mert a váltás után nem tudom mennyire fogom azt érezni jól döntöttem.
Az elvárásaimnak, a beszámolók alapján, eddig a One Plus 8T vagy a 9 látszik befutónak.
De tudom, hogy bizonyos tekintetben rögtön visszalépéssel kezdek.
Viszlát Jack, tárhely bővíthetőség, viszlát értesítő led, és visz lát infra :O
Ezek nem nagy dolgok tudom, persze megszokom majd a másikat is, (120hz, 5G, Amoled, Android 11, Wifi6) de továbbra is keresni fogom azt a telefont, ami összességben megtudja ugrani ezt a szintet.

(#14086) Aflamin


Aflamin
tag

Mate 9 és Honor 8 telefont használok 17 óta és fogom is , amíg be nem mondják az unalmast. Bár amilyen jó állapotban vannak, még évekig elégedett leszek velük! :)
Amikor elromlanak, már hallókészülék kell majd, nem telefon :D

(#14087) Galahed válasza Aflamin (#14086) üzenetére


Galahed
senior tag

Én is most térek vissza, a Mate 9 -re, éppen eladom az oneplus 7Tpro-t, nem tudom megszokni a képarányt és a lekerekített széleket. De ha találok egy Mate 20X-t akkor arra azért elcserélném a Mate 9-est... :D

(#14088) Humy


Humy
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki zárható tokot hol lehet még kapni ? :D Telefon még jó de a tokot megette az idő. Alin már nem nagyon van .

(#14089) Galahed


Galahed
senior tag

Sziasztok!

Van egy mate9-em, szeretném vezetékkel rákötni eg HDMI képes TV-re, (nem okos TV) de nem jön össze. Rá lehet egyáltalán ? Azeszköz egy USB-c-HDMI forditó amit használok (a MATE20X-el kiválóan megy) de a MATE 9 nem akar vele kimeni a TV-re... Van rá megoldás?

Köszönöm.

(#14090) Decske válasza Galahed (#14089) üzenetére


Decske
aktív tag

Nincs benne a Mate 9-ben az ehhez szükséges hardver. Mate 10-től felfelé támogatott csak Huawei szinten.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14091) Galahed válasza Decske (#14090) üzenetére


Galahed
senior tag

ok, köszi!! :R

(#14092) Ragnar0203


Ragnar0203
lelkes újonc

Csere előtt állok én is. Sajnos betörtem a kijelzőt de ettől még használható. Közel 5 év után kellene a csere de nincs szívem hozzá. Amúgy egy oneplus 8t v samsung s20fe lesz a választott ha egyszer ráveszem magamat a cserére. Félelmetes amit ebből a telóból ki lehet hozni, a mai napig megállja a helyét.

(#14093) Árpi001 válasza Ragnar0203 (#14092) üzenetére


Árpi001
senior tag

+1
Nekem még egyben van.
Lasan 5 éves lesz. Nem lehet mar sok hátra
De rettegek a cserétől...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14094) ktg3 válasza Ragnar0203 (#14092) üzenetére


ktg3
őstag

Pont most cseréltem több mint 4 év után S20FE-re.
Hát akárhogy nézem, kisebb a kijelző hasznos felülete, hiába papíron 6.5 vs 5.9 col.
Nekem még mindig tök jól működött a mate 9.
A kijelzőn volt már 1-2 folt, ami észrevehető egyszínű háttéren, de azon kívül patika.
Akksi is rendben van.

Mi 11 Pro-t akartam eredetileg, de azt hivatalosan nem forgalmazzák európában és csak főzött romokkal lehet lokálosítani, amihez nekem nem volt kedvem.

Ha a kamera annyira nem számít (nem kell tele lencse/veszteségmentes zoom), akkor sztem érdemes lehet megnézni a Xiaomi Mi11T-t.
Nagyon rendben van az a telefon és lényegesen nagyobb mint az S20FE.
Akksiban is erős.

(#14095) Ragnar0203 válasza ktg3 (#14094) üzenetére


Ragnar0203
lelkes újonc

Volt már a kezemben a samu telefon nem olyan rossz a fogása, kijelző nagysága még pont jó nekem. Tetszik, hogy picit keskenyebb. Kínai márkát nem szeretnék ez az én hülyeségem tudom.... S20-ból snapisat vennék ott az üzemidőt jobbnak találtam

(#14096) ktg3 válasza Ragnar0203 (#14095) üzenetére


ktg3
őstag

Ugyanígy voltam vele.
"oneplus 8t" szintén kínai cucc.

Sosem volt még Samsungom, ezt is ki kell próbálni.
Én is Snapdragonosat vettem.

(#14097) Ragnar0203 válasza ktg3 (#14096) üzenetére


Ragnar0203
lelkes újonc

Tudom sajnos, hogy a oneplus is kínai csak egy másik lehetőség is kellett a samu mellé (kisebbik rossz :))).

(#14098) mentos válasza Ragnar0203 (#14092) üzenetére


mentos
tag

Én egy éve cseréltettem, kb. 10.000-ért a Huawei store-ban, plusz még kaptam ajándék töltőt is, szóval szerintem simán megéri. Minden hónap utolsó péntek-szombatján szervíz akció van, és nem számítanak fel munkadíjat, csak az anyagot + ajándék is jár. :R

Én megjelenéskor, 2016 decemberében vettem fehéret, és holnap veszem át az utódját.
Azt leszámítva hogy 2 hónapos korában cseréltettem a 3+3+3 gari keretében, utána soha semmi bajom nem volt vele, most 10 fok felett nem fókuszál élesre a kamerája, de meg fogom csináltatni, és második (lehet céges) telefonnak megmarad, vagy a gyerkőc megkapja.
Xiaomi 11T lesz helyette, kíváncsi leszek, főleg mert azt nyomkodtam kicsit MediaMarkt-ban, és olybá tűnt hogy (alap/automata üzemmódban) gyengébb minőségű képeket csinál, mint az öreg Mate 9.

''I love it when a plan comes together,''

(#14099) Péter48


Péter48
csendes tag

Örülök, hogy néhányan még kitartotok és írtok is. Túlhaladtuk az 5 évet, hibátlanul működik, naponta 50% köré fogyasztom le. Azért már időnként kacérkodom egy új készülék vételével, a Honor60 (esetleg PRO) tetszik is, de még nincs Magyarországon, egyéni importot meg nem akarok. Véleményetek?

(#14100) Árpi001 válasza Péter48 (#14099) üzenetére


Árpi001
senior tag

Még nyúzom.
De egyre kevésbé bírja az akku.
Huawei lenne az utódja, csak a fránya google...
A honorokat nem ismerem.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14101) mentos


mentos
tag

Xiaomi 11T-vel egyenlőre borzalom számomra sok apróság.

Hátha van ötletetek a legkritikusabbakra:

1., tárcsázó, vagy nem tudom mostanság hogy hívják
- beállítható hogy eleve úgy nyissa meg hogy a számbillentyűzet ott van? mert Mate-hez képest ez +1 nyomás minden megnyitáskor, persze tudom kivéve ha soha nem zárom be az alkalmazást :)
- az viszont kétségbeejtő hogy ebben a számbillentyűzet nézetben az ékezetekre képtelen keresni !!!
pl. 2567-re "Ákos"-okat ki kéne adja, Mate-nél ez alap, de a 11T egyet sem ad!

2., Fényképező
- ok, olyan amilyen a minősége, de azt egyenlőre csak mintha effektet állítanék be úgy tudom hogy 108MP-es képet készítsen, de hogy hogy legyen ez az alapértelmezett?!

Hétvégén csináltam egy kis adatsebesség tesztet speedtest app-al, mert nem tűnt meggyőzőnek, és érdekes adat jött ki.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.
Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.

Pénteken pedig viszem a Mate-et szervízbe kameracserére :)
Aztán meglátjuk a 11T sorsát :))

''I love it when a plan comes together,''

(#14102) mentos


mentos
tag

Megvan a nagyszerviz.
Kamera hibával vittem be.
Cseréltek kamerát, hátlapot és akkut is (bár semmi bajom nem volt vele).
Minden cseréltre 2 év gari (1 éve volt kijelző csere is). Szóval az alaplapot leszámítva új, 2 év garis telefonom van :D
És egy szép kis ajándék pakk + ajándék új gyári tok.
A képeken lássátok az érdekességet :)


''I love it when a plan comes together,''

(#14103) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok.
Lassan én is váltok, bár megtartani megtartom! :)
Aki mostanában költözött, tud ajánlani valami programot appot mivel gyorsan lehet átköltözni, mondjuk egy xiaomira?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14104) ultigregi válasza mentos (#14101) üzenetére


ultigregi
újonc

Sziasztok!
Új vagyok a fórumon. Próbálok ötletet meríteni mit csináljak a telefonommal jó lenne ha tudnátok ebben segíteni. Imádom ezt a telefont, habár a kamerám már gatya :) de akksicserem és kijelzőcserém (2X) is volt már, még mindig rohadt gyors - mármint ami még működik rajta.
Mivel már egy ideje nem lép be a google alkalmazásokba, rögtön kilépha rákattintok a mapsre. vagy a gmailre. Illetve google play sem működik, tehát appokat sem tudok letölteni, frissíteni.
Hogy lehet ezt megkerülni?

(Google pixel 6a-t néztem következőnek a kiváló kamerája miatt, de ilyen alapvető problémákat olvasok róla, hogy nincs térerő, mókolni kell vele, stb, ami persze lehet nem annyira szörnyű, de nem hangzik biztatóan).

(#14105) Holee21 válasza ultigregi (#14104) üzenetére


Holee21
csendes tag

Szia. Ez egy nagyon érdekes történet, mivel a GMS szolgáltatások csak a P30Pro utáni telefonoknál tiltottak (Mate 30 Pro volt az első). Nálam is szolgál még egy mate 9 tartalék/multimédiás telefonnak. Gyári akksi,gyári kijelző, bontatlan telefon. Alkalmazások gond nélkül működnek, viszont a telefon már be tud lassulni egy messenger nyitásakor. Így én ezt úgy küszöböltem ki, hogy mikor nem használom a telefont, kikapcsolom (már amikor nem felejtem el). Nem értem, hogy nem működik pl. egy Play Áruház, a mai napig firssülnek az alkalmazások onnan. Esetleg egy gyári visszaállítást meg lehetne próbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.