Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) emvy válasza DarkStalker7 (#750) üzenetére


emvy
nagyúr

Rosszul hallottad. :)

while (!sleep) sheep++;

(#752) DarkStalker7 válasza emvy (#751) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

Tech2.hu írta:

"A frissítés OTA módon fog érkezni a mobilokra, így valószínűleg egyből fel fogja kínálni, amint kibontjátok."

(#753) Nfsman20 válasza DarkStalker7 (#752) üzenetére


Nfsman20
tag

Attól, hogy független, még érkezhet régióra bontva a frissítés.

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#754) mjani1172 válasza Wade0303 (#732) üzenetére


mjani1172
addikt

Szia!
Én is a 3T ben és az s7 edge-ben gondolkodtam.A 3t hátránya az ár! Ha cégre veszed akkor már nem jó.Az most 138 nettó és számla nélkül.Ez 164 nettó,számlával.Itt 3 év gari van és mellé egy kb 90 ezres hangfal.Ha eladod 50 ért akkor már lényegesen olcsóbb mint a 3t.És nekem biztonságot jelent egy magyar gari,mint egy bizonytalan kínai.
Az S7 nagyon tetszett és mivel a kamera és vízállóság nekem fontos ezért végig versenyben volt,de samsungom már volt,így az utolsó pillanatban gondoltam kipróbálok most mást.
UI. a videó gyenge ettől féltem de szvsz kell,hogy javítsanak rajta hisz ez nem méltó ehhez a készülékhez.

[ Szerkesztve ]

(#755) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok! Hétfőn megrendeltem a telót a T-nél a webes felületen. Akkor azt írta, hogy szerdán meg is kapom. Kaptam is rögtön egy emailt, amiben a "Szállításra vár" szerepelt. Hiába írta, hogy meg tudom nézni a weboldalukon a rendelést, hogy hogy áll, az nem mutat semmilyen rendelést azóta se...
Nektek sem mutatta a T weboldala?

(#756) #24536576 válasza Szpisti (#755) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem mutatja. Még mindig jóváhagyás alatt. Sajnos kezdek attól tartani, hogy nem kapok hangfalat, hiába rendeltem meg múlthét csütörtökön.

(#757) Szpisti válasza #24536576 (#756) üzenetére


Szpisti
addikt

Hétfőn estefelé rendeltem, de már nem volt ott az ajándék hangfal. Így én nem is várok olyat. Viszont mintha azt olvastam volna, hogy majd hívni fognak egyeztetés miatt. Hát még ez sem történt meg, így kötve hiszem, hogy ma megkapom...

(#758) sirály69 válasza bébi67 (#744) üzenetére


sirály69
őstag

És hol vetted?

Szerver Hosting Debrecenben

(#759) #24536576 válasza Szpisti (#757) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én is a hívásra várok. Amint hívnak, szerintem a legjobb esetben is másnap vehető át. Amikor hívtam őket, a Black Friday-re fogták, hogy azót el vannak csúszva.

(#761) Bornie127


Bornie127
senior tag

December 3.-án 16:41-kor rendeltem, 5.-én 2:34-kor váltott szállítás alatt státuszra. Ma hajnalban 5:17-kor lett átvehető csomagponton. Telekomos rendelés, hangszóróval. Párom már átvette, otthon vár, csak melóban vagyok.

(#762) ToXeN


ToXeN
tag

Lehet valahogy állítani a vibramotor erősségén?? Még a szomszéd is érzi.

"The days are long but the years are short"

(#763) mjani1172 válasza #45553408 (#760) üzenetére


mjani1172
addikt

A legendákat ismerem,remélem nem lesz rá szükség. :)
Amíg a OP még semmilyen számlát sem ad, addig én nem bízok bennük.Számomra semmivel nem többek mint egy áfacsaló sufni gsm,de ha azt leírom akkor a OP3 topicból kimoderálják,de ezt gondolom pontosan tudod.

[ Szerkesztve ]

(#764) agabe válasza mjani1172 (#763) üzenetére


agabe
addikt

Legyszi legalabb tegyetek off-ba ezeket.

(#754) mjani1172 :
A video annyira gyenge csak nem lehet..en csak a stabilizalas gyengelkedesere gondoltam tesztek alapjan.
Mi az ami nem tetszik benne ?
Akinek Mate8-a van/volt ahhoz kepest szemelyes tapasztalat szerint mennyit fejlodott ezen a teren ?

[ Szerkesztve ]

(#766) #24536576 válasza #24536576 (#759) üzenetére


#24536576
törölt tag

Na, véééééégre felhívott a telekom. Pénteken 2-től vehetem át a megjelölt T-pontban.... 90K telefonelőleggel...

(#767) utomi válasza #45553408 (#760) üzenetére


utomi
senior tag

Mert mintha az OP garancia példás lenne? :W Lehet ott is finomságokat olvasni. :Y

(#768) Sword


Sword
őstag

Azt hiszem a BT minőség nem valami csúcs, talán azért nem jön be a hangszóró. Kiprobalom más eszközzel is majd.
Valaki használja még a BT-t zenehallgatasra?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#769) mjani1172 válasza #45553408 (#765) üzenetére


mjani1172
addikt

A számlás részt nem értem mire gondolsz.
Nekem számla kell,mert elszámolom a cégemben.Az a cég aki intézményes módon nem ad senkinek még kérésre sem az áfacsaló.
Ezen nincs mit ragozni. :R

Sword:eddig csak jókat olvastam róla,minden írásban dicsérték.

[ Szerkesztve ]

(#770) thebear007 válasza mjani1172 (#769) üzenetére


thebear007
aktív tag

Az a helyzet,hogy nem ilyen egyszerű,èn a Honorhoz kaptam számlát,le is könyveltük,majd meglátjuk.
A Samsung valóban botrányosan viselkedett Note ügyben,èn is azèrt hagytam ott őket.
Na megjött az sms nekem is,ma átvehető 12.30-tól:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#771) mjani1172 válasza thebear007 (#770) üzenetére


mjani1172
addikt

Szia!

Lehet eltévedtél de a OP3-ról volt szó. :)
Ők nem szeretnek számlát adni, nem a honor.

Egyébként tegnap mikor átvettem a T-mobile-os folyamatosan okoskodott,de azt is benyögte hogy van mindenhol raktáron rendelni nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#772) ToXeN válasza Sword (#768) üzenetére


ToXeN
tag

Milyen bluetooth? :)

"The days are long but the years are short"

(#773) Sword


Sword
őstag

Hogy kéne itt a memóriában tartani az appokat?
Notification bar transzparencia mértéke nem állítható?

Köszi

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#774) Sword válasza ToXeN (#772) üzenetére


Sword
őstag

Hangszóró, fülhallgató bt-n keresztül :)
Az ok, hogy aptx nincs. Illetve nem OK, de ezt tudtuk, ennek ellenére jobb minőséget vártam. Vagy... Valami beállítást nem találok.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#775) ToXeN válasza Sword (#774) üzenetére


ToXeN
tag

Feltételezem a fejhallgató más telefonnal jól szólt? Én csak ezt a Go+Play-t próbáltam az nagyon szépen szólt.

"The days are long but the years are short"

(#776) Sword válasza ToXeN (#775) üzenetére


Sword
őstag

Ahogy mondod.
Nálam kevés a mély a go playben is.

zsinórral jól szól a fejhallgató, ezért furcsa.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#777) Wade0303 válasza mjani1172 (#769) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Angliában pl már árulja a oneplust a legnagyobb szolgáltató, az O2. Ez alapján előbb utóbb nálunk is lesz majd szolgáltatóknál, ott majd kapni számlát.
Amíg meg nincs hivatalos Huawei márkaszervíz itthon, addig semmivel sem megbízhatóbb a garancia. Ilyen szempontból Budapesten az LG és a Samsung verhetetlen, minden más márkánál a szerencsén múlik, hogy mennyit kell várnod és majd megpróbálnak -e átb@szni.
A oneplust nem Kínába kell gariztatás esetén visszaküldened, tehát nem kínai gariról van szó. Amúgy meg a Huawei is kínai gyártó, tehát ezt a "a kínai készülékek és gyártók megbízhatatlanok" jellegű érvelést pont ebben a topikban mellőzzük sztem.
(Csak azért mertem újra megszólalni, mert ezúttal a garanciális kérdésre szorítkoztam, igéretemnek megfelelően nem megyek bele összehasonlítgatásba hogy melyik telefon miben jobb/rosszabb. Ha ez se fér bele akkor elnézést)

Egyébként a fő félelmem ami miatt nem vettem meg a Mate 9-t az a videó stabilizálás volt, ami a korábbi videók alapján teljes mértékben használhatatlan volt. Jó hír a vásárlóknak, hogy úgy néz ki ez rengeteget javult a végleges firmware-n és már abszolút méltó az árkategóriához:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#778) mjani1172 válasza agabe (#764) üzenetére


mjani1172
addikt

A kép pillanatokra megakad,olyan kockás.Ezt én már több oldalon kiszúrtam,de úgy gondolom ez valami olyan nagy hiba amit nem hagyhatnak így .Én S5 ről váltok ott minden videó számomra 100% -os volt.
Itt kb 50%.
Ezért gondolom hogy csak valami baki lehet.

(#779) Wade0303 válasza mjani1172 (#778) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Nézd meg amit linkeltem, javították!
Boccs, elfelejtettem hogy azért osmoval más a helyzet.
Itt van még összehasonlító videó:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#780) thebear007 válasza mjani1172 (#771) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nem tèvedtem el.Arra cèloztam,hogy a számla mèg nemog garancia arra,hogy kóser a bolt ès a gari.V8-atvettem,magyar bolt,kínai teló.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#781) #24536576


#24536576
törölt tag

Hálistennek a TMX még nem okozott nekem problémát(telefonnál), laptopnál viszont annál inkább. Több hibával adták vissza, mint bevittem, gari meg lejárt közben. Viszont a Huawei is dolgozik egy saját szervizen, remélem minél előbb meglesz.

(#782) sirály69 válasza #24536576 (#781) üzenetére


sirály69
őstag

Mint ha valahol azt írták volna, hogy nem javítják hanem hiba esetén cserélik a telefont....

Szerver Hosting Debrecenben

(#783) magicbox válasza sirály69 (#782) üzenetére


magicbox
senior tag

Én is így tudom. Nem javítgatják a Huawei telefonokat, hanem fő darabokat cserélnek. Para a szét és összerakásnál van :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#784) thebear007


thebear007
aktív tag

Na, átvettem. Nincs még időm nyomkodni, de a telefon minőséginek érződik, és a gyári tok is nagyon kellemes, nem viszi el a telefon vastagságát rossz irányba, mint ahogyan a legtöbb szokta.
Én nem vagyok fólia hívő, ahogy nyomát látom, hogy megmozdul, vagy zavarni kezd, le is szedem róla. Most töltőn van, ahogy lesz időm átpakolom a SIM-eket és tesztelgetem. :DD

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#785) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

az ertesitesi LED ezen is annyira picike ??

RGB ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#786) ToXeN válasza Dr.FantastiK (#785) üzenetére


ToXeN
tag

Igen és igen.

"The days are long but the years are short"

(#787) Dr.FantastiK válasza ToXeN (#786) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:R

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#788) thebear007 válasza Dr.FantastiK (#785) üzenetére


thebear007
aktív tag

Igen, de látszik szépen.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#789) Szpisti


Szpisti
addikt

Na megkaptam az emailt, hogy mehetek a PickPackPontra érte. Nem rossz tegnapelőtt este rendeltem, és még 14 óra sem volt, mikor jött a mail... Senki nem hívott fel. Küldték és kész. Valszeg azért mert az egyik társkártyám hűségét hosszabbítottam... :)

(#790) Dr.FantastiK válasza thebear007 (#788) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

az jo, mert ez is fontos. :))
Beleszerettem en is ebbe a keszulekbe, de megvarom ugyvolt hogy lessz 6 Gb RAMos is belole ..Ugye ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#791) thebear007 válasza Dr.FantastiK (#790) üzenetére


thebear007
aktív tag

Magyarországon nem forgalmazzák hivatalosan. De lesz EU-s verzió belőle állítólag.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#793) SzaZso007 válasza Dr.FantastiK (#790) üzenetére


SzaZso007
tag

...ahogy azt a "gazdink" írta... Ráadásul amit én eddig láttam, ott egyiknél sem volt feltüntetve a "B20"... :-/

(#794) mjani1172


mjani1172
addikt

böngészi a microSD, az OTG és az FTP tartalmakat

Ez érdekelne engem ilyet én nem látok.

(#795) magicbox válasza #45553408 (#792) üzenetére


magicbox
senior tag

Különben hogy jött össze, hogy viszed a mate 8 és mate 9 topikot is? Mondjuk én örülök neki :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#797) bébi67


bébi67
aktív tag

Teszt képek
Huawei Mate 8; P 9 ; Mate 9 képek az Esztergomi Bazilikáról.
Nem egy időben, még csak nem is egy évszakban készültek, totál automata módban. Csak úgy, hogy legyen mit összehasonlítani. Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek. Túl sok mindent nem szabad levonni három képből, de azért érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#798) Dr.FantastiK válasza bébi67 (#797) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

egyertelmu ! a Mate 9 reszletgazdagabb. :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#799) tipuka


tipuka
addikt

toltam pár muzsikát a telón, de mintha a telefon alján lévő hangszóró hangosabb lenne, mint a beszédhangszórón kiáradó zene. :D nálatok is így van?

[ Szerkesztve ]

(#800) Bilux válasza tipuka (#799) üzenetére


Bilux
veterán

Így

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.