Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Jó kis telefonnak tűnik, örülök neki, hogy android vonalon is vannak olyan telefonok, amik tetszenek.
Mondjuk az, hogy piaci részesedésben lepipálták a Blackberryt, sajnos egyre kevésbé jelent valamit. :((
Árban mondjuk ennyiért nem ezt választanám, de akkor is jó telefonnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2) #86973952


#86973952
törölt tag

"...Android 7.0-n alapuló MIUI 5.0 felületet"

(#3) oszi666


oszi666
őstag

Könyörgöm ki találja ki ezeket a címeket? :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#4) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Lesz ez még itthon 200 alatt szürke importban, akkor meg aztán azonnal veszek egy ilyet :C

(#5) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Nem semmi mekkorát durrantott a Huawei :R Ha így folytatják,tényleg beérik a samut,pláne ha még egy két ilyen "füstbe ment terv"-el állnak elő,mint a Note 7 :DD

(#6) judas13


judas13
addikt

Ámen!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#7) Viktor0610 válasza #86973952 (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból a szempontból nem hülyeség, hogy azt mondják, az EMUI a MIUI koppintása. :D

Samsung Galaxy A54

(#8) #86973952 válasza Cingáriusz (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valószínű kap prémium garanciát (legalábbis szerintem), az meg a normál garanciával ellentétben (mellett) csak abban az országban érvényesíthető, ahol vásároltad. Szerintem erős értékcsökkentő tényező.

Tehát ez esetben csak sima 2 éves garanciád lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) Cingáriusz válasza #86973952 (#8) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nekem ezzel nincs igazából problémám. Teljesen megfelel a helyi GSM boltok garija.

(#10) mjani1172


mjani1172
addikt

Nekem a fotók most sem tűnnek túl jónak. Én mindig a házas fotót nézem a kisebbik házon a cserepet és a füvet.
Nem egy nagy durranás.

(#11) #86973952 válasza Cingáriusz (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ebben nem az a lényeg ki szervizeli, hanem a 3-3-3. Már ha megkapja, de erős a gyanúm, hogy igen.

Persze lehet, hogy ez Neked nem fontos. Csak mint lényeges szempont említettem.

(#12) mackoapo11 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

MIUI meg IOS koppintás,nincs ezzel baj,jót másolni szerintem egyáltalán nem gáz,pláne ha még fejlesztik is. EMUI meg már rég kinőtte magát.

(#11) ρσгτσ: Teljesen mindegy hol vásárolod,ha a regisztrációnál elfogadják,akkor a 3-3-3 működi és még nem volt rá példa,hogy ne fogadják el.Amúgy a Huaweinél nem nagyon szoktak kötözködni,fél éves P8 itet is simán cserélték,nem javítgatták. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Blyan


Blyan
félisten

Nem semmi, és durván gyors lett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) batai15


batai15
félisten

jó telefon, jó felület. de
nem tudok elmenni amelett hogy az emui amennyire már merit a stock droidbol annyira pár kepen ios copy is kemenyen.

(#15) Teo.


Teo.
aktív tag

Eszméletlen olvasmányos.
Nagyon jó lett Bone. Gratulálok és köszönjük :)

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#16) #86973952 válasza mackoapo11 (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Alap garancia nem azonos az extra garanciával. Annál így működik. Az alap 2 éves garancia EU -s.

Akkor is igy van, ha az adott ország nem rendelkezik saját szervizhálózattal. Pl. Ausztria.

Teo.:
Tényleg nagyon jó lett a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bone123 válasza #86973952 (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Hoppá, sok volt az UI, javítom. :R

(#18) drfedayn


drfedayn
tag

Na megvan az új telcsim és a karácsonyi ajándékom magamnak :DD

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Almafelfújt😂

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) helixP


helixP
nagyúr

Jó teszt, jó telefon. Emlékszem, hogy 2006-táján kaptam hideget-meleget a Huawei telefonom miatt, hát ezek az idők elmúltak :)

mjani1172: Hogy valakinek semmi sem elég jó... Ezek után tényleg érdekelne, melyik telefonos fotóra mondtad azt, hogy "oké, elmegy..."?

[ Szerkesztve ]

(#21) Quqesz válasza helixP (#20) üzenetére


Quqesz
nagyúr

voda845 alias huawei. Kicsi,lassú de a mai napig megy. Viszont a gps baromi gyors volt benn, még a mai viszonylatban is!
Hmmm nem rossz, de 230-al nyitni....elveszti a best buy érzést.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22) helixP válasza Quqesz (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

(#23) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

A teló jó ez tény, a teszt is többnyire jó lett.. De ez milyen szöveg már a Mate 8-ra hogy "barkácsolt"? Én kérek elnézést. Ilyet még egy "elephone" vagy mi a gyíkra sem írtak. Pedig oda inkább illett volna.
Viszont örülök, hogy a felbontást reálisan látja a cikkíró. Hányszor olvastam már a neten, hogy milyen szar már, hogy csak ennyi ppi-s a képernyő. De bezzeg a szifoné hasonló aránnyal rendben van! Ez egy vicc..
Összességében nagyon jó kis cucc lett ez.. Eddig nem vágytam túl sok Huawei-re, de ez most megtörtént. :) Már csak a finanszírozás kérdéses! :U

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#24) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tulajdonképpen ez a Kirin 960 a Snapi 810-820 közt van teljesitményben?

(#25) joey04 válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


joey04
titán

nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) mjani1172 válasza helixP (#20) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez nem ilyen egyszerű. Elmenni mindegyik elmegy,de nem ugrik akkorát mint gondolnám,pláne ilyen csinnadratta után. A meglévő S5 utódját keresem, és szeretném hogyha meg lenne indokolva (legalább magamnak)miért adok ki ennyi pénzt. Igazából nem érdekel hogy néz ki,és már a középkategória is van olyan gyors hogy nekem az elég. Ami számít az a fotó. Mivel majdnem minden tesztet elolvasok,megnézek,nekem ami nagyon tetszett az a blackberry priv, és a moto z, moto z force fényképei.
A samsung nagyon elöl van a mobil foto video terén.(szerintem).
A többi az vagy rosszabb mint az S 5-6-7 vagy olyan (ebből már kevesebb van) és nagyon kevés előzi meg.(Az S7-et talán senki)
Legutoljára a P9 -et néztem meg és lőttem vele fotókat egymás mellett az S5el.Nem volt jobb.
Természetesen ez szubjektív,és csak a kamerára vonatkozik.

(#27) Potrien


Potrien
senior tag

nagyon jó készülék lett,de....
kicsi a képernyő felbontása a méretéhez képest.
bazi drága.

(#28) Cingáriusz válasza Potrien (#27) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Max. ha VR-ozni akarsz, akkor kevés az FHD.

(#29) joey04 válasza Potrien (#27) üzenetére


joey04
titán

dehogy kevés a felbontás: [link], [link]

VR-hoz kéne jobb, de oda tán még a QHD is kevés, ráadásul oda a soc is kevés, meg az akksi is, na és persze értelmes tartalom is alig akad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) -AD4M- válasza Cingáriusz (#28) üzenetére


-AD4M-
tag

Én 5.7-en pentile QHD mellett látom a pixeleket ;)

Allons-y!

(#32) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ezt a Daydrem ready dolgot elmagyarázná valaki? Itt csak Amoled ajánlott? És mi van ha nem daydrem ready a telefonod, de minden paraméter ok leszámítva, hogy mondjuk QHD ips a panel? Kiírja a headset, hogy nem kompatibilis azt hello?

[ Szerkesztve ]

(#33) Cingáriusz válasza -AD4M- (#30) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én meg halott embereket látok................hagyjuk már ezt a hülyeséget. :U :W :W :W

(#34) dementor


dementor
senior tag

Nem semmi a gép és ott a plecsni is! :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#35) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kicsit azt érzem, hogy ez a telefon túl van istenítve, egy ilyen fennkölt írás akkor lenne indokolt, ha egy alapvető vízállóság járna a telefonhoz és pl. a nyomásérzékeny kijelző, ami nekik már megvolt, na akkor azt mondom tényleg császár ez a telefon. Az sem ártott volna, ha az alapcsomagba a QHD belefért volna, mert ha valahol akkor itt már indokoltabb, mint a kisebb kijelzővel szereltekél.

A többi dolog rendben van. nem lett rossz az úk Kirin, jó a 4000mAh-s aksi, a minőséggel sincs gond. Csak kisit érzem a teszten a Huawei rásegítését. Mellesleg egész gyorsan megérkezett ide is a tesztkészülék, ez örömteli!

Finn the human

(#36) dokee78


dokee78
félisten

Láttam béta verziós Huawei Nougatot és mintha mások lettek volna a szoftveres gombok.

(#37) ollie válasza joey04 (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, akkor neked a 30 fps megfelel a játékoknál? Ez is hasonló téma. Igenis látni a különbséget az fHD és a QHD között.

***

(#38) monti0222w válasza Matada2.3 (#35) üzenetére


monti0222w
addikt

Miért is alapvető a vízállóság, a QHD-ról nem is beszélve?! Azért, mert neked igényed van ilyenre, azért nem kell leszólnod az adott telefont, amúgy meg vegyél Caterpillar-t ha erre vágysz!

[ Szerkesztve ]

(#39) Viktor0610 válasza monti0222w (#38) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Há' mer' a többiek (-LG) mind vízállóak meg QHD-sek (-iPhone). :D

Samsung Galaxy A54

(#40) sinitar


sinitar
csendes tag

230 k ajánlott vicces egy telefonért ennyi pénzt soha semmilyen esetben sem nem hogy egy huawei ennyiért :Y .

(#41) -AD4M- válasza Cingáriusz (#33) üzenetére


-AD4M-
tag

Nem mindenkinek egyforma érzékenységű a szeme :W
Emellett például látom a projektorok színszétesését (rainbow effect),
de a telefon kiejlzőnél maradva, bizonyos képi tartalom mellett az AMOLED vibrálását is látom szabad szemmel :o

Allons-y!

(#42) Matada2.3 válasza monti0222w (#38) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ennyi pénzért igazán benne lehetne, igény nélkül, hisz akkor mi kerül ennyibe rajta? Más gyártók képesek ennyi pénzért beletenni, ha nem megy akkor meg ott a One+3 fele ennyiért.
Azért alapvető a vízállóság mert ebben az árkategóriában már ezt is újra feltalálták, és egy ilyen értékes eszközt minden szempontból védettnek szeretnék tudni.

Az ajánlatodat köszönöm, sajnos a Caterpillar telefonok nem elégítenék ki a számítási teljesítmény iránti sóvárgásomat, de teljesen racionális felhozni egy ilyen telefont ebben a topikban. :)

Finn the human

(#43) atike


atike
nagyúr

Engem meggyőzött... És ha úgy lett volna "kedvem" ( :DDD ) akkor már boldog tulajdonos lehetnék (egy kedves fórumtárs jóvoltából). Így azonban várnom kell még pár hónapot... Csak nehogy addig jöjjön a V20 és eltérítsen... :DDD

(#44) Cingáriusz válasza -AD4M- (#41) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ha eleget iszom, én még a hangokat is látom ;] :P

(#45) xmaas


xmaas
őstag

Kepeket elnezve nem lett ez se valami nagy eresztes ket kamera ide vagy oda meg mindig kerdeses miert azt eroltetik...Na mindegy majd jonnek a "szakertok " azt megmondjak a tuttit habar a vegeredmeny ottvan es nem valami csodalatos

Ennyi penzert ha mar a tobbi gyarto betudja varazsolni a csucs kategoriaban nekik is illene por/viz minimalis vedelmet biztositani azert baromi jol tud jonni ha neadjisten raboritunk valamit vagy beejtjuk valahova es nem kell kukaba landolnia azert .

Hat nemtudom valahogy nem fogott meg sehogy ez a keszulek nemtudom sokan miert vannak annyira elajulva tole van rengeteg jobban kinezo keszulek a piacon hasonlo erossegu hardverrel ugyan ilyen vagy jobb kameraval nemtudom miert ezt valasztana barki .

(#46) Sinesol válasza Matada2.3 (#42) üzenetére


Sinesol
veterán

Ja, bele lehetne tenni a QHD-t , hogy feleslegesen egye az akksit, tényleg jó ötlet lenne, főleg egy IPS-el...

Telós VR-nek meg szerintem kb annyi értelme, jövője van mint a 3D tv-nek.

[ Szerkesztve ]

(#47) monti0222w válasza Viktor0610 (#39) üzenetére


monti0222w
addikt

Most őszintén ki a f@szt érdekel ki mivel jön ki, miért kell a tőbb után menni!

(#48) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

ezt a vízállósági hisztit nem nagyon értem. Mindenki búvárkodáshoz keres telefont manapság? :U

(#49) Sinesol válasza monti0222w (#47) üzenetére


Sinesol
veterán

Mert ezzel eddig csődítették őket a vályúhoz, ezt ismerik, gondolkodni felesleges.
Pár nagy szám többet jelent a csürhének, mint egy józan ésszel, jól összerakott csomag.

[ Szerkesztve ]

(#50) koshmar


koshmar
őstag

A "füstbe ment" erős lett :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.