Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) thebear007 válasza mentos (#647) üzenetére


thebear007
aktív tag

Hát, nálam változatlan. Gondolom Pest messzebb van:) Én a Pólusba kértem.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#652) ToXeN válasza thebear007 (#651) üzenetére


ToXeN
tag

Nekem a GLS azt írta emailben, hogy délig megérkezik a Duna Plázába a rendelésem. A Telekom oldalán meg az van, hogy a "futár kiszállításra átvette".

"The days are long but the years are short"

(#653) DarkStalker7


DarkStalker7
csendes tag

szerintetek ha ma nem tudom átvenni, akkor holnap ki tudja hozni?

(#654) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Meg is hozta a futár :) Ez a hangfal brutálisan nagy :D

(#655) #91166208 válasza DarkStalker7 (#653) üzenetére


#91166208
törölt tag

ki persze..csak hívd fel a futárt, hogy tudjon róla, hogy ma ne menjen - vagy ha esetleg volt már nálad, akkor van egy értesítőd akkor szintén szólj neki, mert ha nem hívod nem viszi holnap,hanem holnap után!

[ Szerkesztve ]

(#656) Rasnac válasza vwpolopg (#654) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Es persze brutálisan is szól :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#657) tipuka


tipuka
addikt

nekem 14-17 között hozzák ki, de 15.30-kor lépek itthonról, anyumnak odaadják attól független ,hogy azt írják csak nekem adható át? :)

(#658) DarkStalker7 válasza tipuka (#657) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

oda kéne adja, nekem is ( majdnem ) hasonló a problémám, csak én kollégiumba vagyok csütörtökig, ide meg nem akartam kérni a csomagot :D én már felhívtam a futáromat, azt mondta hogy ez bizalmas csomag, de csak át tudja venni anyám.

(#659) tipuka válasza DarkStalker7 (#658) üzenetére


tipuka
addikt

nagyon jó, már tiszta izgatott vagyok. :D

(#660) electro91 válasza tipuka (#657) üzenetére


electro91
tag

Telekomos csomag? Akkor nem biztos én már jártam így ott volt a futár páromnál és hiába beszéltem vele telefonon hogy adja oda neki nem adta oda. De reméljük nem jártok így.

(#661) DarkStalker7 válasza electro91 (#660) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

én odaírtam megjegyezésbe hogy édesanyám tudja átvenni, meg a változtatáshoz másik címet kellett megadni, megadtam a nevével, ha addig is apám aláírása kell, aki csak este 8-kor érkezik minden nap haza, akkor nem tudom mi a franc lesz :)

(#662) agabe


agabe
addikt

Volt aki már tegnap megkapta.
Elég megnézni a HARMAN GO+PLAY Mini hirdetéseket (eddig kettő van :)) )

(#663) ToXeN válasza agabe (#662) üzenetére


ToXeN
tag

Én kétlem, hogy 40-nél többért el lehetne ezeket adni. De kíváncsian várom az eredményt.

"The days are long but the years are short"

(#664) #91166208 válasza electro91 (#660) üzenetére


#91166208
törölt tag

én GLS-nél dolgoztam.. futár függő, hogy odaadja-e vagy sem..mert bizalmas csomagnak számít és csak az veheti át akinek a nevén van és ő is csak akkor ha bemutatja a személy igazolványát.. és ha a futár úgy dönt, hogy odaadja akkor azt a nevet kell ráírni akinek a nevére szól a csomag, de ez okirat hamisításnak bizonyul és a futárt még ki is rúghatják ha kiderül..DE van egy olyan feltétel is..ha van megbízása annak aki otthon van, de az is csak ügyvéd által vagy közjegyző által kiállított , hivatalos pecsétes dokumentum akkor veheti át más ! tehát egyszerűbb odakérni ahol vagy és nincs belőle gond.. :R

[ Szerkesztve ]

(#665) thebear007 válasza ToXeN (#663) üzenetére


thebear007
aktív tag

GSM boltokban használtan is 60-tól felfelé vannak kirakva. Nálam még mindig semmi :W

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#666) Rexton


Rexton
tag

Ez a hangszóró gyerekek...

(#667) #24536576 válasza thebear007 (#665) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ennyit ér, hogy még csütörtökön megrendeltem. :/

(#668) tipuka válasza electro91 (#660) üzenetére


tipuka
addikt

igen telekomos. most jött meg 5 perce a cucc, de jóóó :D
a telefon dobozát alig vettem észre a b@szó hangszóró mellett, ennek van ám súlya meg mérete :Y
és még ki se bontottam a telefont :C

(#669) DarkStalker7 válasza #91166208 (#664) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

de nem érted, hogy akinek át kéne venni, csak este 8-kor ér haza? bemutatunk neki egy hivatalos T-Mobile-os papírt vagy valamit, de nehogy egy ilyen kis dolog miatt legyen gond.

(#670) #91166208 válasza DarkStalker7 (#669) üzenetére


#91166208
törölt tag

értem mi a bajod hidd el... ezért kell odakérni ahol vagy..de ez miatt lesz gond, nem fogja odaadni... mert az állását nem kockáztatja egy telefon miatt... én se tettem anno, pedig karácsonyi ajándék volt...sajnos a szabály az szabály..megmondta anno a főnökség.. ha odamerem adni és kiderül, ki leszek rúgva! és a címem velem kiabáltak , nem a főnökkel :W

(#671) DarkStalker7 válasza #91166208 (#670) üzenetére


DarkStalker7
csendes tag

ja akkor megértem, csak ez a hivatalos név akin van az előfizetés, az nem az enyimén, se édesanyámén nincs, szóval hiába kérem ide, ha az előfizetőnek a neve kell, aki meg ahogy korábban mondtam késő este ér haza, ez a problémám. de majd lesz valami.

(#672) #91166208 válasza DarkStalker7 (#671) üzenetére


#91166208
törölt tag

akkor anyud se, sőt te se veheted át.. csak az akinek a nevén van az előfizetés.. és ha odaadja a futár mondj egy imát, de szerintem nem fogja... oda kell kérni ahol megtalálható az előfizető, feltételezem dolgozik , tehát a munkahelyére , a futár oda fogja vinni, mert ez a dolga :)

[ Szerkesztve ]

(#673) Bornie127 válasza DarkStalker7 (#671) üzenetére


Bornie127
senior tag

Én pont emiatt kértem csomagpontra, cserébe csak holnap fogják hozni, azt mondta az üf.

(#674) DarkStalker7


DarkStalker7
csendes tag

ja csak t-mobilenál nem tudtam csomagpontra kérni, itt a probléma :) na mindegy, köszönöm szépen a segítséget, megpróbálom megoldani az ügyet :)

(#675) Tamás34


Tamás34
senior tag

Látom szép lassan mindenki megkapja várva várt csomagját! :) Nekem Mate 8-am van, két hete 60.000Ft-ért hoztam el Telekom-tól szinte ingyen volt, megvagyok vele elégedve, de azért nagyon kíváncsian várom a véleményeteket a telefonról!!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#676) agabe válasza ToXeN (#663) üzenetére


agabe
addikt

eddig 70 alatt nincs...igaz első nap, és akit kérdeztem az sem akarja még olcsóbban adni, de talán pár nap múlva ;]

(#677) thebear007 válasza Tamás34 (#675) üzenetére


thebear007
aktív tag

Dec.1-es rendelés, üf. szerint holnapi napra viszik csak a Pólusba....... :W

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#678) mjani1172 válasza Tamás34 (#675) üzenetére


mjani1172
addikt

Én is azt rendeltem de semmit nem kaptam.Aztán jött ez.

(#679) tipuka


tipuka
addikt

nagyon jó pakk lett. van rajta fólia, minőségét nem tudom így 5 perc alatt megmondani. :D
meg adtak hozzá tokot is, bár azt nem merem rárakni egyelőre. :D
a pakkban van usb type-c átalakító is, aminek nagyon megörültem, direkt nem vettem új kábeleket/átalakítót itthonra, éreztem ,hogy lesz egy ilyenem. :D (főleg, hogy van qc-s tőltő, 2,4a-s kábel stb.)

[ Szerkesztve ]

(#680) #24536576


#24536576
törölt tag

Felhívtam a Tét, hogy mi a ***** van már. Kis hölgy azt mondta, hogy még a Black Friday miatt vannak elúszva, de felvesz engem holnapra, visszahívásra. Mondtam, hogy jobb lenne minél előbb, így felírt mára. Remélem tényleg hívnak, és minden jól megy. Bár már a holnapi átvételben se reménykedek.

(#681) lacus83 válasza tipuka (#679) üzenetére


lacus83
senior tag

Hát olyan lettem mint egy gyerek :P A hangszoró brutális,eladni akartam de asszony azt mondta enyimééé ;]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#682) nebancsa


nebancsa
senior tag

Gyors volt a telekom, arról van valakinek infója telenornál mikor és egyáltalán lesz -e?

(#683) beteg válasza nebancsa (#682) üzenetére


beteg
őstag

Jó, de milyen a telefon? :D
Aki már megkapta, írhatna első élményt! :)

Csak futni kell!

(#684) thebear007 válasza nebancsa (#682) üzenetére


thebear007
aktív tag

Volt már szó róla, hogy valszeg januártól. gondolom a T megoldotta, hogy az elején csak ő árusíthassa.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#685) Nelman válasza beteg (#683) üzenetére


Nelman
tag

Nagyon jónak tűnik így elsőre. Piszok gyors. :) Gyönyörű képe van, nagyon jó a fényerő is. Az ujjlenyomat olvasó piszok gyorsan feloldja a képernyőt. Eddig +++ :)

(#686) SzaZso007


SzaZso007
tag

Hello Boldog Mate 9 tulajok!
Valaki le ellenőrizte már a Telekomtól megérkezett "palacsintasütőjén" a kártyafüggetlenséget?
Illetve, akinek van tapasztalata a legutóbbi javításról... videofelvételnél még mindig "darabos", vagy javult a minőség?

(#687) Sword válasza SzaZso007 (#686) üzenetére


Sword
őstag

Igen, T Vodafone kombo megy.
Nagyon baba telefon.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#688) lacus83


lacus83
senior tag

HiCare regisztráció simán megy.
3+3+3.
Arany Vip tagság done.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#689) magicbox válasza lacus83 (#688) üzenetére


magicbox
senior tag

Szuper :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#690) Bilux


Bilux
veterán

Nincs új frissítés
B109SP02 ami a telefonon van.
Független duál sim-es :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#691) Nfsman20


Nfsman20
tag

Nos kérem, beléptem én is a klubba :D most hoztam el az üzletből (oda kértem, 2.-ai rendelés, Makó). Én is először a hangszóróra cuppantam rá, hát beszarás. Van jó hangcucc a TV-hez, nyilván azt nem üti, de ez, méretéhez képest brutális!

Telóról később, most aktiválom a sim-kártyám :D

szerk: nektek is volt a teló dobozában két fekete kerek matrica? az mi a bánat? :D

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#692) mjani1172


mjani1172
addikt

A videóról írjatok,mert ha nem jó nem hozom el. :))

(#693) beteg válasza Nelman (#685) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#694) #91166208 válasza Nfsman20 (#691) üzenetére


#91166208
törölt tag

gratulálok a telefonhoz...ha lesz időd légy kedves fényképezz vele párat most este és nappal is és írd le a véleményed a képekről , hogy milyeneket csinál, nagyon érdekelne és lehet mást is..köszönjük :R

(#695) SzaZso007 válasza Bilux (#690) üzenetére


SzaZso007
tag

Nem tudom az Övé milyen verzió volt, nem írta...
[link]
Lehet, hogy a boltból már evvel jön ki. Talán.

+1: Akkor nyilván Telekomos animáció és egyéb hü..ségek sincsenek rajta, ugye? Ugye!?

(#696) #24536576


#24536576
törölt tag

Sok értelme volt felhívni a telekomot. :D Hiába ígértek mára visszahívást, ez nem történt meg. :C Hab lenne a tortán, ha a töketlenkedésük miatt pl nem kapnék hangfalat úgy, hogy 1-én megrendeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#697) DarkStalker7


DarkStalker7
csendes tag

Nálunk is otthon megérkezett a telefon, alig várom már hogy nyomkodjam, felpezsdült a vérem így egy zárthelyi után :D nagyba ki akarják nyitni a szülők, így elrontanák nekem az élményt, mondom hozzá ne nyúljatok, enyém a pillanat és a telefon :D

(#698) Bilux válasza SzaZso007 (#695) üzenetére


Bilux
veterán

Teljesen szűz.
Nem tudom melyik a legutolsó szoftver nekem ez

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#699) emvy


emvy
nagyúr

Talaltam egy apro hibat: ha toltes kozben hasznalsz fulhallgatot mikozben a telefon szigetelo feluletre van teve, akkor elofordulhat, hogy hatterzaj keletkezik.

while (!sleep) sheep++;

(#700) ToXeN


ToXeN
tag

Na nekem nem talál új frissítést OTA és számok vannak értesítések helyén. Hogy lehet feltenni az újat? Jelenleg valami MHA-L29C432B109SP02 bármit is jelentsen ez

"The days are long but the years are short"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.