Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32141) mouzrr


mouzrr
őstag

Valakinek volt olyan hibajelensége mostanában, hogy rengeteg appot nem indít el a telefon? Újraindítás sem segít, egy appra rábökve elkezdődne a betöltés és visszadob a főmenübe.

(#32142) fericske válasza mouzrr (#32141) üzenetére


fericske
addikt

Haldokló akkucella okozhat ilyet.
Egyébként nem csinál ilyet az enyém.
Még minden eredeti rajta - 7 éves -, 12 emui, 10 android.

(#32143) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziasztok!

Egy hete egy reggelre behalt a telón a gyári telefonáló app. Nem lehetett vele felvenni a hívást, ha kimenőt indítottam, akkor meg nem lehetett lerakni, csak a teló kikapcsolásával / újraindításával.
Másik telefon appal simán ment.
Igenám de így nincsen beszélgetés felvétel ami nekem fontos.
Ezért is maradtam ez idáig Android 10 / Emui 10 pároson. Olvastam, hogy a huawei call recordel lehal az Emui 12 -től.
De hát nincs veszíteni való, telefonálni csak kell. 4 Gigás emui 12 felrak, telefon app is rendbejött, hurrá. Mondanom sem kell, hogy szerintem mindenben bénább lett a teló. (Minden értesítés ugyanúgy rezeg. Nem lehet megkülönböztetni érzésre hogy viber, messenger, vagy bármi más jelez e. Osztott képernyő behozása kényelmesebb volt régen. Fentről két legördülő menü is pfuuj...)

De a legfontosabb, hogy a call recordernek annyi. A menüben ott van, h hívások rögzítése, de nem rögzít semmit. Appok közül törlöm a call recordert, felrakom a legfrissebb 12 höz valót, de így sem működik.

Mit tudok tenni ezzel?
Gondoltam váltok S23/24 re, ott régió váltással szintén van natív rögzítés.
Köszönöm

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#32144) eurolac válasza Ádyka (#32143) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Régen volt ilyen telóm, ezért néha néha visszanézek nosztalgiázni a topikba....

A hívásrögzítőddel kapcsolatban: anno én is belefutottam ebbe a hibába, hogy a frissített rendszerhez való újabb apk nem működött.
Talán még ha ebbe a csoportba is visszakeresel, de talán a P30 pro topik biztosabb lenne....van valahol egy menüpont, ahová a régi call recorder betette magát és ott maradt uninstall után is. Ezért nem működik a frisebb call recorder apk. Arról a helyről el kellett távolítani és utána az újabb ver. apk már jó volt. Sajnos már nem emlékszem mi a pontos menete a dolognak, vagy 3-4 éve játszottam végig a dolgot. De ha a keresőt használva rábukkansz valamelyik csopiban a leírásra, egy gondoddal kevesebb. Nagyon könnyű volt megoldani csak már nem emlékszem rá mit hol kellett törölnöm!

Hátha tudtam segíteni.....

Eurolac

(#32145) ystuc válasza Ádyka (#32143) üzenetére


ystuc
tag

Szia! App Galleryből töltsd le a True Phone applikációt, és ne engedd, hogy Play áruházból frissüljön! Nagyon jó a gyári tárcsázó helyett és van benne hívásrögzítő, ami tökéletesen működik. A teljes verziót érdemes megvenni, ha próba után beválik. Én lassan egy éve használom nagy megekégedettséggel.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#32146) edward2 válasza GEIL (#32134) üzenetére


edward2
addikt

Csak lenne mire cserélni. Eszméletlen a piac jelenlegi állapota.

(#32147) ystuc válasza edward2 (#32146) üzenetére


ystuc
tag

Az attól függ mennyit szánsz rá. Én tavaly nyáron, 5 és fél év után döntöttem a csere mellett. A Honor jó alternatíva, nekem bevált.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#32148) edward2 válasza ystuc (#32147) üzenetére


edward2
addikt

Honor jó lenne ha abbahagynák a lekerekített kijelzőt. Ár amúgy kb mindegy lenne.

(#32149) GEIL válasza edward2 (#32146) üzenetére


GEIL
addikt

Amikor megvettük, akkor kb 200 ezres teló volt......most 200 ezer körül ott van pl egy Samsung A55 5G, ami mindenben zsebreteszi az akkori "flagship" mate 10 pro-t..... az már 120 hz...stb stb. Simán van alternatíva. Picit szájhúzva de váltani kell vagy elmegy felettünk az idő. :o
A lovaskocsi is jó volt, de már inkább guruljunk személyautóval.....a széthajtogatós térkép is jó volt, de inkább már GPS-szel navigálunk..... ;]
Több mint 7 éves készülékről beszélünk...megette a kenyere javát és a szoftverfrissitések csak rontottak rajta....ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#32150) Vovi1 válasza GEIL (#32149) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Hú, ez borzasztó, nem tudok szó nélkül elmenni a véleményed mellett. A telefon használók 70-80 %-nak fogalma sincs arról mit tud a telefonja és nem is használja ki a lehetőségeket. Telefon, üzenetek, internet, fényképezés, zenehallgatás, egyszerű játékok és kész. A 20 +-5 év és a jó műszaki érzékű generációk más tészta, de ez a kisebbség. Az emberek kb 60 %-a funkcionális analfabéta. (régi adat, szerintem romlott)

Két Huawei között volt S22+ telóm, kész katasztrófa volt. Fél évig bírtam azután kuka.
A 6 és fél éves - 2017 november elején jelent meg - M10pro-m a mai napig kiválóan működik. A kameráját közel visszaállították. Most P60pro-m van, az egyik legjobb kamerával, - bizonyos feltételek között a 10 pro eredeti szoft-al eléri annak a minőségét, több 100 fotó szubjektív összevetése alapján. A szoftver és a hardver is nyilván sokat fejlődött azóta, más lett, sokkal okosabb. Ha meghal a teló, azért már nem érdemes javíttatni, talán már nincs is hol.

(#32151) GEIL válasza Vovi1 (#32150) üzenetére


GEIL
addikt

Te egyszerűen elfogult vagy és ahogy olvassuk fotós képesség oldalról írsz. :U :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#32152) edward2 válasza GEIL (#32149) üzenetére


edward2
addikt

2x próbáltam már váltani: Realme 9pro+ meg Xiaomi 12T pro. Mindkettő vissza lett küldve gyorsan.

A55 meg van családban. Inkább nem. :)

(#32153) Ádyka válasza Ádyka (#32143) üzenetére


Ádyka
őstag

Visszatérve a callrecorderre.
Alkalmazások között ott volt a régi vagy a fel nem települt recorder maradványa. Fene tudja melyik. Pedig korábban már leszedtem. Mindegy. Le lehetett végre törölni. Ezután települt a 12 re való.
Tökélets lett, már csak egy dolog bosszantó.
Az előző verzió amr be rögzített. 4 perc 700 Kb lett.
Most m4a ba rögzít. 4 perc több 4,5 Mb. :Y
Másnál is ilyen? Nem lehet formátumot változtatni?
Köszi

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#32154) GEIL válasza edward2 (#32152) üzenetére


GEIL
addikt

Amiket írtál azok kb vicc kategóriás telók....közelségérzékelő szenzor is "gatya" rajtuk...stb. :DDD

2024 van....Samsung vagy Apple.....ezek a lehetőségeink, ha jó minőség, 4-6 év támogatottság és frissités, IP védelem és jó kamera kell egyszerre. :K
Drágák....igen....de manapság mi nem az ? :W

Samsung oldalról: S23 / S24 (ultrát ajánlom)

Apple oldalról: minimum a 13-as (14/15 is) széria és csak a PRO verziók (120 hz kijelző)

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#32155) edward2 válasza GEIL (#32154) üzenetére


edward2
addikt

Az hogy vicc azt nem tudom. Samsung nekem nem jön be. Ultrák szélessége meg főleg túl van minden limiten nálam.

Sony 1 VI ha valóban visszaváltanak emberi képarányra.

(#32156) olajbogyo válasza edward2 (#32155) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Az én kezemben az S23 ultra is majdnem kicsinek tűnik, jó nem egészen, de lapát kezeim vannak. Imádtam a mate 10promat, most is megvan szegényke. De a Samu telóm valami brutál ugrás minden tekintetben. Úgy mint fotózás, videózás terén, de pl a fülessel, amivel a matet is használtam, valami brutál hangzású lett! Nekem a pen is, ami az ultrákhoz jár, hát valami eszméletlenül jól használható. Minden alkalmazásnak külön hangerőszabályzó, wifi sebesség....mind mind elképzelhetetlenül pöpec. A rutinok beállítása valami hihetetlen jó, szinte mindenhez, minden beállítható, automatikus indulásra, helyhez, időhöz, alkalmazáshoz. Igaza van "Geil" kollégának, eljárt az idő a mate10 pro fölött. Eszméletlenül felhasználó barát minden téren. Viszont nagy kár, hogy kicsinálták a huaweit amerikai ukázra!

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#32157) edward2 válasza olajbogyo (#32156) üzenetére


edward2
addikt

Appok elfutnak amiket használok. Gesztusvezérlés megy tökéletesen nova launcherrel. Nem fotózok sem videózok telefonon csak vészhelyzetben. Lehet eljárt az idő a 10pro felett, de szerintem azt is nézni kell ki mire használja a telefont.

(#32158) name


name
csendes tag

Helo, régebben voltak ilyen beállítások:

-az akku csak 85%-ig tölt fel, így kíméli az akkut

-az ai figyeli a töltést és elhalasztja a teljes töltést vagy valami ilyesmi, nem pontosan így van leírva.

Ezek valamiért eltűntek. Az android verzió ugyanaz, gyári visszaálítást csináltam, azóta egyszerűen eltűnt.

(#32159) fericske válasza name (#32158) üzenetére


fericske
addikt

Szia,

Csinálnál képernyőképet a releváns menüről?

(#32160) name válasza fericske (#32159) üzenetére


name
csendes tag

Erről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.