Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) beyruth82 válasza elprimo (#26649) üzenetére


beyruth82
veterán

Dehogy kapjuk!
Ha ki is egyeznek végül és nem tiltják le a huaweit az androidról mi már akkor sem kapunk új android főverziót az tuti.Ez a telefon 9.0-án marad végleg.

(#26652) Gyugyu1987 válasza Iomega (#26639) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Igen, utána sejtettem. Köszi.

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#26653) zoleeno1 válasza beyruth82 (#26651) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezt igy azert nem lehet még kijelenteni, varjuk meg a végét:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26654) Iomega válasza 7Heads Drago (#26650) üzenetére


Iomega
őstag

Lényeg, hogy nem fog lefrissiteni magától. Rányomsz, hogy később és utána elutasítás.

Ezeket is kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26655) 7Heads Drago válasza Iomega (#26654) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az alsó opció viszont már hatással lesz az üzikre is, nem?
Mármint hogy semmilyen netes dolog nem jön át alvóban....
A wifi nálam amúgy is nagyrészt ki van lőve.
Nagyobb letöltéseknél viszont csak arról töltök. Na meg az áruház frissítéseit is arról nyomom ha már sok van.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26656) Iomega válasza 7Heads Drago (#26655) üzenetére


Iomega
őstag

Nekem nem fontos, hogy este működjön, a telefon is ki kapcsol automatikusan, mert időzítettem. Este nálam minden áramtalanítva van.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26657) Roland2722 válasza beyruth82 (#26651) üzenetére


Roland2722
csendes újonc

Miért ne kapnánk meg akkor? Tudomásom szerint 2 foverzió frissítést támogatnak legalább. A 9.0 volt az első.

(#26658) beyruth82 válasza Roland2722 (#26657) üzenetére


beyruth82
veterán

Biztosra veszem hogy nem fogjuk

(#26659) Tsebacsi válasza beyruth82 (#26658) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bemondásra ez így kicsit nekem erős :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26660) robee19 válasza Roland2722 (#26657) üzenetére


robee19
tag

Én csak egy frissítés támogatását olvastam a minap az egyik cikkben, a program kapcsán. Úgy írta "legalább" egy főverzió frissítés....

(#26661) golyós


golyós
őstag

Nálunk az ipari parkban gyártják Huawei-ék az 5G hálozatot a világnak. Mivelna gyártó cég amerikai, jelenleg áll a gyártás.
Nem jó hírek.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#26662) elprimo válasza beyruth82 (#26658) üzenetére


elprimo
junior tag

Szerintem simán jön a 10es még, de biztos nem elsők között :)

(#26663) beyruth82 válasza elprimo (#26662) üzenetére


beyruth82
veterán

Egyenlőre úgy áll a dolog hogy android sem lesz nemhogy főverzió frissítés egy majd 2 éves készülékre....
Persze minden lehetséges és annak az ellenkezője is de egy esetleges megegyezést követően sem tartom valószínűnek az android q-t egy kifutott modellre.

(#26664) Buckey válasza beyruth82 (#26663) üzenetére


Buckey
senior tag

Én meg azért vettem ilyen kategóriájú készüléket, mert reméltem, hogy legalább 2 főverziót kap az „eredetin” felül. Erre kap egy kamerahibásat, és utána meg (elvileg) le van, le lesz sz@rva. Hogy ez kinek a hibája (gyártó vagy egyéb), az szerintem lényegtelen a felhasználó részéről.
Én ezután nem gazdagítom okostelefon árával egyik gyártót sem, főleg a Huaweit, ha túléli. Szándékosan kicseszni a fogyasztóval, több mint gyökérség! Ha nem javítanak, akkor megérdemlik a sorsukat (és a többi ilyen gerinctelen féreg).

(#26665) _DiEGO_ válasza Buckey (#26664) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Buckey

Akkor szinte az összes gyártó ...
Mert ha technikailag megfelel és memóriában 3-4-6GB ott figyel rengetek telóban , lazán adhatnák az újabb OS -t. Azt majd felhasználó eldönti, hogy akarja vagy sem az újabbat... had a felhasználó döntsön , hogy akár némi sebesség kárára is , de kell neki az újabb OS .
Jah , de nem erről van szó . Fogyasztó társadalmat építettek ki , tehát cserélni le , ha kell az ÚJ.
Holott arról kellene szólnia , hogy az újabb OS kevésbé HW igényes biztonságosabb stb.

Jah és a javított SW által még jobb képeket lehet csinálni stb... Pedig de szerettem volna egy P10 Máté Prót :U

Így utólag is bánom , de már túl tettem magam rajta :U

(#26666) Buckey válasza _DiEGO_ (#26665) üzenetére


Buckey
senior tag

Nem is adom el, mert jó készülék, a 8-as droid van ismét rajta. De azért, amennyit kértek érte, nem ilyen támogatást vártam.
Jó ez a fogyasztói társadalom, mindig az új, a pénz meg majd lesz (vagy hitel), a gazdagok meg nem tudják hova tenni a hasznot. Csak mikor a sok szemétnek titulált eszköztől mozdulni sem lehet, mindent beszennyez, akkor ehetik a pénzt, rághatják a bankkártyát, már késő lesz.
Most még nem látják, nem engedik láttatni, de már vége a Föld nevű bolygónak. Csak körül kell egy kicsit nézni és meglátni a valóságot.

(#26667) beyruth82 válasza Buckey (#26666) üzenetére


beyruth82
veterán

De tudják hová tenni.A profit(haszon) maga a cél.Minnél több annál jobb.A profit egy részét vagy akár teljes egészét újra tőkeként be lehet fektetni és még több profitot termelni vele a végtelenségig.Környezetszennyezés?Társadalmi egyenlőtlenségek?Elidegenedő,kiüresedő,értéktelen társadalmak?Nem számít csak a minnél több profit termelése.Ez a kapitalizmus.

(#26668) Buckey válasza beyruth82 (#26667) üzenetére


Buckey
senior tag

Oké, hogy ez a kapitalizmus. De meddig lehet ezt következmények nélkül csinálni?
Mert ahogy most kinéz ez a sárgolyó, az már katasztrófa. Minden szennyezett, a genetikai sokszínűség megszünt, az időjárás teljesen megbolondult stb.
Jó, oké, lehet, hogy sokan ezt túlzott hisztinek veszik, de elég csak a második legalapvetőbb szükségletünket nézni, a vizet. Hol lehet igazi, tiszta vizet találni a természetben, amit nyugodtan meg is merne az ember inni? Mert kb. 2-300 éve mindenki ásott kútvizet illetve patakból merített vizet ivott. És ez „csak” a víz!
A növények, az oxigéntermelő „gépek” kiírtásáról és következményeiről még szó sem esett.

De semmi baj, majd a gazdagok vesznek új Földet a Föld-boltban, mert sok pénzük lesz.
Sajnos rossz a felfogás, de legalább kapitalizmus van, és az a lényeg!

(#26669) bigrock válasza Buckey (#26668) üzenetére


bigrock
addikt

Nyilván, ha szocializmus lenne, akkor azonnal jönnének éveken át a fő verzió frissítések a telefonunkra, mert előírná az Ötéves Terv... :DDD

(#26670) Buckey válasza bigrock (#26669) üzenetére


Buckey
senior tag

Az sem jobb. :DD
Vissza kellett volna fogni magát az emberiségnek úgy 100 éve, vagy legalább pár évtizede, mikor már érzékelte, hogy baj lesz. De a pénz fontosabb azoknak, akik tehetnének is valamit.
Sebaj, a természet majd helyrehoz mindent.

(#26671) 7Heads Drago válasza Buckey (#26668) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Addig amíg a szar gyártáson van a hangsúly ne várj változást.
És ez nem csak kínára igaz, hanem mindenkire.
Nem éri meg hosszú távra gyártani.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26672) Buckey válasza 7Heads Drago (#26671) üzenetére


Buckey
senior tag

Nem is várok változást, én már tisztában vagyok a következményekkel, ami igencsak fájdalmas lesz (főleg a mostani tizenéveseknek).
És nem csak Kína a hunyó, Kína csak ment a „divat” után. Bejött neki, és most ő a mumus.

(#26673) elprimo válasza beyruth82 (#26663) üzenetére


elprimo
junior tag

Szerinted régi egy 2 éves csucskeszulek?

(#26674) mirci18 válasza Buckey (#26585) üzenetére


mirci18
addikt

Van különbség?
Ugyanolyan felismerhetetlen paca mindkettő.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26675) mirci18 válasza Iomega (#26601) üzenetére


mirci18
addikt

Van is rá valami bizonyíték vagy ez is csak egy újabb konteó.
Miért vennék azért újabb Huawei telefont mert a réginek már elvileg gyengébb lett a kamerája?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26676) elprimo válasza mirci18 (#26675) üzenetére


elprimo
junior tag

Pont azért :) aki fotós nem igazán tud mit tenni.

(#26677) mirci18 válasza beyruth82 (#26663) üzenetére


mirci18
addikt

Nem értem azt hogy egy erősen botrányos minőségű 9-es droid után ki és miért vár egy újabb érdemleges újítás nélküli szoftver verziót.
Nem szívtatok még eleget?

Évről évre adnak ki új android főverziókat.
De igazából óriási fejlődés nincs sem olyan dolog ami miatt megérné egyikre vagy másikra váltani.
Itt ment hónapokig a sírás hol azért mert nem jött hol azért mert megjött de rosszabb lett.
Kinek jó ez?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26678) beyruth82 válasza elprimo (#26673) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen az természetesen.A huaweit és a samsungot leszámítva a többi gyártó csak egy év garanciát ad a telefonokra meg úgy általában véve is ha megnézed minden erre a max 2 éves ciklusra van beállítva (frissítések, előfizetések, tervezett elavulás,stb).

(#26679) jansky1


jansky1
senior tag

Mutatnátok 2 képet, ami legjobban szemlélteti a 8-as és 9-es verzió közötti képminőség különbséget? Amiket ide betesztek, azok alapján nekem tök mindegy melyik van fent.

(#26680) ΞΔGLΞ válasza Iomega (#26601) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 9.0 alatt futó kamera szoftver nem úgy dolgozik, ahogy a 8.0-ban. A minőség rontása, tudatos volt a Huawei részéről.

Ez teljesen nyilvánvaló, túl hosszú ideje ilyen és ezt azonnal korrigálni kellett volna, vagyis ennyi vak nem ülhet a szoftverfejlesztő részlegen, felsőbb utasításra hazavágták a p...ba a valós fotózási képességét.

(#26681) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Azért erre is kíváncsi leszek, hogyan fog muzsikálni egymással a huawei matém+a huawei fülesemmel..... Mert úgy néz ki sehogy :N
[link]

Már tényleg alig várom a végét, mi sül ki ebből?
Android nem érdekel, de blútyúk nélkül érdekes lesz, egy akármilyen kütyü.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#26682) Iomega válasza olajbogyo (#26681) üzenetére


Iomega
őstag

Az M10P-t nem érinti.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26683) olajbogyo válasza Iomega (#26682) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Ok, elméletileg a már meglévőket nem érinti...... elméletileg

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#26684) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#26680) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Illetve még egyvalamit tudok elképzelni, az új főverziónál bekerültek olyan kódok is, ami miatt jóval több munkaórába/napba/hétbe mittomén telne egy valamire való minőséget összetákolni. Mivel az m10 pro meg kifutott termék, emiatt veszteséges lenne rá időt fordítaniuk. De ez már konteó, a tudatos hazavágás nálam nagyobb százalékban áll.

-------------

(#26681) olajbogyo

Mondjuk a BT sosem volt az erőssége a huawei-nek, néhány "termékkel" kimondottan utálják egymást.

[ Szerkesztve ]

(#26685) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha az IT-ből kiszorul a Huawei simán átállnak fegyverre.. Nem kell agódni. Akinek nem tetszik azt lelőjük... :DDD :DDD :DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26686) olajbogyo válasza ΞΔGLΞ (#26684) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Igen sokat olvastam itt is, hogy gondok vannak vele, de nekem sosem volt vele problémám. Se a fülesemmel, se az autómmal(igaz a Vitarával volt pár bontás, de a jelenlegi Ford-nál még egyszer sem történt ilyen) Stabil, mint a forint, ahogy mondani szokás.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#26687) ΞΔGLΞ válasza olajbogyo (#26686) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Renault, Nissan-t nem szereti, Mercedes-t igen. Ezek szerint a Suzuki-it is. :)
Volt Volvo-m is közben, ott is megszakadt sokszor, anno gyakran közel álltam hozzá, hogy 200 felett pályán (németeknél) kib...am az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#26688) elprimo válasza beyruth82 (#26678) üzenetére


elprimo
junior tag

Van baj :D

(#26689) Long1


Long1
csendes tag

Valaki próbált már M10PRO-ba Digi kártyát? Működik a net, hívás és a vowifi?

(#26690) kali válasza ΞΔGLΞ (#26684) üzenetére


kali
legenda

Lehet, hogy egyszerűen csak túl sok ideig tart egy egyszerűbb hibát is javítaniuk - a tárhely állapotánál lévő téves szöveg is több hónap után lett jó -, most meg pláne nem ez lehet a fő gondjuk, talán a saját oprendszeren a fókusz.

[ Szerkesztve ]

(#26691) elprimo válasza Long1 (#26689) üzenetére


elprimo
junior tag

Amit én láttam ott a net működött :K

(#26692) wwhy válasza Long1 (#26689) üzenetére


wwhy
veterán

Igen, Bukarestben biztosan. De mind a volte, mind a vowifi egy bullshit.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26693) kali válasza wwhy (#26692) üzenetére


kali
legenda

Úgy érted, hogy a DIGI-nél, vagy általánosságban?
Mert a fenti szolgáltatónál még nem az igazi a működésük, de amúgy jó és hasznos mind a két funkció, én például VoLTE nélkül nem akarnék már szolgáltatást használni, pont a Mate 10 Pro megvételekor aktiváltattam 2017 novemberében (a Telekomnál) és azóta semmi pénzért nem mondanék le arról - főként amikor olyan helyen vagyok, ahol csak 2G és 4G van.

[ Szerkesztve ]

(#26694) Iomega


Iomega
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26695) zoleeno1 válasza Iomega (#26694) üzenetére


zoleeno1
addikt

A díjmentesen vedofolia jo lenne, de a közelben sehol nincs store:( valaki kerhetne nekem egyet es elpostazhatna:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26696) Long1 válasza elprimo (#26691) üzenetére


Long1
csendes tag

Köszi. Leginkább arra használnám én is :))

(#26697) wwhy válasza kali (#26693) üzenetére


wwhy
veterán

Nekem csak Diginel van, másról nem tudok nyilatkozni. Ahol 4G/wifi van, azonnal lekapcsolodika mobilhálóztról, volte/vowifi hívás közben szakadozik vagy teljesen megszakad. Vowifin hívást indítani szinte lehetetlen, csak hallgatod hosszú másodpercekig a néma telefont, majd rengeteg esetben a hívott fél nem elérhető. Mindez Bukarestben. Egy hónap szenvedés után nálam mindkettő tiltva.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26698) kali válasza wwhy (#26697) üzenetére


kali
legenda

Ott nem stimmel valami akkor a hálózattal.
Én csak a Telekom kapcsán tudok itt nyilatkozni, de a VoLTE nekem bejött, a Mate 10 Pro-val is használtam 10 hónapig, azóta a Note9-cel, a feleségem View 10-zel és nem szívesen mondanánk már le arról.
Amikor vidéken vagyunk, csak 2G és 4G lefedett területen, akkor pláne nem mindegy, hogy csak 2G-n lehetne telefonálni, de szerencsére adott a 4G által a jobb hangminőséggel és egyéb előnyökkel járó VoLTE is.
A DIGI kapcsán a most indult, még tesztelős szolgáltatásnál is olvasni panaszokat a VoLTE kapcsán is, de csak javítgatják majd a hibákat.

(#26699) Iomega válasza zoleeno1 (#26695) üzenetére


Iomega
őstag

Nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség, gondoltam nem vagyok ezzel egyedül. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26700) JNSK válasza Long1 (#26689) üzenetére


JNSK
aktív tag

En probaltam. Wowifi nalam nem ment csak a volte, asszony p20an ment mindketto. Net nem volt gyors de mukodott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.