Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) kali válasza duckymusic04 (#26848) üzenetére


kali
legenda

Annál a verziónál működnie kellene pedig, többem vosszaálltak róla itt is.

(#26852) xZer0kidx válasza Gerybut (#26843) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Megértem, ezek jogos érvek...

Én még kitartok. A remek üzemidő, sebesség, tárhely, kijelző méret mind mellette szól, a szoftvert meg remélem gatyába rázzák HA helyreáll a béke...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#26853) kazanka válasza koxx (#26849) üzenetére


kazanka
őstag

Nincs itt semmi fröcsögés,csak gusztustalannak tartom hogy becsapják az embereket,ha jól megnézed 10 ből 9 szolgáltatós és tisztelet a kivételnek ki sem írják csak azt hogy gyári független/szinte már mind az/ és mikor rákérdezel akkor tudod meg hogy Vodafonos vagy T-s Kihozzák kis beugró,nagy tarifa,utána meg letiltják.Az értékelésekben ez nem látszik mert mikor megveszed minden rendben van.A bíróságnak meg semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#26854) golyós


golyós
őstag

Mekkora vicc már, hogy a P Smart is megkapta a 9.1-et.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#26855) 485


485
aktív tag

Megtaláltam a tökéletes telefont!
Iphone 8+ fotózásra, Mate10pro minden másra :DDD

(#26856) eurolac válasza golyós (#26854) üzenetére


eurolac
senior tag

Pont az előbb olvastam én is....tényleg vicc! Ettől függetlenül szerintem van remény, hogy mi is megkapjuk. Ha meg kihagyják a telónkat...no comment.

Eurolac

(#26857) zoleeno1 válasza golyós (#26854) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen... Nekik nem volt még 9.0, igy 8.0 után rögtön ezt kaptak...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26858) Gerybut válasza xZer0kidx (#26852) üzenetére


Gerybut
tag

Nos, ősszel semmi értelmes teló nem volt a telekomnál...főleg azért lett ez, meg az nfc,akksi,amoled, gyorstoltes miatt. Én csak részletre szoktam telot venni:U
Idén jött az A50 de főleg az A70....úgyhogy kicsit megbántam , hogy nem vártam, de az előzőnek törött volt a kepernyője..plusz 60-70ért is nagyon jó telok vannak tavalyhoz képest....ha most vennék tuti A70 6,7 col talán elég lenne már. Meg ettől a buta AoDtól kiégek lassan..

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26859) 485


485
aktív tag

azt tudja valaki, hogy miért aktív a kijelző fényerő, amikor ki van kapcsolva az automata?

(#26860) xZer0kidx válasza Gerybut (#26858) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az A70 jó választás lenne nagy kijelző, nagy aksi, jó hardver + jól működő AOD :D ja és vezetékmentes töltés.

Az M10pro-ban ez az egyik bajom, hogy nem elég az ,hogy rossz az aod még a gyors kapcsoló panelről sem lehet vezérelni. Na de majd a 9.1-el...

Ezt leszámítva továbbra is az egyik legszebb telóm ami valaha volt...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#26861) Gerybut válasza xZer0kidx (#26860) üzenetére


Gerybut
tag

Szerintem az A 70 nem tud vezmentes töltést :Y , vicces lenne 120ért :)
Én is gyakran kiveszem a tokból és gyönyörködök benne, mert odaba..
Mi az a gyorskapcsoló panel?

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26862) punky10 válasza kazanka (#26853) üzenetére


punky10
addikt

Ne haragudj,de ez így nem 100-as...Szinte mindegyik telefon topicjában felhívják a figyelmet erre.Használt telefon vásárlásakor kérek az eladótól valamit,ami igazolja,hogy a saját telóját adja el.Én eddig az összes telefonom,amit tovább passzoltam(nem sok volt,mert többnyire elment a családban)dobözában,számlával és gyári tartozékokksl adtam el.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26863) kazanka válasza punky10 (#26862) üzenetére


kazanka
őstag

Értelek.Valószínűleg olyan telefont nem sokat találsz amit a tulajdonos árul itt ezen az oldalon.Megnézheted van aki 5-6 szolgáltatós telefont árul.Sajnos én kettőbe estem bele.Egyik még akkor volt mikor az Iphone 4 új volt.Nagynehezen megfogtuk a gyereket,3 tárgyaláson voltam,mindent megnyertem,de pénzt azóta sem láttam egy forintot sem.A gyerek kapott 200 óra közmunkát és 35 ezer büntetést,de mivel igazolta hogy értelmi fogyatékos gyereke van a bírónő a pénzbüntetést el is engedte.A másik eset itt történt kb 1 éve.Vettem egy Note 8 telefont,kereskedőtől letiltás elleni garanciával/ gondoltam,kereskedő,csak nem ver át/ egy hónap múlva letiltották.Kártalanított de jól nem jöttem ki belőle,buktam rajta vagy 20-25 ezret.Szóval ez így működik,sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#26864) xZer0kidx válasza Gerybut (#26861) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igaz, tényleg nem tud... kár érte. Az M10pro ból is hiányzik nekem.

A lehúzható értesítési sáv kapcsolóira gondoltam... ott igazán elférne egy aod kapcsoló mondjuk a wifi és a bluetooth gomb mellett.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#26865) Gerybut


Gerybut
tag

Egy kérdés, ha egy telefon dual Simes az automatikusan kártyafüggetlen? Van még egyáltalan ilyen szolgáltatóhoz kötött baromság?
Tehát ha telekomosként vásárol valaki telenornál dual simes telot, utána beleteheti a telekomos simjét, mintha misem történt volna?

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26866) kali válasza Gerybut (#26865) üzenetére


kali
legenda

A kétkártyás telefonok jellemzően függetlenek már - mind a két foglalat tekintetében - minden szolgáltatónál, az egykártyások a Telenor és a Vodafone kínálatában kérdésesek, gyártója és típusa is válogatja, hogy függők vagy függetlenek, a Telekomnál régóta független már minden telefon.
A Mate 10 Pro egykártyás verzióban jelent meg minden szolgáltatónál, de sehol sem volt azon hálózati zár az első pillanattól.

(#26867) Gerybut válasza kali (#26866) üzenetére


Gerybut
tag

Köszi!

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26868) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Hol tudnék jó árban ilyen készüléket vásárolni? A bőven 160 ezer forintos ár nem sok egy közel 2 éves típusért? Egyébként az én ízlésemnek ez a készülék felelne meg, nem tetszenek a notch-ok és a rádiuszos kijelző sarkok, amiket mostanában erőltetnek! :(

(#26869) #04441088 válasza surgyi (#26868) üzenetére


#04441088
törölt tag

(#26870) golyós válasza surgyi (#26868) üzenetére


golyós
őstag

90-100ért vegyél használtat amin még van 1 év gari.Újat nem vennék már. 160ért már Mate 20 pro is van garival.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#26871) golyós válasza punky10 (#26862) üzenetére


golyós
őstag

Mit érsz a papírral? Adás-vételivel is kitörölheted. Ha a szolgáltató letiltja, őt sem érdekli az adás-vételi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#26872) _CICAFIU_ válasza kazanka (#26863) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Egyszerű. Ésszel kell vásárolni. Csak olyan mobilt érdemes/ajánlott megvenni ahol az eladó lefényképezi a számlát amin látszik hogy hol vette. (Media markt, euronics.....) Így kapásból elkerülhetjük a letiltást. Sokan egyből ráugranak a legolcsóbb legjobbnak tűnő ajánlatra anélkül hogy megbizonyosodnának a telefon előéletéről. Körültekintően kell vásárolni főleg ha ennyi pénzt kiad az ember.

Huawei P30

(#26873) beyruth82 válasza golyós (#26871) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez így van.Hivatalosan még részlet alatt álló telefont el sem lehetne adni.Volt ismerősöm aki vett így egy telót.Akitől vette még "letiltás elleni" garanciát is adott(ami ugye egy nemlétező fiktív dolog).Szolgáltató tiltott mert a régi tulaj nem fizette a részleteket ismim bement és ott mondtak neki nem is vehette volna meg a telefont amíg reszlet van rajta őket nem erdekli így járt.Csak úgy lehet venni részletes telót ha magát az előfizut is átvállalja az új tulajdonos jelölt!
Viszont nem mindenki akarja átvagni a másikat.Én is eladtam tavaly 2 előfizus telefont is egyik januarban járt le másikat még jövő januárig fizetnem kell.Eszembe sem jutott hogy ne fizessem.Gondolom nem én vagyok a világon az egyetlen ember aki így gondolkodik.

(#26874) deka10


deka10
senior tag

Én is vettem korábban még egyet, így már kettő van a családban, de alaposan körbejártam a dolgot, és csak is kizárólag boltban vásárolt kifizetett készüléket nézegettem. Akkor abban az ár kategóriában nem számított az a 15 e felár, és nyugodtabb is voltam. Végül amennyi, kiegészítővel sikerült megvenni, nem is volt drágább mint a szolgáltatós egy sim-es.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#26875) kazanka válasza deka10 (#26874) üzenetére


kazanka
őstag

Igazából nem értek egyet veled,mert bolti garanciás telefont ugyan úgy nem szabad megvenni mint szolgáltatóst.Itt meg az a probléma hogy a telefont nem tudod honnan szerzik be,régió problémák lehetnek,elejti a hívást,nincs térerő megg hasonlók.Az esetleges garanciáztatásról meg nem is jó beszélni.Hetekig űlnek a telefonon,húzzák az időt, hogy majd megunja a kedves vevő és legközelebb eszébe sem jut hogy visszahozza.

_CICAFIU_: Sajnos azt írják a hirdetésbe hogy gyári független,A tájékozatlan azt hiszi hogy ha minden simel működik,minden rendben is van. Tudok olyan esetet hogy kifizetett telefont letiltottak,mert a tarifacsomagot nem fizették. Szolgáltatós telefont csak Vitamax és a Telekomnál Dominó csomagost szabad megvenni azzal nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#26876) _CICAFIU_ válasza kazanka (#26875) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ezért is írtam hogy csak azt szabad megvenni ahol lefényképezik a számlát. Onnantól nincs probléma. Akik meg ez nélkül csak megveszik mert az volt a legolcsóbb éppen és átverik azt nem tudom sajnálni.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#26877) kazanka válasza _CICAFIU_ (#26876) üzenetére


kazanka
őstag

Teljesen igazad van

(#26878) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Amelyik telefonba alaplapot cseréltek, azt is le tudja tiltani a szolgáltató?

(#26879) kali válasza bokarcsi71 (#26878) üzenetére


kali
legenda

Ha hivatalos úton, jótállás/szavatosság keretében történ a csere, akkor igen.

(#26880) deka10 válasza kazanka (#26875) üzenetére


deka10
senior tag

Bocs számomra a bolt a hivatalos viszonteladó a többi sufni gsm-et én nem tekintem boltnak, de igazad van nem volt egyértelmű (nem ismerhetik az értékrendemet). Javítanám, az én véleményem szerint is hivatalos viszonteladótól származó telót érdemes vásárolni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#26881) kazanka válasza deka10 (#26880) üzenetére


kazanka
őstag

Csak egy ingyenes telefonodba kerül hogy megtudd ki a hívatalos viszonteladó:06 80 482 934

(#26882) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Smartshop.hu-ról vásárolt valaki ilyen készüléket, esetleg kellett garanciáztassa velük? Használtan lenne egy Mate 10 Pro hozzájuk tartozó garival,de a neten olvasva eléggé lehangoló a bolt véleményezése! :O

(#26883) punky10 válasza golyós (#26871) üzenetére


punky10
addikt

Hogy mit érek a Papírral.? Talán igazolja azt, hogy az eladó tényleg a telefon birtokosa, vagy csak éppen nála van. Egy szolgáltató akármilyen számlája nem elég, Telekomosként pl csak a Dominóval vásárolt telefont fogadom el...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26884) kazanka válasza punky10 (#26883) üzenetére


kazanka
őstag

Néhány hsz-el ezelőtt ugyan ezt írtam.Vodafon Vitamax,Tmobil Dominó sajnos a Telenor és a UPC-t nem tudom ugyan olyan veszélyesek.

(#26885) spanyoll


spanyoll
addikt

Ujjlenyomat olvasó csak nálam rosszalkodik?

Lehet a nyár miatt, hogy zsírosabb a kezem és izzad vagy én nem tudom, de 10ből 3x veszi be, amúgy csak zizeg mint a hülye, aztán miután lepucolom pólóval az olvasót akkor olvassa be rendesen.
Kalibráltam újra ujjat, hátha az a baj, de nem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#26886) punky10 válasza kazanka (#26884) üzenetére


punky10
addikt

A többi szolgáltatót nem ismerem, de Dominósként nem tudom mi miatt korlátoznák a beszélgetéseiteket...Ha Dominoban veszel telefont, akkor szinte olyan áron vásárolsz, minthateljes áron, egy műszaki címekkel foglalkozó céggel lenne kiadásod...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26887) bokarcsi71 válasza kali (#26879) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszi szépen.

(#26888) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Nem akartam végigolvasni ezt a rengeteg hozzászólást idő hiányból kifolyólag. Elnézést ha olyan kérdést teszek fel,ami már többször szerepelt.

Nos,használtan vásárolnék egy ilyen telót...mire kell odafigyeljek,van valami típus probléma,vagy gyakori gond amit könnyen ki lehet deríteni? Hogy vagytok megelégedve a készülékkel összeségében?

Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat!

(#26889) zoleeno1 válasza surgyi (#26888) üzenetére


zoleeno1
addikt

Elég, ha az utolso 50-et atolvasod, kb pont ez volt most a tema...
A keszuleknek tipushibaja nincs, ami nem kis szo. Az enyem majd 2 eves, elovetelben vettem, mind a rendszersebesseg, mind az akkuido olyan, mint amikor kivettem a dobozbol, ami szamomra is kb hihetetlen, de igy van.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26890) beyruth82 válasza zoleeno1 (#26889) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam is így van :K

(#26891) Klaya1986 válasza surgyi (#26888) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Nincs semmi típushiba szerencsére. Én bátran vennék használtan is ilyen telefont. Már sajnos nagyon jó áron hozzá lehet jutni. De pl egy hibátlan, mondjuk még 1 év garis mate 10 pro, 100ert kB nagyon jó választás.

(#26892) kazanka válasza surgyi (#26888) üzenetére


kazanka
őstag

Sok mérgelődéstől,szívinfarktustól óvod meg magad, ha kizárólag,olyan telefont veszel ami nem szolgáltatótól származik és nem bolti garanciás.Nekem ez a véleményem

(#26893) coyotex


coyotex
tag

Üdv mindenkinek.Két kártya van a telóba.A 2sim az aktív mobiladat.De nincs mindenhol hálózat(digi).Van arra lehetőség hogy ha nem talál hálózatot automatikusan váltson át a mobiladat az 1sim-re? Nem találtam ilyen lehetőséget csak manuálisan.

(#26894) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Azért, ez már a vicc netovábbja szerintetek is........nem?

[link]

Mert akkor itt mi is van kérem? Az a google indoka arra, hogy mégis inkább használhassa az androidot a huawei, hogy mégiscsak jobb ha így rejt nemzetbiztonsági kockázatot , mintha a huawei saját android alapokon nyugvó op. rendszerével tenné ugyanezt?! Értitek, nem? Noooormális? Most akkó van kockázat, vagy nincsen? Ha van, akkor az mégsem akkora baj?
Megy már a besz@rás amcsi oldalon, mióta a napokban nagyon komoly üzletet kötöttek az oroszokkal. Az orosz átadta az arcfelismerő szoftverük licencét, a kínaiak meg építik ezerrel az 5G-t Oroszországban.
Csak érdekességképpen jegyezném meg, hogy belenéztem az utóbbi napokban jó pár optikai rendezőszekrényekhez közv. csatlakozó hálózati berendezések rendezőibe(munkámból kifolyólag), hát nem tudom, de még mindig úgy gondolom, hogy a Huawei eszközök 90% os többséget élveznek. Egyszerűen nem lehet őket lecserélni....szvsz. Most a Digi gőzerővel próbálja bővíteni a mobil lefedettségüket. Gondolom, hogy anyagi megfontolásból egy másik gyártó(nem Huawei) termékeit szerezték be, és nem boldogulnak vele, komplett városrészek/falvak/községek szakadnak/szakadoznak le a hálózatról állandóan. A hiba elhárítása abból áll, hogy rakják be az utólag mégiscsak megrendelt Huawei-s elemeket. Több száz méter optikai kábelt cseréltek, mert a mérések több tíz decibeles csillapításokat jeleztek, de hiába, mert a megoldás az volt, hogy az elemeket kellett Huawei-re cserélni. Ezt csak mint érdekességet mondtam el. Ja, és idetartozik, hogy ..." a történet kitalált, a valósággal történő megegyezés, kizárólag a véletlen műve lehet..." :K

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#26895) bandigyerek válasza olajbogyo (#26894) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Egyszer már írtam valahol, de újra: megy itt az autós-beszaratós játék, hogy ki rántja félre hamarabb a kormányt, csak az a baj, hogy mindenki valamelyik kocsiba ül és veszettül szorítja a majrévasat...

(#26896) fdisk


fdisk
őstag

Srácok! Nektek jó a telenor hívásnál? Ma kb senkivel nem tudok normálisan beszélni, mert a túloldalon recsegve vagy egyáltalán nem hallanak engem.
Ugyanott a Telekomnak semmi baja.
Ráadásul a két hanghívás között óriási minőségbeli különbség van.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26897) blt.62


blt.62
őstag

Szio! Venni akarok egy ilyen mobilt és most árulnak egy egy évest 70 ezerért.
Azt szeretném kérdezni hogy van olyan program a mate 10 pro-ban ami átmásolja az adatokat a samsung a6+ mobilomról?

MegtorloXp

(#26898) plaszy válasza blt.62 (#26897) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Szerintem a Phone Clone app.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#26899) blt.62 válasza plaszy (#26898) üzenetére


blt.62
őstag

Szerinted mindent átmásol? Mint két samsung között a "smart switch"?

MegtorloXp

(#26900) plaszy válasza blt.62 (#26899) üzenetére


plaszy
őstag

Kilehet jelölni, hogy miket szeretnél.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.