Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) zoleeno1 válasza hm10p (#27093) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hát na... Matyi barátunk tegnap sok levelet kapott ez ügyben, nem fog mindegyikre külön litániát írni :D Egyébként borítékolható volt, hogy ez lesz a válasz: csinájjjá factory resetet... Mondtam is tegnap, hogy ez lesz... Pedig én is direkt kiemeltem a levelemben, hogy már csináltam, ne ez legyen a válasz és nem egyedi probléma, nem az én készülékemben van a hiba, hanem globális, mindenkit érint 9.0 alatt :) De hiába... Matyikánk visszalökte a sablon szöveget... Legalább megpróbáltuk :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27102) hm10p


hm10p
kezdő

Érdeklődöm, hogy valaki próbálkozott e már a Google Camera alkalmazással?

(#27103) #04441088 válasza hm10p (#27102) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem működik rendesen ezen a telefonon.

(#27104) Vvarpi válasza #04441088 (#27103) üzenetére


Vvarpi
tag

Esetleg valaki féltette már a 8 alatt még jól működő gyári kamera appot 9-re?

(#27105) hm10p válasza #04441088 (#27103) üzenetére


hm10p
kezdő

Már végig próbáltam én is majdnem az összes lehetőséget, amit eddig találtam, de egyik sem volt nyerő közülük. A DuckDuckGo is kidobott nagyon sok kecsegtető variációt a megoldásra: "camera aps for huawei mate 10 Pro", de nem találtam egy igazán jót sem. :(

zoleeno1, sajnos ez a reakció várható volt, már az is csoda, hogy ilyen gyorsan reagáltak a panaszunkra. Persze ez a "nesze semmi fog meg meg jól" válasz, valószínű, hogy meg fog állni ezen a szinten. Jó lenne, ha tévednék, de úgy gondolom, hogy a Huawei - a jelenlegi helyzetében - ezzel fog a legkevésbé foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#27106) zoleeno1 válasza hm10p (#27105) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, kisebb gondjuk is nagyobb most ennél :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27107) Goxi


Goxi
tag

Srácok, csere lesz lassan. A kiszemelt Redmi 9T.
Kérdésem hogy GPU és CPU viszonylatában hova helyeznétek a R9T ben lévő Snap 730-at a teloban lévő Kirinhez képest?
Egyedül Pubg amit nyúzok, ami esetleg kérdéses lehet.
Köszi előre is.

(#27108) gringoka


gringoka
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a nova launcher miért nem tudja megjeleníteni a saját időjárás widgetet?

(#27109) Domb! válasza Vvarpi (#27104) üzenetére


Domb!
tag

Nem lehet, nem fog települni. Mokkolni kellene. Viszont van apk mirrorba egy régebbi 9es camera ami működik, hátha azzal jobb képek születnek. Bár már itt le van írva, hogy a mate 10 pro hogy szar képeket csinál android 9en.

Amúgy a korábbi összeesküvés elmélkedésekre, ha szándékosan cseszték volna el, akkor felhasználó szemszögéből nézve pont az új hüvely modellt venné meg? Ne vicceljünk már. Pont, hogy nem attól a gyártótól választana mobil az ember.

(#27110) beyruth82 válasza Goxi (#27107) üzenetére


beyruth82
veterán

Az xiaomi Mi 9T és a Kínában valamint Indiában megjelent Redmi k20 európai verziója. Redmi 9T nincsen!Van egy Redmi k20 pro is ami snapi 855-el jelent meg sajnos ez nem fog megjelenni európában hivatalosan. A snapi 730 azért gyengébb mint a kirin 970 ez teljesen egyértelmű

[ Szerkesztve ]

(#27111) yodamester10 válasza hm10p (#27100) üzenetére


yodamester10
őstag

Rettentően kemény vagy :DDD

(#27112) kazanka válasza Domb! (#27109) üzenetére


kazanka
őstag

Én még mindíg azon gondolkozok hogy a Leica hogy engedi ezt hogy lejárassák akár hogy nézem a felirat ott a van a lencse mellett.

(#27113) Goxi válasza beyruth82 (#27110) üzenetére


Goxi
tag

Ok, jó, ugyan arról beszélünk Mi9T. Én azt hittem hogy egy nemrég megjelent felső közép soc hozza a 2 évvel ezelőtti Kirin csúcsot..

(#27114) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Nekem is Matyi válaszolt, de picit változtatott a dolgon:

Tisztelt ....!

Köszönjük, hogy felkeresett minket és köszönjük a visszajelzését.

Üzenetét továbbítjuk az illetékeseknek és amint lehetséges orvosolni fogják a problémát.

Amennyiben Önnek nincsen lehetősége ezt megvárni akkor küldje el nekünk a telefonja S/N számát (leolvasható a Beállítások-Rendszer-Telefon névjegye-Állapot-Sorozatszám menüpontból) és ismertetjük Önnek a szervizeltetés menetét.

Bármilyen további kérdése lenne keressen fel minket bizalommal!
Üdvözlettel,
Mátyás
Ügyfélszolgálati Munkatárs

OFF:
Az üdvözlettel részről nekem az "A pusztító" című filből Bob munkatárs jutott eszembe...

:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#27115) hm10p válasza zoleeno1 (#27106) üzenetére


hm10p
kezdő

Az xda......../mate-10/......../photo-quality tematikus fórumát olvasgatva úgy tűnik, hogy nem csak nálunk vannak csontig lerágott, megoldatlan gondok .....

Viszont, mindenek ellenére van aki ilyeneket is tud, emui8 és gcam használattal, némi Fotoeditor manipuláció mellett:

[ Szerkesztve ]

(#27116) Iomega válasza hm10p (#27115) üzenetére


Iomega
őstag

Ez még a 8.0-val készült. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#27117) bigrock válasza hm10p (#27115) üzenetére


bigrock
addikt

Tudtommal gcam nem fut a Kirin-en, csak Snapi-n...

(#27118) beyruth82 válasza bigrock (#27117) üzenetére


beyruth82
veterán

Enyémen sem futott.Csak egy hatalmas feketeség volt mikor elindítottam és fagyott a telefon is.

(#27119) deka10 válasza bigrock (#27117) üzenetére


deka10
senior tag

Ezt még korábban forumtárs linkelte akkor próbáltam működött. Bár nem minden funkción mentem végig.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#27120) zoleeno1 válasza deka10 (#27119) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem minden funkció mukodik rajta.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27121) dorten


dorten
tag

Probaljatok ki az OpenCamera appot, Play -en fent van. Amikor meg megvolt ez a telo, sokat hasznaltam mert jobb kepet keszitett a gyari appnal.

(#27122) golyós válasza dorten (#27121) üzenetére


golyós
őstag

Nekem fent van, ezzel készítem a céges képeket, így külön mappába rakja a családi képektől. Na, emiatt az egyetlen dolog miatt van még fent. :D
Borzalmas lassú, körülményes a fotók vissznézése, onnan visszatérni a kamerába.Nekem nagyon nem jön be. Még régebben a Camera fv-5 kamerát használtam, az nem volt rossz.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27123) dorten válasza golyós (#27122) üzenetére


dorten
tag

Az app kezelese borzaszto de a kepek minosege jobb. :)

(#27124) duckymusic04


duckymusic04
csendes tag

IMG-20190618-090439"> IMG-20190618-090434
Az első kép 8.0 alatt, gcam-al készült, a második is 8.0 alatt, gyári szoftverrel, automata beállításokkal. Szerintem a gcam-os jobb. A gyári kép mérete 2.76mb, míg a gcam 8.92mb. Szerintetek? Tudom, nem a legjobb témát választottam, de ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#27125) Dawee


Dawee
tag

Sziasztok, múlthéten elkezdett elválni a telefon hátlapja, le szeretném gariztatni, viszont ez kiskorában egy simes volt, dualositva lett még az előző tulaj által. Van rá lehetőség, hogy vissza alakítsam egy simesre szoftveresen? Nem örülnék, ha ezért állnának el a garitól (ha egyáltalán fel tűnik nekik), mert amúgy működés szempontjából nincs hibája a telefonnak.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#27126) hm10p válasza deka10 (#27119) üzenetére


hm10p
kezdő

A (#27115)-ös hozzászólásomban megjelölt Mate 10-es fórumon leírtak szerint többen is használják a gcamot és meg vannak elégedve vele, ezek szerint van akinél működik és nem is rosszul. Arra nem terjedt ki a figyelmem, hogy milyen procival, de az xda-n korábban nagyon reklámozták az app-ot, konkréten a Mate 10 Pro-ra.

(#27127) zoleeno1 válasza hm10p (#27126) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szerintem az osszes kirinnel jött ki, szoval mas procival nem tudjak:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27128) duckymusic04 válasza zoleeno1 (#27127) üzenetére


duckymusic04
csendes tag

[link] ezt raktam fel es ugy allitottam be, ahogy a videoban latszik. nem minden mukodik, de a fenykepezo resze igen.

(#27129) hm10p válasza duckymusic04 (#27128) üzenetére


hm10p
kezdő

Egy jó félórával ezelőtt felraktam az mgc_6.1.021_v1d-advances test2 apk-t. Nos, első nekifutásra lőttem vele néhány képet, közben a kamera először az alapbeállítással exponálás helyett többször kilépett. A fényviszonyok opció változtatása után már készültek képek, majd video is normál, illetve lassított módban. Nos, finoman fogalmazva az eredmények nem igazán meggyőzőek. :( Már most úgy gondolom, hogy nem fog kialakulni az apk és köztem egy tartós barátság .......

(#27130) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Én ezt a választ kaptam, elég nesze semmi fogd meg jól...

Vivien (Huawei)

Köszönjük szépen a megkeresését!
Vivien vagyok, én fogadtam az üzenetét.
Sajnálom, hogy hasonlót tapasztal a készülékével a frissítés letöltése után!
Köszönöm szépen a visszajelzését!
Az Always On Display 12 órás időformátumát egy közeljövőben érkező frissítéssel fogják javítani.
Az Android 9.0 frissítéssel érkező kamera minőségének romlásával kapcsolatos visszajelzését továbbítani fogom az ügyben illetékes kollégáink felé!
Amint kapok választ az ügyben, vissza fogok Önnek jelezni!

Remélem a 9.1 es frissítésre célzott, ahogy néztem a p30pronál megjelent a dc sötétítés funkció, azt megkaphatnánk mi is az amoled kijelző miatt...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#27131) fdisk


fdisk
őstag

Gcam ... Szakavatott ember kipróbálná és mondana róla véleményt?

Nálam működik 9.0 alatt.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27132) hm10p válasza fdisk (#27131) üzenetére


hm10p
kezdő

Kb. egy jó órája van nálam fent a mgc_6.1.021_v1d-advances test2,szintén 9.0 alatt és alapvetően működik, viszont a képek és a video-k eddigi minőségével nem igazán vagyok kibékülve. Egyenlőre nem úgy néz ki, hogy számomra ez fogja megváltani a világot. Az éjszakai és a panoráma módot még nem tudtam tesztelni, a többivel meg még barátkozok, mert nem győztek meg abban a tekintetben, hogy létjogosultságuk van..

Érdemes átolvasni az általad is belinkelt topikot, tanultságos. Tegnap már utaltam rá, hogy nem csak itt nálunk vannak csontig lerágott, megoldatlan gondok, másoknál sem fenékig tejfel az élet, annak ellenére, hogy akadnak olyanok akik, jó képeket tudnak lőni.

[ Szerkesztve ]

(#27133) Peet válasza fdisk (#27131) üzenetére


Peet
senior tag

Nekem exponálás helyett kilép.

(#27134) kazanka


kazanka
őstag

Szerintetek a Hwcallrecordert csak Huawei telefonokra lehet feltenni?

(#27135) Peet válasza kazanka (#27134) üzenetére


Peet
senior tag

Meg kell próbálni az adott telefonon. Rengeteg hívásrögzítő program van, készüléke válogatja, melyiken mi működik jól. Az is kérdés, milyen android van az adott telefonon, mert 9-től a Google nem engedi a használatukat felénk. A kínaiaknál meg persze alapból benne van a MATE 10-ben is a hívásrögzítés.

(#27136) kazanka válasza Peet (#27135) üzenetére


kazanka
őstag

de a 9-en nincs a Mate 10 proban sem úgy tettük rá külön

(#27137) Iomega válasza kazanka (#27136) üzenetére


Iomega
őstag

A Kínai M10P-ben elérhető, abból lett kimentve.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#27138) kazanka válasza Iomega (#27137) üzenetére


kazanka
őstag

Emlékszem,Ti csináltátok.A Play áruházban nem találom,egy Note9 re akartam rátenni

[ Szerkesztve ]

(#27139) mirci18


mirci18
addikt

[link]
Talán ilyen lesz a következő generáció.
Számomra az ívelt kijelző és ez a kamera tenger felejtős.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27140) blt.62


blt.62
őstag

Szio! Hogyan lehet képernyő fotót készíteni?

MegtorloXp

(#27141) #04441088 válasza blt.62 (#27140) üzenetére


#04441088
törölt tag

Bekapcs plusz hangerő le.

(#27142) Iomega válasza blt.62 (#27140) üzenetére


Iomega
őstag

A státuszbárt lehúzod, ott van képernyőmentés "gomb", vagy 2x, gyorsan rákoppintasz a kijelzőre.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#27143) blt.62 válasza #04441088 (#27141) üzenetére


blt.62
őstag

Köszönöm szépen.

MegtorloXp

(#27144) blt.62 válasza Iomega (#27142) üzenetére


blt.62
őstag

Köszönöm szépen

MegtorloXp

(#27145) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Bluetooth fülhallgatokkal van esetleg tapasztalata valakinek? Hangerő kezelése, bt kapcsolat, ilyesmik... Gondolkodom egy freebuds lite kipróbálásán, szimpatikus lenne megszabadulni a kábelrengetegtől, youtube musichoz meg elég lenne a minősége is...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#27146) deka10 válasza xZer0kidx (#27145) üzenetére


deka10
senior tag

Én használtam, noname kínai, Jabra, bzkazy, nokia headsetet és autós FM transmitert is nem volt gondom. A hangerő szabályzás kicsit fura, a telefonon is lehet állítani és az eszközön is.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#27147) xZer0kidx válasza deka10 (#27146) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Köszi szépen! Hmm fura ez a dupla hang dolog, megszoktam az eddigi készülékeken, hogy a headsettel állítom a lejátszó hangját is egyben, de nem hangzik megszokhatatlannak :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#27148) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem írtam itt a napokban, de Matyisablonfasságát én is megkaptam. Bullshit az egész, azt sem tudják, mit kezdjenek a problémával, nem fogják ezek ezt sehová tovább küldeni. Ha valós fizikai levelek lennének ezek, akkor egy unott karlendítéssel, összegyűrve landoltak a kukában...

(#27149) zoleeno1 válasza ΞΔGLΞ (#27148) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igy meg a virtuális lomtarba...:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27150) ΞΔGLΞ válasza zoleeno1 (#27149) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan.
De a szarszung ugyanezt csinálja, főleg tévéknél, de csak ebben az országban. Németországban, mert ott is lakom. Assetudtákhovakapjanak, mikor bejelentettem a tv hibát, csak épp villásreggelit nem hoztak. Itthon jön a szokásos duma, belefér és egy valós hibát ilyen eszközökkel rendeznek le. 10-ből 9 magyar beletörődik, aki utána ment, pl az egyik kolléga a topikból, több, mint 8 hónap idegbaj, rohangálás, bizonyítás után a hatalmasságos szamszung elismerte a hibát, de csak azért, mert pont ott volt a srác a szervizben és a tv generálta hibát.
Ennyi szopatás után, pár hétre rá, kiengesztelésül küldtek neki néhány darab pár száz forintos ebay ajándékot. Ez a valóság ma Magyarországon. Amit ő vissza is küldött neki egy szép körítéssel a levelében.
És ez itt a baj, ha egy országot lehet szopatni, mert kitapasztalják, hogy az ott élők 90% beletojik mindenbe, akkor megfogják tenni.
A tovább nem írom, az egész történetet a samsung tv topikban el lehet olvasni Celtis nicknév alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.