Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) thebear007 válasza #91166208 (#339) üzenetére


thebear007
aktív tag

Előrendeltem,jobb csomaggal,mint most van,ez így 160 bruttó.Nekem lejön mèg az Áfa is,szóval ennyièrt megèri:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#352) thebear007 válasza Sword (#344) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ott is annyi van,hogy single vagy dual.Attól függ,akarsz-e mellè egy sd-t.Ha nem,mehet a kèt kártya.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#353) #91166208 válasza thebear007 (#351) üzenetére


#91166208
törölt tag

En beszeltem az ugyfelszolgalattal, mert ugye ok mar latjak mennyi lesz a telefon ha alairok meg 2 evre, de en meg nem...azt mondta a holgy,hogy 110 lesz a telefon. :R

(#354) thebear007 válasza #91166208 (#353) üzenetére


thebear007
aktív tag

Az szèp.Nekem üzletim van,lehet,ez az oka.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#355) magicbox válasza #91166208 (#353) üzenetére


magicbox
senior tag

Ez picit kevésnek tűnik. Nem mondott kb. 80.000 előleget is véletlenül?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#356) Sword válasza #24536576 (#346) üzenetére


Sword
őstag

A probléma az, hogy ha nem mondtak igazat, akkor csak megjelenés után derül ki. Ez elég komoly rizikó, ennyit nem ér a hangszóró (van legalább ilyen jó itthon).
De, azt mondta az csóka, hogy dual simes, majd azt mondta, hogy biztos ami biztos feljebb megy és megkérdezi, hogy biztos legyen.
Utána mondta, elvileg felelősségel, hiszen megvan a hívás azonosítója, amivel vissza lehet keresni, hogy mit mondott.
Ha ezek után meg meri venni akinek kéne dual sim, hajrá.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#357) Sword válasza thebear007 (#352) üzenetére


Sword
őstag

Ez van ott:

Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

Card slot
microSD, up to 256 GB (dedicated slot) - single SIM
microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot) - dual SIM

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#358) thebear007 válasza Sword (#357) üzenetére


thebear007
aktív tag

Igen,elvileg kèt verziója lesz,megnèztem èn is.Viszont a nèmet T a dualt adja,ezt:
https://www.t-mobile.de/shop/handy/0,4855,2963-_477635-0-13674;CNC-1,00.html

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#359) Sword válasza thebear007 (#358) üzenetére


Sword
őstag

Itt legalább odaadom van írva.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#360) Sword válasza magicbox (#345) üzenetére


Sword
őstag

A Mate 8-nál ez van írva a Telekom oldalán:

"SIM-kártya típusa nano
SIM-kártyák száma 2"

A Mate 9-nél nincs.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#361) mjani1172


mjani1172
addikt

Megrendeltem én is.Ha eladom a hangszórót olcsóbban, akkor jó árban is.

(#362) utomi válasza Sword (#356) üzenetére


utomi
senior tag

Én nem látom annyira kockázatosnak mert két dolog miatt:
előfizetés nélkül 210e a készülék a T-nél ami pont 20e-el kevesebb mint bárhol máshol ugyanúgy 3+3+3év garival+ adják a 90e forintos hangfalat amit ha nem kell eladsz 50-60e-ért gyorsba és máris rengeteget nyertél az üzleten. És független a telefon ez biztos hiszen oda is van írva a Termékjellemzőknél. Plussz ha ennyire kritikus a dual sim akkor 14 napon belül még így is bármikor visszaküldhető ugye hiszen webshopos rendelés. Szerintem ez bőven megéri a kockázatot arról nem is beszélve, hogy ha valakinek meg single kell akkor most Best Buy a Telekomnál a cucc, főleg a hangszóró miatt ami csak ott jár!!!

[ Szerkesztve ]

(#363) thebear007 válasza mjani1172 (#361) üzenetére


thebear007
aktív tag

Lesz egy pár a piacon:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#364) mjani1172 válasza thebear007 (#363) üzenetére


mjani1172
addikt

Várható volt :))

(#365) mentos


mentos
tag

edigital-nál viszont mától előrendelhető 0%os hitellel!
Így már elég jó ajánlat az is, be is nevezek egyre csak nem tudom milyen szinű legyen.
Fehérre gondoltam alapból, de jo lett volna látni azert a többit is.

''I love it when a plan comes together,''

(#366) Sword válasza utomi (#362) üzenetére


Sword
őstag

Ez így van. Sajnos nálam kritikus a 2 sim, viszont potyára nem hosszabbitanek hűséget.
Nem látom az esélyét annak, hogy véletlenül Dual sim-es. Gyakorlatilag biztos vagyok abban, hogy el kell állnom a szerződéstől.
Így megveszem áfás számlára rendesen.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#367) thebear007 válasza Sword (#366) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem mind a 4 cégesem lejárt hűséges, megpróbálom, úgyis kell egy az új kollégának. Most egy Honor v8-at nyúzok, a Note 7 után Samut nem veszek többet. Azzal sincs gond, jól teker, de a kínai része nem az igazi.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#368) thebear007 válasza thebear007 (#367) üzenetére


thebear007
aktív tag

Amúgy ha le tudod írni az ÁFÁ-t, akkor nettó 180 körül veszed, az azért már kellemes. Nekem így kb. 130-ban lesz.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#369) Sword válasza thebear007 (#368) üzenetére


Sword
őstag

Igen, így lesz. Az előfizetés viszont nem céges, azzal buknam az áfát, de van kamatymentes reszlet + hangfal.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#370) gabesz839


gabesz839
senior tag

Ez a hangszóró csak előrendelőknek jár?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#371) DarkStalker7


DarkStalker7
csendes tag

én is előrendeltem Telekomtól, és már nagyon várom, hogy jövő héten megfoghassam. Az nem bánt, hogy Single-sim-es, mert nem vagyok az a nagy üzletember, csak egy kollegista, akinek a L735-je már kezd kimúlni. Szerintetek ha 6.-tól rendelhető, akkor az előrendelőknek mikor fogják kiküldeni a telefont?

(#372) DarkStalker7 válasza gabesz839 (#370) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

Én úgy értesültem róla, hogy az első 100 előrendelőnek jár, de lehet inkább addig, ameddig a készlet tart :D

(#373) DarkStalker7 válasza mentos (#324) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

alapból jár hozzá a 3+3+3 garis cucc, ha a HiCare-ben regisztráljuk magunkat a telefon megvásárlását következő 1 hónapon belül.

(#374) thebear007 válasza gabesz839 (#370) üzenetére


thebear007
aktív tag

Igen,amíg a kèszlet tart.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#375) DarkStalker7 válasza Sword (#326) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

hidd el, mindenki aki előrendelte, már nagyon várja. én úgy várom hogy WP-ről visszatérjek Androidra. Sajnos a WP 2 éve még jó volt, de nem látok előrehaladást, szóval megéri a váltás. Meg hiányolom az Androidot :D . Ez az EMUI még ismeretlen számomra, de remélem megkedvelem igazán, mert tapogattam már Mate 8-at, P9-et, P9 Lite-ot, és wáó. Kicsit iPhone-os érzésem volt, de mégis Androidos a kezelőfelület.

Ja igen, aki figyeli a Huawei híreit, az tudhatja, hogy a kibontást követően már kapunk egy kisebb javítást a telefonnak. Alább linkelem a PhoneArena-s cikket a frissítésről.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#376) sirály69 válasza DarkStalker7 (#375) üzenetére


sirály69
őstag

Igen, már települt is és közel 600 Mb volt...

Szerver Hosting Debrecenben

(#377) DarkStalker7 válasza sirály69 (#376) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

ja hogy neked már megvan a Mate 9, de jó neked :) grat hozzá és használd sok szeretettel :)

(#378) tipuka válasza DarkStalker7 (#372) üzenetére


tipuka
addikt

hát remélem benne voltam tegnap este az első 100-ban, mert idegállapotba kerülök, ha nem kapok hangszórót.

(#379) Sword válasza sirály69 (#376) üzenetére


Sword
őstag

Honnan durrantottad?
EU verzió?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#380) DarkStalker7 válasza tipuka (#378) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

utánam írták, hogy amíg a készlet tart, szóval lehet nem az első 100 kapja meg, hanem amíg a készlet tart :D szóval szerintem megkapod :) én is este 9-kor adtam le a rendelést, szóval nagyba reménykedek, hogy kapok mellé egyet :D

(#381) Bilux válasza tipuka (#378) üzenetére


Bilux
veterán

Ez a baj hogy nem tudni, majd jövőhetén kapunk értesítést, hogy sajnos mi már nem kapunk?!
Vagy hogy működik ez az előrendelés Telekomnál!?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#382) #24536576 válasza Bilux (#381) üzenetére


#24536576
törölt tag

Megrendelted, ott van a rendelésnél a hangfal is. Innentől megkapod. Ha már nem lenne készleten, már a megrendelés folyamán tudatták volna.

Én arra várok, hogy felhívjanak végre... Tegnap rendeltem meg, de még semmi, gyanítom ma már nem is lesz, jön a 7vége is, fasza.

Azt tudja valaki, hogy a mobil előleg összege mitől függ?

[ Szerkesztve ]

(#383) DarkStalker7 válasza Bilux (#381) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

Most érdeklődtem chat-es beszélgetésben Telekomnál, azt írja, hogy nincs kikötés, hogy csak az első 100 kapja meg, mindenki megkapja, aki előrendelte.

(#384) thebear007 válasza #24536576 (#382) üzenetére


thebear007
aktív tag

Van ott egy olyan rèsz is,hogy dec.6-al vehető át.A rendelès státusza:kèszletre vár.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#385) Bilux válasza #24536576 (#382) üzenetére


Bilux
veterán

Igen dec 6 után várd a visszajelzést

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#386) #78121280


#78121280
törölt tag

Telekom készülékesei szerint Dual SIM-es, ennek megfelelően frissítve is lett a termékjellemző adatlap. :)

(#387) Sword válasza #78121280 (#386) üzenetére


Sword
őstag

Pff....
Na, most van a dilemma :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#388) Sword


Sword
őstag

Megrendeltem (hihi :) ).
Itt jegyzem meg, hogy de jó lenne, ha tudná egyik kéz, hogy mit csinál a másik.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#389) #24536576 válasza Sword (#388) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hálistennek az én infóm lett a befutó. :D 3+3+3 év gari is jár tutira.

[ Szerkesztve ]

(#390) utomi


utomi
senior tag

Ezek után most komolyan ki az aki nem a Telkomnál veszi meg 210-ért előfizu nélkül vagy akár Dominóval amikor 230e bárhol máskor és máshol még hangfal sincs amit ha megtartasz király ha meg eladsz akármennyiért az csak bónusz. Jelenleg kijelenthető, hogy a Telekom Best Buy vevőhely. Személy szerint le is mondtam az eddigit.(Gyorsbolt)

(#391) Sword válasza #24536576 (#389) üzenetére


Sword
őstag

Jaja :)
Addig azért nem mertem volna berizikózni 2 kilót, amig nem írják ki az adatlapra vagy mást bíztatni rá.

Ja, speedshop lemondás egy telefon volt. Szegények :( Persze ha nem lett volna a hangszóró, nem érné meg a 2 év hűség.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#392) mjani1172 válasza Sword (#391) üzenetére


mjani1172
addikt

Miért nem vetted hűség nélkül? Ugyanannyi nem?

(#393) Sword válasza mjani1172 (#392) üzenetére


Sword
őstag

Így még a részletfizetés beugrott :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#394) ToXeN válasza sirály69 (#376) üzenetére


ToXeN
tag

És igaz a frissítésről, hogy már nem csak számként jelennek meg az értesítések?

"The days are long but the years are short"

(#395) Sword válasza ToXeN (#394) üzenetére


Sword
őstag

Az új frissítés óta nem :)

Mármint igen, igaz, azt írták .) Persze jobb tudni egy tulajtól.

Engem az érdekelne, hogy a mobilnet hogy megy 2 simről. Egyszerre? Külön-külön, kapcsolgatva?
Prioritás van?

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#396) #24536576 válasza Sword (#393) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akkor viszont a rablánc nem igazi rablánc. Ha máshol veszed, akkor is fizetheted a részleteket. Nekem mondjuk pont kapóra jött ez az egész. Ahol melózok, nagyon gyatra a telenor vétele, a telekom jó, pár hete akartam is előfizetést náluk. A kamatmentes részlet is jól jön, 90K-s ajándék se kutya, ráadásul kártyafüggetlen, teljesértékű Mate lesz. (Y)

#395: Ahogy olvastam, az 1. Sim hely a teljesértékű 4G+, a második csak 3G-t tud. Sógor Honorjából kiindulva váltogatni kell, hogy melyik simről menjen a net.

[ Szerkesztve ]

(#397) sirály69 válasza DarkStalker7 (#377) üzenetére


sirály69
őstag

Köszi!

Szerver Hosting Debrecenben

(#398) Sword válasza #24536576 (#396) üzenetére


Sword
őstag

Ezért vállaltam be. Jó, hogy ide járok :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#399) sirály69 válasza Sword (#379) üzenetére


sirály69
őstag

EU Verzió. Mocha brown...
A barátom szerezte. ;]

Szerver Hosting Debrecenben

(#400) Sword válasza sirály69 (#399) üzenetére


Sword
őstag

Nekem is az a szín tetszett a legjobban.
Aztán az arany.
Aztán a szürke. Utobbói lett, T-nél csak az van.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.