Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) utomi


utomi
senior tag

Hát nagy király a telefon gyerekek. A csomagolás nagyon profi ez szerintem már veri az Applet is. Példás. Iszonyat minőségi a telefon is egyébként és végre az EMUI 5 nem rondít bele a dologba. A GO+PLAY nagyon kemény nekem van már egy fehér régebbi de ezt megtartom mert egyrészt tud kihangosító funkciót és lefedi az egész szobát :Y másrészt meg szebben szól. Brutál jó vétel volt. Egyébként független is mert nekem pl. Telenor megy benne.Sajnálom akinek nem jött meg mert megértem őket nagyon vártam már én is. Amúgy a Speedshopot még nem mondtam le meg a MM-et és onnan semmi infó, kussolás van. Szégyen. Mindegy ma úgyis lemondom mindkettőt.Amúgy a fólia nekem inkább tűnik üvegnek vagy csak nagyon minőségi?

(#700) ToXeN

Van egyáltalán újabb? Szerintem ez a legutolsó vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#702) Bilux válasza ToXeN (#700) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem is...

Ezt várjuk
Update to build B126 fixes notification bugs and improves performance and photo quality.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#703) emvy válasza ToXeN (#700) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez a legutolso Europaban.

while (!sleep) sheep++;

(#704) ToXeN válasza emvy (#703) üzenetére


ToXeN
tag

Ne már, nekem nem jók a számok fent :N :)

"The days are long but the years are short"

(#705) Nfsman20 válasza emvy (#699) üzenetére


Nfsman20
tag

Hát ez kb olyan, hogy menj lottózni :D millió az 1-hez, hogy még egy valaki így próbálja ki, szerintem erre a gyártó sem gondolt.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#706) Prime110


Prime110
aktív tag

Látom, itt leginkább a harman/kardon hangszórót vettétek meg, csak kaptatok hozzá egy Mate 9-et! :)
Le sincs a telefon sz*rva, de a hangszóró az jól szól. :)

(#707) Dr.FantastiK válasza Prime110 (#706) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:C :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#708) Nfsman20 válasza Prime110 (#706) üzenetére


Nfsman20
tag

úgyvalahogykb :D de közben lakom be a telót, mocsok jó, csak... hát tényleg nagy, szokni kell majd :)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#709) emvy válasza Nfsman20 (#705) üzenetére


emvy
nagyúr

olyan fura, hogy a vonaton ülve felhivsz valakit headsettel, és közben töltöd a telefont? sima tervezési hiba, nem akkora ugy, de az

while (!sleep) sheep++;

(#710) mentos válasza utomi (#701) üzenetére


mentos
tag

MediaMarktban már van minden szin, el is hozható, a kiszállitásokkal nem tudom mizu.
Épp Győrben melózom, beugrotam a MM-ba megnézni/kérdezni.
most rakták ki kb 1órája, már tiszta ujjlenyomat XD
szép kis jószág, de fogalmam sincs mibe fogom tárolni.

''I love it when a plan comes together,''

(#711) ToXeN válasza emvy (#709) üzenetére


ToXeN
tag

Én gyanítom az csak akkor jelentkezik ha hálózatról töltöd.

"The days are long but the years are short"

(#712) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nektek sincs kitöltve a hangfal garijegye?

(#713) ToXeN válasza vwpolopg (#712) üzenetére


ToXeN
tag

Nincs. :F

"The days are long but the years are short"

(#714) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Nekem még nincs ilyen szépséges szörnyetegem viszont kérnék egy szép hosszú beszámolót (gondolom nem csak én) és egy sample videó felvételt 1080p és 4k ba ha lehet :) köszi szépen előre is nemsokára csatlakozok

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#715) emvy válasza ToXeN (#711) üzenetére


emvy
nagyúr

persze

while (!sleep) sheep++;

(#716) Nfsman20 válasza mjani1172 (#692) üzenetére


Nfsman20
tag

Üdv!

Kipróbáltam, igaz lámpafény volt a szobában. A stabilizálás szerintem kielégítő, fókuszt sem veszít, a minőség is teljesen korrekt, de tényleg néha-néha megakad 30 és 60fps-nél is. Talán 60-nál még feltűnőbb, mert a folytonosabb képen jobban meglátszik a pillanatnyi megállás. Tuti szoftveres a dolog, szerintem ne tartson vissza, biztos javításra kerül.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#717) Nfsman20 válasza emvy (#709) üzenetére


Nfsman20
tag

:D ja szóval vonat, fém asztal... oké. Így érthető. Én azért ráraktam a tokot, ezzel ki is pipálva a gond - szerintem.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#718) Nfsman20 válasza utomi (#701) üzenetére


Nfsman20
tag

Csak minőségi fólia, már rendeltem üveget bay-ről, addig mindenképp marad rajta, amíg meg nem jön.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#719) emvy válasza Nfsman20 (#717) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem, nem fém asztal. Szigetelőt mondtam. Mindegy. Az enyém is tokban van. Pont a foldelessel van gond.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#720) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Törölték a megrendelést, nem jutott hangfal mellé :( De holnap a készüléket átvehetem.
Ez a Mate 9, 8at láttam csak, minöségre veri a Samsung S7 edget vagy a Sony XZ-t? Egy árban van a kettő, azért kérdezem. Tesztek nagyon dicsérik ezt is meg a többit is.

(#721) Nfsman20 válasza emvy (#719) üzenetére


Nfsman20
tag

Bocs, kicsit túlgondoltam a dolgot, szigetelő/vezető=fém :D Akkor azért ez tényleg kellemetlen, ha tokban is csinálja. Majd próbáld ki otthon is, lehet csak vonaton csinálja, otthon már nem.

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#722) Wade0303 válasza tal-garius (#720) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Én nagyon sokat gondolkoztam, a hangfal is baromi csábító volt de végül úgy döntöttem hogy kivárom a júniust és a OnePlus 4-et. Ha eddig kitartott a G2, akkor kihúz valahogy még fél évet.
Ami nekem hiányzik ebből a telefonból az az energiatakarékos, fejlettebb Oled kijelző és a snapdragon processzor. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét, biztos nagyon jó kis teló ez de én 3-4 évig használok egy készüléket és addig teljes supportot szeretnék szoftver terén ez meg jelenleg csak a Pixellel és a OnePlussal érhető el. Utóbbival azért mert teljesen open source és hatalmas xda-s közössége van, a legjobb fejlesztőcsapatokkal így ha már a gyártó le is lassaul a frissítésekkel akkor is lehet számítani a számtalan jobbnál jobb ROMra.
Ez talán a Huawei legfőbb hátránya, hogy a saját Kirin procijukra csak ők fejlesztenek, és mivel rengeteg készülékük jelenik meg minden évben így 1-2 év után a korábbi csúcskészülékeiket is elhanyagolják, xda-s közösség/fejlesztés pedig gyakorlatilag nem létezik.
Fontos tényező még hogy a OnePlus 4ben már 10nm-res csíkszélességű gyártástechnológiával készült proci lesz így sokkal kisebb lesz a fogyasztása, egy 3500-4000res akkuval a 2 nap már durva használat mellett sem lesz probléma.
A OnePlus ráadásul a garanciájában szabad kezet ad a rootra ami szintén egyedüli. 1 dolog pedig sztem mindenképp van ami miatt a root elengedhetetlen: adaway. Egyszerűen fantasztikus a tökéletes reklámmentes android élménye.
Félreértés ne essék, a Mate 9 egy fantasztikus készülék, rengeteg videót megnéztem, 1 hétig elő is volt rendelve nekem is. Az egyetlen ok ami miatt úgy döntöttem hogy várok az amiatt van mert én minimum 3 évre szeretnék telefont.
Azért írtam le ezeket, hátha más is hezitál még, érdemes elgondolkodni ezeken az érveken és hogy megéri-e várni. Akik megvették, azoknak jó szórakozást kívánok hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#723) emvy válasza tal-garius (#720) üzenetére


emvy
nagyúr

Mások. Megepitesi minőségre mindegyik nagyon jó. Az S7 kamerája szerintem jobb, nyilvan mások a fizikai méretek is. Az ujjlenyomatolvaso a Mate9nel jobb. A kijelzo meg az S7nel.

Kérdezz nyugodtan, van mind a kettom.

while (!sleep) sheep++;

(#724) emvy válasza Wade0303 (#722) üzenetére


emvy
nagyúr

Jövőre mindig minden jobb lesz :) Egyebkent a OnePlus sem "teljesen open source", tele van zárt forrású komponensekkel.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#725) magicbox válasza Wade0303 (#722) üzenetére


magicbox
senior tag

Nagy részben igazad van, de a OneOlus-nál mindig van vmi szoftveres zűr. Az OxygenOS messsze van a Stock stabilitásától. Mindenki gányol rá ezer fajta romot. Amennyiben lételemed az állandó rom cserélgetés akkor tényleg az a te választásod. A Huawei romja alapból nagyon egyben van, életem legunalmasabb telefonja a Mate 8, mert nem kell csesztetnem, minden megy, minden működik villámgyorsan. Gyanítom az EMUI5-el és az erősebb hardverrel a Mate9 csak jobb lesz. Csak kapjam már meg... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#726) emvy


emvy
nagyúr

Újabb furcsaság: a taskváltó képernyő megjelenésekor néha feltekeri a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#727) vwpolopg válasza ToXeN (#713) üzenetére


vwpolopg
őstag

Szomorú... Holnap beviszi a garijegyet egy t-pontba, nem ám itt elbliccelik a garit egy majd 100ezres kütyüre...

(#728) utomi válasza Wade0303 (#722) üzenetére


utomi
senior tag

Ami nekem hiányzik ebből a telefonból az az energiatakarékos, fejlettebb Oled kijelző és a snapdragon processzor. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét, biztos nagyon jó kis teló ez de én 3-4 évig használok egy készüléket és addig teljes supportot szeretnék szoftver terén ez meg jelenleg csak a Pixellel és a OnePlussal érhető el. Utóbbival azért mert teljesen open source és hatalmas xda-s közössége van, a legjobb fejlesztőcsapatokkal így ha már a gyártó le is lassaul a frissítésekkel akkor is lehet számítani a számtalan jobbnál jobb ROMra.

Akkor mint volt OnePlus 3 tulaj leírom mi igaz és mi nem szerintem. Egyrészt az az AMOLED a fasorban sincs egy jobb fajta IPShez. Talán takarékosabb de max. ennyi. Sajnos ilyen szempontból csak SAMSUNG jöhet szóba mert az beteszi a saját telóiba az aktuális csúcsot AMOLEDből de a többieknek csak a szar jut. Ez igaz bármelyik AMOLEDesre. OnePlus-nál szerintem konkrétan a max. fényerő gáz. Ez a ROMolás meg mégis mire jó? Egyrészt a OnePlus 3 is addig fog kapni (vagy a 4) új szoftvert gyorsan amíg az az aktuális csúcs. Nézd már meg mikor kapott a OnePlus meg a 2 frissítést. Hát nem lesz őszinte a mosolyod. Az XDA-s ROMok meg olyanok amilyenek, lehet használni de ha pl. a gyári driverek hiányoznak akkor sem mindig tehető csoda na meg egy xy által gyártott ROM olyan is amilyen.

Ez talán a Huawei legfőbb hátránya, hogy a saját Kirin procijukra csak ők fejlesztenek, és mivel rengeteg készülékük jelenik meg minden évben így 1-2 év után a korábbi csúcskészülékeiket is elhanyagolják, xda-s közösség/fejlesztés pedig gyakorlatilag nem létezik.

Ez sem igaz így feltétlen de tény ,hogy kevés az XDA-s dolog de mondjuk én pont a Kirin miatt vettem meg ezt a telefont mert Androidos fronton egyedül ez a CPU (most csak a CPUról beszélek és nem a SOCról) veszi fel a versenyt az Apple megoldásaival. Félelmetes mennyire jól optimalizált és gyors ez a telefon. Ilyen szempontból a Mate 8 is durva volt.

Fontos tényező még hogy a OnePlus 4ben már 10nm-res csíkszélességű gyártástechnológiával készült proci lesz így sokkal kisebb lesz a fogyasztása, egy 3500-4000res akkuval a 2 nap már durva használat mellett sem lesz probléma.

Ne haragudj de ez így egyszerűen butaság. Mert még semmit se tudunk a Qualcomm következő procijáról. Nem hogy hogyan fog teljesíteni és mennyire lesz energiatakarékos. Önmagában a csíkszélesség még semmire se garancia. Ugye megvan az S810 fiaskó. ?!!!!

A OnePlus ráadásul a garanciájában szabad kezet ad a rootra ami szintén egyedüli. 1 dolog pedig sztem mindenképp van ami miatt a root elengedhetetlen: adaway. Egyszerűen fantasztikus a tökéletes reklámmentes android élménye.

Ez sem igaz így. A OnePlus is ugyanúgy megtagadhatja ha akarja a garanciát root esetén. Konkrétan a Root esetén erre fel is hívja a figyelmet. Ahogy a Nexus is. Nincs olyan, hogy te téglázod a telefont romolgatás miatt majd ők meg ezt benyelik. Ha meg nem szoftveres a hiba csak azért egyik szerviz se fog garanciát elvenni már persze ha van annyi esze valakinek, hogy visszaállítja a gyári állapotot szerviz előtt.

Mindezek mellett nem rossz telefon az OP3 csak tudni kell a helyén kezelni. Amennyibe kerül azért nem rossz vétel de csak 1 év és csak külföldi gari van. Itt meg ugye 3+3+3 na meg aki elő tudta rendelni hangfalal annak kis túlzással majd csak egy OP3 árában lett egy szerintem magasabb kategóriás telefonja. És akkor a kijelző méretét még nem is említettem. :R
Ne érts félre mindenki azt vesz amit akar ,nekem meg végképp mindegy de ne állíts olyat ami nem igaz. :R

(#729) sirály69 válasza SzaZso007 (#695) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem most: MHA-L29C432B126

Szerver Hosting Debrecenben

(#730) csubííí válasza emvy (#723) üzenetére


csubííí
senior tag

Én is kérdezhetek? :)
Engem a kijelző érdekelne az S7 - hez képest. A felbontás az nem fontos számomra, inkább a színek, betekintési szögek, fekete/ fehér szín.

(#731) tipuka


tipuka
addikt

G4 -em mellé tettem a Mate 9-et, nem érzem rosszabbnak a kijelzőjét a QHD-hoz képest . :D tény, hogy legalább (!) 25-30 centiről nézem a telefont, nem 5 centiről :)
kamerát még néztem, az lesz a jó "verseny" még köztük :D
hangszóróban bejön, hogy elforgatom és átmegy sztereóba :D 1-2 zenét hallgattam meg, egész jó, bár nem egy boom sound :) (na majd a Mate 10 :P )

(#732) Wade0303 válasza utomi (#728) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Mindig megjelenik rá official cyanogenmod, annál jobb android meg kb csak a nexusokon/pixeleken lévő gyári vanilla android. Az xda-n igen komoly, jó nevű csapatok a hivatalos cm-re alapozva csinálnak ROMokat és azokra simán portolják pl a gyári driveres camera appot, a komolyabb csapatok custom kernelei meg összevissza verik a gyári android kerneleket az én személyes tapasztalataim szerint, legalábbis snapdragon esetében biztosan. Nyilván nem fogom xy noname egyszemélyes fejlesztőcske romját leszedni, csak az "xda devdb" plecsnisek jöhetnek szóba, azok is csak mitán már párszáz ember letesztelte és jók a vélemények. Értelmetlenül, ész nélkül nem romolgatok egy ilyen drága telefonon, de fél ávente egy teljes reflash bizony nem árt, töredezettség-megelőző f2fs fájlrendszer ide-vagy oda...
Tudomásom szerint már 2 év EU-s gari van a oneplusokra. A 3 kijelzője tényleg szar, ebben egyetértünk, a 4ben nyilván komolyabb lesz már.
Az hogy az OLED fejlettebb technológia az tény, ezen nincs mit vitatkozni, nem hiába van a Mate 9 Pro verziójában is az és nem hiába tervezik az iphone 8 legdrágább variánsába is azt tenni. Az igaz hogy jelenleg csak a drágább készülékekben van minőségi amoled ahol ki is jön a technológiai különbség de fél év múlva ez másként lesz.

[ Szerkesztve ]

(#733) utomi válasza Wade0303 (#732) üzenetére


utomi
senior tag

Már ne haragudj de honnan tudod mi lesz az OP4ben? Akkor meg én meg kijelentem, hogy az 1 év múlva érkező Mate 10-ben AMOLED kijelző lesz. Aztán vagy igen vagy nem. :W Ne húzz már föl nem vagy te jós. A One is váltogatja hol IPS hol TFT hol meg AMOLED.

Mindig megjelenik rá official cyanogenmod, annál jobb android meg kb csak a nexusokon/pixeleken lévő gyári vanilla android. Az xda-n igen komoly, jó nevű csapatok a hivatalos cm-re alapozva csinálnak ROMokat és azokra simán portolják pl a gyári driveres camera appot, a komolyabb csapatok custom kernelei meg összevissza verik a gyári android kerneleket az én személyes tapasztalataim szerint, legalábbis snapdragon esetében biztosan.

Hát éppen a CM sem az már ami volt és ami az illeti elnézve a Cyanogen útját ki tudja mi lesz a vége. DE ha neked ez kell akkor nincs mit keresned tovább. Felesleges ezt bizonygatni ,főleg nem a Mate 9 topikban. Szerintem jobban fogod magad érezni a OnePlus 3 topicjában. Köszi. :U

(#730) csubííí

Nem S7 szint. Felesleges is összehasonlítani mert tök más a kettő. Nekem egy i7+ van mellette és attól se nem jobb se nem rosszabb. Tudjuk, hogy milyen brutál az S7/N7 stb. AMOLEDje ezt szerintem felesleges is forszírozni. De IPSek között nagyon is rendben van. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#734) Sword


Sword
őstag

Szerintem nincs rajta a legújabb fw... Nem lehet csak számot kiválasztani az értesítő sávba.

Hangszóró: hát.... többet vártam. Onyx Studio 2-esem, ami valamivle kisebb, 60% az ára kb. sokkal jobban szól. Főleg a mély.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#735) #24536576 válasza Wade0303 (#732) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ez folytatnátok a 1+ topicban?

(#736) bébi67


bébi67
aktív tag

Meg van !
MHA-L29 C432B109SP02 :C
Bruttó 180.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#737) sirály69 válasza Sword (#734) üzenetére


sirály69
őstag

Szerintem a T-s telefonokra csk később fog érkezni frissítés, szokás szerint...

Szerver Hosting Debrecenben

(#738) Wade0303 válasza utomi (#733) üzenetére


Wade0303
aktív tag

A vezérigazgató twitteren egyértelműen kinyilvánította, hogy csak és kizárólag AMOLED kijelzőt használnak a jövőben a telefonjaikhoz.
Oneplus 3 topikba nem megyek mert nem azt a telefont akarom venni, itt meg azért vagyok mert majdnem megvettem ezt.
Mint jeleztem a fejtegetésem azoknak szólt akik még nem döntöttek és lehet mást vennének. Nem tudom minek húzod fel magad ennyire, egy szóval sem mondtam hogy a Oneplus 4 jobb telefon lesz mint a Mate 9, lehet majd belátom 1 év múlva h rosszul döntöttem. Én csupán leírtam a még hezitálóknak hogy miért döntöttem a kivárás mellett.
Többet nem hozom szóba a oneplust, nehogy megpukkadj :D

(#739) emvy válasza csubííí (#730) üzenetére


emvy
nagyúr

Bevallom, én szeretem az IPS-t. Az S7 kijelzoje látványosabb, de szamomra a Mate 9 kijelzoje tökéletes, a régi kedvencemet, a Lumia 1520-at idézi.

while (!sleep) sheep++;

(#740) sirály69 válasza bébi67 (#736) üzenetére


sirály69
őstag

Gratula! Használd egészséggel? T-s ?

Szerver Hosting Debrecenben

(#741) utomi válasza sirály69 (#737) üzenetére


utomi
senior tag

Nem mert semmilyen szintem sem T-s a telefon. A szoftver sem. Ez úgy ahogy van az Európai független verzió. Szoftveresen is. Ne beszélj már hülyeségeket.

(#742) emvy válasza tipuka (#731) üzenetére


emvy
nagyúr

A jelenlegi firmware-el az S7 jobban fotoz, de nekem a kezelhetőség jobb a Mate9-nel.
Ja! Meg hat az S7 vízálló, amikor a feleségem belokott a medencébe ruhástol, akkor hasznos volt :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#744) bébi67 válasza sirály69 (#740) üzenetére


bébi67
aktív tag

Gyári független.

(#745) Sword


Sword
őstag

Akksi egyelőre über brutál, kb. 2 óra képernyőidő, egyébként fél nap használat - elég erőteljesen -30% az akkuból.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#746) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Valaki please tenne fel videót? Tudom MA teszben is van de kíváncsi vagyok hogy user kézben milyen vidiket csinál :) plusz ha lehet leírnátok please hogy mik a benyomások a saját emui ról? Tényleg van benne egy kapcsoló amivel bekapcsolhato hogy 'hagyományos' android menüt kapj?
Köszi előre is

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#747) Nfsman20 válasza Rasnac (#746) üzenetére


Nfsman20
tag

Üdv!

Utóbbira: igen, be lehet kapcsolni, de azért a hagyományostól messze áll. Ömlesztve van minden (tudtommal) nem rendezhető, nem lehet mappába rakni a menüben semmit, csak ABC sorrendben be vannak rakva az appok.
Video meg max holnap... bár lehet megelőznek a többiek.
Egyébként tényleg villámgyors, teljesen logikus, szerethető a felület, pik-pakk testre tudtam szabni az igényeimnek megfelelően. Egyetlen (NAGY) hiány számomra a dupla koppos ébresztés/lezárás. Ez az egy még nagyon be van idegződve a G2-ből.

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#748) emvy


emvy
nagyúr

Ami tetszik: kevés fénynél sajátos stílusa van a kamerának. Nem hibátlan, de lehet vele játszani. Most kajálok valahol egy Ny-Eu-i városban, ez egy zoomolt-croppolt fotó :
Vicces.

while (!sleep) sheep++;

(#749) tipuka válasza Rasnac (#746) üzenetére


tipuka
addikt

Holnap csinálok neked, körbejárom a házat vele :D
Nekem tetszik, egész jól átlátható, 1-2 dolgot kellett csak kikeresnem eddig, ami nem ment elsőre.
Van benne kapcsoló, amivel "hagyományos" menü lesz, tehát odakerül középre a menügomb is.

(#750) DarkStalker7


DarkStalker7
csendes tag

Én úgy hallottam korábban, hogy a kibontáskor már telepíthető a frissítés, most akkor mennyit kell várni rá? :) Ha úgyis független még T-s ként is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.